Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29501) molnartom válasza dni (#29500) üzenetére


molnartom
aktív tag

3utools?

(#29502) Ragnar95 válasza tybsen (#29499) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

WhatsAppban sosem voltak beépítve emojik, így nem hiszem hogy ez változna a közeljövőben.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29503) tybsen válasza Ragnar95 (#29502) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi hát ez eléggé fura és eléggé érdekes de hát ez van. :)

(#29504) moleculez


moleculez
veterán

HTML file-t hogyan tudok megnyitni, ha GDriveon van?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29505) 20ár


20ár
tag

Documents 5 appal synceld a gdrive-ot.

(#29506) moleculez válasza 20ár (#29505) üzenetére


moleculez
veterán

Thx, lehet hülyeség, de nem szeretem megadni a logint 3rd party appoknak, de jobb híján ez lesz.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29507) Cyberbeni válasza moleculez (#29506) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nem kell logint megadni 3rd party appoknak. Ha régebbi Google Sign-In SDK-t használnak, akkor vagy Google+-ba vagy Safari-ba irányít át bejelentkezni és az app csak azokat a jogokat kapja meg, amit ott ír. Ha már az újabb(ez is több, mint 2 éves) SDK-t használják, akkor meg bármelyik google alkalmazással be tudsz lépni, ha meg egy sincs, akkor meg appon belül egy webview-t feldob. (Mondjuk ez utóbbit gondolom lehet utánozni.)

(#29508) Ragnar95 válasza tybsen (#29503) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mi olyan fura ezen? Androidon se volt sose beépített emoji a WhatsAppban, de ahogy látom most az androidos betaban megpróbálkoznak saját emojikkal, amik erősen hasonlítanak az iOS-ben megtalálhatókra.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29509) Clemi


Clemi
veterán

Olyan naptár alkalmazást keresek, amibe ha beírok egy emlékeztetőt, az nem csak jelez egyet és kitol az értesítési képernyőre egy üzenetet, hanem addig nem hagy békén amíg nem nyugtázom az üzenetet, úgy mint az ébresztő.
Nekem a gyári naptár és az emlékeztetők app is megfelelne, de a zsebemben sose hallom meg, ha jelzés jön.

(#29510) leslieke válasza Clemi (#29509) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Másik appot hogyan fogsz meghallani?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29511) Clemi válasza leslieke (#29510) üzenetére


Clemi
veterán

Azért az egy diszkrét prüttyentés és egy hang vagy dallam folyamatos ismételt lejátszása és vibrálás között lényeges különbség van.

(#29512) leslieke válasza Clemi (#29511) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azt nem írtad, hogy a vibrálás is kell. :D

Miért nem az Ébresztőt használod akkor erre?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29513) Clemi válasza leslieke (#29512) üzenetére


Clemi
veterán

Mondjuk most be akarom írni, hogy 2 hét múlva 15-kor fel kell hívni valakit, vagy találkozóm van. Erre az ébresztő nem jó. Megint előjön, hogy bezzeg a Symbian naptárban ez egy alap választható lehetőség volt minden beírt eseménynél, attól függően, hogy milyen kategóriába tettem.

(#29514) leslieke válasza Clemi (#29513) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na arra tényleg nem jó.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29515) r3dsnake válasza Clemi (#29513) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az emlékeztető kinn van addig a lockscreenen, amíg nem jelölöd, hogy kész.

(#29516) Mela Kehes válasza Clemi (#29513) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Due - igaz, nem naptár de erre szerintem tökéletes

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29517) tybsen válasza Ragnar95 (#29508) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam androidon abban a sorban ahol az ember írja az üzenetet, a sor elején mindig volt egy kis smiley, mint itt a képen. Vagy ezt maguk a billentyűzetek tudták, nem tudom. :F

[ Szerkesztve ]

(#29518) consono válasza tybsen (#29517) üzenetére


consono
nagyúr

Nincs WhatsAppom, de próbáld ki esetleg a gboardot billentyűzetnek. Azon van smiley gomb...

"In God we trust. All others must bring data"

(#29519) tybsen válasza consono (#29518) üzenetére


tybsen
addikt

Igen köszi azt közben már néztem! :R

(#29520) Ragnar95 válasza tybsen (#29517) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az billentyűzet feature szerintem, a linkelt cikkben is azt írták h droidon se voltak beépítve emojik a WhatsAppba a legfrissebb beta előtt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29521) Nocsesz1 válasza Clemi (#29509) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

[link] Ezt ha beállítod addig zargat akár 1 percenként amíg nem tolod tovább hogy elégelsz vagy később újra jelezzen

HAJRÁ VIDI !!

(#29522) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

Létezik működő Viber iOS6-ra?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29523) Sn00k


Sn00k
veterán

hello,

Valaki hasznalja ezt a call timert ? Beallitottam az adat meg perc mennyiseget, de az nem vilagos , hogy tudja merni a hivasokat, ezen az appon keresztul kell a hivasokat lebonyolitani a gyari helyett?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#29524) nord_ válasza Sn00k (#29523) üzenetére


nord_
veterán

Persze, csak úgy tudja mérni.

(#29525) Sn00k válasza nord_ (#29524) üzenetére


Sn00k
veterán

Koszi az infot. Esetleg olyat appot nem tudsz ami ugy tud merni hogy a gyari tarcsazot tudjam hadznalni?

3njoy the Lif3

(#29526) nord_ válasza Sn00k (#29525) üzenetére


nord_
veterán

Olyan nincs - de pl. a szolgáltató saját alkalmazása pontosan mér mindent (legalábbis a Telekom app biztosan).

(#29527) Clemi válasza r3dsnake (#29515) üzenetére


Clemi
veterán

Bocsi, de hiába van a lock screenen, ha elő se veszem a telefont, vagy az asztalon pihen békésen, mert akkor jelzett pont mikor nem voltam a helységben.....

(#29521) Nocsesz1 Köszi, ezt meglesem!

(#29528) Sn00k válasza nord_ (#29526) üzenetére


Sn00k
veterán

Szuper. Telekomos vagyok en is kiprobalom...

3njoy the Lif3

(#29529) antocskin


antocskin
tag

Üdv!
Kis segítséget kérnék.
Új IOS képszüléket vettem, amit iCloud biztonsági mentésből állítottam vissza/be. Igazából minden tökéletesen mentésre és visszaállításra került egyedül egy program nem. :((
Az ikon megvan de azt írja, hogy már nem elérhető az App Store-ban. A régebbi készüléken tökéletesen működik a program. (Egyébként a Rutin nevű közlekedés-előrejelzési alkalmazásról van szó).
Kérdésem az lenne, hogy van valami mód arra, hogy az új készülékre valahogyan telepítsem?

Köszönöm!

(#29530) univerzita válasza antocskin (#29529) üzenetére


univerzita
addikt

Ha megvan gépen a ITunes -ban a Mobile Aplikácions -ba mint,,ipa".

(#29531) r3dsnake válasza antocskin (#29529) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Valószínűleg 32bites a program. iOS11 alatt felejtsd el.

(#29532) antocskin válasza univerzita (#29530) üzenetére


antocskin
tag

Csináltam nemrég ITunes teljes biztonsági mentést is a régi készülékről. Hol keressem ezt az „ipa” fájlt? És hogyan állítsam vissza hogy a többi alkalmazást ne befolyásolja?

(#29533) antocskin válasza r3dsnake (#29531) üzenetére


antocskin
tag

A régi készüléken is IOS 11 van és tökéletesen fut

(#29534) univerzita válasza antocskin (#29532) üzenetére


univerzita
addikt

A gépeden a ( nem magyarul használom lehet nem pontosan fogom fordítani) tehát mint Felhasználó -neved alatt keresd Zene alatt a iTunes és itt a Mobile Aplikácions és itt kellene lenni. Előre eszt próbáld megkeresni.

(#29535) antocskin válasza univerzita (#29534) üzenetére


antocskin
tag

Ott csak egy "wpsoffice 7.2.1" nevű ipa fájl van :F
Az jó nekem?

(#29536) univerzita válasza antocskin (#29535) üzenetére


univerzita
addikt

Nem. Igaz nekem is csak 4-vagy5 van ott,lehet hogy a iTunes frissítésel törölte a Apple. Viszont a program amivel már több aplikáció,,ipa "fájlt már régebben vissza tettem ha megnyitom akkor mutassa a összes aplikációt amit idáig letöltöttem a stórból. Majd kipróbálom hogy amiket csak a program mutat hogy tudok -e közülük telepíteni.

(#29537) antocskin válasza univerzita (#29536) üzenetére


antocskin
tag

Köszönöm!

Bár ha nincs meg a szóban fogó fájl nálam akkor ezek szerint nincs mit tenni. :((

Nem értem miért törölnek az App Store-ból ilyen jó alkalmazásokat.
Érthetetlen :W

(#29538) antocskin válasza univerzita (#29536) üzenetére


antocskin
tag

Az jutott még eszembe ha csinálok a régi telefonról egy újabb mentést akkor abból ki lehet majd szedni valahogy?

(#29539) univerzita válasza antocskin (#29538) üzenetére


univerzita
addikt

Most próbáltam. Csatlakoztam a iPad -el a gépre majd megnyitotam a programot ( iFanBox a neve) majd megnyitotam Instal App(ipa ) részt és megnyitota a Mobile Aplikácions a gépen és itt már nem csak 4-5 ipat mutatott hanem 40-50 -et. Kettőt próbakén fel is telepítettem.

[ Szerkesztve ]

(#29540) univerzita válasza antocskin (#29538) üzenetére


univerzita
addikt

Rossz helyen montam hogy nézd meg. Itt keresd- Zene -iTunes -iTunes Média -Mobile Aplikácions -és itt nekem is megvan mind.

(#29541) antocskin válasza univerzita (#29540) üzenetére


antocskin
tag

Csak egyetlen fájl van ott :F

(#29542) univerzita válasza antocskin (#29541) üzenetére


univerzita
addikt

Pedig valamelyik iTunes részben ott vannak. Ha fent volna a iFanBox az megmutatná hol vannak.

(#29543) galaxys80 válasza univerzita (#29539) üzenetére


galaxys80
veterán

Ehhez mindenképpen teljes iTunes mentés kell? Nem lehet csak 1 bizonyos ipa fájlt lementeni?

(#29544) univerzita válasza galaxys80 (#29543) üzenetére


univerzita
addikt

Lehet hogy meg lehet csinálni,még nempróbáltam csak fordítva,gépről készülékre.

(#29545) Ragnar95 válasza galaxys80 (#29543) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jó ideje kivette az Apple iTunesból a Transfer Purchases opciót, ami pontosan erre volt hivatott, hogy backup nélkül lementse kizárólag a telefonon található appok telepítőjét. Ennek hiányában pedig nincs már rá opció, minden esetben AppStore-ból települnek újra az appok.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29546) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Szerintem az iTunes nekem alattomosan frissített és most nem találom benne az alkalmazások menüpontot. Másnál is így van?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29547) galaxys80 válasza Ragnar95 (#29545) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi.

(#29548) antocskin válasza Ragnar95 (#29545) üzenetére


antocskin
tag

Tehát ez azt jelenti, hogy sehogyan sem lehet az alkalmazást telepíteni mentésből? :((

(#29549) Timyyy válasza Mela Kehes (#29546) üzenetére


Timyyy
őstag

Fájlmegosztás lett a neve.

(#29550) Mela Kehes válasza Timyyy (#29549) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Aha. Nem vagyok most gépnél, de akkor azzal ki tudom választani, hogy a keynote-ba küldjek fájlokat?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.