Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) Clemi válasza col (#29395) üzenetére


Clemi
veterán

Ez a Google Fotók esetén nem egészen igaz. A készült kép nekem azonnal felkerül oda is de itt vége is a szinkronnak. A két helyen egymástól teljesen függetlenül lehet törölni képet és videót.

(#29402) moleculez válasza Clemi (#29401) üzenetére


moleculez
veterán

Biztos? Mert ez azt jelentené, hogy ha lövök egy képet, akkor az egy példány alap telefon memória galléria, egy Google Photo memória, plusz egy felhőbe. Meg én telón szoktam a GP- tárhelyet takarítani, azért nem értem ezt. A telefonos app csak azt mutatja mi van a felhőben. Szerintem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29403) banditos91


banditos91
tag

Sziasztok. Gyári e-mail app nálam csak az icloud-os emailekről küld értesítést. A céges email címre érkező leveleket csak akkor látom ha belépek az alkalmazásba. Hogyan oldható meg hogy push értesítést kapjak a céges emaileknél is? Mert beállításokban nem lehet átállítani push-ra. Mindenképp 3rd party app kell hozzá? Vagy van akinél működik a gyárival?

(#29404) -secret- válasza banditos91 (#29403) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Gyárival nem lesz push csak fetch. Szedd a külön appot!

(#29405) Ragnar95 válasza banditos91 (#29403) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Milyen email szolgáltatáson keresztül megy a céges levelezés? Exchange esetén mennie kéne a pushnak ha mindkét oldalon megfelelően van beállítva a dolog.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29406) nord_ válasza Ragnar95 (#29405) üzenetére


nord_
veterán

Így van, nekem is Exchange-re van beállítva a céges, kiválóan megy.

(#29407) banditos91 válasza -secret- (#29404) üzenetére


banditos91
tag

Köszönöm! :R
Hát nem exchange sajnos. Úgyhogy akkor marad a külön app.

(#29408) Ragnar95 válasza banditos91 (#29407) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Először azt kéne tisztázni, milyen domain, mert simán lehet, hogy maga a levelezőszerver sem támogatja a pusht, úgyhogy sehogy sem lesz pushod :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29409) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Latom a tobbseg az Adblockot ajanlja reklamok ellen... Viszont ez v.mi VPN szeruseget akarna letrehozni ami nekem nem jo mert mar van 1 adott VPN beallitva es nem szeretnem magamat megszivatni, h azert nem erem el a ceges halozatot mert osszeakad a 2 VPN.

Hulyeseget gondolok es az a VPN nem olyan VPN (mert a 2 egyutt sok lenne szerintem)
Vagy esetleg mas ami ajanlott lenne? (a szinkronizacio vegett az alap bongeszo a Chrome nem pedig a Safari) ez is fontos lenne az ajanlasnal.

Elore is koszonom!

(#29410) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Melyik az az alkalmazás ,amivel át lehet méretezni a képet?
Kaptam már rá ajánlatott ami meg is felelt ,de nem találom... :U

(#29411) molnartom


molnartom
aktív tag

Tudtok olyan alkalmazást ajánlani, amivel programokat lehet ujjlenyomattal védeni, hogy illetéktelen ne tudjon benne csenegézni, ha mondjuk odaadom a telefonomat képet készíteni? Pl. Üzenetek, email

(#29412) Ragnar95 válasza molnartom (#29411) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

JB nélkül nincs ilyen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29413) molnartom válasza Ragnar95 (#29412) üzenetére


molnartom
aktív tag

Ok, köszi! Kár!

[ Szerkesztve ]

(#29414) univerzita válasza TechN7ne (#29410) üzenetére


univerzita
addikt

Esetleg Resize It

(#29415) Timyyy válasza TechN7ne (#29410) üzenetére


Timyyy
őstag

Resize it

Hopp elkéstem...

[ Szerkesztve ]

(#29416) Clemi válasza moleculez (#29402) üzenetére


Clemi
veterán

Ez azt jelenti, hogy egy példány a telefonon, egy példány az iCloudban, a fotók mappában, egy példány pedig a Google fotók mappában a felhőben (engedélyezni kell a google fotóknak a háttérben frissítést, különben csak akkor tölti fel, ha megnyitod).
De próbáld ki szerintem magad, hogy mi történik, miután felment egy másolat a Google szerverre a felhőbe.

Ha a telefonon a Fotók alkalmazásból törlöd, akkor törlődik a telefonról és az iCloudból, a google szerverről nem.
Ha a telefonon lévő Google fotók alkalmazásból törlöd, akkor törlődik a google szerverről és persze eltűnik a telefonon lévő alkalmazásból is, mivel az a felhő tartalmát mutatja, a telefonon fizikailag és az iCloudban viszont változatlan marad a kép.

(#29417) galaxys80 válasza No.01 (#29409) üzenetére


galaxys80
veterán

Az AdBlock sajnos már messze nem olyan jó, mint korábban. Valamit változtatott az Apple a VPN szabályokon nemrég.

(#29418) moleculez válasza Clemi (#29416) üzenetére


moleculez
veterán

Na végülis pont így gondoltam, a lényeg, hogy az iCloudnak nincs semmi köze a Google Photohoz.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29419) TechN7ne válasza Timyyy (#29415) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Az az ,nagyon szépen köszönöm! :R

(#29420) half333


half333
őstag

Üdv! Használja valaki az Unicredit alkalmazást touch id-vel? Mert elsőre beengedett,maj legközelebb nem,ma megint beengedett,de kiirta hogy bejelentkezés folyamatban és nem tünik el,viszont ha a pin kodom irom be semmi gond nincs. Valaki hasonlót tapasztalt?

(#29422) kagzer


kagzer
aktív tag

Sziasztok

Olyan pénzügyi alkalmazást keresek, ami felhő alapú tárolással rendelkezik és meg lehet osztani eszközök között (iOS, Android).
A konkrét cél, hogy az elsejével életbe lépő közös kasszát kényelmesen kezelhessük a barátőmmel. :)

(#29423) -secret- válasza kagzer (#29422) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jegyzet app nem oké?

(#29424) kleinguru válasza kagzer (#29422) üzenetére


kleinguru
addikt

Toshl, ha jól emlékszem 2 számla ingyenes.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#29425) br4adam válasza half333 (#29420) üzenetére


br4adam
aktív tag

Szia. Nekem sem működik már egy ideje. Ki is kapcsoltam a TouchID belépést, marad a PIN. Mindig nagyon lassan javítják a hibákat sajnos.

(#29426) half333 válasza br4adam (#29425) üzenetére


half333
őstag

Értem. Akkor nem nálam van a hiba 😊. Köszi

(#29427) No.01 válasza galaxys80 (#29417) üzenetére


No.01
őstag

Kiraly! :((( Van esetleg mas amiert megerne fizetni??
Appokat ami tetszik alltalaban megveszem ott nem gaz, de a Chrome mostansag nagyon tultolja pedig a szinkronizacio vegett nem szivesen engednem el...

[ Szerkesztve ]

(#29428) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
Olyan appot keresek amivel tudok youtube zenéket hallgatni és menti a historyt. Köszi

(#29429) nord_ válasza smallmer (#29428) üzenetére


nord_
veterán

youtube

(#29430) smallmer válasza nord_ (#29429) üzenetére


smallmer
őstag

Ha lezárom akkor megáll

(#29431) atees válasza smallmer (#29428) üzenetére


atees
őstag

iMusic

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#29432) oszy válasza No.01 (#29427) üzenetére


oszy
veterán

Én is utálom emiatt az Apple-t. :) Biztonsági mentésből megvan a régi AdBlock verziója. Az működik. Bár nem tudom mi lesz ha frissítem majd 11-re a készüléket. Szerintem akkor már az újat kell nekem is felraknom.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29433) Ragnar95 válasza kagzer (#29422) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

MoneyWiz2 a legjobb, próbáltam már jópár kiadáskövető appot, de ez vált be a legjobban. Alapból nem olcsó, de én pl $0.99-ért vettem meg akciósan, tehát ha szerencséd van, olcsón is megúszható.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29434) bzs73 válasza kagzer (#29422) üzenetére


bzs73
őstag

Koin. Magyar,és nagyon jó. én kiadásokat, bevételeket, mindent azon vezetek.

If a second or you are the first to lose.

(#29435) Timyyy válasza bzs73 (#29434) üzenetére


Timyyy
őstag

Ez mekkora király app!! Köszi hogy ajánlottad :))

(#29436) Tibee86 válasza bzs73 (#29434) üzenetére


Tibee86
veterán

Én is ezt használom régóta. Próbálkoztam sok másikkal is, de nekem bőven megfelel a Koin egyszerűsége.

(#29437) bzs73 válasza Timyyy (#29435) üzenetére


bzs73
őstag

Nincs mit.

If a second or you are the first to lose.

(#29438) univerzita


univerzita
addikt

Frissítünk! Biztos a aksi javult.

(#29439) -secret- válasza univerzita (#29438) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Remélem.

(#29440) leslieke válasza univerzita (#29438) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hoppá, gyorsan kijött.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29441) SzalaiÁdám95 válasza leslieke (#29440) üzenetére


SzalaiÁdám95
tag

Segitséget kérnék!!
Gyari Levelezo programban h lehet megoldani h pár hírlevelet ne kapjak meg? Mivel leiratkozni meg nem tudok roluk, de mindennap jonnek. Hiaba archivalom akkor is megkapok oket :(

(#29442) leslieke válasza SzalaiÁdám95 (#29441) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jelöld meg levélszemétként.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29443) SzalaiÁdám95 válasza leslieke (#29442) üzenetére


SzalaiÁdám95
tag

Azt h lehet? Tudnal egy sprintscreent kuldeni h hol talalom?

(#29444) col válasza SzalaiÁdám95 (#29443) üzenetére


col
addikt

Szerintem elég neked egy PRINTSCREEN is :) nem kell sprintelni vele :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#29445) leslieke válasza SzalaiÁdám95 (#29443) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nyisd meg a levelet, majd a bal sarokban bökj a kis zászlóra, utána már menni fog.

col: :D

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29446) SzalaiÁdám95 válasza col (#29444) üzenetére


SzalaiÁdám95
tag

Basszus 😅 most nezem jol elirtam xd

(#29447) oszy


oszy
veterán

Pár darab ARKit alkalmazás, leírással.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29448) -secret- válasza oszy (#29447) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Utolsó sárkányost próbáltam. Haláli. :D

(#29449) wolf13


wolf13
őstag

Még pár iOSsal régebben töröltem a Barátok appot. Most , hogy frissítettem (csak simán wifivel) ez ugyan úgy nem jelenik meg. Gondoltam húzok egy teljes installt pc-n keresztül. Így szépen meg is jelent az app a készülékemen.
Viszont visszaállítottam biztonsági mentést, és így megint nem elérhető. Van rá mód , hogy elővarázsoljam ?
Storeba gondoltam megnézem, mert ott látom pl az Otthon appot, de ez pont nincs.

A Find My Friends lenn ugye, de pont nem tud magyarul.

Köszi -secret- , most hogy 3 szor leszedem már magyar. nem tudom miért szórakozott.

:R

[ Szerkesztve ]

(#29450) -secret- válasza wolf13 (#29449) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Find My Friends, szedd!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.