Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Pajac: Windows XP még mindig letölthető
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Dr.Zoo blogja, avagy az élet nagy dolgai...
- ldave: New Game Blitz - 2025
- leslieke: leslieke farmerzsebe
-
LOGOUT
Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!
Új hozzászólás Aktív témák
-
mutyi
senior tag
Tegnap este átszereltem az eredeti gőzcsőről egy új Ranchilio Silvia V1/V2 gőzcsőre, ugyebár mindenki ezt szokta ajánlani általában.
A következő a tapasztalatom eddig.
Elöljáróban annyit, hogy az eredeti gőzcső esetében is azt vettem észre, hogy ha a fém véget használom (mindig úgy használtam), akkor lényegesen habosabb terméket kaptam. A végén mindig lekanalaztam a tetejéről a habot és utána ráztam össze.
Ha a fém nélkül csináltam csak a rövid feketével a végén, akkor legtöbb esetben szinte semmi sem történt, a tej felmelegedett valamelyest a kiöntőben,amíg tudtam tartani kézben, addig gőzöltem és kész.
Eredmény: minimális krémesség a tejnek,de inkább meleg tej.Az új Ranchilio gőzcsővel ugyanezt sikerült eddig kétszer produkálnom. Szinte minimális mikrohabosodás, a tej langyos, a kiöntő edény már forró volt.
A fura az,hogy most baromi jól megy körbe-körbe a tej.Én mindig ugyanazt a tejet használom, a Lidl laktózmentes tejét.
Véleményeket, ötleteket várnék hogy hol lehet a hiba?
Új hozzászólás Aktív témák

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Akciós kisWorkstation! Dell Precision 3560 i7-1165G7 4.7GHz / 32GB / 512GB / Quadro T500 2GB FHD 15"
- Pixel 7 pro 128/8
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Akciós! Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 Intel i7-10875H 32GB 512GB Nvidia Quadro RTX 3000 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3835
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest

