Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2288) #79335424 válasza SzalaiG (#2287) üzenetére


#79335424
törölt tag

Az idő, ahogy kijön. Lehet akár 5x15 is (fizetik a büntit), de ha jól jönnek ki a rakodások, vagy becsúszik vmi gebasz és lekésel, akkor beleférhetsz a 13 -ba. Van hétfői és szerdai váltás. Én szerdaira kértem magam. Szerda délután kiérünk és vagy szundi, vagy gurulunk egyet a határig, vagy a lerakóig. Ezek elég kaotikus váltások. Aztán csüt., pént és rápihenünk a "hosszú" hétre. Aztán H,K,Sz és jövünk haza két hétre. Lehet a 2-2 hét helyett 3-1 hetezni, vagy nyomni egy 6 hetes etapot. A lényeg, hogy ugyanabban a váltásban maradj.
1100 nettóval vagyunk bejelentve, ami alap + napidíj. Erre jön 100E balesetmentességi prémium, plusz vmi fingilingi az éjszakai vezetésre (nem nagyon szoktunk éjszaka vezetni). Ha 2-2 -ben dolgozol, akkor 1240-1260 körül jön ki a vége és ezt napra pontosan utalják. Ha többet melózol, akkor nyilván több a lé, de nem matematikailag arányosan. Plusz, kölkönként is jár vmi családi pótlék, de ezt nem tudom, hogy mennyi, mert engem nem érint. Kb. ez a szitu "nálunk".

Ja, az autók. A nagyon régiek Volvók, de ezeket szintén mostanság cserélik. Az eggyel fiatalabb eresztés, mint az "enyém" is, azok MAN -ek és a még újabbak Volvók. Többet ne kérdezz róluk, mert gőzöm sincs, hogy melyik, milyen és nem is érdekel. Azt sem tudom, hogy én pontosan milyenen ülök. Gyenge és zabál. Ennyi.
Mi az a "Spézen"?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.