Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) jabá válasza zsid (#1000) üzenetére


jabá
tag

Köszönöm!

(#1002) zsid


zsid
senior tag

készítette: Qicksilver XD

[ Szerkesztve ]

<tRucKdriFteR>

(#1003) Quiksilver válasza zsid (#1002) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ennyire gáz lett a kép? :DDD

Ám ha mégis van egy merész bátor ember akit érdekel annak itt van nagyobb méretben is :B

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#1004) gyiku válasza jabá (#999) üzenetére


gyiku
nagyúr

miutan ti vagytok a megbizok, eleg megszabni a tavolsagot, es a dijat fixen. A-bol B-be X km, X Ft/km-t fizetunk, jonapot. tobbi mar a fuvaros dolga, hogy hogy oldja meg.

zsid: jo ez a kep a magnumrol.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#1005) zsid válasza gyiku (#1004) üzenetére


zsid
senior tag

A kép a kék plüssmackó érdeme :-)

<tRucKdriFteR>

(#1006) MaciG


MaciG
addikt

Srácok, nálatok nem szokott olyan lenni, hogy meló közben egyszerűen csak rátok tőr a "King of the road" életérzés? :D

BANZAII

(#1007) zsid válasza MaciG (#1006) üzenetére


zsid
senior tag

A "Mennyünk má' haza" gyakrabban szokott.

<tRucKdriFteR>

(#1008) MaciG válasza zsid (#1007) üzenetére


MaciG
addikt

Pedig te minden nap "otthon alszol" ha jól tudom . :)

BANZAII

(#1009) gyiku válasza MaciG (#1008) üzenetére


gyiku
nagyúr

pedig nem csiga :D

hüllő

(#1010) zsid válasza MaciG (#1008) üzenetére


zsid
senior tag

Ha az otthon alatt Magyarisztánt értjük,akkor minden nap otthon alszom. Amúgy 2-3 hetente járok haza, változó.

<tRucKdriFteR>

(#1011) PaleeGy


PaleeGy
tag

Én Gyál Alsónémedin a Nestlébe nyomtam ellenőrként 2 évig! Fasza kis hely csak sok a csoki :P
Ismeritek a helyet?Vélemények?

(#1012) zsid válasza PaleeGy (#1011) üzenetére


zsid
senior tag

1,5 évig dolgoztam nekik. Akkor még egész jó volt, most egyre rosszabb ahogy hallom munkatársaimtól.

<tRucKdriFteR>

(#1013) PaleeGy válasza zsid (#1012) üzenetére


PaleeGy
tag

Miket hallani?
Nekem vannak elég kompromittálo videóim a raktárról de nem merem fel tenni youtubra. :DD

(#1014) zsid válasza PaleeGy (#1013) üzenetére


zsid
senior tag

Magával a raktárral semmi baj, csak ahogy csökken a Nestlé forgalma, úgy vállal el a Geodis mindent. Kiszállításnál megy a Nestlés kocsira fűszer, csomagolóanyag, elektronikai cucc, sör ... Régebben nyugisnak számítottak a Nestlés melók, most nem vágyom rájuk.

<tRucKdriFteR>

(#1015) PaleeGy válasza zsid (#1014) üzenetére


PaleeGy
tag

hát régen tényleg nem így volt.. :N

(#1016) PaleeGy válasza zsid (#1014) üzenetére


PaleeGy
tag

Szoktál driftelni a traktorral? Videó?

(#1017) zsid válasza PaleeGy (#1016) üzenetére


zsid
senior tag

Az éven még nem volt időm szétakasztani. Majd legközelebb ha mókázunk akkor csinálunk videót is.

<tRucKdriFteR>

(#1018) Quiksilver válasza zsid (#1017) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ott akarok lenni ;]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#1019) zsid


zsid
senior tag

Szerda hajnalban a tatai shell kút közelében az M1esen átfordult a Magnum km számlálója. Megvan az 1 000 000 km :). Csináltam videót, majd valamikor a hétvégén feltöltöm. ( karácsonyra lett egy 0 kmes autóm .. XD )

<tRucKdriFteR>

(#1020) zsid válasza zsid (#1019) üzenetére


zsid
senior tag

Akit esetleg érdekel, itt a videó is ( igaz nem a legjobb minőség, és hang sincs ). 3 perc után fordul át 000 000-ra a számláló.

[ Szerkesztve ]

<tRucKdriFteR>

(#1021) MaciG válasza zsid (#1020) üzenetére


MaciG
addikt

Látom valami nagyon villog ott. Nem akart már tovább dolgozni a masina? :DDD

BANZAII

(#1022) PaleeGy válasza zsid (#1020) üzenetére


PaleeGy
tag

Ritka pillanat :)

[ Szerkesztve ]

(#1023) zsid válasza MaciG (#1021) üzenetére


zsid
senior tag

A húzón az egyik szintezőszelep megadta magát,azért világít a stop lámpa.

<tRucKdriFteR>

(#1024) jasszer


jasszer
senior tag

Sziasztok,

Tudnátok teherhez való GPS-t, vagy sw-t (esetleg mindkettőt) ajánlani? Konkrét modell vagy progi mellett a tapasztalataitok is érdekelnek, hogy mit fontos (pl. kijelző mérete) figyelni vásárláskor... Angliában használnám, és persze a lehető leggyakrabban frissített volna jó.

Előre is köszi.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1025) jasszer válasza jasszer (#1024) üzenetére


jasszer
senior tag

Mar nem aktualis a kerdes, vegul beujitottam egy Mio Moov M400-at IGO Primoval.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1026) KAMELOT válasza zsid (#1020) üzenetére


KAMELOT
titán

Ukránban voltál már fuvarozni?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#1027) LuckyL


LuckyL
őstag

Sziasztok!
Szeretnék teherautóra jogsit
kb. mennyi idő alatt lehet elvégezni?
Mennyire nehéz ez? (semmi tapasztalatom teherautókkal, furgont vezettem néhányszor, annyi)
B-s jogsim már vagy 10 éve megvan és sokat vezetek személykocsit
így is úgyis be fogok előbb utóbb iratkozni, csak kíváncsi vagyok...
valaki esetleg tud jó oktatót/iskolát ajánlani Debrecenben?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1028) LuckyL válasza LuckyL (#1027) üzenetére


LuckyL
őstag

up? :U

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1029) MaciG válasza LuckyL (#1027) üzenetére


MaciG
addikt

A jogsis topikban válaszoltam, de akkor ide is. :)

Nagyjából ugyanannyi idő mint személyautóra. A gyakorlati része attól függ mennyire érsz rá te és az oktatód. Mert lehet heti 8-10 órát is vezetni meg 2-3-at is. Összességében nem nehéz maga a vezetés, csak meg kell szokni a méreteket, ami egyénenként változó kinek mennyire megy. Elmélet se több ,mint B-nél azt meg csak meg kell tanulni.

BANZAII

(#1030) LuckyL válasza MaciG (#1029) üzenetére


LuckyL
őstag

thx!
valaki oktatót tud ajánlani debrecenben?

cryptot minden termékemért elfogadom

(#1031) zsid


zsid
senior tag

Mi az érdekes a képen?

[ Szerkesztve ]

<tRucKdriFteR>

(#1032) Zolás válasza zsid (#1031) üzenetére


Zolás
addikt

Azannyát, 178-at lép a kamionod? Brutáááál :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1033) zsid válasza Zolás (#1032) üzenetére


zsid
senior tag

Nem az enyém, munkatársam Volvója. Amikor vettük akkor nyomtuk ki a szalagot, az előző tulajnál hozták össze ezt a tempót. Bátor volt az illető

<tRucKdriFteR>

(#1034) Quiksilver válasza zsid (#1033) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Ez nem az amit mutattál nekem még régebben? :B

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#1035) zsid válasza Quiksilver (#1034) üzenetére


zsid
senior tag

De az, csak gondoltam feltöltöm, úgy is pang a topic :DDD

<tRucKdriFteR>

(#1036) Quiksilver válasza zsid (#1035) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

:DDD jogos, nagyon kihalt a topic

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#1037) MaciG


MaciG
addikt

De hol a kép? :U

BANZAII

(#1038) Quiksilver válasza MaciG (#1037) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

#1031-es hozzászólásban, de ha esetleg ott nem mutatja akkor így :)

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#1039) zsid


zsid
senior tag

Hi!

Visszajött a szervízből a karambolos paripám. Most én vettem kezelésbe, egyelőre a fülke belseje van szétbontva. Kiszedtem a kárpitozást, a szekrényeket, majdnem mindent :) A tető és oldalkárpitot újrahuzatom, lehet hogy bőrös lesz. Kap új padlókárpitot, "új" ülést, 2db 70 centis kürtöt, 4 felső szúrót, megjavítjuk a légkondit... még a végén full extrés lesz az öreg magnum :DDD

Képek hamarosan :)

<tRucKdriFteR>

(#1040) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok!
Tesomék költöznének haza Spanyolorszagbol es lenne nehany dolog amit hazahoznanak, max egy 2,5x1,5x1 m lenne az a csomagmennyiseg es max 300 kilo. Szerintetek mi az a realis ar ami elfogadhato ha szallitmanyozo ceget bizunk meg a koltozessel?
ciao
b.

[ Szerkesztve ]

(#1041) Lauda


Lauda
félisten

Milliós károkat okozott Angliában egy magyar kamionsofőr

Jo nagy szivas. De ezek a kozuti jelzesek nem ugyanazok ott is? Semmi koze ehhez az angoltudasnak.

Itt van kepekkel is: [link] Ilyet az ujonc soforok vetenek altalaban, nem a tabla volt ott a problema.

[ Szerkesztve ]

(#1042) MaciG válasza Lauda (#1041) üzenetére


MaciG
addikt

Az egész hír elég érdekes. pl: "A híresztelésekkel ellentétben a pótkocsi teljesen rendben van, mindössze egy abroncsot kell rajta cserélni" Én nem értek annyira hozzá, de ahogy képeket néztem kétlem, hogy csak egy kerékcserével rendbe lehetett hozni. Vagy gumiból van a pótkocsi, hogy így hajlik?

A másik pedig, hogy a hír szerint tapasztalt pilótáról van szó, és ugye a profik is hibáznak, de ha én látom, hogy nem férek be egy utcába, vagy nem bírok bevenni egy kanyart, akkor nem megyek bele, és akinek ekkora tapasztalata van annak ezt látni kell, ismernie kell a gépjárműve tulajdonságait.

BANZAII

(#1043) Lauda válasza MaciG (#1042) üzenetére


Lauda
félisten

Kizart, hogy ott egy nyerges szerelveny el tud fordulni, szoval nem ertem mit akart ott a sofor. Amugy ha visszanezed a streetviewen amit a hozzaszolo linkelt, latszik, hogy kint van a hosszusagkorlatozas. De mondjuk azt lehet nem vette eszre, de akkor se ertem mit akart abban a kanyarban.

(#1044) MaciG válasza Lauda (#1043) üzenetére


MaciG
addikt

Így igaz. Én számtalanszor kerültem már olyan helyzetben, hogy építkezés volt a városban (vagy éppen útfestés), ki volt bójázva minden (ez a narancs fehér terelőbója ) én meg mondom a komának aki épp a legközelebb állt a fülkéhez, hogy jóember itt én nem fogok tudni elfordulni, de ő meg mondja, hogy menjek csak elfér az... Persze el is fért, csak pár bója kicsit lapos lett :D ,de nyilván ha egy beton csatornaelem matt nem fértem volna el, nem megyek be, akármit is mond egy olyan ember aki nem ismeri a jármű tulajdonságait.

BANZAII

(#1045) Zolás válasza MaciG (#1042) üzenetére


Zolás
addikt

A felső vázrész egy rugalmas acélsín, simán hajlik ennyit, az alsó platórész pedig nem hajolt meg egyáltalán. Kerékcsere és mehet tovább.
Az árut biztos hogy jól rögzitette, mert nem esett ki belöle.
Sajnos a GPS hibájába nagyon sokan esnek, csak mennek utána, azt se nézik jó-e az irány. Vszont mivel nem tudod hogy mi van arra, amerre visz, így elég nehéz eldönteni, hogy jó-e az nekem vagy sem. Jelen esetben volt tábla, hogy ne arra menjen, így ez teljesen a sofőr sara.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1046) Lauda válasza Zolás (#1045) üzenetére


Lauda
félisten

Annak a "sofornek" maximum a talicska valo,nem nyerges vontato. De a tobbi idiota is aszisztal hozza, aszongya honnan tudna a sofor mit jelent a tablan a jelzes? Megis honnan tudna konyorgom? Talan onnan, hogy egyszer megnezte volna a 30 ev alatt, hogy milyen mertekegyseget hasznalnak az angolok, akkor tudna, hogy 1 feet az kb 30 centi/ahogy valszeg azt is tudja, hogy 1 mile az 1.6 km. Na szoval a 30 feet-es korlatozas az kb 10 meter, nem 16 mint a nyerges. De meg ha nem is latta a tablat, azt azert latnia kellett volna, hogy azokba az utcakba meg a traktorral sem szabadott volna bemenni, nem potkocsit huzva. De ha ettol a ket tenyezotol is eltekintunk, azert lehetne annyi jozan paraszti esze valakinek, hogy egy ekkora aruhazhoz nem ilyen ut vezet, sehol a vilagon. Vasutallomast se keresek ott, ahol nincsenek sinek.

[ Szerkesztve ]

(#1047) MaciG válasza Zolás (#1045) üzenetére


MaciG
addikt

Értem amit írsz, hogy GPS bevihet olyan helyre ami zsákutca (számodra zsákutca, mert nem férsz el a kanyarban), de akkor se megyek bele a kanyarba amibe tudom, hogy nem fogok elférni.

BANZAII

(#1048) Zolás válasza MaciG (#1047) üzenetére


Zolás
addikt

Ez pontosan igy van. Nem mentem fel a sofőrt, mert ha inkább segítséget kér, és kitolat, akkor megúszta volna a 40 font bírsággal, és nem teszi tönkre az árut+pótot, továbbá nem rajta röhög mindenki.
Ugyanolyan helyzet, mint a szlovák kamion a Ferihegyi gyorsforgalmin. Kifizeti a büntetést, lezárják az utat, és szép hosszan tolathat. Csak ez volt olyan balfék, hogy hátha elfér, és belement. Pláne nem is lassan, mert félig felborította a pótot.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1049) MaciG


MaciG
addikt

(#1050) zsid válasza MaciG (#1049) üzenetére


zsid
senior tag

Há' minek? Nem vezettél még a hátsó ülésről csuklósbuszt ? :DDD

<tRucKdriFteR>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.