Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) szabopali


szabopali
aktív tag

Nemrégiben (tavaly) találtam egy appot bevásárláshoz. Sok minden más mellett az keltette fel a figyelmemet, hogy két idevice között kommunikál, már mint úgy, hogy külön-külön telcsiről is szinkronizálja a beírásokat.
Most, h a barátnőm "örökölte" a 4-esemet remekül tudnánk egyeztetni a bevásárlást, csak hogy elfelejtettem az app nevét. (alap). Használja valaki? tud róla valaki? Köszönöm előre is.

szabopali

(#14002) nord_ válasza szabopali (#14001) üzenetére


nord_
veterán

Buy me a pie

(#14003) szabopali válasza nord_ (#14002) üzenetére


szabopali
aktív tag

köszönöm

szabopali

(#14004) Rage47 válasza szabopali (#14001) üzenetére


Rage47
veterán

vagy ha ingyenes kell akkor a Couple is megteheti

(#14005) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Hol látom, hogy egy programot mikor vettem meg? A purchased fül alatt ott az ikon, de ilyen infot nem látok.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#14006) erdoke válasza Mela Kehes (#14005) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem azt csak iTunesban.

A legjobb aláírás a héten

(#14007) Mela Kehes válasza erdoke (#14006) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Aha. Akkor ott láthattam anno.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#14008) legiaap


legiaap
nagyúr

Az appsfire helyett tudtok valami ajánlani ipad-ra?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14009) vans? válasza Tibee86 (#13996) üzenetére


vans?
őstag

Engem nagyon zavart mar a beka, jo ez. :)

hábm bábm

(#14010) csrobcsi


csrobcsi
csendes tag

Üdv mindenkinek!Lehet láma kérdés de az RTL honlapján online szeretnék műsort nézni,de a böngészőnek a silverlight kiegészítővel kellene rendelkeznie,ami nincs benne ugye.Valaki tudna megoldást hogyan tehetem nézhetővé a műsort ipaden?Sürgős volna.Előre is köszönöm

(#14011) bobooo válasza csrobcsi (#14010) üzenetére


bobooo
addikt

Úgy tudom van RTL Most alkalmazás App Soterban. Aztán lehet nem iPad kompatibilis azt nem tudom.

Itt is van hozzá link: [link]

[ Szerkesztve ]

(#14012) csrobcsi válasza bobooo (#14011) üzenetére


csrobcsi
csendes tag

Működik, nagyon köszönöm!

(#14013) bobooo


bobooo
addikt

Macrumors

[ Szerkesztve ]

(#14014) norbi2010 válasza bobooo (#14013) üzenetére


norbi2010
őstag

"Plot twist: Apple rejects the app for containing the word 'flappy' in the name."
:DDD ;]

(#14015) #99546112


#99546112
törölt tag

Ismeri valaki ezt az oldalt? [link]
Néztem róla videót és lehet vele krediteket szerezni, de valamit telepíteni szeretne a beállításokban, kapott egy zöld visszaellenőrizve szöveget. Ez biztonságos, használja más is, nem valami buherált hülyeség?!
Köszi a válaszokat!

(#14016) bobooo válasza #99546112 (#14015) üzenetére


bobooo
addikt

Olvass vissza a topikban és megtudod, hogy szinte mindenki használja, aki itt van ebben a topikban ;)

[ Szerkesztve ]

(#14017) vans? válasza #99546112 (#14015) üzenetére


vans?
őstag

Most hogy beirtad kedvet kaptam ujra elkezdeni. :) abszolut biztonsagos.

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#14018) #99546112


#99546112
törölt tag

Már utánnanéztem mi is ez, de az a baj, hogy macerás, most csináljak egy usa apple id-t, jeletkezzek be azzal, akkor most a cuccaim másik címre szinkronizálósik? A jelenlegi fiókomat jobb szeretem használni, mert így erre szinkronizálódik minden, gondolom hisz összeköttetésben van az iclouddal is és nyílván a jelenlegi id-mel. Bocsi ha értetlenkedek, de nekem még idegen ez. De most ide oda jelentkezni be meg ki... :S jó tudom mindennek van ara, de ahogy olvasom tovább bonyolítja a helyzetet az, hogy alig van letölthető app és így érdemesebb valami app segítségével más vpn-hez vagy mihez csatlakozni :S
Másik homályos dolog meg az, hogy mivel a magyar címet használom, hogyan kerülnek az appok ide erre az id-mre, ha az usa id-vel teszek szert rá?! Akkor az usa id-t kell használnom mindig, a magyar hasznát veszíti gondolom.
Származhat másrészt valami hátrányom abból hogy másik id-t használok és nem a magyart, tehát ezt az id-s dolgot az iPad összekapcsolásával párhuzamban nem értem, mennyire szorosan kapcsolódnak össze.

Előre is köszönöm a türelmes válaszokat! :D

(#14019) Xero válasza #99546112 (#14018) üzenetére


Xero
nagyúr

Semmi köze a szinkronizációhoz.

Én három accountot is használok:
US - Ameddig nem volt máshol iTMS, addig ezt használtam gift cardokkal.
UK - Sok zenét csak innen tudtam megszerezni.
HU - Nyilván logikus, hogy miért.

A szinkront a gépeim között pedig az egyik magyar accountommal tartom.

[ Szerkesztve ]

(#14020) m0ski


m0ski
aktív tag

Sziasztok!

Jó bevásárlólista programot tud ajánlani valaki?
A cél az lenne, hogy a listára felvett dolgokhoz akár árat is tudjak írni (pl. akciós újság alapján előre összeállítva), és menet közben egy suhintással tudjam törölni/okézni a már megvett/kihagyott dolgokat.

(#14021) to.ca válasza m0ski (#14020) üzenetére


to.ca
tag

Out of milk - én ezt használom. [link]
Több eszköz között is szinkronizálhatsz, vonalkód alapján is vehetsz fel elemeket, árakat is rögzíthetsz. De van sokfajta.

load"elite",8,1

(#14022) hengelhof válasza to.ca (#14021) üzenetére


hengelhof
senior tag

egy kicsit bugosnak tűnik. A kategória hozzáadásánál eltűnnek,átszíneződnek a kategóriák. És mennyire találja meg a magyar árucikkeket a leolvasó?

[ Szerkesztve ]

(#14023) nofi


nofi
őstag

40%-os Sygic kód (24.-éig él):
NWS9339941
Elvileg Európa, Észak-Amerika és világtérképhez jó.

(Nem csak iOS)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#14024) erdoke válasza nofi (#14023) üzenetére


erdoke
titán

Hol lehet ezt a kódot beadni? :F

A legjobb aláírás a héten

(#14025) troszti


troszti
aktív tag

Ingyenes a Calculator Pro "pro" változata.
Lehet már régóta, de nekem csak most tűnt fel, és itt a topicban senki nem írta még...

Szedjétek :C

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#14026) madgie válasza nofi (#14023) üzenetére


madgie
titán

Droidra 7500-ból kijön így a teljes EU... elgondolkodtam...

(#14027) vadászcsiga válasza madgie (#14026) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mit gondolkodsz ezen?

(#14028) madgie válasza vadászcsiga (#14027) üzenetére


madgie
titán

Nem tudom még, maradok-e robotföldén hosszabb távon... érted.

(#14029) vadászcsiga válasza madgie (#14028) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Persze hogy maradsz :K Jön a nyár, az utazás azt' majd ott állsz navi nélkül. Akkor meg bánni fogod.

(#14030) madgie válasza vadászcsiga (#14029) üzenetére


madgie
titán

Nincs komolyabb utazás idén, a ház viszi el a lóvét.

(#14031) erdoke válasza vadászcsiga (#14029) üzenetére


erdoke
titán

Holnap a 12. repülésem lesz idén, mellette vezettem 2,5 hónap alatt 10e kilométert, és még mindig jól megvagyok Android nélkül. Semmi ingerenciám nincs rá, hogy elkezdjem újra megvenni a navi appokat, és még a leveleim se tudjam megnézni. FaceTime-ról nem is beszélve. Működik, gombnyomásra vált hangról videóra, és nem zabálja az akksit. :N

A legjobb aláírás a héten

(#14032) vadászcsiga válasza erdoke (#14031) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem mondtam en hogy csereld le a szifonodat droidra :F isten ments, maradj csak itt ;]

(#14033) erdoke válasza vadászcsiga (#14032) üzenetére


erdoke
titán

Ja, én úgy értettem úgy általánosan fogalmazol, és ha iOS van, akkor navi nélkül marad az ember. :B
Bár a Sygic most megint összeszarta magát, és nem tudja letölteni a Portugália térképet, úgyhogy az is lehet, hogy igazad van. Hacsak az Apple Maps ki nem húz a csávából. Mert iOS 7 óta még nem hagyott cserben.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#14034) nord_ válasza erdoke (#14033) üzenetére


nord_
veterán

A megoldás: TomTom. :)

(#14035) erdoke válasza nord_ (#14034) üzenetére


erdoke
titán

Nincs problémám az iGO-val, amit Kelet-Európában használok, nyugatabbra pedig teljesen jónak tűnik az Aplle megoldása. :K

A legjobb aláírás a héten

(#14036) #99546112


#99546112
törölt tag

Ez az fma dolog nagyon bekavar a rendszernek. A safari elfelejti a jelszavakat újra megkell jegyeztetni a kulcskarikával, a numberst is újra le kell tölteni, teljesen bekavar az egész, asszem nekem itt lett vége ennek az fma-s dolognak, ennyit nem ér az egész.

(#14037) Xero válasza #99546112 (#14036) üzenetére


Xero
nagyúr

Beképzeled. Semmi köze hozzá.

(#14038) #99546112


#99546112
törölt tag

Imádom az ilyen hsz-eket... saját szememmel láttam. Amikor visszajelentkeztem a magyar id-mel, elkezte tölteni megint lefelé a Numbers-t, ami már le volt töltve! Aztán amiket már megjegyzett a safari (jelszavakat pl) újra kérte, mintha töröltem volna az előzményeket, vagy nem is tudom. Utánna még az app store is megbolondult, azt se tudta mivan, egyszer volt pl egy alkalmazáshoz frissítés, másik pillanatban már nem mutatta a harmadikban meg megint ott volt :DDD nem cs*eszem szét az egészet mégegyszer ezzel az FMA-s dologgal, biztos jó, már 400kreditet pedig szereztem is, tetszene, de nem ilyen áron. :/

(#14039) penge111 válasza #99546112 (#14038) üzenetére


penge111
addikt

Érdekes anomáliád van, én régóta látogatója vagyok ennek a topiknak, és használom 2-3 éve az FMA-t, nekem semmi ilyen gondom nem volt ezzel a kreditgyűjtő appal és szerintem itt a fórumon másnak sem! Nekem megéri a havi 10 dodós gift card-ért, hogy fent legyen és napi 5 percet rászánjak erre az appra :C

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#14040) #99546112


#99546112
törölt tag

Most átjelentkeztem és nem csinálta azt amit tegnap, érdekes. Na majd meglátjuk.

(#14041) to.ca válasza hengelhof (#14022) üzenetére


to.ca
tag

A kategóriákkal nekem is volt gondom. Nem átszíneződés, hanem egyszerűen eltűnt. Beírtam újra, azóta megvan.:)
A vonalkódolvasó itthon... De melyik az, amelyik rendesen működik? Külföldön volt, hogy használtam, de ott is hol felismeri, hol nem. Nekem egyébként is kényelmesebb listából kiválasztani.
Még évekkel ezelőtt, droidon kezdtem használni, aztán megszoktam, így maradtam. Asszony is használja, egyszerűen szinkronizál, aztán aki olyan helyen jár, bevásárol. De lehet, vannak jobbak is.

load"elite",8,1

(#14042) legiaap


legiaap
nagyúr

Valaki tud valami app figyelőt, mint az appzapp idap-ra?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14043) Nescafé válasza troszti (#14025) üzenetére


Nescafé
őstag

Calculator Pro for ios 7 ezt mondod?

 iPhone 15 Pro

(#14044) troszti válasza Nescafé (#14043) üzenetére


troszti
aktív tag

Erre gondoltam

fiokmuhely.hu ...ahol nem csak fiókok készülnek

(#14045) Xero válasza #99546112 (#14038) üzenetére


Xero
nagyúr

Én pedig tudom, hogy semmi köze hozzá. ;)

(#14046) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Tudnátok mondani az AppShopper-hez hasonló oldalakat, ahol figyelemmel lehet követni az akciós appokat?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#14047) Nocsesz1 válasza Edi77 (#14046) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Ami nekem van App Zapp/ App Tracker /AppFree

HAJRÁ VIDI !!

(#14048) domerator válasza Edi77 (#14046) üzenetére


domerator
veterán

AppsGoneFree

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#14049) Edi77 válasza Nocsesz1 (#14047) üzenetére


Edi77
őstag

és domerator köszönöm szépen! Ezeknek van webes felületük is?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#14050) domerator válasza Edi77 (#14049) üzenetére


domerator
veterán

Sose néztem hogy van-e :F

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.