Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) vadászcsiga válasza bigdady (#28000) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem nincs ötletem iOS-en, talán valaki más. Néztem a Chrome-ot de ezen nem küld értesítést.

(#28002) Lizardman válasza univerzita (#27997) üzenetére


Lizardman
tag

Köszi szépen, hogy megnézted, akkor inkább írok a program fejlesztőjének, annyit megér a dolog, hátha válaszol! (ha pedig fizetni kell érte egye fene, elég hasznos kis program, és csak 300Ft-ba van. :)

(#28003) bigdady válasza vadászcsiga (#28001) üzenetére


bigdady
nagyúr

Én se találtam megoldást. Csináltam új fb reget de azzal is uaz lett 3 hónap után mint a régivel, megszűnt emailt küldeni meg pusholni. Csak a jelvény megy :(

[ Szerkesztve ]

(#28004) Shoo


Shoo
senior tag

Sziasztok!

Párom ismét visszatért ios rendszerre. Régebben már előfordult a probléma és most megint. App frissités után a rendszerbe kerül egy másik ikon, amivel nem lehet kezdeni semmit, amolyan szellemikon. Ezzel mit lehet kezdeni, hogy ne forduljon elő mégegyszer? Illetve hogy lehet törölni?
Alul a viber ikon ami alá fotorus van irva.

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#28005) purpledonkey válasza Shoo (#28004) üzenetére


purpledonkey
tag

Ha újraindítod a telefont és/vagy kijelentkezel a store-bol, majd újra be, az nem oldja meg?

(#28006) Shoo válasza purpledonkey (#28005) üzenetére


Shoo
senior tag

Ugy sikerült megoldani, hogy töröltük az eredetit és ujrainditottuk a telot. Csak ez macera meg, hogy ezt mindig igy kelljen csinálni.... nahh remélem csak a viber csinálja.
Köszi azért!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#28007) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ingyenes az Easy bill reminder. 3 éve nincs frissítve, de hátha valakinek bejön így is.

(#28008) T.ati


T.ati
tag

Sziasztok!

Hol látom a Store-ban, hogy melyik alkalmazást hányszor töltötték le, mennyire népszerű?

(#28009) Diokhan válasza vadászcsiga (#28007) üzenetére


Diokhan
addikt

A képei alapján megint akarok szerezni egy iPhone 5-öt ios 6-al :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#28010) wayne1 válasza vadászcsiga (#28007) üzenetére


wayne1
senior tag

Kár, hogy ha továbbra sem frissítik akkor IOS 11 alatt nem fog működni.

(#28011) vadászcsiga válasza Diokhan (#28009) üzenetére


vadászcsiga
félisten

4s az.

(#28012) Süvi


Süvi
őstag

Sziasztok!
Családi kirándulás fényképeit, videóit szeretném összevágni.
Az "Emlékek" lehetőség jól működik, de ott nem tudok 3,5 percestől többet összevágni és 150 képre és 50 rövid videóra egy kevés.
Próbáltam az Imovie alkalmazást is, viszont ott a képeket és videókat nem időrendeben, hanem éppen visszafelé teszi be automatikusan. Van erre valamilyen lehetőség, hogy időrendbe tegye be automatikasan is és ne kelljen egyesével bepakolgatni?
Köszönöm

(#28013) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Melyik a legjobb, legegyszerűbben használható 360fokos panorámakép készítő program, amit ha Facebookra teszünk nem kell elindítani, hanem mozog a telefon mozgásával?

(#28014) Mela Kehes válasza huan (#28013) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

A gyári panoráma képet is úgy teszi fel. Épp az előbb mutatta a lányom. :)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#28015) Möhe


Möhe
addikt

sziasztok

1password accom befagyott, az miért van? nem figyeltem,hogy valami miatt ezt tette volna, de most adnék hozzá 1-2 dolgot,de nem engedi, pénzért persze feloldja

(#28016) bigdady válasza Möhe (#28015) üzenetére


bigdady
nagyúr

Irt jó. Mondjuk megvettem anno 10usd-ért

(#28017) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

A legfontosabbak most díjtalanul!

Én már töltöm őket lefelé :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#28018) HUTCHDB válasza Diokhan (#28017) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#28019) Diokhan válasza vadászcsiga (#28011) üzenetére


Diokhan
addikt

Bocs, lejárt a szerkesztési idő. Tudom, hogy a képen a 4S van, volt nekem is, fel ismerek egy iPhone tipust. A rendszer volt a lényeg.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#28020) Möhe válasza bigdady (#28016) üzenetére


Möhe
addikt

akcióban "vettem" , ingyenessé volt téve pár napra, ez kb 2 éve volt vagy több

(#28021) bigdady válasza Möhe (#28020) üzenetére


bigdady
nagyúr

Pedig nálad is unlocked a pro része pedig akkor

(#28022) tylerddd válasza Möhe (#28015) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam is működik. Én sem teljes árat fizettem az biztos, de nem emlékszem, h ingyér' szedtem le anno vagy akciósan.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#28023) half333


half333
őstag

Üdv! Valaki tud hasonló programot a bubbli-hez,aminek a lényege h ne kelljen hozzá net?

(#28024) Tibee86 válasza Möhe (#28020) üzenetére


Tibee86
veterán

Nálam működik, de én anno megvettem azt hiszem 10 dollárért.
Most ingyenes le lehet tölteni, de írja is a leírásban, hogy 30 napos próbaverzió után fizetni kell.

(#28026) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Epöl küld nekem áfás számlát,ha vásárolok store-ban? Céges kártyával tudnám csak megoldani. :R

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#28027) CharlieDrop válasza FIREBLADE78 (#28026) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nem, csak saját névre, cégnévre csakis akkor, ha volume purchase programban vagy...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#28028) FIREBLADE78 válasza CharlieDrop (#28027) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

AZ mi? :U hogyan kell azt :F

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#28029) CharlieDrop válasza FIREBLADE78 (#28028) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Itt nézelődj :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#28030) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Sziatok!
Tudtok olyan használható alkalmazást, amivel a pénzügyeket tudom nyomonkövetni? Mikor mire költöttem, összesítés, stb.

(#28031) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok. Én nem tudom az App Store ban berakni a letöltendő appok közé (kívánság lista) azt amit esetleg majd később akarok majd letölteni,nincs ilyen lehetőség!

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#28032) boken válasza rumos XIII (#28030) üzenetére


boken
senior tag

Szia,
én ezt használom jelenleg,teljesen jól teszi a dolgát.
költségkezelő

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#28033) ciceroo válasza rumos XIII (#28030) üzenetére


ciceroo
tag

akkor itt is.. koin
van webes felülete is

(#28034) half333


half333
őstag

Üdv! 360 fokos fénykép készítő programot tudtok ajánlani (lehetőleg olyan amihez nem kell internet kapcsolat)?

(#28035) rumos XIII válasza ciceroo (#28033) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Kösz nektek, ezt a koint kipróbálom!

(#28036) nord_ válasza Themes (#28031) üzenetére


nord_
veterán

Csak a fizetőseket lehet betenni.
Ha ingyenest is szeretnél elmenteni, akkor: appshopper.com

(#28037) saltanus


saltanus
aktív tag

Sziasztok !

Miert van az hogy pl van egy alkalmazas ami ingyenes (free) megis ker bankartyat a "vasarlashoz" ?

https://www.pcgamebenchmark.com/signature/intel-core-i7-4770k/16gb/nvidia-geforce-gtx-1070/twitch.png

(#28038) WestBam válasza rumos XIII (#28030) üzenetére


WestBam
senior tag

+1 a koinra. Jól használható, a címkék kicsit bénán lett megoldva, de a program szépen teszi a dolgát!

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#28039) Ragnar95 válasza WestBam (#28038) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk ha egy faéknél nagyobb tudású app kell, akkor a Koinnal kitörölheti az ember... :D
Értem én, hogy ingyenes, de gyakorlatilag a legalapabb dolgokat sem tudja, amit egy kiadáskövető appnak tudnia kéne.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28040) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#28039) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Ez már annyiszor volt téma, hogy én már lusta voltam szembe menni az árral. :D
MoneyWiz

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#28041) nofi válasza Mela Kehes (#28040) üzenetére


nofi
őstag

+1

Mi lenne, ha az összefoglalóban lennének tematikusan ajánlott alkalmazások? (lsd. Android alkalmazások topic)

Xbox GT: nozsolt

(#28042) wardemi válasza nofi (#28041) üzenetére


wardemi
senior tag

Szerintem jó ötlet. Én már régóta követem a fórumot offline és pl most épp én is vlmi költségkövető appot keresek és tudom is, hogy legalább 4-5x volt már téma. Ha lenne egy összefoglaló kb egyből lehetne látni mik a fő preferáltak (onnantól meg úgy is ajánlgat mást az iTunes stb). Kereső nem feltétlen barát mindig :DDD

Kár, hogy MoneyWiz gépre 25$.. így már annyira nem baráti, webes opciót meg nem találtam hozzá

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#28043) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!

Van-e lehetőség billentyű alkalmazást cserélni az iphone-on? Van ilyen alkalmazás?

Köszönöm a választ! :R

(#28044) nofi válasza Dimond G (#28043) üzenetére


nofi
őstag

Szia!

Van, igen, pl.:
Swiftkey
GBoard

Xbox GT: nozsolt

(#28045) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#28040) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

MoneyWizre +1, nekem is ez vált be a legjobban, eszméletlenül jó alkalmazás, tényleg mindent tud, amit egy kidáskezelő appnak tudnia kell :K De a nagy Koin imádat között már fel se mertem hozni, a végén még megkapom hogy ez drága és feleslegesen bonyolult...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#28046) leslieke válasza Diokhan (#28017) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Köszi.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#28047) Mela Kehes válasza wardemi (#28042) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Hidd el megéri a 25-öt. A 2Do mellett a MoneyWiz volt az első alkalmazás amit rögtön megvettem amikor Mac-re váltottam. A riportokat jobban lehet látni, hozzáadni kiadást is jobb.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#28048) wardemi válasza Mela Kehes (#28047) üzenetére


wardemi
senior tag

ahogy nézem egy két havonta leakciózzák, hátha most április májusban is bejön, akkor rákapok (iOS,MacOS) :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#28049) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Az összefoglalóba beírhatom a fontosabb programokat ha gondoljátok.
Küldjétek el nekem a programot belinkelve és hogy milyen fajta. Aztán majd ha nagyjából összegyűlt, akkor beírom. Ha lesz időm én is gondolkodom rajta.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#28050) rumos XIII válasza Mela Kehes (#28049) üzenetére


rumos XIII
aktív tag

Csak egy tipp, hátha úgy egyszerűbb: hozz létre egy google kérdőívet és rakd ki ide.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.