Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#12450) Stanlee válasza Thrux (#12446) üzenetére


Stanlee
őstag

Nem biztos, hogy pont az amire gondolsz az en esetem. 2014-ben amikor otthagytam az akkori munkaadom, akkor 4 honapot sajat zsebbol kellett kifizetnem, ill. volt egy nagyjabol 7 honapos szabadon valasztott munkanelkuli idoszaka az eletemnek.

Anyagilag nem igazan erintett meg, mert volt mar megtakaritasom, ingatlanadossagom annal tobb, de nem zavart, mert durvan el voltam faradva, van aki kiegesnek nevezne. Kb. a masodik honap vegetol alig birtam magammal mit kezdeni. Szenne untam magam, minden bajom volt. En szemely szerint az ilyen egy-ket eves piheneseket inkabb ugy latom, hogy akkor eri meg, ha valami olyasmivel kezdesz, ami az addigi eletedbol komplett kivesz, valami teljesen mast kell csinalnod.

Nekem ilyen volt amikor elmentem egy teljesen masik orszagba onkentesnek, 1 evet lehuztam, sok dologban megvaltozott a velemenyem. Persze ma azert nem mennek el ilyen hosszu idore, fentebb emlitett okbol, ill. mert baratnomet sem szervalhatom le ennyi idore.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.