Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30301) molnartom válasza sajog159 (#30300) üzenetére


molnartom
aktív tag

Köszi☺️

(#30302) Martino89


Martino89
csendes tag

Sziasztok!

Néhány jobb ingyenes zeneletöltő programot tudnátok ajánlani?
Előre is köszönöm! 🙂

Csík Márton

(#30303) twinee1337


twinee1337
tag

Sziasztok. Valaki használ jó kamera appot, olyat amin lehet állitani az értékeket? (Camera+, ProCamera.) ezt a kettőt néztem. Ajánlátok?

(#30304) WestBam válasza twinee1337 (#30303) üzenetére


WestBam
senior tag

Camera +-t megvettem, hogy majd jó lesz a fehéregyensúly beállítása. Nem lett. Nekem nem vált be különösebben, azóta is a gyárit használom szinte minden esetben.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#30305) univerzita válasza twinee1337 (#30303) üzenetére


univerzita
addikt

Esetleg próbáld meg a Lightroom CC -t ( ha ingyenes)

(#30306) fpy_ válasza Hardver Arc (#30215) üzenetére


fpy_
aktív tag

LG TV Plus

(#30307) kagzer válasza twinee1337 (#30303) üzenetére


kagzer
aktív tag

Szia.
Én kipróbáltam mindent, az általad említetteket is és a ProCamera-nál maradtam.
Mindenben az bizonyult a legjobbnak.

(#30308) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Facebook Messenger app-ban iOS alatt nem jöttem rá hogy egy illető neve mellett mit jelent ez a villám jel?

Csak egy adott illető neve mellett van, másnál nincs ilyen.

(#30309) nelsonmanian válasza B-L-A-C-K (#30308) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

(#30310) kovacscsi


kovacscsi
tag

Sziasztok, iPhone -ra hogyan tudok zenét rakni iTunes nélkül, olyan megoldás érdekel, ami működik is, neten kerestem, de nem annyira találom vagy nem látom, köszi a segítséget😊

[ Szerkesztve ]

(#30311) tboldi válasza kovacscsi (#30310) üzenetére


tboldi
nagyúr

Gondolom windows-os megoldás kellene: Syncios, 3utools, esetleg iMazing.

(#30312) #53667584 válasza kovacscsi (#30310) üzenetére


#53667584
törölt tag

PC-n Spotifyba importálod a zenéid, majd berakod egy playlistbe. Ezt a playlistet pedig a telefonon a spotify appben letöltöd.

(#30313) kovacscsi válasza tboldi (#30311) üzenetére


kovacscsi
tag

Bocsi azt nem írtam, hogy nincs most gépem, olyan megoldás kellene ami gép nélkül megy😊

(#30314) Ragnar95 válasza kovacscsi (#30313) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk ehhez nem ártana tudni, honnan is tervezed beszerezni a zenét :U Van millió megoldás a problémádra, Apple Music, Spotify, iTunes Store...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30315) kovacscsi válasza Ragnar95 (#30314) üzenetére


kovacscsi
tag

Ingyenesre gondolok😊

(#30316) Tempes válasza kovacscsi (#30315) üzenetére


Tempes
tag

Wi-Fi-s vinyó

(#30317) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. Olyan ébresztő alkalmazás létezik, ahol beállítok egy ébresztést és betudnám állítani, hogy csak pl.hétfőtől-csütörtökig ébresszen de csak azon a héten? Az Iphone saját ébresztőjét naponta állíthatom és még az van benne, hogy pl. minden hétfőn stb.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#30318) molnartom válasza kisferi (#30317) üzenetére


molnartom
aktív tag

Be lehet állítani az ébresztés h-cs között. Utána ha nincs rá szükséged, ki tudod kapcsolni, és másik ébresztést beállítani.
Ehhez szerintem nem kell külön alkalmazás.

(#30319) Astery


Astery
senior tag

Sziasztok! Tudtok olyan alkalmazást ami 11.2.2 alatt még lejátsza kikapcsolt kijelző mellett a youtube-os dolgokat? Eddig Tubex vagy Protube működött de már azok sem.

(#30320) molnartom válasza Astery (#30319) üzenetére


molnartom
aktív tag

musi

(#30321) Astery válasza molnartom (#30320) üzenetére


Astery
senior tag

Köszi - ez még jó 😊

(#30322) Syd69 válasza moleculez (#30204) üzenetére


Syd69
aktív tag

Chrome-nak van kiegészítője. [link]

[ Szerkesztve ]

Alma

(#30323) kovacscsi válasza kovacscsi (#30310) üzenetére


kovacscsi
tag

Találtam, hiMusic a neve😊

(#30324) moleculez válasza Syd69 (#30322) üzenetére


moleculez
veterán

Ohhh köszi!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30325) Lefty


Lefty
addikt

Az app store-os adblock safarihoz mukodik? Mar nagyon elegem van a reklamokbol. Ma koponyeg.hu egy labgomba hirdetest tolt elem.

(#30326) tboldi válasza Lefty (#30325) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nálam az Adguard vált be, szerintem tegyél vele egy próbát Te is. :)

(#30327) faki_ válasza Lefty (#30325) üzenetére


faki_
senior tag

Több kipróbálása után nekem ez maradt:
Adblock Mobile — best Ad Blocker to block ads.

(#30328) csabiks válasza Lefty (#30325) üzenetére


csabiks
senior tag

nalam a fizetos purify valt be.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#30329) Lefty


Lefty
addikt

Koszonom a tippeket.

(#30330) Popes


Popes
őstag

Sziasztok!
Használ valaki olyan lejátszót ami ingyenes és boldogul a .CUE és a .FLAC fájlokkal? Vagy jobban járok ha inkább átkonvertálom valami Itunes által is ismert formátumra azokat amiket a telefonra is szeretnék áttenni?

Deus ex machina

(#30331) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Lehet, hogy rossz helyre írom és ezért elnézést is kérek.
De van egy probléma iPhone alatt az Instagrammal. Nem enged képet kedvelni. Kiírja, hogy a rendszer letiltotta... Mit lehet ezzel kezdeni, mert semmi megoldást nem találtam rá?

(#30332) galaxys80


galaxys80
veterán

Londoni gyalogos és metrós utazáshoz Google Maps vagy Apple maps inkább.
Van valakinek tapasztalata?

(#30333) dns86 válasza galaxys80 (#30332) üzenetére


dns86
tag

Gyakorlatilag mindegy, preferencia dönti el hogy kinek melyik felület a ‘kezesebb’.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#30334) galaxys80 válasza dns86 (#30333) üzenetére


galaxys80
veterán

Akkor a megszokás miatt marad szerintem a Google maps. :)
Bár mindegyik fura lesz, mert én eddig a hagyományos térképes turista voltam eddig. :D
Az Apple maps mondjuk a watch miatt érdekes lehet. Bár kétlem, hogy az órán állnék neki navigálni. :)

(#30335) Clemi


Clemi
veterán

Hali,

Apple TV tulajokat kérdezem: Olyan zene lejátszót keresek, ami lejátssza az ape a vw a dts loseless audió fájlokat is. Amit eddig találtam, még a legdrágább sem tud ezekkel mit kezdeni (a Dune lejátszóm gond nélkül), de kell, hogy legyen valami eldugott lejátszó. A "player" névre kerestem rá, de így nem találtam eddig.

(#30336) dns86 válasza galaxys80 (#30334) üzenetére


dns86
tag

Az Apple maps nagyon jó vezetéshez, órával kombinálva. Nekem pl mint gyalogos, TFL-t használó utas jobban kézreáll a Google maps, de ahogy mondtam az Apple Maps-el sincs semmi gond.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#30337) galaxys80 válasza dns86 (#30336) üzenetére


galaxys80
veterán

Az óra ilyen esetben milyen segítséget ad a telefonhoz képest?

(#30338) dns86 válasza galaxys80 (#30337) üzenetére


dns86
tag

Ha jól emlékszem, akkor talán ugyanúgy rezzen ha pl fordulnod kell, mint a vezetésnél. Elvileg ugyanúgy látod a következő ‘lépéseket’.

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#30339) Ragnar95 válasza galaxys80 (#30332) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tömegközlekedéshez CityMapper a legjobb. Gyalogos utazáshoz Apple Watch mellé Apple Maps a legjobb, ahogy elindítod a navigálást, órán is látni fogod az instrukciókat, rezeg a kezeden, illetve nem kell a telefont a kezedben fognod séta közben, elég csak az órádra rápillantani, ha rezeg egyet.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30340) galaxys80 válasza Ragnar95 (#30339) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi. Apple maps is navigál hanggal?

(#30341) Ragnar95 válasza galaxys80 (#30340) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30342) Clemi


Clemi
veterán

Akkor módosítok :)

Olyan zene lejátszót keresek, ami lejátssza az ape a vw a dts loseless audió fájlokat is. Amit eddig találtam, még a legdrágább sem tud ezekkel mit kezdeni (a Dune lejátszóm gond nélkül), de kell, hogy legyen valami eldugott lejátszó. A "player" névre kerestem rá, de így nem találtam eddig.

(#30343) galaxys80 válasza dns86 (#30336) üzenetére


galaxys80
veterán

(#30339) Ragnar95

Az Apple maps-nak ilyenkor engedélyezni kell a háttérben frissítést az iPhone-on és a Watch-on?

Egyébként itthon tesztelgettem egy kicsit a Google és az Apple maps-ot is. Úgy, mintha már Londonban lennék.
Érdekes, de nagyon sokszor más útvonalat ajánlott a két app, mind gyalogos,mind metrós utazásnál.
Azt vettem észre, hogy az Apple maps sokkal logikusabban tervezte meg az útvonalat. A Google maps sokszor indokolatlanul túlbonyolította a metrós útvonalakat és kerülőt tett a gyalogos tervezésbe. Ellenben a gyalogos térképe nekem jobban tetszik a Google mapsnak.
Ettől függetlenül úgy néz ki, hogy az Apple maps lesz a nyerő.
Ami nekem kicsit fura, mert itthon egyértelműen jobb a Google megoldása.

(#30344) Ragnar95 válasza galaxys80 (#30343) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, az alkalmazásfrissítés a háttérben teljesen független ettől, az arra jó, hogy pl az Instagram vagy FB letöltse a legfrissebb bejegyzések a háttérben, így amikor megnyitod őket, már a friss newsfeed fogadjon.
Navigációhoz csak a helymeghatározást kell engedélyezni az appok számára, így az Apple Mapsnek is csak az kell.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30345) galaxys80 válasza Ragnar95 (#30344) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszönöm. Csak az zavart meg, hogy az alkalmazásfrissítés a háttérben menüpont alatt ott van az Apple maps is.

(#30346) kagzer


kagzer
aktív tag

Sziasztok

Milyen alvásmonitor/ébresztő alkalmazást javasoltok watch-hoz?
Eddig sajnos nem igazán sikerült találnom, amiket cikkekben vagy bárhol olvastam nem váltak be (Auto Sleep Tacker, Sleep Tacker, Sleep++, Pillow...)

(#30347) Kisnyikhaj


Kisnyikhaj
csendes tag

Sziasztok!

Letöltöttem azt a Launcer nevű progit. Leírás alapján próbáltam volna beállítani, hogy ki tudjam rakni a mobilnet kapcsolot, de nekem a listában nincs, ott Settings fül a safari alatt ahogy a leírásban(de menüben máshol sem). Ötlet valakinek?! Régen sikerült kiraknom Magic Launcher Pro még ezzel a porgival. 10.3.3(iphone SE készülékem van) alatt, de miután felfirssítettem 11 re már nem ment meg értelmese annyi volt, utána vissza raktam 10.3.3 de akkor már ott sem volt Magic Launcher Pro ban ugyan ez a settings beállítás hogy be tudtam volna állítani mobilinternetet hogy a widgetek között legyen. Annyi hogy időközben valami tv-s profilt vagy mit felraktam a készülékre, hogy frissítéssel nem baszogasson, vagy gyenge/részeg pillanatomban félre ne nyomjam ha ez számít valamit, mert ugye már nem lehet visszarakni a 10.3.3-at. Néztem közben ebben a Wdgts app-ban elvileg ki lehetne rakni, de valahogy nekem ebben sincs a mobiladatok. Köszi szépen a segítséget előre is.

[ Szerkesztve ]

(#30348) r3dsnake válasza Kisnyikhaj (#30347) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Miért nem használod a control centerben lévőt?

(#30349) Kisnyikhaj válasza r3dsnake (#30348) üzenetére


Kisnyikhaj
csendes tag

Mert vissza raktam a régi rendszert 10.3.3 és abban még mobilnet kapcsoló nincs csak a beállítások menüben, sajnos 11-est nem tudtam megszokni, widgetként hogy ki volt rakva elég praktikus volt a 10.3.3-as rendszer alatt. :))

(#30350) Angrybird válasza Kisnyikhaj (#30347) üzenetére


Angrybird
csendes tag

Sajna ahogy megjelent a az IOS11, az apple letiltotta, hogy ki lehessen tenni a mobilkapcsolót widget-nek (érthetetlen, hogy ez mért jó nekik, nem felhasználóbarátok, barmok).Én is IOS10-en vagyok és ez hiányzik, mert szerettem, ez van.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.