Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14784) Fulár válasza -secret- (#14783) üzenetére


Fulár
senior tag

Köszönöm! :( Közben érdeklődtem itt-ott.Mint kiderült vannak olyan távolabbi ismerőseim akiket ez a figura oktatott.Egy hölgy minden második vezetési óra után sirdogálva ballagott haza.Egy nagyjából 40 év körüli úr pedig minden nap gyomorgörcsel és a vége felé már epét hányt.Nála az utolsó elötti vezetési órán elszakadt a cérna,kikapta az öreget az autóból és egy hajszálon sem múlt,hogy nem ütötte meg.Az öreg ezt úgy hálálta meg,hogy a vizsgán teljesen indokolatlanul beletaposott a fékbe egy mondvacsinált indokkal de nem jött neki össze mert a vizsgabiztos rendes volt és vagy csak jó napja volt és folytatódott a vizsga ami sikeresen is zárult.Volt,hogy"forgóban"vezettünk.Én ültem be hátra és a fiatal lánnyal aki épp vezetett ugyanolyan dührohamot kapott mit amit velem is eljátszott.Mindezt azért mert egy meglehetősen nehezen belátható és bónuszban egy jó nagy lejtő tetején lévő kereszteződésben kétszer egymás után lefulladt.Ezeket csak azért írom le mert így tiszán érthető,hogy amit velem csinál az sajnálatos módon nem egyedi eset és egyátalán nem légbölkapottak ezek a történetek.
Viszont az érem másik oldala az,hogy az öregnél vizsgázik a legtöbb tanuló sikeresen az adott iskola berkein belül.Tehát beléd veri amit kell és levizsgáztat még ha a módszerei erősen megkérdőjelezhetőek is.Már csak az a kérdés,hogy szükségem e van nekem erre ilyen áron.Nem vagyok az a túl érzékeny típus de nem nagyon tudom benyelni a dolgot.Egyre feszültebb vagyok és már mindennapjaimra is rámegy a folyamatos idegeskedés.Már hányingerem van a gondoltattól is,hogy mennem kell vele vezetni.És még túl messze van a vége.A 30 óra sem lesz elég mert az átlagosnál sajnos kicsit lassabban haladok.(15.-ik óránál vagyok)A figura 40 óra körül szeretne vizsgára küldeni.Szóval még piszok sok alkalmat kellene eltöltenem vele.És már kettöt-hármat sem fogok kibírni anélkül,hogy a legközelebbi idegrohamakor ne csináljak valami butaságot.110 kiló vagyok és már évek óta súlyzózgatok és egy darabig boxoltam is.De nem akarok megütni senkit sem ebben a büdös életben főleg nem 60-65 év körüli fószert nem!De már teljesen tönkre vagyok idegileg és el vagyok keseredve.Nem tudom mitévő legyek.Mi lenne a jó megoldás.Hiába beszéltem meg vele,hogy ezt nem kellene.Nem bírta ki túl sokáig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.