Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30451) moleculez válasza tuzpenge (#30449) üzenetére


moleculez
veterán

Én is nagyon szeretem, droidon is mindent keresőbe beírtam, azt kész. Pl számológép helyett, legutóbb. Ezért nem is nagyoj érdekel az ikon elrendezés, meg maguk az ikonok, ami hirtelen kel ugyis ott a dockban.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30452) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

Ipad Pro-val VPN kapcsolatot kellene megoldanom Windows 10-es géppel.
A VPN kapcsolat létrejött.
Tudtok ajánlani egy megbízható ingyenes alkalmazást, ami hasonlóképpen működik, mint a Távoli asztal kapcsolat?

Üdv,
GBoy

(#30453) leslieke válasza gameresboy (#30452) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Pl. teamviewer.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30454) r3dsnake válasza gameresboy (#30452) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Távoli asztal? :D

(#30455) domerator


domerator
veterán

Sziasztok
Elkezdtem használni a MS féle excelt... mit ne mondjak, megvett kilóra, fényévvel jobb használni mint a numberst és sokkal nagyobb a tudása is, ha jól látom.
Légyszi beszéljetek le róla, vagy rá, ki mit tud vele kapcsolatban? Most arra hajlok hogy elkezdem fizetni a közel 2k havidíjat a próba utan...

Valami hasonlóan jó alternatíva van excelre?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30457) domerator válasza #05304832 (#30456) üzenetére


domerator
veterán

Koszi, hat tizedannyit nem hasznalok az excelbol mint amennyit most felsoroltal, de a legordulo listak, a szuro es amugy a roccenesmentes mukodes miatt lehet hogy elcsabulok... az is meglepett hogy siman kezel 6-7 lapos, laponkent 10-12 ezer soros tablazatot egy iphone hetesen :Y
Majd annak kell utananeznem hogy az alap elofizetessel mit is kapok.

Mindenesetre koszi meg 1x a megerositest hogy nem veletlenul tetszett meg a dolog

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30458) consono válasza #05304832 (#30456) üzenetére


consono
nagyúr

Én is O365 előfizető vagyok, nagyon bevált az Office is, meg a OneDrive is az elmúlt években. Idén mondjuk érdekesen oldottam még az előfizetést: előfizettem a PC Worldre egy évre, amihez adtak egy éves előfizetést.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30459) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Hogy tudom kiváltani a messenger appot? nagyon szivja az akkut lefele, 58% on van most is..

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#30462) leslieke válasza BogyóBP (#30459) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Letörlöd. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30463) consono válasza #05304832 (#30460) üzenetére


consono
nagyúr

20940 Ft és ebben az újság meg pár segédprogram is benne van...

"In God we trust. All others must bring data"

(#30466) domerator válasza #05304832 (#30465) üzenetére


domerator
veterán

Most hogy mondod... nekem is megvan regebbrol, megneztem, szerintem tudja ami nekem kell de sokkal rocogosebb, nem annyira elegans, viszont nem kerul penzbe...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30467) MasterMark válasza gameresboy (#30452) üzenetére


MasterMark
titán

link

Switch Tax

(#30469) tomiii.


tomiii.
aktív tag

Sziasztok!

Iphone 7-et használok, mindig frissítve, ha jön valami új. Múlt héten egyik este a Messenger kezelőfelület teljesen más volt, letisztultabb. Kijelölt ikonok már nem teljesen kékek voltak, hanem csak a körvonaluk vastagodott meg és mintha a betűk élsimítása is finomabb lett volna( :F ). Mutattam is a kollégáknak, hogy mennyire modernebbnek hat, viszont reggel már semmi nyoma nem volt. Visszaállt minden a régi formába,

Ezt most mivel lehet magyarázni? Azt hittem jött rá egy frissítés, de miért tűnt el? :F Találkozott valaki ilyesmivel?

(#30470) tboldi válasza tomiii. (#30469) üzenetére


tboldi
nagyúr

Üdv!

Facebookéknál gyakori a server-side változtatás, tulajdonképpen a felhasználók a béta teszterek. :D

Autós topikból nagyon el vagy tűnve. :B

(#30471) tomiii. válasza tboldi (#30470) üzenetére


tomiii.
aktív tag

Akkor remélem hamar véglegesítik, mert tényleg nagyon tetszett, azután nagyon ódivatúnak hat a mostani felület. :D

Sok volt számomra a szűklátókörűség egyeseknél és rájöttem, hogy emiatt nincs értelme folyton vitát indítanom. :D Szóval inkább igazi autókkal töltöm az időm, immár japán mellékszál is van végre, erre csak 3 karaktert írnék: 2JZ ;]

(#30472) tboldi válasza tomiii. (#30471) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jól hangzik. :C

(#30473) buci30


buci30
addikt

Van olyan app ami egy adott programmal készült collage képet méretez akkorára, hogy Instagram-on jó legyen?
Mert pl a pic collage-vel készült kép ugye nagy az Instagramra :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#30474) -secret- válasza buci30 (#30473) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Bármekkora képet fel tudsz tenni Instára, én úgy tudom.

(#30475) BogyóBP válasza tomiii. (#30471) üzenetére


BogyóBP
addikt

Nekem nagyon sokat használ a messenger alkalmazás, 58% ot lezabál az akkuból, ha pl pár órát csevegek rajta simán lemeriti a telefont százról nullára, azért ez epic..Nekem nem zabálja fel az akkudat?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#30476) MasterMark


MasterMark
titán

Messengerben hogy lehet beállítani, hogy a Safari-val nyissa a linkeket?

Switch Tax

(#30477) buci30 válasza -secret- (#30474) üzenetére


buci30
addikt

Persze feltudsz.
Csak amikor megcsinálod Pl abba a programba és azt szeretnéd feltenni akkor levág a széleiből....

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#30478) -secret- válasza buci30 (#30477) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gyári app-nak a négyzet alakú "fényképezője"?

(#30479) mukibuci válasza -secret- (#30478) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Vagy instagramban 2 ujjal zoomolva beallitoda kép méretet

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30480) Rage47 válasza MasterMark (#30476) üzenetére


Rage47
veterán

sehogy

(#30481) fpy_


fpy_
aktív tag

Sziasztok a Google keyboard miért nem tanulja a szavakat mind a droidos verzió? Be lehet állítani valahogy?

[ Szerkesztve ]

(#30482) -secret- válasza fpy_ (#30481) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig tanulja őket.

(#30483) r3dsnake válasza fpy_ (#30481) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tanulja.

(#30484) Tibee86


Tibee86
veterán

Tud valaki működő alkalmazást 11.2.5 alatt, amivel youtube videót le lehet játszani a háttérben is?
11.2.5 előtt a Musi-t használtam, de ezzel a frissítéssel már nem működik sajnos. :(

(#30485) molnartom válasza Tibee86 (#30484) üzenetére


molnartom
aktív tag

Érdekes nálam működik aMusi 11.2.5 alatt.

(#30486) Tibee86 válasza molnartom (#30485) üzenetére


Tibee86
veterán

Az tényleg az. :F
Pedig már töröltem és letöltöttem újra, de semmi. Hiába nyomkodom a cc-ben a play gombot nem történik semmi. :(((
Ami még fura és nem csinálta a 11.2.5 előtt, hogy hangja sincs ha az oldalsó kapcsolóval némítva van a telefon, pedig semmi köze nincs annak a média hangerejéhez.
Kezdem feladni a dolgot, már szerintem az összes létező app.-ot leszedtem ami elvileg tudja ezt, de egyik se működik.

(#30487) molnartom válasza Tibee86 (#30486) üzenetére


molnartom
aktív tag

Pedig az az! Most mikor gépelek, már kb 3 perce megy a zene lezárt képernyőnél. Ott nálad lehet valami bibi.

(#30488) Tibee86 válasza molnartom (#30487) üzenetére


Tibee86
veterán

Sejtem már az előző kommented után, csak nem jövök rá, hogy hol a hiba. Töröltem, újra leszedtem, volt hr a telefonon de semmi változás.
Közben rájöttem. Én eddig úgy használtam ezt az app.-ot, hogy alul a "more" gomb, majd "youtube login", bejelentkeztem és ott hallgattam a dolgokat. Na ez a rész nem megy már a 11.2.5 óta a háttérben, csak akkor ha a főképernyőn nyomok a "search" gombra és ott keresem ki. Kicsit körülményesebb, de legalább így megy a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#30489) T_Stark


T_Stark
őstag

Sziasztok!

Már többször észrevettem, hogy a gyári iBooks app időről időre törli a telefonra letöltött könyveimet.
Ott van az ikon hogy töltsem le újra, de az sem mindig működik, főleg azokkal a könyvekkel amit itthon a NAS-ról tettem rá, azt csak itthoni wifin tudom letölteni megint, ezért is nagy öröm amikor út közben olvasnék, és látom hogy már megint törölve van az összes könyv tárolt verziója... :W

Mit kell beállítani rajta, hogy amit letöltök rá, azt hagyja már békén ott ahol van?

(#30490) moleculez


moleculez
veterán

Felmérés: iPad Pro tulajként fent van egymás melett (többek közt) Autodesk Graphics, Affinity Photo, és a ProCreate. Nem olcsó mulatságok, tervezek hát írni egy összehasonlító "tesztet" a top kreatív appokról. Ebben lenne nagy segítség, ha kicsit körvanalazódna milyen szempontok alapján lenne az összehasonlítás a leghasznosabb?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30491) Totheground válasza moleculez (#30490) üzenetére


Totheground
addikt

"ProCreate"

Lehet, hogy gyerekes, de akarhanyszor meglatom ennek az appnak a nevet, mosolyognom kell. :DDD

Nekem egy olyan megkozelites tetszene, hogy a mindennapokban mennyire lehet kivaltani es milyen megkotesekkel a desktop hasznalatot a pro appoknal.

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#30492) nofi


nofi
őstag

Van valakinek tapasztalata kézírás-digitalizáló alkalmazással? Az Apple a Goodreader-t promózta, Myscript Nebo-ról olvastam még jókat, de hátha van valakinek magyar szöveggel is tapasztalata :U

Xbox GT: nozsolt

(#30493) Whynot? válasza nofi (#30492) üzenetére


Whynot?
aktív tag

A myscriptnek van egy kézírásos billentyűzete, sanszos, hogy a nebo ugyanazt használja, de nem merem biztosra állítani. Kb 85%-osnak mondanám, főleg ha a szövegben keverve van idegen szó és szám is. Jelszót beírni vele a halálom. Abban szerintem a pontossága nem éri el a 20%-ot. Egyébként gyorsabban írok vele mint bármelyik más billel.
A Notes plust megvettem, abban az írott szöveget kijelölve átalakítja digitálissá. Egész jól működik, érzésre jobb mint a myscript. Goodnotes van még meg nekem, de abban nincs magyar nyelv. Angolul szerintem nem hibázik, pedig nagyon ergya írásom van :)

(#30494) nofi válasza Whynot? (#30493) üzenetére


nofi
őstag

Köszi a tippeket! :R

Xbox GT: nozsolt

(#30495) bgabek


bgabek
tag

Sziasztok!
Lehet, hogy nem jó topic...
Ma vettem Apple watch-ot, messenger értesítések nem igazán működnek. Jobban mondva sehogy. Újratelepítés, újraindítás megvolt.
Valakinek tapasztalat, ötlet?

(#30496) Ragnar95 válasza bgabek (#30495) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Van dedikált Apple Watch topik is, oda való inkább a kérdés valóban. Értesítések megfelelően vannak beállítva a Watchon?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30497) bgabek válasza Ragnar95 (#30496) üzenetére


bgabek
tag

Ok. Köszi!
Még csak ismerkedem vele, de szerintem jól van beállítva minden. Próbálkozom a megadott topicban is.

(#30498) henny


henny
csendes tag

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, h létezik olyan alkalmazás, amivel a csengőhangok és egyéb hangerejét tudom változtatni anélkül, h az ahhoz beállított hangot lejátszaná? Amikor este akarom lejjebb állítani a hangerő elég zavaró tud lenni mikor megszólal hangosan a csengőhangom ...
Az androidos telefonomon erre az Audio-manger-t használom és ilyet keresek iPhone-ra is. Vagy ha van egyéb ötlet, hogy hogy ne ébresszen fel senkit körülöttem a csengőhang halkra állítása akkor azt is szívesen meghallgatom.
Köszi.

"A fényképezőgép a munkaeszközöm. Általa adok értelmet mindannak, ami körülvesz." /André Kertész/ | "A képek ott vannak, csak meg kell őket örökíteni." /Robert Capa/

(#30499) csokito100 válasza henny (#30498) üzenetére


csokito100
aktív tag

Beállitásokban jelöld be, hogy az oldalsó hangerő gombokkal is tudd állitani és úgy nem szólal meg, csak látod a csúszkán, hogy hova állitod. Az imént direkt kipróbáltam. Üdv

(#30500) henny válasza csokito100 (#30499) üzenetére


henny
csendes tag

Oké, köszi. :)

"A fényképezőgép a munkaeszközöm. Általa adok értelmet mindannak, ami körülvesz." /André Kertész/ | "A képek ott vannak, csak meg kell őket örökíteni." /Robert Capa/

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.