Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29451) Imy


Imy
veterán

LG tv-re képernyőtükrözést milyen appal a legjobb megoldani? Ha lehet, akkor ingyenes érdekelne.

(#29452) Ragnar95 válasza Imy (#29451) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tükrözéshez Apple TV kell. Ha csak filmeket/képeket szeretnél átjátszani, ahhoz valami DLNA képes app is elég lesz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29453) smallmer válasza atees (#29431) üzenetére


smallmer
őstag

Sajnos nincsen benne history :)

(#29454) half333


half333
őstag

Jött frissítés az unicredit-hez. Valaki tesztelte azóta sz@rik-e a touch id?

(#29455) Imy válasza Ragnar95 (#29452) üzenetére


Imy
veterán

És apple TV-nek mi az előnye egy okosTV-hez képest, vagy mennyivel egészíti ki?

(#29456) Ragnar95 válasza Imy (#29455) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Leginkább hogy működik vele az iOS és macOS képernyőtükrözés :D Ezen kívül a legtöbb dolgot tudja már a legtöbb okos TV, amit az Apple TV is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29457) Eclips21


Eclips21
őstag

Miért nem tudok a sajat telomra menteni egy PDF-et? Hiaba kattintok ra csak a nyil fordul le de a hozzaadas gomb nem lesz aktiv, valami otlet?

(#29458) duce78 válasza half333 (#29454) üzenetére


duce78
tag

Sajna ugyan úgy szarakodik. 😡

Nem lessz, hanem kérek!

(#29459) half333 válasza duce78 (#29458) üzenetére


half333
őstag

:(( azt hittem javítsák! nem lehet valahogy jelezni a hibát?

(#29460) duce78 válasza half333 (#29459) üzenetére


duce78
tag

Jeleztem. A válasz szerint a frissítés orvosolta a hibát.
Persze ez nem igaz. Azóta újra írtam értékelést, hogy még mindig nem működik.

[ Szerkesztve ]

Nem lessz, hanem kérek!

(#29461) half333 válasza duce78 (#29460) üzenetére


half333
őstag

remek! hátha csinálnak valamit! eddig nem használtam,ez előtt is hibás volt?

(#29462) nord_ válasza Eclips21 (#29457) üzenetére


nord_
veterán

Mert a saját telefonodon nincs olyan alkalmazás, ami el tudná menteni. Ehhez le kellene tölteni egy natív appot, mint pl. GoodReader.

(#29463) duce78 válasza half333 (#29461) üzenetére


duce78
tag

Volt hibamentes időszaka.

Nem lessz, hanem kérek!

(#29464) half333 válasza duce78 (#29463) üzenetére


half333
őstag

sokszor nem éri meg frissiteni!

(#29465) Fricy78 válasza half333 (#29464) üzenetére


Fricy78
tag

Engem ma felhívtak az unicredittől, hogy ha nálam is előjön a hiba, akkor frissítsek és megoldódik. Jó fejek voltak, bár akkor már túl voltam rajra, csak nem próbáltam ki. Igaz azóta sem. 😂

"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odabaszol az ásóval, oszt haladsz tovább!"

(#29466) Imy válasza Ragnar95 (#29456) üzenetére


Imy
veterán

Remek, akkor felesleges az Apple TV, ugye? :D

(#29467) Ragnar95 válasza Imy (#29466) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Onnan indultunk ki, hogy képernyőtükrözésre van szükséged, amihez mint azt írtam, mindenképp kell az Apple TV :)) Ha közben rájöttél, hogy mégsem kell neked a tükrözés, akkor valóban úgy tűnik, hogy nincs szükséged az Apple TV-re sem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29468) Eclips21 válasza nord_ (#29462) üzenetére


Eclips21
őstag

Van fent pl konkretan az Adobereader is tud tarolni. Azer koszi megelsem a programot.

(#29469) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Chrome 47.0.2526.107-ben még jól ment, ha nem volt egy weblapon asztali nézet lehetőség, a böngetőben lehetett kérni. Az újabb Chrome-ban nem működik. :F

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#29470) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Reklám mentes Sudokut tudnátok ajánlani? Vagy olyat, ami nem kér sokat a reklám törléséért.
Köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29471) ERipley


ERipley
tag

Üdv!

Az iTunes-ból (PC) hová tűnt a Hangok opció?
A telefonon mutatja, de újat nem tudok a könyvtárhoz adni.... :F :F :F

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#29472) half333


half333
őstag

Üdv! Nem tudom használni az itunes-t sem a copy trans control centert! Azt irja ki h iphone drivers missing. Ujra telepitek mindent,de semmi változás! Valaki tud segiteni?

(#29473) leslieke válasza leslieke (#29470) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Megtaláltam. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29474) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Podcast hallgatéséhoz melyik a legjobb, a legjobban testre szabhatóbb lejátszó?

(#29475) nord_ válasza Jabby (#29474) üzenetére


nord_
veterán

Én a gyárit használom, nekem teljesen megfelel (bár őszintén szólva az iOS 10 alatti felület sokkal jobban tetszett, ez a mostani kissé katyvasz lett).

(#29476) Sn00k válasza ERipley (#29471) üzenetére


Sn00k
veterán

Valami nem stimmel az itunesal én pl nem tudok csengőhangot készíteni. Hiába van meg a m4r kiterjesztésű file és nyitom meg az itunesal. Valamiért nem teszi be és nem tudom felszinkronizálni a telefontra :/
korábban nem 1x simán megcsináltam...

3njoy the Lif3

(#29477) Jabby válasza nord_ (#29475) üzenetére


Jabby
őstag

Androidosként el voltam kényeztetve a lejátszók terén, ezek után a gyári, de a most tesztelt Overcast is nagyon fapados.
Pl. körülményes, időigényes a lejátszási lista összeállítása, nem lehet szinkronizálási időpontot beállítani, stb.

Sn00k:
"Valami nem stimmel az itunesal én pl nem tudok csengőhangot készíteni."

Nekem sem sikerült, olyan infót kaptam, hogy iOS 11 alatt az új iTunes-al nem is fog menni.

Szerk:
Közben találtam egy cikket, ahol az van, hogy "az iTunes legújabb, 12.7-es verzióban...a csengőhangok kezelése is megváltozott."

[ Szerkesztve ]

(#29478) Sn00k válasza Jabby (#29477) üzenetére


Sn00k
veterán

Mindegy nem izgat mert 2 klikkel feltettem a 3utools segitsegevel. :DDD

3njoy the Lif3

(#29479) col válasza Sn00k (#29476) üzenetére


col
addikt

Már sokszor sok helyen volt róla szó. Léteznek programok, amelyekkel sokkal egyszerűbben lehet csengő-, jelzőhangot szerkeszteni és feltenni egyéb zenék mellett.
Pl. 3utools, vagy a SyncIos

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#29480) Jabby válasza Sn00k (#29478) üzenetére


Jabby
őstag

+ col:

Köszi a tippet, fél nap iTunes szenvedés után a 3utools segítségével tényleg pár kattintással sikerüét a régi megszokott csengőhangomat az iPhonera feltenni!

(#29481) kovbandi82 válasza col (#29479) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

3utools tényleg nagyon fasszántis, király csávó vagy!!!

(#29482) okoska74


okoska74
senior tag

iTunesnál miért van, hogy ha egy albumot szerkesztek mondjuk rosszul van kitöltve az előadó esetleg album kép, akkor van hogy megcsinálja máskor meg nem?

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#29483) Digital


Digital
addikt

Sziasztok!

A telefonomra keresek valami jelszókezelő alkalmazást. Elsődlegesen ingyenest, de ha megéri az árát szívesen meg is vásárolnám.
Semmi extrára nincs szükségem, weboldalak jelszavait szeretném elsősorban tárolni.

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#29484) -secret- válasza Digital (#29483) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gyári nem jó?

(#29485) Ragnar95 válasza Digital (#29483) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ha csak weboldalakhoz kell, a gyárit ajánlanám, hiszen az rögtön tud automata kitöltést is, sőt, iOS11 óta ez appoknál is működik, nem csak weblapokon. Ha ennél több kell, akkor nálam LastPass vált be.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29486) moleculez válasza -secret- (#29484) üzenetére


moleculez
veterán

Melyik a gyári?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29487) -secret- válasza moleculez (#29486) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kulcskarika

(#29488) Mela Kehes válasza Digital (#29483) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

1Password

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29489) batai15


batai15
félisten

Sziasztok ! Normális calculator app kellene nekem legyen külön c,törlés gomb,előzmények valamint látni szeretném az adott számításokat például 5+5=10
Az se baj ha fizetős de egyszeri legyen
. Egyiket sem tudja a gyári app. Köszönöm

(#29490) tboldi válasza batai15 (#29489) üzenetére


tboldi
nagyúr

Calcbot

(#29491) batai15 válasza tboldi (#29490) üzenetére


batai15
félisten

Ezer éves desing és hangokat nem lehet ki kapcsolni valami más esetleg?

(#29492) Cyberbeni válasza batai15 (#29489) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Calculator #
vagy a fizetős változata (1-5 dolár között szokott változni az ára):
Calculator ∞

[ Szerkesztve ]

(#29493) tboldi válasza batai15 (#29491) üzenetére


tboldi
nagyúr

A dizájnnemtetszéseden nem tudok segíteni, de a hangokat ki lehet kapcsolni.

(#29494) batai15 válasza tboldi (#29493) üzenetére


batai15
félisten

Megvan, témázás is van jó lesz ez köszi !

(#29495) Diokhan válasza batai15 (#29489) üzenetére


Diokhan
addikt

A törlést tudja, csak jobbra kell "swipe"-olni a számokon, amiket beírtál.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29496) batai15 válasza Diokhan (#29495) üzenetére


batai15
félisten

Tudom de rettentő idétlen azt se látom mit csinálok

[ Szerkesztve ]

(#29497) tybsen válasza b4zsi- (#1579) üzenetére


tybsen
addikt

WhatsApp smiley-k tényleg csak úgy vannak ha az ember rányom a földgömbre és billentyűzetet vált vagy van erre valamilyen egyszerűbb megoldás is? Köszi szépen!

(#29498) Ragnar95 válasza tybsen (#29497) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Emoji billentyűzettel lehet csak előhozni az emojikat WhatsAppban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29499) tybsen válasza Ragnar95 (#29498) üzenetére


tybsen
addikt

Köszönöm szépen, akkor megnyugtat, nem csinálok semmit rosszul. Ez mindig így volt egyébként vagy várható valamilyen változás?

[ Szerkesztve ]

(#29500) dni


dni
őstag

Sziasztok!
Meg tudnátok mondani, hogy miként lehet egy alkalmazást lementeni a telefontól iOS 11 és iTunes 12.7 (MacOS) esetén. A ProTube appot levették a storeból, és már nem tette vissza a telómra iCloud backup visszaállításkor teló. Az iPademen(IOS 11) viszont még fent van így onnan áttenném ha van erre valamilyen módszer.
A Transfer purchases menüpontot és a backup készítést próbáltam iTunessel, valamint az iMazinggel exportáltam volna ki az appot, de mint kiderült, az appot magát nem tudja kimenteni, csak a beállításait. :(
Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.