Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) pomk válasza pomk (#24976) üzenetére


pomk
őstag

Erre valakinek valami tipp?

(#25002) gzbotii válasza pomk (#24976) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem kell egy jo 5p, h megjelenjen iPaden ami meg volt nyitva iPhoneonon. Ezért nem is használnom.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#25003) pomk válasza gzbotii (#25002) üzenetére


pomk
őstag

Nekem eddig azonnal ment a szinkronizálás.
Erre gondolok egyébként annyi különbséggel, hogy nekem nincs Mac-em így az hiányzik. De ugyanígy láttam hogy milyen oldalak vannak megnyitva a másik eszközömön.

Du. még megnézem iPadon be van-e kapcsolva az iCloud Safari sync. Nem rémlik hogy kikapcsoltam volna, de ki tudja. :) iPhone-on aktív.

[ Szerkesztve ]

(#25004) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez az Opera VPN mennyire biztonságos?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25005) lanw


lanw
aktív tag

Sziasztok! Nem tudom,hogy jó helyen járok-e,de miért nincs szinkronban az fb az asztali gép értesítéseivel,vagy azt hol tudnám belőni?

|Asus Z790| i7-13700k|Arctic freezer 360|32gb ddr4|RTX 4070|- To be or not To be

(#25006) univerzita


univerzita
addikt

Frissült a VLC, már van ac3 támogatás!

(#25007) Lefty


Lefty
addikt

Tudtok mondani egy tisztesseges angol magyar offline szotart, ami ingyenes es nincs teletomve reklammal?

[ Szerkesztve ]

(#25008) Ragnar95 válasza Lefty (#25007) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A jó és az ingyenes szótár sajnos ütik egymást.
Ha jót szeretnél, akkor a BitKnights által fejlesztett szótárat keresd, nem olcsó, de megéri.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25009) HisHis válasza Lefty (#25007) üzenetére


HisHis
csendes tag

Google Translate nem elég tisztességes? Mert a tegnapi frissítés óta már tudja offline is a nyelveket.

(#25010) pomk válasza pomk (#25003) üzenetére


pomk
őstag

Megoldódott a probléma.
iPhone-on és iPad-on is ki- és bekapcsoltam a szinkronizálást és utána máris jó lett. :)

(#25011) Lefty válasza HisHis (#25009) üzenetére


Lefty
addikt

Dehogynem koszi, az android verzioban volt csak offline, nem tudtam, hogy mar ide is behoztak, szuper.

(#25012) Воланд


Воланд
titán

Az létezik, hogy a magyar store-ban nincs még fent az új Spotify? A mai frissítés is sima bugfix.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25013) vadászcsiga válasza Воланд (#25012) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Milyen az új spotify?

(#25014) Воланд válasza vadászcsiga (#25013) üzenetére


Воланд
titán

[link]

Közben elolvastam a cikket, nincs global rollout...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25015) legiaap válasza Воланд (#25014) üzenetére


legiaap
nagyúr

Fasza lett. Sajna iPad-en még nem került alulra a menü.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25016) legiaap


legiaap
nagyúr

Van Google keyboard is és naná, hogy ez is USA only!
:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25017) Ragnar95 válasza legiaap (#25016) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mármint a kiosztása vagy csak US Store-ban érhető el? Mert utóbbi problémát elég könnyű megoldani.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25018) legiaap válasza Ragnar95 (#25017) üzenetére


legiaap
nagyúr

USA store only de mint már mondtam ezerszer ez hogy Store-t vált az ember csak egy ideiglenes megoldás és annyira az nem érdekel.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25019) Ragnar95 válasza legiaap (#25018) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem store-t kell váltani, hanem regisztrálni egy US ID-t és megoldódik permanensen a probléma.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25020) legiaap válasza Ragnar95 (#25019) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor még ID-t kell váltani most nem mindegy?!
:W
Nem fogok ezért kreálni egy újat. Ha nekik ez a biznisz, hogy mindent Amerikára adjanak ki akkor legyenek boldogok vele.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25021) Ragnar95 válasza legiaap (#25020) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Erősen túlreagálod azért ezt a problémát :U 5perc lenne megoldani, de a te döntésed, ha ennyit nem áldozol rá, csak ne a Google-t hibáztasd, mert nem a világ vége egy új ID létrehozása.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25022) bigdady válasza legiaap (#25020) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem csak usa id-m van és kész is :)

(#25023) vadászcsiga válasza bigdady (#25022) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem egy none-os magyar, egy másik amihez kártya van rendelve meg egy us. Sosem problémáztam amiatt hogy valami a us store-ban van.

(#25024) Rage47


Rage47
veterán

hogy működik az appok értékelésének megjelenítése? mert értékelek egy appot es nem látom a többi között. plusz össze-vissza jeleníti meg őket, nem időrendben

(#25025) nauro


nauro
aktív tag

Amúgy, hogy a lényegre is kitérjünk, milyen az a google keyboard? :) jó lett?

[ Szerkesztve ]

(#25026) vadászcsiga válasza nauro (#25025) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Teljesen használható. A swipe is. Ha lesz magyar nyelv iPaden lecserélem a gyárit. Utóbbi eléggé hiányzik.

(#25027) bubi92


bubi92
őstag

Jelszavak tárolására keresek appot. Mit ajánlatok

(#25028) Tibee86 válasza bubi92 (#25027) üzenetére


Tibee86
veterán

1Password.

(#25029) lacy86 válasza bubi92 (#25027) üzenetére


lacy86
addikt

LastPass

(#25030) Lefty válasza bubi92 (#25027) üzenetére


Lefty
addikt

oneSafe

(#25031) Ragnar95 válasza lacy86 (#25029) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

+1, nekem is az vált be legjobban.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25032) Mela Kehes válasza bubi92 (#25027) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Szintén 1Password!

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25033) BrownB válasza bubi92 (#25027) üzenetére


BrownB
tag

Nekem az Enpass vált be. Online szolgáltatásra én nem bíznám a jelszavaimat (LastPass).

[ Szerkesztve ]

(#25034) Astery válasza bubi92 (#25027) üzenetére


Astery
senior tag

Safe in cloud ;)

(#25035) SG3rg0 válasza bubi92 (#25027) üzenetére


SG3rg0
őstag

legjobb a Sticky Password mindig van promóba 1 éves licensz.

(#25036) Astery válasza SG3rg0 (#25035) üzenetére


Astery
senior tag

Attól még, hogy ingyen van nem a legjobb ...

(#25037) SG3rg0 válasza Astery (#25036) üzenetére


SG3rg0
őstag

De hidd el az a legjobb, ha a Kaspersky licenszeli a programot az a legjobb.

(#25038) solties


solties
tag

Üdv! Milyen vélemények vannak a chrome böngészőről? Pro és kontra mondjuk a safarihoz képest. Az appstore-ban eléggé megosztó vélemények vannak. Az asztali chrome-mal lehet szinkronozálni?

(#25039) Ragnar95 válasza solties (#25038) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én már csak azért sem cserélném le a Safarit rá, mert az alapértelmezett böngésző nem állítható át, ergo ha egy linkre rámész bármely appban, az a Safariban fog megnyílni továbbra is.
Chrome tud szinkronizálni asztali Chrome-al is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25040) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Cortex Camera 0.99€

(#25041) legiaap válasza vadászcsiga (#25040) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akinek 6S/6S+-ja van azok ne vegyék meg. Szarabb eredményt produkál mint a gyári. Nálam 6S plusszon leszerepelt. Vissza is kértem a pénzt.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25042) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Milyen appot ajánlotok kiadások/bevételek nyilvántartására? Ha tud eszközök közt szinkronizálni az plusz pont.

Köszi!

(#25043) vadászcsiga válasza legiaap (#25041) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem próbáltam. Valaki itt nagyon dicsérte azért linkeltem be.

(#25044) Ragnar95 válasza r3dsnake (#25042) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nekem a Pocket Expense vált be a legjobban, egyedül a többféle valuta kezelése hiányzik belőle. Szinkronizációról sajna fogalmam sincs, hogy tudja-e.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25045) Воланд válasza r3dsnake (#25042) üzenetére


Воланд
titán

MoneyWiz 2

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25046) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Köszi az ajánlásokat, kipróbálom mindkettőt. :)

(#25047) Ragnar95 válasza Воланд (#25045) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hmm úgy látom, ez kezel különböző valutákat is, megvárom a következő leárazást és lehet hogy teszek vele egy próbát én is. :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25048) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#25047) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én is ezt használom. Az első program volt amit megvettem Mac-re. Minden pénzt megér. 😊
Tökéletesen szinkronizál a 3 eszköz között.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#25049) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#25048) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi a tippet, így még valószínűbb, hogy mielőbb beszerzem, mert kényelmesebb lenne, ha gépen is látnám a költéseket anélkül, hogy exportálnom kéne őket mobilon.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#25050) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#25049) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Riportokat is készíthetsz, azokat el lehet menteni és onnan mar csak egy kattintás és bejön a grafikon. Nem kell mindig mindent beállítgatni.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.