Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Blue@X válasza legiaap (#13000) üzenetére


Blue@X
senior tag

Valóban jól néz ki, csak a gond az hogy ilyen legyen ahhoz olyan ismerősök is kellenek akik minőségi tartalmat osztanak meg... És itt a baj sajnos...

(#13002) polonic válasza Vasinger! (#12998) üzenetére


polonic
félisten

Vajon ez ipadre is lesz majd?

[ Szerkesztve ]

(#13003) Xero válasza Blue@X (#13001) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez mindenkinek az ismerősi körétől függ. Én azért kiválogatom, hogy ki kerül a fő folyamba.
Ettől függetlenül egy egyszerű Flipboard ripoff. Számomra felesleges.

(#13004) legiaap válasza polonic (#13002) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tuti lesz arra is. Azon még jobban mutatna.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13005) bigdady válasza Xero (#13003) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hogy kell valogatni ki irhat? Erre nem jottem meg ra :Y

(#13006) Xero válasza bigdady (#13005) üzenetére


Xero
nagyúr

Postol valamit, jobb felső sarka a postnak katt, hide all from xyz.

(#13007) bigdady válasza Xero (#13006) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hide all from user van, de hiba nyomom csak azt az egyet rejti el tobbi posztja megmarad. Vagy csak innentol blokkolja mindet tole?

(#13008) bigdady válasza bigdady (#13007) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ki belepes utan mar jó. Isten vagy :DDD

(#13009) parandroid válasza erdoke (#12974) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Utószó a Camera Connection Kithez: az történt, amire számítottam, importálható kábelen keresztül USB-re kötve és közvetlenül a kártyáról is a fénykép és a videó is, le is játsza a fényképezőgép videóit az iPad, viszont az importálásnál csak thumbnaileket mutat, ha meg akarod nézni a videót, vagy a képeket nagyban, akkor meg kell csinálni az importálást, és az eszközön nézhető csak, tehát a tárhelyproblémát nem oldja meg - ezen persze az Apple külső bővíthetőséghez kapcsolódó hozzáállását ismerve nem lepődtem meg túlságosan.

Mondjuk a postázással együtt 4,39 EUR-t még így is megérte.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13010) #99546112


#99546112
törölt tag

Én is most néztem a weboldalán a hivatalos videót. Én a feedspot-ot használom, így szívesen váltanék rá, de ha csak iPhone-on lesz elérhető, akkor nekem kilőve, mert iPadem van. Remélem iPadre is meglesz írva az app. Kis pofás lett tényleg, nagy tudással. Főleg amikor a kijelzőt mozgatta és a kép vele eggyüttt mozgott, nomeg a kategóriák. Viszont a másik funkcióját nem értem. Ugye hírolvasó, illetve posztolhatunkmis "vicces" dolgokat. Olyasmi lesz ezen funkciója mint az instagram?! Mert akkor aokan fogják használni szerintem. Kíváncsian várom!

(#13011) legiaap


legiaap
nagyúr

Olyannal találkozott már valaki, hogy egy játéknak az archievementjei az istenért sem akarnak frissülni?
A Flow Free-nek a 90%-át teljesítettem, de a felét sem jelzi a game center.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13012) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Hihetetlen, hogy a Pocket Informant-tal nem alakul a kapcsolatom. Időről-időre felteszem, majd egy hiba miatt mindig megválok tőle. Most áradoztam róla, erre ma reggel mi fogad.
A tegnap eg időpontban beírt két emlékeztető közül a program csak az egyiket jelzi. A NC-ben benn van. iPad-en mindkét helyen látom. Tegnap nem mutatott olyan emlékeztetőt, amit most igen. :W
Magas a léc, nem szeretem az ilyen apróbb hibákat.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13013) erdoke válasza Mela Kehes (#13012) üzenetére


erdoke
titán

Talán a Reminders sync nincs jól beállítva.
Engem az idegel ki, hogy a badge nem frissül, csak ha minden nap megnyitom az alkalmazást. Az összes többi naptár app (pedig van belőlük sok, majdhogynem gyűjtő vagyok) frissíti a napot, még ha 2 hétig nem nyitom meg, akkor is. :F

A legjobb aláírás a héten

(#13014) DanielK válasza erdoke (#13013) üzenetére


DanielK
addikt

Tetszene a readdle naptárja, de az sem tudja ezt. Így maradtam a week calendaron, de az meg az emlékeztetőket nem mutatja. :(

(#13015) Mela Kehes válasza erdoke (#13013) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

De hát nem is állítottam el semmit. Egyszer csak ez fogadott. A badge frissítés engem is zavar.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#13016) Wlac


Wlac
Ármester

Másnál is ennyire rossz a Facebook Messenger? Már túltettem magam azon, hogy kevésbé használható, mint az alap kliens, de tele van technikai jellegű problémákkal is. Az üzeneteket csak elvétve jelzi, a badge alig frissül naponta egyszer-kétszer, és akárhányszor belépek, mindig arra hivatkozik, hogy elvesztette a jelet (pedig egy méterre vagyok a routertől), és fél percet kell várnom, mire sikerül frissülnie az üzeneteimnek. Másnál is ennyire retek, vagy csak velem akartak szándékosan kitolni a készítők? (Mondjuk azt már megtették, amikor kötelezővé tették a programot.)

“The wha-"

(#13017) Rage47 válasza Wlac (#13016) üzenetére


Rage47
veterán

Nálam az értesítések nem jönnek meg általában. Lassú frissítés is jelen van.

(#13018) lacy86 válasza Wlac (#13016) üzenetére


lacy86
addikt

Nalam is az ertesitessel van gebasz!

(#13019) lacy86


lacy86
addikt

Valaki probalta mar ezt a jatekot?
Farm Heroes Saga

Ha igen akkor arulja mar el , hogy kell a 40-es palyan atmenni , mert mar kb. 1,5 hete asszonnyal itt benazunk! :DDD

(#13020) erdoke válasza DanielK (#13014) üzenetére


erdoke
titán

A Calendar 5 is megvan, már ha arra gondolsz, és az frissíti a napokat rendesen. A Week Calendar ki van mellé téve, mert az tudja az ISO hetet is mutatni. A dátummal kevesebb gondom van, a hét számot viszont már februártól kezdve mindig eltévesztem. :)

A legjobb aláírás a héten

(#13021) DanielK válasza erdoke (#13020) üzenetére


DanielK
addikt

a teendőkre és a bejegyzésekre gondoltam. Azokat is frissíti? A napra nincs szükségem, azt tudom enélkül is.

(#13022) naksys


naksys
senior tag

Próbálta valaki ezt a Duolingo nevű appot? Azt írják tud magyarul, de nálam nem, vagy csak nem tudom átállítani?

(#13023) erdoke válasza DanielK (#13021) üzenetére


erdoke
titán

A teendők száma sose érdekelt, csak depressziót okozna a nagy szám állandó megjelenítése. :D

A legjobb aláírás a héten

(#13024) nauro válasza naksys (#13022) üzenetére


nauro
aktív tag

Még nekem sem, egyenlőre csak netes felületen jelent meg a magyarról angolra tanulás. Gondolom a napokban jön majd az update

(#13025) bigdady


bigdady
nagyúr

Fma usa vpn: spotify 320k

(#13026) bigdady válasza bigdady (#13025) üzenetére


bigdady
nagyúr

Hun fma-n is van 3 jatek 120/140/160-ert

(#13027) TXT válasza bigdady (#13025) üzenetére


TXT
őstag

Koszi a jelzest! :R
A spotify pontjait probaltad tobb orszagban megadatni, mint a multkorit, amit sikerult 10 kulonbozo helyrol begyujtened?

Tudsz abban segiteni, hogy a "sima" VPN orszagain tul mi a tobbi nalad, illetve azokhoz mik a konfiguracios adatok? :R

(#13028) lacy86 válasza naksys (#13022) üzenetére


lacy86
addikt

Tegnap raktam fel nekem magyar!

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13029) #99546112


#99546112
törölt tag

Ez a facebook paper akkor most csak a face híreket jeleníti majd meg? Mert arra külön app totál felesleges szerintem. Nem úgy volt hogy külső oldalak híreit is lehet majd rajta olvasgatni? Ahány cikk annyi írás :S

(#13030) penge111


penge111
addikt

Skacok FMA-n 700+ credit szedhető ma össze, le ne maradjatok. :)) nekem nem sikerült sajna egyik appra se a mai írt trükk, csak egy letötés után járt a kredit, de legalább ma mindenre megkaptam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#13031) polonic


polonic
félisten

Mi ez az fma kredit? :)

(#13032) Blaise válasza polonic (#13031) üzenetére


Blaise
veterán

Első hsz.

"Az egyik legjobb, és leghasznosabb "alkalmazás" (de inkább partnerprogram) az FMA alias FreeMyApps. Itt szponzorált alkalmazások jelennek meg amiket ha letöltünk, és használunk 30mp-ig, akkor a program jóváír nekünk x kreditet, amiket később gift cardokra, illetve egyéb értékes utalványokra váltatunk. Ehhez viszont szintén kelleni fog egy US account. Magához az alkalmazások telepítéséhez általában nem (néha van olyan app ami csak az US storeban érhető el), de a jutalmak beváltásához kelleni fog. Hasznos progi és sokat lehet vele spórolni.
Karácsonyi akciós app: Ez egy jópofa kis kalendárium, minden évben december első hetében érhető el, és minden nap ad egy ingyenes alkalmazást, vagy itunes zenét, klippet. Érdemes beszerezni."

[ Szerkesztve ]

(#13033) polonic válasza Blaise (#13032) üzenetére


polonic
félisten

Upsz, bocsanat :B

(#13034) bigdady válasza TXT (#13027) üzenetére


bigdady
nagyúr

Probaltam tobb vpn-nel is megadatni de szerintem egyszeri alkalom lehetett mert nem ad egyre csak egyszer :)
Ez a bimgo rush 2 nekem semelyik eszkozomon nem adja meg a pontokat. Nektek igen?

(#13035) Chosen válasza lacy86 (#13028) üzenetére


Chosen
addikt

Érdekes, ez iOS app? Nekem ezt írja i4-en: Unsupported

[ Szerkesztve ]

(#13036) Vgabor92 válasza bigdady (#13034) üzenetére


Vgabor92
tag

Nekem megadta, sajnos a spotifyről csúsztam le.

(#13037) lacy86 válasza Chosen (#13035) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem 4S van! Siman letoltotte!

Igy nez ki a program: kep1
kep2

[ Szerkesztve ]

(#13038) erdoke válasza naksys (#13022) üzenetére


erdoke
titán

Vicces app, ha angol nyelvű a készülék, akkor nem enged angolul tanulni! :N

A legjobb aláírás a héten

(#13039) #99546112


#99546112
törölt tag

iPaden még nem frissült az új angol tanfolyam xD

(#13040) Chosen válasza lacy86 (#13037) üzenetére


Chosen
addikt

Rejtély... Nekem magyar az OS, mégsem akarja az igazságot. Várok egy frissítést, vagy dobok egy mailt a supportnak.

(#13041) Chosen válasza Chosen (#13040) üzenetére


Chosen
addikt

Mod: Megérkezett a frissítés App Store-ba, 3.2-es verzióval már nekem is megy magyarul. :R

(#13042) ajani válasza Chosen (#13041) üzenetére


ajani
aktív tag

Elég bugos még: Válaszd ki ezt: "the boy" :)
Spanyol és olasz nyelven is ez van...

''Egy igazság akkor is fontos, ha nincs semmi értelme.'' - Rejtő Jenő

(#13043) Kicsirics77 válasza ajani (#13042) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Bingo rush 2-őt megadta nektek?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13044) bigdady válasza Kicsirics77 (#13043) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem

(#13045) bigdady válasza Vgabor92 (#13036) üzenetére


bigdady
nagyúr

Most is fent van, nem csusztal le

(#13046) b4zsi- válasza Kicsirics77 (#13043) üzenetére


b4zsi-
őstag

Igen. Nem egyből, hanem 1-2 óra múlva ráfrissítettem FMA-ra és addigra hozzá voltak adva a kreditek.

(#13047) Kicsirics77 válasza b4zsi- (#13046) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Tegnap futtattam,és még most is ott van,hogy tölthető 160 kreditért,hiába frissítek nem adja meg.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#13048) bigdady válasza Kicsirics77 (#13047) üzenetére


bigdady
nagyúr

Detto

(#13049) b4zsi- válasza Kicsirics77 (#13047) üzenetére


b4zsi-
őstag

Mondjuk én valamennyit játszottam vele vendég profillal az nem tudom mennyire befolyásolhatta a pontok megadását.

(#13050) Kicsirics77 válasza b4zsi- (#13049) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Majdnem 10 percig futtattam vendégként Én is

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.