Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30251) moleculez


moleculez
veterán

Létezik olyan billentyűzet, amin van kurzor is? iPadra kellene.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30252) TechN7ne válasza Gsx-rr (#30250) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Rendben ,akkor 1080 60fps-ben?
Valami alternatíva?

[ Szerkesztve ]

(#30253) Clemi válasza moleculez (#30251) üzenetére


Clemi
veterán

Ha hosszan nyomod a szóközt az nem jó kurzor mozgatásra?

(#30254) leslieke válasza Clemi (#30253) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ez jó! Ezt a funkciót eddig nem ismerem!
Köszönet. :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30255) Gsx-rr válasza TechN7ne (#30252) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Quik ,Filmora Go, Vizmato

(#30256) TechN7ne válasza Gsx-rr (#30255) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Köszöntem

(#30257) moleculez válasza Clemi (#30253) üzenetére


moleculez
veterán

Ismerem, de nem az igazi, azért kérdeztem van-e olyan bill, mert sem a GBoard sem a gyári nen tud ilyet, na mindegy...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30258) consono válasza moleculez (#30257) üzenetére


consono
nagyúr

A GBoardon ha hosszan nyomod a betűket "touch paddá" változik az egész, amivel jobbra-balra lehet mozgatni a kurzort.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30259) -secret- válasza consono (#30258) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

GBoardban is megcsinálták? Mióta? :Y

(#30260) consono válasza -secret- (#30259) üzenetére


consono
nagyúr

Nem tudom, én amióta használom tudja :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#30261) leslieke válasza consono (#30260) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Gyárihoz képest milyen, mivel tud többet?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30262) moleculez válasza leslieke (#30261) üzenetére


moleculez
veterán

Google szolgáltatások (kereső, auto-fill, gif search) dark mód, meg jobb a swipe mint a gyáriban. Telón használom, iPadra viszont nem optimalizálták, nem használja ki a helyet, nincs számsor, se spec karakterek, ezért ott a gyári billt használom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30263) -secret- válasza leslieke (#30261) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

prediktív...

(#30264) szuszinho


szuszinho
őstag

SwiftKey-nél is jobb? Évek óta használom, nagyon bevállt.

(#30265) -secret- válasza szuszinho (#30264) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Szerintem jah.

(#30266) moleculez válasza szuszinho (#30264) üzenetére


moleculez
veterán

Próbáld ki, az én igényeimet kiszolgálja teljesen, lehet Neked hiányozna valami, vagy nem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30267) leslieke válasza -secret- (#30263) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na ezért érdemes megnézni. :K

moleculez: köszi.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30268) Cyberbeni válasza szuszinho (#30264) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Fource touchos kurzormozgatás a gyárihoz képest rosszabb mindkettőben. Én SwiftKey-t használom, mert itt nem kell nyelvek között váltogatni, hanem többet is lehet egyszerre használni.

(#30269) consono válasza Cyberbeni (#30268) üzenetére


consono
nagyúr

Engem a kurzor mozgatása nem zavar, ezt szoktam meg, viszont tényleg jobb lenne ha nem csak egy nyelven tudna egyszerre. De ennek ellenére is ezt szeretem a legjobban.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30270) Rage47 válasza Cyberbeni (#30268) üzenetére


Rage47
veterán

Apple sajnos korlátozza a kurzormozgatást. Én is Gboardot használok. Amúgy már tud olyat, hogy alkalmazkodik a színe az épp aktuális app színéhez és váltogat így dark és light mód között.

[ Szerkesztve ]

(#30271) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Tudtok olyan pénzmenedzser appot, amivel kiadást/bevételt lehet követni és:
- multiplatform és/vagy webes
- tud 2-nél több számlát
- esetleg devizát is, aktuális konverzióval
- ha criptocurreny-t is, az csak hab a tortán, de kifejezetten kétlem, hogy van ilyen
?

A moneywiz a többségnek megfelel, de minden platformra meg kéne venni külön (vagy subscription, vagy ingyen 2 számla, egyik se tetszik :D )

(#30272) nofi válasza r3dsnake (#30271) üzenetére


nofi
őstag

MoneyWiz

Xbox GT: nozsolt

(#30273) r3dsnake válasza nofi (#30272) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Írtam mi a gondom vele.

(#30274) Ragnar95 válasza nofi (#30272) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

+1
Nem olcsó, de ha tényleg teljes értékű kiadáskövető appot akar az ember mobilra, megér minden fillért.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30275) Mela Kehes válasza nofi (#30272) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

+1

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#30276) tybsen válasza r3dsnake (#30271) üzenetére


tybsen
addikt

Nálam a moneywiz az osztott könyveléseknél bukott el. de egyébként is rendkívül körülményes a használata (androidos anmoney számomra az etalon, de az meg exportálás nál problémás).

Én nagyon sokáig részletesen vezettem a kiadásokat, most ha megint csinálnám akkor egy online pl google drive-ban tárolt táblázatban csinálnám amihez hozzáférek a telefonról. Ott az ember mindent úgy állít be, ahogyan akar, olyan lekérdezéseket lehet csinálni és olyan osztott könyveléseket amiket az ember szeretne és ráadásul sosincs gond az exportálással vagy mentéssel, formátummal, stb.

De ez szigorúan magánvélemény mert eléggé magasak az elvárások és sajnos egyik alkalmazás sem tudta teljesíteni . szerintem a legtöbb nagyon nem felhasználóbarát és időigényes a kiadások bevitele.

[ Szerkesztve ]

(#30277) Ragnar95 válasza tybsen (#30276) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Magasak az elvárások és egy google spreadsheet szerinted az ideális megoldás :Y Érdekes vélemény... Tépném is a hajam, ha kézzel kéne egy formázatlan spreadsheetbe írogatni a kiadásaimat, kézzel írni kereséseket, havi összegzéseket, stb... Főleg annak tudatában, mennyivel butább a Google online megoldása egy MS Office-nál és számomra egy MS Office használata is mennyivel kényelmetlenebb lenne az adott célra, mint egy direkt erre tervezett alkalmazásé.
Én pont azért váltottam MoneyWizre, mert az összes többi appból, amit próbáltam valamelyik számomra kellő funkció hiányzott, ez pedig mindent tud, amire nekem kell, illetve elég logikus/kényelmes a használata.
Főleg a valuta-alapú számlák, illetve a beépített valuta konverzió nyert meg a MoneyWizben, de van még jópár funkciója, amiben több az ingyenes/olcsóbb alternatíváknál.
Lekérdezések elég jók a MoneyWizben is szerintem, de ha te inkább Excel függvényeket írsz ezen célra, hajrá. Osztott könyvelés alatt nem tudom pontosan mit értesz, de több kategória között pofonegyszerű megosztani egy kiadást.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30278) tybsen válasza Ragnar95 (#30277) üzenetére


tybsen
addikt

Senki nem mondta, hogy formázatlan táblázatról van szó (önmagában már az is furcsa, hogy ez a gondolat egyáltalán felmerült benned) vagy, hogy kézzel kellene bármit is kitölteni.

Nyilvánvalóan mások az igényeink/elvárásaink, úgyhogy teljesen feleslegesen mennék bele a részletekbe.

(#30280) ERipley


ERipley
tag

Üdv!

A 11.2.1 "össze tud veszni" a 3uTools progival? Nem tudok zenét másolni vele. Néhány számot felrakott, mad kidobott hibaüzenettel és azóta nem másol semmit. (újraindításokon, kábelcserén már túl vagyok)

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#30281) Ragnar95 válasza tybsen (#30278) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valószínűleg mások az igényeink, de tényleg kíváncsi lettem volna, hogy nézhet ki egy google spreadsheet, amit kényelmesebb kiadáskövetésre használni, mint egy dedikált appot, mert tényleg ötletem sincs ez hogy kivitelezhető.
Ha van esetleg kéznél ilyened, kamu adatokkal szívesen megnézném :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30282) half333


half333
őstag

Üdv! Másnak is kilép az idegen szavak alkalmazás?

(#30283) #27813376


#27813376
törölt tag

Van olyan lehetoseg, hogy egy ertesites megjelenik a kijelzon es feloldas lezaras utan ugyanugy fokepernyon marad? Gondolok itt arra h irok egy emlekeztetot ami megjelenik, majd szepen el is veszik ha megnyitom a telefont. Hogyan maradna ott?

(#30284) tybsen válasza Ragnar95 (#30281) üzenetére


tybsen
addikt

Küldtem Neked privátot a témában :R

(#30285) dns86 válasza tybsen (#30284) üzenetére


dns86
tag

Szia.
Ha nem vagyok tolakodó, esetleg nekem is elküldenép egy ilyen sablont?

Apple iPhone 14 Pro Max, Apple Watch S7, iPad 2022, Macbook Air, iMac, Apple TV 4K

(#30286) r4z válasza #27813376 (#30283) üzenetére


r4z
nagyúr

Probaltad az ertesiteseknel az adott app beallitasait megvaltoztatni? Van egy temporary-persistent kapcsolo.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#30287) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok!

Szkennelö programot tudnátok ajánlani,nem baj ha fizetős de jó működő legyen.

Köszönöm

(#30288) Ragnar95 válasza Nagymelák (#30287) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iOS11 óta tudja ezt maga az iOS is, én korábban az Office Lenst használtam. Elég egyszerű app, de célnak megfelel és ingyenes.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30289) #27813376 válasza r4z (#30286) üzenetére


#27813376
törölt tag

If you press your home button, trigger Siri, lock your screen, or otherwise leave the app you were using when the message came in, the banner will still disappear. Aside from that, the only thing that will make the banner go away is if you act on the notification by swiping up to dismiss, swiping down to reply, or tapping to open the message.

Sajnos nincs hatása a zárképernyó feloldál majd lezárásra, ugyanugy eltűnik :(

[ Szerkesztve ]

(#30291) faki_ válasza Nagymelák (#30287) üzenetére


faki_
senior tag

(#30292) tybsen válasza Nagymelák (#30287) üzenetére


tybsen
addikt

Genius Scan

(#30293) -secret- válasza Nagymelák (#30287) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én a Scanner Pro-t használom.

(#30294) szamovar


szamovar
tag

Lakásfelújítás előtt szeretném lemérni a lakást és pontos alaprajzot is készítenék. Van erre valami okos alkalmazás ami mondjuk a kamerát használja és a végén kirajzolja a lakást?

Alcatel One Touch Max DB - Nokia 3310 - Nokia Ngage - Samsung E900 - Samsung P850 - Se w800 - Nokia N91 - Eten m500 - Samsung I900 - BlackBerry 9000 - Motorola Defy - Nokia E52 - Nokia Lumia 1020 - Apple Iphone SE

(#30295) Rage47 válasza szamovar (#30294) üzenetére


Rage47
veterán

AR MeasureKit by Rinat Khanov

(#30296) sajog159


sajog159
aktív tag

Sziasztok!

Naptárral kapcsán van kérdésem: nem tudom beállítani az esemény 4-hetes ismétlődését. Csak heti és havi ismétlődési lehetőség van. Lenne jó pár naptár app, de elég macerás lenn próbálgatni. Örülnék egy tippnek!

[ Szerkesztve ]

(#30297) csabiks válasza sajog159 (#30296) üzenetére


csabiks
senior tag

az emlékeztetők appban belehet ilyesmit állítani (új emlékeztető - emlékeztetés egy napon - ott ismétlés és ott egyéni.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#30298) sajog159 válasza csabiks (#30297) üzenetére


sajog159
aktív tag

Hát… úgy látom, nem egészen úgy van (különben az egyéni ismétlés naptárban is hasonlóan állítható!)

Ha bemegyek az Egyéni ismétlésbe, ott 2 dolog állítható:
1. Gyakoriság: (naponta, hetente, havonta…)
2. Minden: pl. minden 1. 2. stb. nap, hét, hónap…)

Vagyis itt sem lehet beállítani 4 hetes ismétlést.

Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

(#30299) molnartom válasza sajog159 (#30298) üzenetére


molnartom
aktív tag

Állítsd 28 naponta-ra az ismétlődést!
Így meg lesz a négy hét!

[ Szerkesztve ]

(#30300) sajog159 válasza molnartom (#30299) üzenetére


sajog159
aktív tag

Zseni! :R

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.