Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) Ragnar95 válasza Vasinger! (#6999) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt is van pl Zippo Lighter app, esetleg ilyesmi még az iShaver Pro, Milk Cow, Lightsaber, Songify, Action Movie, Fatify, Autodance.

Nekem pedig egy olyan appra/tweakre lenne szükségem, amivel tudok java-ban programozni iPaden. Tudom,h az nem erre való, de 2 hétig csak az lesz nálam, asztali gép nem és elég fontos lenne,h meg tudjam oldani a dolgot. Jó Cydiás tweak is vagy AppStore-os progi is, akár fizetős is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7002) index31


index31
tag

Ingyen Horn !! Recept :DDD : 1. Végy egy kis Amcsi VPN-t. 2. Kattints rá a Get my Code feliratra az IPhone-on . 3. Kattintás a kódra és jön a Thank You felirat és már tölti is. Jó étvágyat. :D A játék amúgy drága szóval megéri !!

[link]

(#7003) Ragnar95 válasza index31 (#7002) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem jó gagyi is mondjuk... :( Infinity Blade másolat az egész, de nagyon gagyi formában sajna...A grafika zseniális, de a játékmenet nagyon gagyi...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7004) Vasinger! válasza Ragnar95 (#7001) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm szépen, ilyenekre gondoltam! :R

(#7005) index31 válasza Ragnar95 (#7003) üzenetére


index31
tag

Azért nem értek veled egyet, mert az Infinity Blade egy kötött játékmenetet ad, illetve 50-szer kell ugyanazon a pályán végigmenni ergo unalmas,addig ahhoz képest a Horn egy felszabadult, mehetsz amerre akarsz játékot. Én végigvittem és nagyon izgalmas volt ajánlom mindenkinek, mert engem hetekre lekötött. Ingyen meg kihagyhatatlan. IPhone 4S-en vagy felfelé mutatja meg igazán a grafika mit is tud. Go download !

(#7006) DanielK válasza Ragnar95 (#7001) üzenetére


DanielK
addikt

Tessék: [link]
Egyik legjobb...

(#7007) Enjoy


Enjoy
addikt

Morgen! :)

Nálatok FMA megadta a pontokat a Slots Wheel Deal-ért?
Mert nekem sehogyan sem akarja, pedig futott már kb 3-4x 10 percet a telón.
Ma kb. 4-edszer dobta fel ezt a nyomiságot, először pedig úgy fél éve, de se akkor, se most nem adja meg a pontokat.

Nálatok okésan megadta azt a nyomi 80 pontot? :D

► més que un club ◄

(#7008) Ragnar95 válasza DanielK (#7006) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi, este kipróbálom :R
index31: ízlések és pofonok, én kb fél óra után töröltem, mert nem jött be... iPad3-mon játszottam, így még jobb volt a grafika, mint iPhone-on, de nekem a játékmenet nem jött be...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7009) Mela Kehes válasza Enjoy (#7007) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Nekem sem adta, meg pedig már vagy harmadjára jön. Nem érdemes rajta idegeskedni, majd jön egy másik. :)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#7010) mandin


mandin
senior tag

Néztem mi mennyit foglal helyet, az Instagram 400 megát. Ez mi? Mi van ha törlöm az adatokat?

(#7011) Tibee86 válasza mandin (#7010) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem tudod törölni csak az adatokat. Szedd le, majd rakd vissza, de idővel hízni fog ugyanúgy.
iOS7-ben majd talán lesz lehetőség, hogy ne csak a programot lehessen törölni, hanem a sok s.art is, amit gyűjtöget. :(((

[ Szerkesztve ]

(#7012) Blaise válasza Tibee86 (#7011) üzenetére


Blaise
veterán

Régebben lehetett törölni a program cache-ét is külön, nem?

(#7013) Tibee86 válasza Blaise (#7012) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem tudom, még csak 5.0 óta használom az iOS-t, lehet előtte tudta.

(#7014) r3dsnake válasza mandin (#7010) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nálam 80MB, pedig sokat használom.

(#7015) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

A Camera+ tud panorámát? ENNÉL a fotónál a tagek közt ott van a camera+.

Köszi!

(#7016) Tibee86 válasza r3dsnake (#7015) üzenetére


Tibee86
veterán

:N

(#7017) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Lassan már ott tartunk, hogy csoda ha egy FP-s vagy FMA-s app megadja a kreditet... :U :(

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7018) R a y válasza Blaise (#7012) üzenetére


R a y
senior tag

Igen én is úgy emlékszem hogy régebben lehetett a programok cache-ét. És valószínűleg 4.0val jött ez be, de nem tudom hogy ezt miért szüntették meg...

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#7019) legiaap


legiaap
nagyúr

1. Van olyan app, amivel a Lock screen-re ki lehet tenni mondjuk időjárást?
2. Van olyan app, amivel lehet változtatni a telefon menüjét (téma)?
Nem jailbreak-os progikra gondolok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7020) r3dsnake válasza legiaap (#7019) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs.

(#7021) Zozzer888 válasza legiaap (#7019) üzenetére


Zozzer888
addikt

A múltkor találtam ilyen időjárásost, de a free nem működött, a fizetős része lehet jobb:)Amúgy "to-do" listet ki lehet rakni, progival, keress rá appstore-ba a lock screen-re sok mindent kidob.Persze 99%ban használhatatlan.Amúgy van olyan cucc is ,ami WP-os kinézetet csinál ,csempékkel meg minden, de a full verzió abból is fizetős, és egy app ami fut lényegében szóóóval...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7022) legiaap válasza r3dsnake (#7020) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezt most találtam. Fent van a storeban.
Tehát akkor mégis megoldható a téma?
Kirakható időjárásra nem találtam semmi sem viszont.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7023) r3dsnake válasza Zozzer888 (#7021) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Jailbreak nélkül biztos, hogy nincs semmilyen témázás.

(#7024) vans? válasza legiaap (#7022) üzenetére


vans?
őstag

:F Ez is jailbreakes.

hábm bábm

(#7025) legiaap válasza vans? (#7024) üzenetére


legiaap
nagyúr

Még nem vagyok apple tulaj szóval még nem értek a dolgokhoz, csak láttam fent van a store-ban.
Ezért gondoltam ez működik.
Egy hülye kérdés, de a ha jailbreak kell hozzá, akkor miért ven fent a store-ban?
Eddig az volt az elképzelésem (nagyon kezdő révén) ha feltörés kell hozzá, akkor ilyen nem lehet a store-ban.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7026) r3dsnake válasza legiaap (#7025) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mert kamu app, csak valszeg még nem lett jelentve/vagy a leírásában benne van, hogy mégsem az, aminek látszik.

Be tudod linkelni?

(#7027) vans? válasza legiaap (#7025) üzenetére


vans?
őstag

Rakerestem a kedvedert, nincs ilyen a Store-ban. iThemes neven van egy app, ami persze csak hattereket tartalmaz. JB nelkul nem fogsz tudni temazni, ez nem droid. :)

hábm bábm

(#7028) vadászcsiga válasza legiaap (#7025) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi van fent a store-ban?

(#7029) Zozzer888 válasza r3dsnake (#7023) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nem téma, hanem egy app, amit ha megnyitsz akkor vannak átszerkesztve a dolgok.Megy JB nélkül,de eléggé...sz...szóval nem jó.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7030) legiaap


legiaap
nagyúr

A Videó után kerestem rá és Theme Sky HD a néven találtam egyet, szerintem ez lehet az, bár a képernyőfotók róla nem sokat árulnak el.
És ott írja, hogy tudja ezeket.
Lock Screen Maker
Home Screen Maker
Alul van Facebook elérhetősége is, de nem található... :F

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7031) TheMarci válasza legiaap (#7030) üzenetére


TheMarci
addikt

Lehet, csak JB-vel (az időjárásost). Bárki bármit mond, ajánl, ígér, akkor is csak JB után lehet témázni. .)

Do You Dream?

(#7032) Ragnar95 válasza DanielK (#7006) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kipróbáltam az appot, valóban jó, bár még kivsit ismerkednem kell az vele :) Viszont jól látom, hogy futtatni ezzel nem tudom a kész appot :F Csak mert az is fontos lenne,h lássam is mit csinálok, illetve debugolni is tudjam esetlegesen ha kell, ezekre balóban nem képes a Texteditor? :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7033) DanielK válasza Ragnar95 (#7032) üzenetére


DanielK
addikt

semmilyen program nem képes ilyenre (én ugye php-t kerestem, amihez ugye szerver kell). javahoz meg java kötnyezet, amit nem tudsz felrakni csak úgy. én nem jbzek, így lehet van rá jbs begoldás, azt nem tudom.

(#7034) Ragnar95 válasza DanielK (#7033) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kár, azért köszi a segítséget :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#7035) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

RR3 bug

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#7036) Zozzer888 válasza Mela Kehes (#7035) üzenetére


Zozzer888
addikt

Az nálam is olyan, jó ideje.Most úgyis jön majd a Cobalt SS meg a Camaro, lehet megcsinálják:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7037) vans? válasza legiaap (#7030) üzenetére


vans?
őstag

A Lockscreen Maker meg a Homescreen Maker azt jelenti, hogy tudsz csinalni magad az app-ban hattereket. Ennyi, nem tobb. Hidd mar el.

hábm bábm

(#7038) vadászcsiga válasza vans? (#7037) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Es ki tudja tenni hatterkepnek külön a fokepernyore, és külön a lockscreenre. Semmi értelme gyakorlatilag.

(#7039) Tyler Durden

RR3-ba kezdek kicsit belefáradni. Élvezem továbbra is a versenyeket, de az vhogy frusztráló, hogy 1-1 csoportban, nem elég felhúzni egy autót, hanem a spec márkához kötött versenyek miatt, gyak veheted meg mindet..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#7040) Möhe válasza legiaap (#7030) üzenetére


Möhe
addikt

külön repoja van a témás alkalmazásnak

http://apt.ithemesky.com/

nekem megvan,2 napja volt frissítése

(#7041) legiaap válasza vans? (#7037) üzenetére


legiaap
nagyúr

Calm down...csak kérdeztem.
Nem meg mondtam még nincs is Iphone-om?!
Kezdő vagyok még itt.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#7042) Teszla_ válasza Tyler Durden (#7039) üzenetére


Teszla_
senior tag

Én inkább a játékot kezdtem el megunni. Igaz, mostanában több a meló, meg más dolgok is lekötnek, de valahogy, ha van egy kis szabadidőm, nem a RR3-ra ugrok rá rögtön :( De lehet, hogy később megint ugyanúgy rá fogok kattanni, csak kell egy kicsit hagyni.

(#7043) Zozzer888 válasza Teszla_ (#7042) üzenetére


Zozzer888
addikt

Unalmas,mert alig fizetnek a versenyek.200ezer az autó és ha behozod első helyre kapsz 3ezret....vicc

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#7044) Sn00k


Sn00k
veterán

Valakinek van tapasztalata igo vagy sygic navival kapcsolatban? Valamelyiket meg venném, csak még nem tudom, melyiket lenne érdemes...

3njoy the Lif3

(#7045) Tyler Durden válasza Zozzer888 (#7043) üzenetére

Az még hagyján, de az upgrade ára meg emelkedik.. Mostanság kezdem kicsit farmolásnak érezni amit csinálok :N
Viszont elkezdtem a walking dead gamet és nagyon tetszik,így beszereztem az összes epizódot. Aki szereti a sorozatot annak szerintem ez is be fog jönni.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#7046) Tyler Durden válasza Sn00k (#7044) üzenetére

Mindkettőt használtam, de szerintem ízlések és pofonok. Nekem speciel a sygic a kedvencem, ha jól tévedek talán még le van árazva a full EU pack.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#7047) Sn00k válasza Tyler Durden (#7046) üzenetére


Sn00k
veterán

oké, én is arra gondoltam első körben... wazzet próbáltad?

3njoy the Lif3

(#7048) Tyler Durden válasza Sn00k (#7047) üzenetére

Nem, sajna ahhoz még nem volt szerencsém. Igazából tavaly Olaszországba gyönyörűen elnavigált a sygic azóta nem is kerestem más navit.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#7049) Mela Kehes válasza Teszla_ (#7042) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Most van egy Ford akciósan a bal oldalon fönt egy csíkban. Ez meddig lesz ott? Csak mert 40%-os árengedmény van és ez kb. 60 ropit jelent. Mondjuk jelenleg csak 35-öm van, de holnapra összeszedem. :D

Szerk.: Na ez megoldódott, mert mire visszamentem eltűnt. :W

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#7050) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Hát ezt nem vágom. Futottam egy versenyt és visszajött. Legfelül van egy verseny ami a hétre vonatkozik és ezzel az autóval kell menni. Akkor az akció is egy hetes?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.