Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) col válasza Skorpio.59 (#30100) üzenetére


col
addikt

A walkmeter nekem bevált, remekül használható.
Walkmeter

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#30102) Skorpio.59 válasza col (#30101) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Köszönöm megnézem...

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#30103) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Telefonhívások felvételéhez milyen appot ajánlotok, lehetőleg ingyeneset?

(#30104) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Capriccioban látom, hogy a zenénél van szöveg is. Hogyan lehet azt odavarázsolni?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#30105) Ragnar95 válasza r6man123 (#30103) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs ilyen. Régebben volt pár, ami VOIP hívásként átirányított minden hívást egy szerverre és ott vette fel, de ezek előfizetésesek/percenként fizetősek voltak és nem tudok róla, hogy az AppStore-ban még elérhető lenne bármelyik is.
Alapvetően a hívásrögzítés iOS-en veszett fejsze nyele.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30106) Rage47


Rage47
veterán

Google csinált egy Selfissimo! nevű appot.
ugyanolyan portré képet lehet lőni vele, mint X-szel, csak fekete-fehér. gondolom majd feljesztik, mint a Motion Still-t is.

(#30107) tybsen


tybsen
addikt

Gyári e-mail alkalmazás hátránya gmail alkalmazással szemben (Gmail fiók esetén) mindössze annyi, hogy negyedóránként frissíti csak a leveleket és nem azonnal?

Androidon (nyilván) gmailt használtam de ios-en problémás ahogyan megjeleníti az olvasatlan leveleket jelölő kis számot az alkalmazás ikonján.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#30108) -secret- válasza tybsen (#30107) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, nincs push csak fetch.

(#30109) Mela Kehes válasza tybsen (#30107) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Spark tudja a pusht!

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#30110) r3dsnake válasza Mela Kehes (#30109) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Outlook is.

(#30111) kleinguru válasza r3dsnake (#30110) üzenetére


kleinguru
addikt

Meg a gyári is gmaillel is (csak fizess ;] )

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#30112) jazzkifli válasza kleinguru (#30111) üzenetére


jazzkifli
tag

Ezt ki tudnád fejteni?

Aláírás

(#30113) Ragnar95 válasza jazzkifli (#30112) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A Google pár éve az ingyenes fiókok számára szüntette csak meg az ingyenes pusht a Gmail appon kívül, azóta nem megy a gyári Mail appal a push. Fizetős felhasználóknak továbbra is megy a dolog.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30114) tybsen válasza -secret- (#30108) üzenetére


tybsen
addikt

Mindenkinek köszönöm szépen! :R

(Annyira nem izgat ez az azonnali értesítés, legtöbbször úgysem kapok semmi fontosat, ha meg mégis, akkor is várhat 15 percet vagy ráfrissítek manuálisan ha várok pl. jelszó-emlékeztető vagy ilyesmi. Jobban zavar a Gmail működése)

(#30115) JoseGee válasza tybsen (#30114) üzenetére


JoseGee
tag

Egyébként nem értem a felvetésed, egy nüansszal sem működik rosszabbul a Gmail app, mint androidon. Nekem úgy jönnek a levelek mintha pushba lenne.

Ami késik, az nem jön időben

(#30116) mukibuci válasza JoseGee (#30115) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ezt lehet azért érzed így, mert a Gmail app-ban van push, csak a gyári kliensben nincs

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30117) twinee1337


twinee1337
tag

Én AirMailt használok ajánlom mindenkinek ezt az appot. Tudom fizetős de annyiért megéri.
[link]

(#30118) Sn00k


Sn00k
veterán

A gyari foto appban nincs olyan lehetoseg ahol a kep file adatait lehet megnezni mint pl a google fotokban az “i” betu ahol minden informaciot kinir a file-rol?

3njoy the Lif3

(#30119) Ragnar95 válasza Sn00k (#30118) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

ViewExif appot rakd fel, beépül a Fotók appba, megosztás gombra rányomsz, majd ViewExif és látod a kép minden adatát.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30120) JoseGee válasza Ragnar95 (#30119) üzenetére


JoseGee
tag

+1

Ami késik, az nem jön időben

(#30121) Sn00k válasza Ragnar95 (#30119) üzenetére


Sn00k
veterán

oké köszi az infót.

3njoy the Lif3

(#30122) Ádám16


Ádám16
addikt

Samsung Pass féle, ujjlenyomat alapon történő belépési azonosító és jelszó automatikus kitöltése létezik iOS-en?

(#30123) Ragnar95 válasza Ádám16 (#30122) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, Safari már jó ideje tudja és iOS11 óta bármelyik 3rd party app képes támogatni ezt a funkciót.
Safarihoz: Settings>Safari>AutoFill
3rd party appokhoz nem kell külön bekapcsolni, ha támogatja a funkciót az adott app, bejelentkezéskor a billentyűzet tetején megjelenik egy kulcs ikon, arra kattintva ki tudod választani melyik jelszót szeretnéd az apphoz használni, ezután TouchID-val fog működni automatikusan a kitöltés.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30124) Sn00k


Sn00k
veterán

Feltettem apple tv re az rr3at szepen el is indul. De nem tudom iranyitani. Kell kulon valam joyt venni hozza? Teloval avgy az apple tv taviranyitojaval nem lehet iranyitani? Tudtok esetleg olyan jo minosegu gamet amit ketten lehet jatszani? Ha kell veszek joyt is nem problema ha teloval nem lehetseges azbiranyitas...

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#30125) Ragnar95 válasza Sn00k (#30124) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Apple TV távirányítójával lehet irányítani minden játékot alapból. Giroszkópos az is, tehát a kormányzás is ugyanúgy megy, mint telefonnal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30126) Sn00k válasza Ragnar95 (#30125) üzenetére


Sn00k
veterán

Telefonnal is lehet minden gamet?

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#30127) Ragnar95 válasza Sn00k (#30126) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, azt a játék fejlesztőjének külön kell megoldania, nincs rá gyári megoldás.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30128) tybsen válasza JoseGee (#30115) üzenetére


tybsen
addikt

"Egyébként nem értem a felvetésed, egy nüansszal sem működik rosszabbul a Gmail app, mint androidon. Nekem úgy jönnek a levelek mintha pushba lenne."

Ezt írtam: "problémás ahogyan megjeleníti az olvasatlan leveleket jelölő kis számot az alkalmazás ikonján."

Részletezni pedig azért nem részleteztem a problémát mert feltételezem hogy senkit nem érdekel hogy miért nem tetszik nekem a gmail ( a kérdés egyébként is az volt hogy a gyári alkalmazás csak abban marad el hogy nincs push?). Alapvetően teljesen lényegtelen is ez a kérdésem szempontjából.

Mindenesetre ha már megkérdezted akkor arról van szó hogy 2 fiókot használok és amikor a Gmail Icon on megjelenik egy piros szám pl. "2", akkor ugye megnyitom az alkalmazást, és ekkor a kettő fiók közül általában abban áll amelyikben legutóbb hagytam. Nem mindig mutatja az aktuálisan beérkezett e mailt ezért ilyenkor mindig azt gondolom hogy a másik fiókba jött. Ekkor el kell húzni balról a menüt, hogy rá tudjak bökni a másik fiók képére, ekkor ugye átmegy a másik fiókba és mindeközben (! És leginkább ezen van a hangsúly) megjelenik az új levelet jelző kis szám a fiók(ok) képe mellett.

Ez rendkívül idegesítő Mert van hogy eredetileg is abban a fiókban vagyok ahová érkezett az új levél csak valamiért az alkalmazás megnyitásakor nem mutatja. Ahhoz hogy megmutassa át kell váltani a másik fiókba és a váltás közben frissül valahogy és akkor látom hogy mégis vissza kell váltani hogy megnézzem az üzenetet. Tehát az emailek jelzése után az alkalmazás megnyitása nál folyamatosan ide oda kell váltani mert nem frissülnek a dolgok és ez nagyon bosszantó ezért is gondoltam hogy kitörlöm a fenébe És elég lesz a gyári. Mert úgy a dolgok tetejébe még párhuzamosan a gyári ba is érkezik email, csak az néhány körrel le van maradva.

Nem tudom hogy mennyire követhető ez, feltételezem hogy semennyire, De legalább is eléggé körülményes és hosszadalmas még leírni (lediktálni) is nemhogy elolvasni.. ezért sem szerettem volna a részletekbe bonyolódni.

Mindenesetre ma már Letöröltem a Gmail alkalmazást és a gyári e mail alkalmazás valahogy teljesen rapszódikusan működik, reggel érkeztek emailek aztán ma egész nap semmi napközben, és amikor este megnyitottam akkor három új email volt a nap különböző időszakából.

(#30129) Sn00k válasza Ragnar95 (#30127) üzenetére


Sn00k
veterán

Koszi. Valami jo 2 szemelyes gamet nem tudsz veletlenul? Vagy valaki??

3njoy the Lif3

(#30130) Ragnar95 válasza Sn00k (#30129) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Battlefront óta én se találtam hasonlóan jót, szóval én is szívesen várom az ajánlatokat. Januárban beszerzem szerintem a BF2-t, remélhetőleg abban még változatosabb lesz a local coop, mint az elődben volt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30131) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi az oka, hogy az összes BKK menetrend app értékelése a béka feneke alatt van?
Illetve kérdem is, hogy van-e olyan menetrend app, mint a droidos Budapest Menetrend.
Tehát adott megállóból adott járatot tudok kedvencként elmenteni, amit a FUTÁR adatokat is figyelembevéve mutat.
A Holabuszt nem tudtam kezelni. Vagy próbáljam még? :DDD

Samsung Galaxy A54

(#30132) TheMarci válasza Viktor0610 (#30131) üzenetére


TheMarci
addikt

(#30133) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Sziasztok

Vlki tudna segíteni az IOS os torrentezés rejtelmeiben?

:R

(#30135) Viktor0610 válasza TheMarci (#30132) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Régebben próbáltam, akkor nem tetszett, de akkor adok neki egy esélyt. :)

Samsung Galaxy A54

(#30136) Cyberbeni válasza Viktor0610 (#30131) üzenetére


Cyberbeni
addikt

https://itunes.apple.com/hu/app/bpmenetrend/id360445890?mt=8

Widgeten a legutolsó kedvencet nem jeleníti meg, szóval egyel többet kell megadni, mint amit látni szeretnél.

(#30137) domerator válasza tybsen (#30128) üzenetére


domerator
veterán

Pontosan leirtad, nalam ugyanigy mukodik a gmail, de nincs mit tenni ha pusht akarsz mert a gyarival nem megy a gmail push.
Igen sajna nalam is valtogatni kell az accountok kozott mert nem frissul idoben.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30138) tybsen válasza domerator (#30137) üzenetére


tybsen
addikt

Arra is gondoltam egyébként hogy a kettő fiók közül az egyiket átirányítom a másikra és akkor lehet hogy normálisabb lesz a dolog, Vagy esetleg próbáltad hogy egy fiók esetén is vannak olyan problémák hogy nem muatja rögtön az új e-mailt ha belép az ember? mindenesetre most átmenetileg letöröltem az alkalmazást és a gyárival próbálok együttélni, ahogy írtam is, jellemzően nem jönnek fontos üzenetek hála Istennek ( a munkahelyi levelezést nyilván nem lehetne így megoldani hogy mindig kézzel frissítek rá).

Más: Jellemzően diktálni szoktam a szövegeket, és nyilván előfordul hogy rosszat értelmez a telefon. Ilyenkor ugye megszakítom a diktálást és kézzel korrigálom a szöveget, viszont amikor újra diktálni kezdek automatikusan nagybetűvel kezdi (folytatja) a diktált szöveg megjelenítését, holott éppen mondat közben vagyok. Erre nincs valami beállítási megoldás? Vagy ez egy ismert hiba? ( egyelőre úgy sikerült csak kikerülni ezt, hogy diktálás megszakítás utáni folytatásnál úgy kezdem a diktálást,hogy ”kisbetű” —> ilyenkor kisbetűvel folytatja)

[ Szerkesztve ]

(#30139) Viktor0610 válasza domerator (#30137) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amióta a Mi A1 mellett van egy 5s-em is, szomorúan tapasztalom, hogy az iOS-verzió sokkal jobb, mint a droidos. :(((
Egymás mellett volt a két teló, többször később vagy kézi ellenőrzésig egyáltalán nem érkezett meg az üzenet a droidos kliensre, szemben az 5s-en egyből jelzett.

Még jó, hogy a Google saját terméke a "saját" rendszerén ilyen jól működik... :W

Samsung Galaxy A54

(#30140) #27813376 válasza tybsen (#30138) üzenetére


#27813376
törölt tag

Na ez érdekes felvetés, mármint a diktálással kapcsolatban... nincs megoldás, ez ilyen. Én is rengeteget diktálva írok, jó dolog, bár még van hova fejlődeni.

[ Szerkesztve ]

(#30141) tybsen


tybsen
addikt

Beállítások / Amazon app-nál hiába van beállítva az Értesítéseknél, hogy hanggal is jelezzen, nem jelez hanggal. Ez az alkalmazás hibája lehet, vagy van még valahol valamilyen beállítás, ami kihathat erre vagy felülírhatja ezt a beállítást? ( a telefon oldalán nincs némára tolva a kis gomb). Köszi ha van ötlet.

(#30144) Lacics25


Lacics25
aktív tag

Sziasztok!
Az IOS wordpress alkalmazással vannak igen komoly godjaim.
Nemrégiben tértem át androidról, valójában még párhuzamosan használom mindkettőt.
Vettem egy 6S plus készüléket, telepítettem rá a wordpress-t. Itthon üzemeltetett serveren fut a honlapom. Igen boldogan tapasztaltam, hogy bizony kifinomultabb, jobban használható az alkalmazás mint androidon. Csekély 1 hét után történt valami, és használhatalan lett az alkalmazás.
Nem jeleníti meg a médiatárban lévő képeket, sötét szürke ikonok vannak csak.
Nem lehet kategóriát hozzáadni.
Rendszeresen összeomlik és bezár az alkalmazás.
Androidon továbbra is minden működik!

Ha valaki használja ezt a (hadd nem minősítsem milyen) alkalmazást) és tud nekem segíteni, kérem tegye meg!
Többször újra telepítettem, az egész telefont alapra állítottam, állítottam vissza mentésből, újként, nem segít
A legújabb 11.2.1 rendszer fut rajta. Jegyzem meg nem függ össze a frissítés időpontjával az alkalmazás használhatatlanná válása.
Kiegészítésként: A wordpress szerverein futó honlapok rendesen megjelennek, azok jól működnek!

Köszönöm!!

(#30145) Ragnar95 válasza TechN7ne (#30142) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

NAS-ra tudsz csak torrentezni iOS-en, direktbe az iPhone-ra, iPadre nem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30146) univerzita válasza TechN7ne (#30133) üzenetére


univerzita
addikt

Én szoktam kisebb torrent fájltokat letöteni. Kell hozzá Download manager és én a Zbygz.com -on keresztül lehetett hozzá adni a torrent fájlt ( de elég komplikált)

(#30147) TechN7ne válasza univerzita (#30146) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Köszönöm szépen ,utánanézek.

(#30148) moleculez


moleculez
veterán

iPad Pro 12'9 256gb eszközzel is csatlakozom a csoporthoz! Mit is lehet mondani, nagy a szerelem...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30149) moleculez


moleculez
veterán

Ja, hogy ON is legyek, hangrögzítő programot tudnátok ajánlani, aki WAV -ban (is), de legalább (a teló képességeihez mérten) jó minőségben rögzít?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30150) Gsx-rr válasza moleculez (#30149) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Google nem egyszerubb? Elso talalat!

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.