Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games

Hozzászólások

(#801) tibaimp válasza bobalazs (#800) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Volt valami globális Meta leállás is, mert valami hajó roncs megsértett egy óceán alatti főkábelt, nem lehet, hogy ezt is az okozza? De pontosan nem tudom, mert Meta-m nincs, csak VR Pistiék beszéltek róla a reggeli műsorukban.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#802) bobalazs válasza tibaimp (#801) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ezek az adatok szerintem europából jönnek.

(#803) tibaimp válasza bobalazs (#802) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Csak egy tipp volt!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#804) GEIL válasza hhenry (#10) üzenetére


GEIL
addikt

;] :C

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#805) Golden9


Golden9
addikt

Tom Clancy's Rainbow Six Siege Trial Weekend.

[ Szeretkezve ]

(#806) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Sziasztok!

Megvettem az Epicen a Red Dead 2-őt tegnap.
De kell hozzá Rockstar fiók amit régen úgy tűnik feltörtek, mert átírták az email címem is.
Na a lényeg, hogy mikor indítanám a játékot ez a feltört fiók jönne be, de nem tudok belépni, mert ügye nem tudom a jelszót.
Csináltam új rockstar fiókot de most azt írja, hogy nem ez van az Epic fiókhoz társítva és nem tudom elindítani a játékot.
Ilyenkor mit lehet tenni?
Hogy lehet megnézni az Epicen, melyik rockstar fiók van hozzá csatolva, mert én sehol sem találom.

Tudnátok valami tanácsot adni, mert jelenleg hiába vettem meg a játékot nem tudom elindítani.
:(

(#807) maross válasza Ateszpapa (#806) üzenetére


maross
veterán

en rockstar ugyfelszolgalatnak irnek, ha esetleg megvan valami fizetesrol egy emailes visszaigazolasod, az segithet. de lehet tudnak a gondokrol, es siman visszaallitjak a regi emailedre.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#808) Ateszpapa válasza maross (#807) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Tegnap írtam nekik emiatt.
Képzeld, pont most jött tőlük email, vissza is állították a fiókomat, most már minden rendben.
:)

(#809) Pista0001


Pista0001
addikt

Sziasztok. Azt szeretném kérdezni, hogy van-e tapasztalatotok Windows 10 -> 11 frissítéssel az Epicről telepített játékokkal kapcsolatban? Nyugodtan frissíthetek, vagy készüljek nagy újratelepítésekre? Gyakorlatilag semmi más nincs ezen a gépen, és nem is használom másra játékon (minden Epicről van) és alkalmi netezésen kívül. Mivel 18,5/1,5-es DSL netem van, nem szívesen telepítgetnék újra 800-900 gigányi játékot... :B

[ Szerkesztve ]

(#810) tibaimp válasza Pista0001 (#809) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Így konkrétan Win10-11 tapasztalatom nincs, de én egy dologra nagyon odafigyelnék, a
C:\Users\NEVED\ --> ugyan az legyen, mint ami most, mert a mentéseket nem fogja megtalálni semmi, mert változott az elérési út. A Win11-et offline-ba célszerű ez miatt telepíteni, mert ha online-ba telepíted a NEVED rész automatikusan az e-mail címed eleje lesz. Én ezt már szívtam meg igaz Win10 telepítésekor.

Azt most így hirtelen nem is tudom, hogy az Epic tud-e olyat mint az összes többi DRM, hogy megadod neki a telepített játékok elérési útvonalát és szépen belistázza azokat magába újra, install nélkül.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#811) San398


San398
őstag

Tegnap beléptem az accountomra és üres, minden játék eltűnt a megvásárolt és az ingyenes is. A support a vásárlásokról szóló emailt kéri de én azokat valószínűleg mind kitöröltem mert nem találok a levelem közt egyet se. Valakivel történt már ilyen, megoldás mi volt?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#812) maross válasza San398 (#811) üzenetére


maross
veterán

Azert igy latatlanban megtippelnem, hogy mas accountba leptel be.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#813) tibaimp válasza San398 (#811) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Szerintem sincs ilyen, vagy nem hiszem! maross kollégának igaza lehet!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#814) San398 válasza tibaimp (#813) üzenetére


San398
őstag

Sajnos nem, bár úgy lenne ahogy mondjátok. Ennyit látok egy pillanatra ha a refresh gombra kattintok, anélkül meg még ezt se

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#815) Golden9 válasza San398 (#811) üzenetére


Golden9
addikt

(#816) San398 válasza Golden9 (#815) üzenetére


San398
őstag

Itt sem látni semmit. A support csak azt irja, hogy adjam meg a korrekt accountot. A böngészőben benn van ami a belépéshez szükséges. Eddig is ezzel léptem be, tegnapig jó is volt.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#817) tibaimp válasza San398 (#814) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Fasza... :(((

Esetleg újratelepíteni az Epic klienst?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#818) San398 válasza tibaimp (#817) üzenetére


San398
őstag

Ennyit válaszolt a support "Thank you for the screenshot. I investigated the account that you provided, and I must confirm that the way your Epic Games Launcher is displayed, is not an error. Megvolt az ujra telepités
"

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#819) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Én azt nem fogom el, hogy ha megadod az accountod nevét, hogy a péloszban nem látják a tranzakciókat, meg hogy mi van rajta. Minden törlődött, logok is? Akkor nagyon csúnya gebasz van náluk.

[ Szerkesztve ]

(#820) maross válasza San398 (#818) üzenetére


maross
veterán

Ha ezt valaszoltak, meg mindig eletkepes a B account teoria. Ha nem ezt valaszolta volna a support, mondanam, hogy sikerult ratenyerelned a hide game library checkboxra (azert nezz ra, ha eddig kimaradt, settingsben van. restart kell utana).

szerk: meg ami eszembe jut, nezz ra, hogy az uplay/egyebbel ossze van-e meg linkelve az acc, vagy szethullott a kapcsolat. PC-rol van szo egyebkent? Kliensen beluli cache resetet se hagynam ki, hatha.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#821) San398 válasza maross (#820) üzenetére


San398
őstag

Nincs "B" account.
A hide library sincs kipipálva, a #814-ben lévő képen látszik a Library,
Nincs összekötve és nem is volt másik klienssel csak a Dying light 2 miatt a techlandgg oldallal (ott meg ok)
PC-ről van szó
Cache reset is megvolt

Ereshkigal
Nálam a tranzakciók is üresek, mind a web mind a kliens oldalon.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#822) SityiSXT


SityiSXT
őstag

Nincs valami túl agresszívra beállított reklámblokkoló vagy biztonsági szoftver telepítve azon a gépen? Más eszközről (akár mobiltelefonról) nézve is ugyanígy üres minden?

(#823) Pista0001 válasza San398 (#821) üzenetére


Pista0001
addikt

A visszaigazoló email-eket se sikerült megtalálnod? Amennyiben google fiókot használsz, beléptél a gmailbe csekkolni a kukától kezdve mindent?

(#824) San398 válasza SityiSXT (#822) üzenetére


San398
őstag

Egyik nap még belépve minden megvolt a másik nap meg már üres volt.
Másik gépen és mobilon is ugyanez a helyzet, még a tranzakciós lista is üres.

Pista0001: Közben a régi gépemen találtam négy email-t amelyet elküldtem a supportnak, remélem ez elég lesz nekik hogy visszakapjak mindent, de legalább is azokat amelyekért fizettem. nem gmail-t használok
Sőt elküldtem nekik egy paypal fizetésről szóló számlát pdf-ben arra ezt írták: "I must clarify that we cannot look for your Paypal information, but we need your Epic Games receipt" pedig rajta van az ő paypal címük is

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#825) Golden9 válasza San398 (#811) üzenetére


Golden9
addikt

Ha most hozzáadsz a fiókhoz egy olyan játékot, amivel már játszottál, akkor mit ír ki játékidőnek? Talán a játékidőt is elfogadják bizonyítékként, hogy már megvolt az a játék.

[ Szeretkezve ]

(#826) San398 válasza Golden9 (#825) üzenetére


San398
őstag

nem tudom hozzáadni mert írja hogy fizessek érte :O

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#827) Golden9 válasza San398 (#826) üzenetére


Golden9
addikt

Vegyél egyet, majd refundold, ha ingyenessel nem játszottál.

[ Szeretkezve ]

(#828) Golden9 válasza Golden9 (#827) üzenetére


Golden9
addikt

(#829) San398 válasza Golden9 (#827) üzenetére


San398
őstag

Egyenlőre várok, válaszolt a support rajta vannak az ügyön, meglátjuk mire jutnak.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#830) San398


San398
őstag

Minden rendben, visszakaptam a teljes accountot. Valahogy ugyanazzal az email címmel két account lett és az "új" felülírta a "régit" és ezért nem láttam semmit az accounton. Nagy tanulság nekem, hogy ne törölgessem ki az Epic-től jövő Receipt leveleket amelyben a vásárlásról kapott nyugta van. Valamint beállítottam a kétlépcsős azonosítást mobilra.
Köszi mindenkinek az ötleteket, segítséget.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#831) l.skywalker válasza San398 (#830) üzenetére


l.skywalker
félisten

Köszi, hogy megosztottad. Alapvetően komoly, hogy ilyen előfordulhat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#832) tibaimp válasza San398 (#830) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Örülök, hogy megoldódott, végül is. Fura, hogy ilyen lehetséges...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#833) Golden9


Golden9
addikt

Két órás Assassin’s Creed Mirage demó.

[ Szeretkezve ]

(#834) San398 válasza tibaimp (#832) üzenetére


San398
őstag

Én is csak figyeltem mikor írt a support, hogy változtassam meg az "új" accounton az email címet mert addig nem tudja visszaállítani a régi accountot

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Epic Games
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.