- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- plevips: Sorozatkövető v 1.1
- Depression: Hardver rúzs effektus?
- Pajac: Nincs rá kapacitásom
-
LOGOUT
Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
paljoc
tag
válasz
Kávé Kálmán
#37758
üzenetére
????
A mondókámat bekezdésekre tagoltam, amit írtam imént arra értettem, hogy az idézett bekezdésnek lehagytad az utolsó mondatát, ami ugyan zárójelben volt viszont erősen oda tartozott, de ugye ha azt is bennehagyod, akkor már nem az igazi a reagálásod a Rao-s fényképpel, legalábbis szerintem. Ezért bátorkodtam jelezni, hogy legalább egy összetartozó bekezdést hagyjál meg eredeti formájában, ha már arra hivatkozol, válaszolsz.
Ha tévedtem volna, akkor ezúton kérem elnézésedet, mondhatnám azt is hogy mindenben Neked és Scottnak van igaza, magamban elmélkedek akkor tovább, hogy én mikor, mit és vajon miért tapasztalok másképp esetleg!

/mindenesetre most veszek egy adag világos Casmot és pörkölök egy klasszik valamit úgy hogy a pörkölések között ne legyen pár napnál több időbeli eltérés. ezeket kibontom egy hónap után és ugyanúgy tárolva eliszogatom őket. figyelem mi fog történni egy hét alatt, a tapasztalatokat leírom. mikor végeztem a papírt kis fecnikre tépem és megeszem.
/
Új hozzászólás Aktív témák

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Új Creative Sound Blaster JAM V2
- Keresünk iPhone 16/16e/16 Plus/16 Pro/16 Pro Max
- Apple Watch Series 10 42mm Jet Black 96% (1év Garancia)
- Beszámítás! VALVE Steam Deck LCD 512GB SSD kézikonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

/