Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Gratulálok .
Elképzelésem sincs 20 éve PH hogyan is nézhetett ki . Bár akkor szerintem más dolgok foglalkoztattak , mint például délutáni kényszer alvások elkerülése . :DDD :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) rgqjx


rgqjx
aktív tag

Gratula.

Szintén mindennapos vendégként vagyok jelen, bár inkább csendes megfigyelőként. A Google mellett az itteni fórumkeresőt használom legsűrűbben, legtöbbször sikerrel, hála a közösségnek. :R

[ Szerkesztve ]

(#3) Foglalt név


Foglalt név
addikt

Ha Q3-ban töltött idő nem számít életnek...
Lerohadt az mportal, valaki közben rátalált erre az oldalra és aki finnyás volt irc-zni az itt ontotta a baromságot napközben. Mivel tudni kellett kettőt kattinatni, hogy az ember "felmenjen a netre" több volt a hülyeség és kevesebb a hülye.

(#4) Chaser válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Chaser
titán

régen minden jobbvót' : )
sok jó cikk volt, közösség is jobb volt sztem, bár az most sem rossz, csak kevesebb jóarc' maradt
persze akkor még kinti oldalakból is kevesebb volt, itthon se sok it-s oldal volt, talán a hwsw volt a ph riválisa, de már passz
voltak tényleg jó szerzők meg nagy figurák a másik oldalról
jókat balhéztam sokszor modikkal is :d
sokkal kevesebb csaló volt, de nyilván eladó is kevesebb és net is sokkal kevesebb emberkének volt
és az aprón tényleg lehetett adni-venni, de nem olyan felállásban mint most...sokszor bolti ár felett a használt sok éves akármit, ha olyan hirdetés volt olyan komment cunamit kapott hogy gyorsan észrevette magát :d ma meg már ezért is bünti van...
értékelés pirospontozás' volt vagy fekete, volt egy topikja, beírtad kivel volt business és hogy értékeled, itt összegezték az eredményeket - egész jól zártam ott : ) -
designra hasonló volt mint a logout felülete, de már az is modernebb nyilván, ebből is mindig mentek a balhék mikor változás volt : )
nem tudom mikor regeltem először, eleinte ritkán jártam, mindig elfelejtettem a nicket...ennél ragadtam meg, ezt biztos nem tudtam volna elfelejteni:d
kb ennyi ami eszembe jut így hirtelen

szerk:
Foglalt név
te is mod voltá nem?
és öltük is egymást ha jól rémlik : )

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5) this is life válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


this is life
Ármester

Nagyjából így nézett ki anno [link] [link] .

Doc fogadd a gratulációm.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6) Viktor0610 válasza this is life (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezek a Mobilarena oldalát mutatják, nem a Prohardvert. ;]

Prohardver.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#7) this is life válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


this is life
Ármester

Bocsi ezt benéztem :DDD
Itt a javított verzió [link] még indexes háttérrel.
Amúgy bennem van a hiba, anno a mobilarenán keresztül keveredtem ide, ők az elsődleges felület.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#8) Viktor0610 válasza this is life (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is "mobilarénás" vagyok, voltam.
Ezért regisztráltam ide később.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#9) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

20 év? Gratulálok!
Kb az elsők közt lehettél akik felkapcsolták a villanyt. :D

2003-ban szerintem még a térképen sem voltam - jó ha a faluban pár házban volt internet, meg az iskolában és annyi.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#10) Luck Dragon válasza this is life (#7) üzenetére

Chaser & This is life & Viktor, köszi :R

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) rgqjx válasza Petyyyyy (#9) üzenetére


rgqjx
aktív tag

Szerintem voltak még páran előttünk is. Valószínűleg Parci a titkok tudója.

Nekem valami Abit-os oldal is rémlik. Nekem pl. ez a másod regem, mert az előzőt valahogy elkavartam.

[ Szerkesztve ]

(#12) Undoroid válasza rgqjx (#11) üzenetére


Undoroid
őstag

Anno még nem Prohardver volt, hanem PlusAbit! Akik még oda regisztráltak, azokat onnan migrálták át ide, azért olyan furcsa a regisztrálási idő! Az ismerősöm is úgy került ide! Rákérdeztem nála erre, mert furcsának találtam azt a regisztrálási időpontot, amiket már másoknál is láttam!
Volt még más is akkoriban: voltak olyan regisztrációk (vendég nicken) is, amiket időnként más és más személy használt, de nyilván a visszaélések miatt ezt eltörölték!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#13) Xpod válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Xpod
addikt

"Elképzelésem sincs 20 éve PH hogyan is nézhetett ki"

Kb így nézett ki a RI/OS2.

Ez pedig a RI/OS3, pár évvel későbbről.

#11 rgqjx Az oldal neve Plus A Bit volt ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#14) RudY válasza Foglalt név (#3) üzenetére


RudY
addikt

Anno én is az mportal rottyosodása után keveredtem ide huszonéve. Sajnálom, hogy az ősrégi irc beszélgetések elszálltak egy vargáné tápgebasz miatt, pedig ma is élvezet lenne olvasni a kvék vs. UT vs. CS flémeket. :DDD

(#15) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

És hogy kerül oda az Index?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#16) Viktor0610 válasza DrBubo77 (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látod, ez jó kérdés.
Nagyon rég volt már, nem emlékszem sajnos. :((

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#17) joghurt válasza DrBubo77 (#15) üzenetére


joghurt
addikt

?

A tej élet, erő, egészség.

(#18) Viktor0610 válasza joghurt (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Köszi, ez lesz az! :R

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

(#19) Fred23


Fred23
nagyúr

Gratula! Nekem most az ugrott be a régi időkről, hogy mennyire ment a warez; teljesen természetesek voltak az olyan kérdések, mint kinek van krekkje ehhez vagy ahhoz... :)

[ Szerkesztve ]

(#20) Egon


Egon
nagyúr

Nekem pár nap és már 21 év...
Előtte is írogattam, anno még Guest-ként is lehetett (lusta voltam regelni). De a plusabit-os időkben még nem ismertem az oldalt.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#21) Angie™


Angie™
addikt

Szörnyű, hogy el tud repülni 20 év.. :U

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#22) DrBubo77 válasza joghurt (#17) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm a választ! :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#23) Angie™ válasza DrBubo77 (#22) üzenetére


Angie™
addikt

Bocsi, a profilképed a legjobb amit valaha láttam itt :) Iszonyatosan menő :K

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#24) joghurt


joghurt
addikt

Nem tudom, vajon hányan lehetünk a 20 éven felüliek klubjában.

Akik életkorban vannak ez alatt, azok tipikusan itteni cikkek olvasása helyett inkább megnéznek egy videót egy Magyarósi Csaba-féle önjelölt mindenhezértő nagyarctól, és ebből lesz meg az ingathatatlan álláspontjuk.

A tej élet, erő, egészség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.