Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29051) bigdady válasza HI-FI (#29049) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nálam is volt ilye...

(#29052) bigdady


bigdady
nagyúr

Van olyan app ami universalis fizetés terén androiddal? Tehát ha itt megveszem akkor ott is?

[ Szerkesztve ]

(#29053) adise válasza bigdady (#29052) üzenetére


adise
őstag

Csak a spotify,dropbox és hasonló appoknál, ahol szolgáltatásért fizetsz nem magáért a program letöltéséért .

[ Szerkesztve ]

(#29054) bigdady válasza adise (#29053) üzenetére


bigdady
nagyúr

Olyan egyszeri fizetéses app is van ami nem havi levonásos és ilyen?

(#29055) HI-FI válasza bbmt (#29050) üzenetére


HI-FI
tag

Nem jailbreakelt. iPhone 6-ról van szó egyébként.

(#29056) oszy


oszy
veterán

Ha előfizetek az Apple Music-ra, akkor a letöltött zenék az enyémek maradnak (az előfizetés lemondása után), vagy ez is olyan, mint a deezer? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29057) Bkrisz9 válasza oszy (#29056) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ha előfizetéses akkor igen, ha számonként veszel zenéket (google play pl.) akkor nem és megmaradnak. Logikus.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#29058) oszy válasza Bkrisz9 (#29057) üzenetére


oszy
veterán

A music első három hónapja ingyenes. Gondoltam ha megmaradnak a zenék, akkor le sem mondanám egy ideig.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29059) Ragnar95 válasza oszy (#29058) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Streaming szolgáltatás, tehát csak addig maradnak meg az Apple Musicból letöltött zenék, amíg elő vagy rá fizetve.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29060) wolf13


wolf13
őstag

Sziasztok.

Keresek egy olyan appot amivel gépek mukodeset kellene könnyen felmérni. Valami olyasmire gondolok ami esetleg grafikonnal vagy bármi mással megkülönbözteti a gép működését. Van amikor dolgozik es van amikor üresjáratban van es úgy mint a stopper csak kimutatható legyen mind két opció. Ha lehet akkor ezt logolja is
Valamilyen formában. Remelem érthető volt.

Köszi elore is.

(#29061) kovbandi82


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok. VLC-ben a feliratokat hogy lehet mellépattintani az adott anyagnak? Egy mappában vannak a helyi hálózaton, ugyanaz a neve mint a filmnek, de nem tölti be, opciot se leltem erre

(#29062) oszy válasza kovbandi82 (#29061) üzenetére


oszy
veterán

Nekem még akkor is megjelenítni, ha külön mappában van. Próbáld újratelepíteni. :) De a feliratoknál ki tudod választani?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29063) Lefty


Lefty
addikt

Sziasztok.

Torrentezni lehet jelenleg valamivel? A laptopot akarom kivaltani egy iPad-del, amit lenyegeben csak erre hasznalok.

[ Szerkesztve ]

(#29064) kovbandi82 válasza oszy (#29062) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Nem tudom kiválasztani, csak felirat késleltetése opció van :D De mivel semmit se tölt be, értelmetlen :( Csak akkor lehet feliratot választani, ha bele van "égetve" az anyagba

(#29065) kovbandi82 válasza Lefty (#29063) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Úgy tudom alapjáraton nem lehet, még Transmission remote controlt se találtam, ami nem is lokálisan tölt le, hanem csak távolról tudom managelni a NAS-on lévő dolgokat (Androidon pl. a Tornadot használtam erre)

(#29066) kovbandi82 válasza oszy (#29062) üzenetére


kovbandi82
őstag
LOGOUT blog

Ha felmásolom a telefonra, akkor megjeleníti a feliratot, sajnos ha hálózatról streamingelek, akkor nem hozza fel a lehetőséget. Ez van.

(#29067) adise válasza Lefty (#29063) üzenetére


adise
őstag

Igen

(#29068) Lefty válasza adise (#29067) üzenetére


Lefty
addikt

Es melyik applikacioval nev szerint?

(#29069) adise válasza Lefty (#29068) üzenetére


adise
őstag

iTransmission

(#29070) Lefty válasza adise (#29069) üzenetére


Lefty
addikt

Az lehet, hogy nem talalom app store-ban?

(#29071) adise válasza Lefty (#29070) üzenetére


adise
őstag

(#29072) Sn00k


Sn00k
veterán

Feltettem iPhonera ezt a newsify alkalmazast. Tok klassz meg minden. Kilottem a reklamot belole. Majd latom hogy az iPadre is felment de abban benne vannak a reklamok? Most ide is kulon meg kellene vennem? Nem eleg hogy az iPhonre megvettem?

3njoy the Lif3

(#29073) atees válasza adise (#29071) üzenetére


atees
őstag

Ez király link lett :) :DD :C :C

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#29074) TechN7ne válasza adise (#29071) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Ez nem warez?

Valaki még le is tőlti azokat a szutykokat nem jár a legjobban ,mi ez a foss?

(#29075) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Sziasztok.

A következők lennének a kérdéseim.

Futáshoz és kerékpározáshoz melyik appot ajánljátok? Olyan kellene, ami mutatja hogy mennyi km-t csináltam, mennyi idő alatt és mennyi zsírt égettem el. Illetve a hónap végén statisztikát is tudjak nézni, vagy valami ilyesmi.

A következő pedig az lenne, nem tudom létezik e ilyen . Alváshoz kellene. Mondjuk beállítom azt hogy lefekszek 8-kor és 9kor elalszok, és akkor a telefon meg majd 8 óra múlva kelt, hogy elég volt az alvásból :D Lényegében olyan kellene, ami jelzi nekem hogy mikor egészséges úgymond felkelni. Mondjuk 8 óránál kevesebbet alszok akkor kevés az alvás, ha sokat, akkor meg "túlalszom" magam.

Köszi

(#29076) adise válasza TechN7ne (#29074) üzenetére


adise
őstag

a torrent még mindig nem egyenlő a warezzal, bár megszokhattuk a sok okos megjegyzést már

(#29077) col válasza zeus_2k14 (#29075) üzenetére


col
addikt

Cyclemeter GPS - Cycling, Running, Mountain Biking
Ezt ajánlom, használom és nagyon pozitív tapasztalataim vannak.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#29078) zeus_2k14 válasza col (#29077) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

köszi. Tulajdonképpen ez milyen? Lehet futáshoz is? Mit mér? Stb..

(#29079) galaxys80 válasza TechN7ne (#29074) üzenetére


galaxys80
veterán

Mesélj mi baj fogja érni?

(#29080) col válasza zeus_2k14 (#29078) üzenetére


col
addikt

Lehet. Futás, bringa, séta, stb.
Távolság, idő, km-enkénti adatok, energia, magasságkülönbség, sebesség, átlagsebesség, stb. A program oldalán látod a leírását is.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#29081) oba válasza Lefty (#29063) üzenetére


oba
addikt

Ha nem akarod magad szivatni akkor inkább egy androidos vagy windowsos táblagéppel váltod ki a laptopot, ha a torrentezés a cél. Én anno iPad4 -en torrenteztem, sorozatokat töltöttem, még feliratot is töltöttem, és meg is néztem őket, mindenféle külső eszköz nélkül, de nagyon macerás, kell jailbreak, kell egy jó fizetős videó lejátszó (én talán nPlayer -t használtam), cydiaból kell az iFile teljes fizetős verziója, kell egy normális böngésző amivel feliratot tudsz lementeni. És akkor még ott van hogy iFile -ban a betű-számsor mappa nevek között találd meg egyrészt az iTransmission letöltési mappáját, találd meg a böngésző letöltési mappáját a felirat miatt, találd meg a videó lejátszó library mappáját ahová át kell helyezned a fájlokat. Ha a letöltött tartalom zipelve vagy rarozva van az újabb sz*pás... stb.stb.stb. És ez csak film/sorozat. Ha mást akarsz jönnek az újabb nehézségek. Más tabletes oprendszeren ez sokkal sokkal könnyebb. Androidon egy torrent kliens, total commander, böngésző, vlc, és készen is vagy. Mindegyik alkalmazás látja a teljes fájlrendszert, nem kell mókolni semmit. Ráadásul tudsz sd kártyával bővíteni tárhelyet.

[ Szerkesztve ]

(#29082) adise válasza oba (#29081) üzenetére


adise
őstag

ez kb ugyhangzik mintha ios 6 idejében használtad volna utoljára azt az ipadot. Amiket leirtal kb safari, vlc meg a torrent kb ennyi.

(#29083) jazzkifli válasza col (#29080) üzenetére


jazzkifli
tag

MiBand 2 pulzus adatokat képes kezelni?

Aláírás

(#29084) oba válasza adise (#29082) üzenetére


oba
addikt

Mutasd meg nekem, hogy vlc -ben hogyan adsz hozzá fájlt a médiatárhoz a telefon iPad fájlrendszeréből. Amúgy 9.3.3 -on használtam az ipadet, most pedig a legfrisebb iOS van az i7Plus -omon.

(#29085) adise válasza oba (#29084) üzenetére


adise
őstag

Nem kell arrogánsan felháborodni azon, hogy alapvető ios funkciókat nem ismersz (nem mi tehetünk róla). Ugyanugy letudod tölteni a feliratot safariból(speciális bongészo :C ) és bemásolod nplayerbe/bármibe a feliratot , nem vlc specifikus a dolog. Jah igen, ha ki kell csomagolni akkor kell egy plusz program.

(#29086) oba válasza adise (#29085) üzenetére


oba
addikt

Én arrogáns? :) Ugyan :) Csak kérdeztem, hogy hogyan adsz hozzá fájlt a médiatárhoz (most konkrétan a vlc -re gondoltam). És fájl alatt mondjuk iTransmissionnel letöltött videó fájlt értek. Semmi arrogancia, csak érdekel. A személyeskedést te kezdted...

[ Szerkesztve ]

(#29087) nord_ válasza jazzkifli (#29083) üzenetére


nord_
veterán

Igen. (A folyamatos pulzusméréshez a MI HR alkalmazás kell.)

(#29088) TechN7ne válasza oba (#29086) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Engem is érdekelne egy részletes leírás ,hogyan is lehet torrentezni iPhone készüléken...
Valószínűleg le vagyok maradva.

(#29089) galaxys80 válasza TechN7ne (#29088) üzenetére


galaxys80
veterán

Ez nem warez?

(#29090) Totheground válasza galaxys80 (#29089) üzenetére


Totheground
addikt

10/10 :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#29091) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Üdv.

Legjobb Navigációs alkalmazás? Jelenleg az iGO Szülinapp van, de abba csak a magyar van . A teljes, amelyikbe az EU benne van, az mennyibe kerül? Vagy már ingyenes?

(#29092) univerzita válasza zeus_2k14 (#29091) üzenetére


univerzita
addikt

HERE WeGo ingyenes és offline.

(#29093) oszy válasza zeus_2k14 (#29091) üzenetére


oszy
veterán

Vagy online a waze, google maps! Ráadásul arra az iGO-ra már ráférne a frissítés. A HERE WeGo meg most frissült.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29094) nord_ válasza oszy (#29093) üzenetére


nord_
veterán

Így van, ez a kettő a legjobb, a többi felejtős (kivéve, ha valaki rengeteget szeretne EU-n kívül navigálni).

(#29095) leslieke válasza zeus_2k14 (#29091) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Here WeGo és Waze páros közül valamelyik, vagy mindkettő. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29096) jazzkifli válasza zeus_2k14 (#29091) üzenetére


jazzkifli
tag

Google Maps vagy Waze.

Aláírás

(#29097) atees válasza zeus_2k14 (#29091) üzenetére


atees
őstag

Atlag navira a sygic is tokeletes, nekem soha nem hibazott meg!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#29098) moleculez


moleculez
veterán

Sziasztok!
Apósom iphoneja garanciális cserébe megy, tehát át kell költöznie új iphoneba.
Ha az új készülékbe bejelentkezik az icloud accountjával, akkor az alkalmazások adatai megmaradnak, ha újra letölti őket? Van pár app aminek elfelejtette a loginját, és Touch ID-vel használja.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29099) oszy válasza atees (#29097) üzenetére


oszy
veterán

Egy navigálási útvonal után töröltem. Vagyis közben! Mert teljesen máshová vitt! Számomra a kezelőfelülete sem szimpatikus!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29100) -secret- válasza moleculez (#29098) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Biztonsági mentés és visszatöltésnél megmarad minden.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.