Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29701) r3dsnake válasza PK45X (#29700) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

iTunes-ban a telón belül az adott alkalmazásba kell belemásolnod a fájlokat.

(#29702) univerzita válasza PK45X (#29700) üzenetére


univerzita
addikt

A iTunes -ban a Alkalmazásokban ki kell választani a Neutront és annak dokument részébe bemásolod a Flac -ot.

(#29703) PK45X válasza univerzita (#29702) üzenetére


PK45X
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget, soha nem jöttem volna rá... :) :R :R

(#29704) moleculez válasza PK45X (#29703) üzenetére


moleculez
veterán

Ugyanez igaz filmekre is, pl VLC-be csak bedobàlod, semmi konvertálás. (Igaz az SE nem egy filmes teló, csak hogy értsd a logikát.)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29705) univerzita válasza PK45X (#29703) üzenetére


univerzita
addikt

VLC -be még wifin is lehet felmásolni,nemkel csatlakozni a iTunes -ra. Lehet hogy a Neutron -on is van ilyen lehetőség.

(#29706) PK45X válasza univerzita (#29705) üzenetére


PK45X
csendes tag

Köszi még egyszer! :)) :R

(#29707) leslieke válasza univerzita (#29705) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez nekem is hasznos infó, köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29708) okoska74


okoska74
senior tag

Mit lehet tenni a viberrel ha állandóan rajta van az ikonján, hogy van egy csevegésem de nem találom sehol, hogy írtak volna? Már tegnap óta ott van. Újraindítás nem segített.

[ Szerkesztve ]

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#29709) leslieke válasza okoska74 (#29708) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nyisd meg az összes csevegést újra, vagy törlés-telepítés.
Esetleg nem új Kontaktot jelez?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29710) okoska74 válasza leslieke (#29709) üzenetére


okoska74
senior tag

Köszi!
törlés-telepítés oldotta csak meg.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#29711) leslieke válasza okoska74 (#29710) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs mit.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29712) moleculez


moleculez
veterán

Használ valaki Affinity Photo-t iPad Pro-n? Nimcs szükségem CC-ra, mint hobby felhasználónak, a LR Mobile meg nem teljes funkcionalitású anélkül (nincs selective adjustment), és ez használható alternatívának tűnik, és az ára sem vészes.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29713) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

AppZapp helyett milyen programfigyelőt tudtok ajánlani?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29714) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#29713) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

AppShopper

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29715) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#29714) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Igen ezt használtam előtte, azt hiszem meg is van még az ipa hozzá, csak remeltem van egy modernebb változat.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29716) nord_ válasza Mela Kehes (#29715) üzenetére


nord_
veterán

Szerintem egy árfigyelő, -értesítő alkalmazás nyugodtan mehet Safariból is. Pont az AppShoppert használom így, az emailes értesítés is ugyanolyan hasznos, mint az app által küldött. :)

(#29717) Mela Kehes válasza nord_ (#29716) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Valahogy ez eddig eszembe sem jutott. :R

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29718) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Az AppZapp-ban lévő wish list-hez most már nem tudok hozzáférni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29719) odrif


odrif
MODERÁTOR

Üdv!

Korábbi androidos és Blackberry készülékeimen használtam egy BBM üzenet küldő alkalmzást, melyben volt egy Glympse nevezetű funkció, melyet ha a partnernek elküldtem tudta követni térképen hogy merre járok autóval (esetleg gyalog, kerékpárral), és kb. mikor érek oda a találkozóra.
Van ilyen vagy hasonló alkalmazás?

(Bár látom hogy a BBM is van)

20 éve a Prohardveren

(#29720) molnartom válasza odrif (#29719) üzenetére


molnartom
aktív tag

Szia!

Ez az alkalmazás megtalálható az appstore-ban!

(#29721) odrif válasza molnartom (#29720) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Ezt én is tudom.
A kérdésem az lenne hogy van-e hasonló alkalmazás ami a fenti dolgot tudja.

20 éve a Prohardveren

(#29722) moleculez


moleculez
veterán

Apple Watch 3-nak van topikja?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29723) Ragnar95 válasza moleculez (#29722) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Van egy Apple Watch topik, oda nyugodtan mehet az összes Apple Watch-al kapcsolatos kérdés, így a Series 3 is.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29724) Sn00k


Sn00k
veterán

Egy alkalmazás árát szeretném vissza igényelni. Tudja valaki hova kell írni ? Csak angolul vagy magyarul is lehet?

3njoy the Lif3

(#29726) Eclips21


Eclips21
őstag

Sziasztok, Reklam blokkolot hasznal valaki? Olyat ami a programokban levoket is tudja blokkolni? Regen ilyet hasznaltam de azt hallotam ezeket kitiltottak az App Storebol ez igaz? Vagy csak az en altalam hasznalt AdBlock nevu alkalmazas valtozasa miatt mar csak bongeszoben tud blokkolni?

(#29727) twinee1337 válasza moleculez (#29712) üzenetére


twinee1337
tag

Szia. Én használok. Nem rég vettem meg az Affinity Photot iPad Pro-ra. Én is pont így voltam, hogy adobe jó lenne de havídijas a szolgáltatása ingyenes funkcióba nem sok minden van benne meg váltogatnom kell a programokat mert valami Lightroomba van benne valami meg Photoshop. Az Affinity photo viszont nagyon jó program mindent tartalmaz ami egy képszerkesztéshez kell. Ajánlom. Kicsit húzós az ára 7 ezer forint de hidd el megéri kiszolgál ami kell neked, főleg ha járatos vagy képszerkesztésbe. :)

(#29728) Cyberbeni válasza Eclips21 (#29726) üzenetére


Cyberbeni
addikt

https://itunes.apple.com/us/app/adblock-mobile-best-ad-blocker-to-block-ads/id1121734569?mt=8

(#29729) moleculez válasza twinee1337 (#29727) üzenetére


moleculez
veterán

Tervezek venni egy iPad Pro-t, szerkesztek egy ideje, és erre jutottam én is. Annak fényében meg nem drága, hogy folyamatosan frissül, okosodik. Néztem azóta pár videót, Apple Pencillel csodákra képes.
#29723 köszi

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29730) twinee1337 válasza moleculez (#29729) üzenetére


twinee1337
tag

Én most estem ezen túl pont. Zsebbe nyúlós sajnos de megérte. Most tanulgatom a programot. Én is gépen szoktam szerkeszgetni.

(#29731) moleculez válasza twinee1337 (#29730) üzenetére


moleculez
veterán

Olyan macerásnak érzem leülni gép elé PS-hez, tudom hogy órák hosszat fogok ott ülni, és soha semmi nincs kész. :DDD

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29732) odrif


odrif
MODERÁTOR

Router mögé kötött HDD tartalmának eléréséhez még mindig a FileExproler by Steven Zhang
Ez az amelyik 1790 Ft?

20 éve a Prohardveren

(#29733) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Near Lock, MacID vagy bármilyen más appal, amivel mobillal tudom feloldani/zárni a MacBook-omat van valakinek tapasztalata? Melyik az ajánlott?

(#29734) Sukta 95


Sukta 95
tag

Üdv!

Létezik olyan app, ami képes arra, hogy a YT-ról letöltött videó elérhető legyen a gyári fotók alkalmazásban?

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#29735) daylightka


daylightka
csendes tag

Ipad Mini 3-am van VLC-vel és Nplayerrel is szaggatnak a filmek, mi lehet a gond ?

(#29736) Eclips21 válasza Cyberbeni (#29728) üzenetére


Eclips21
őstag

köszi :R

(#29737) leslieke válasza daylightka (#29735) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Melyik ios van rajta?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29738) buci30


buci30
addikt

Adott egy app: tubidy
Már nem érhető el a apstore-ba de én szeretném ha meglenne nekem ha mondjuk egyszer gyári visszaállítás vagy új telefonom lesz s vissza tudjam majd tenni.
Még sose csináltam ilyet szóval... 🙄🤔
Hogyan tudom én ezt lementeni gépre?
Milyen fájl lesz majd amit keresnem kell s hogyan tudom vissza tenni ha majd szükségem lesz rá stb.?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#29739) univerzita válasza buci30 (#29738) üzenetére


univerzita
addikt

Ha a eszköz(telefon vagy tablet) szinkronizálva volt folyamatosan a iTunes -al akkor lehet hogy lehet hogy a gépeden van. Nekem megvannak a aplikációk ( a gépeden it kell megnézni - zene -iTunes -iTunes Média -Mobile Aplikácions). Ha itt vannak akkor mint,,ipa " fájlt látod. Visza tenni innen nem biztos hogy lehet. Én néhányat megpróbáltam,volt ami ment de volt ami már nem. Én a iFanBox -al csináltam.

(#29740) tRICIUM


tRICIUM
csendes tag

Sziasztok! Tapasztalaitok alapján melyik a legjobb time management app? Free és fizetős (pláne, ha akciós) egyaránt lehet.

(#29741) -secret- válasza tRICIUM (#29740) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Naptár

(#29742) daara


daara
aktív tag

Régen volt imusic most nem tudtok hasonló alkalmazást?

(#29743) leslieke válasza -secret- (#29741) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29744) Sn00k válasza -secret- (#29725) üzenetére


Sn00k
veterán

Szuper, koszi 👍🏼

3njoy the Lif3

(#29745) moleculez


moleculez
veterán

Olyat lehet csinálni, hogy az autós kihangosítóra menjen a zene, de a hívás a másik kihangosítóra? (Az autó beépített mikrofonja elromlott, azért akarok egy külsőt venni)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29746) istvan170


istvan170
aktív tag

Tegnap szembesültem vele egy előadáson, hogy a gyári ébresztő akkor is jelez, ha a telefon oldalkapcsolóval van némítva. Illetve hívás közben is belecsörög a beszélgetésbe. Szerintem ez annyira nem normális, hogy meg kell kérdeznem, másnál is így működik?

(#29747) TheMarci válasza istvan170 (#29746) üzenetére


TheMarci
addikt

Igen, ezért ébresztő, hogy felébressze az embert, még ha néma is a telefon. Asszem a naptárbejegyzés, vagy az emlékeztető, ami nem csipog, ha halk a telefon.

Do You Dream?

(#29748) odrif válasza istvan170 (#29746) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Hívás közben az SMS és e-mail értesítők is bele csörögnek sajnos.

20 éve a Prohardveren

(#29749) oszy válasza istvan170 (#29746) üzenetére


oszy
veterán

Ez sajnos ilyen! :((

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29750) jazzkifli válasza istvan170 (#29746) üzenetére


jazzkifli
tag

Igen, ez ilyen.
Ha néma ébresztést akarsz, akkor az ébresztő hangot állítsd "Semmi"-re és csak rezgést válassz hozzá.
Ugyanígy lehet akár rezgés nélküli ébresztést is beállítani, hanggal. Vagy hang nélkül, de akkor aztán tényleg csak a kijelző fog feléledni az adott időpontban :DDD

Aláírás

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.