Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30551) MasterMark válasza vadászcsiga (#30550) üzenetére


MasterMark
titán

Hm, nálam csak teker.

Switch Tax

(#30552) -secret- válasza vadászcsiga (#30550) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Köszi, már párszor majdnem megvettem. :R

(#30553) MasterMark válasza -secret- (#30552) üzenetére


MasterMark
titán

Meg tudtad venni?

Oké, meggyógyult, rámentem hogy frissítsen minden alkalmazást, és most kidobálta az eddigi próbálkozások megerősítését. Hát ez érdekes volt.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#30554) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#30550) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Megvettem én is. Van már egy rakat ezekből. Mindig veszek egyet-kettőt, tetszenek a képek róla aztán sosem használom. Így voltam/vagyok a naptár és a todo appokkal is. Ismerős? :D

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#30555) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#30554) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én csak egyet vettem jó régen, a Photogene⁴-t de azóta az ingyenesek lekorozték. Kedvencem mostanában a PS Express.

[ Szerkesztve ]

(#30556) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#30555) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Naptár programokból nem vásároltál be anno?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#30557) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Olyan appot keresnék, ami androidos telefonról tudna értestést küldeni iPhone-ra (vagy akár a teljes hívást továbbítani), ha az androidos telefonban lévő simre hívás érkezik. Létezik ilyen?

(#30558) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#30556) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Abból nem mert rájöttem hogy a gyari a legjobb. To do appból viszont dögivel :D

(#30559) Mela Kehes válasza vadászcsiga (#30558) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Tudtam én :)
Viszont ha már itt tartunk találtál megfelelőt? Nekem a 2Do vált be legfőképp a Mac szinkron miatt.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#30561) leslieke válasza r3dsnake (#30557) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Hívásátirányítás nem jó?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30562) r3dsnake válasza leslieke (#30561) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem.

Végül megoldottam IFTTT app-ból.

(#30563) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#30559) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én végül a legegyszerűbbnél maradtam, a TomorrowHD-nál. Felhőbe szinkronizal, így az en androidomon es asszony iPhone-ján is elérhető. Ő felírja mi a teendő, én meg kihuzgálom ami már teljesült :)

local1
Nem tudom, évek óta nem vettem egyet sem.

[ Szerkesztve ]

(#30564) 20ár


20ár
tag

Az egyik legjobb to-do app szerintem a Todoist, kb mindenre ezt használom. Minden platformra elérhető és a GTD módszer teljesen alkalmazható vele. Igen, a prémium funkciói fizetősek, de redditen találtam egy csomó ingyenes kódot, így 2019. áprilisig premium vagyok 0 Ft-tól :D

(#30566) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

Vettem a kocsimhoz egy OBD2 olvasót.
Szeretnék segítséget kérni, hogy aki már használt ilyet, az melyik alkalmazást használta?

Ezt sokan helyen olvasom, de más a fejlesztője, mint az android verziónak. (10€)

Erről is jókat olvasni, de ez előfizetéses (5€/hó) és a lite verzió sok mindent nem írt az autóról ki (lehet azért, mert most volt szerelőnél:D )

Valakinek tapasztalat a fenti alkalmazásokkal, vagy más számára bevált alkalmazásokkal:F

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#30567) tboldi válasza kleinguru (#30566) üzenetére


tboldi
nagyúr

A DashCommand jó, a Hondámmal csak az kommunikál.

Átjött simán a vámon?

[ Szerkesztve ]

(#30568) tboldi válasza tboldi (#30567) üzenetére


tboldi
nagyúr

Egyébként az iOS-verzió fejlesztője ugyanaz (Palmer Performance Engineering), csak a kiadója más, ahogy nézem.

[ Szerkesztve ]

(#30569) kleinguru válasza tboldi (#30568) üzenetére


kleinguru
addikt

Akkor rendben, adok érte ennyi pénzt, köszi az infót (ha nem jön be úgy is visszakérem az árát) :R

Izé... ahogy nézem az appnak a verziótörténetét... nem tudom. Nagyon szegényes a frissítés és a platformon belüli változásokat nem is követik (iPhone X kijelző).

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#30570) csokito100 válasza tboldi (#30567) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

Pontosan mit is csinál ez az app? Hogy csatlakozik pl az autóra és mire lehet használni? Köszi. Üdv

(#30571) -secret- válasza csokito100 (#30570) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Itt mindent leírnak.

(#30572) tboldi válasza kleinguru (#30569) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nekem 8 Plus-on nincs felbontásproblémám. :P

De amúgy működik, szépen olvassa az adatokat, már amit az ECU megenged. Hibakód sosincs, hiszen Honda. ;]

(#30570) csokito100: Lehet kapni ilyen kis Bluetooth-os/WiFi-s kütyüket, amikkel az autó diagnosztikai portjára csatlakozva számítógéppel vagy telefonnal ki lehet olvasni élő adatokat (fordulatszám, ilyen-olyan hőmérsékletek, levegőmennyiség, turbó töltőnyomása, stb.) és hibakódokat, utóbbiakat törölni is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#30573) Clemi


Clemi
veterán

Hali, tudtok ajánlani olyan kalória számláló alkalmazást ami magyar nyelvű? Nem keveset kipróbált az asszony eddig, de 90% annak ellenére hogy írta az áruház a magyar nyelvet, mégsem volt az, ami meg igen, az is csak félig meddig. Ő meg sajna egy kukkot se tud angolul.

(#30574) kleinguru válasza tboldi (#30572) üzenetére


kleinguru
addikt

Megvettem végül (3490,-).
Az volt fura, hogy kiírta, hogy nem kérhetem vissza a pénzt 14 napon belül...

A design az iOS 6 (ami nem akkora baj), az autómat nem ismeri (Seat toledo 1m), manuálisan elindult.

Egyelőre ismerkedünk. A log adatokat milyen programmal nézed meg?

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#30575) tboldi válasza kleinguru (#30574) üzenetére


tboldi
nagyúr

Semmivel, nem szoktam logolni. :B

Csak néha-néha élő adatokat nézek, meg 1 db hibakódot töröltem eddig apum WagonR-jéből.

[ Szerkesztve ]

(#30576) Rage47 válasza kleinguru (#30574) üzenetére


Rage47
veterán

Visszakérheted amúgy, hiába írja ki :)

(#30577) kleinguru válasza Rage47 (#30576) üzenetére


kleinguru
addikt

Ez legalább jó hír:R

Nem volt még időm tesztelni, sajnos elég sok dolgot nem tud kezelni, amit a gyárija, közel gyárija (itthoni szervizesem) igen.

Tegnap 4 ezer körül elakadt a turbó meglesem, hátha ki tudom olvasni a hibakódot és törölni is.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#30578) SharpSA


SharpSA
veterán

A Fuel Monitor appon kívül tudtok jobbat ajánlani, amelyik az órán is használható?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#30579) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
Az iOS youtube appban működik az azonos wifin lévő képernyőre (pl. okostv) valós átküldés?

(#30580) MasterMark válasza stvnppp (#30579) üzenetére


MasterMark
titán

Miért ne működne?

Switch Tax

(#30581) stvnppp válasza MasterMark (#30580) üzenetére


stvnppp
senior tag

Nem tudom, mert iOS? Nincs vele tapasztalatom.

(#30582) MasterMark válasza stvnppp (#30581) üzenetére


MasterMark
titán

Ja értem. :DDD Végülis jogos, de megy természetesen. Illetve AirPlay is van benne.

Switch Tax

(#30583) stvnppp válasza MasterMark (#30582) üzenetére


stvnppp
senior tag

Köszi. :R

(#30584) Clemi


Clemi
veterán

Hali, megint kérdezek. Tudtok ajánlani edző teremhez edzés terv programot ami magyar nyelven is tud?

(#30585) klz80 válasza Clemi (#30573) üzenetére


klz80
tag

Hello, szerintem erre a kaloriabazis.hu a legjobb. iOs app ugyan nincs, csak droidra, de siman behozod böngeszőben az oldalukat majdnem ugyanaz. És rengeteg magyar kaja értéke benne van, pl rákereshetsz Lidl Cottage Cheese-re meg ilyenekre.

(#30586) galaxys80


galaxys80
veterán

Próbálta már valaki, hogy az iMovies-ban elkészített filmet a Google drive-ba másolja?
Nincs elég helyem, hogy az iPhone-ra mentsem.

(#30587) galaxys80


galaxys80
veterán

Szokott itt valaki iMovies-t használni? Szeretnék feltenni 1-2 kérdést.

(#30588) Rage47 válasza galaxys80 (#30587) üzenetére


Rage47
veterán

én szoktam

(#30589) MasterMark válasza galaxys80 (#30587) üzenetére


MasterMark
titán

Én is szoktam, de csak youtube feltötlésre. De ha azt írja nincs elég hely, akkor nincs elég hely.

Switch Tax

(#30590) sphe


sphe
senior tag

Sziasztok, egy "beszéltünk e már korábban" programot keresek, ahol ha elkezdek bepötyögni a tárcsàzóban egy számot, automatikusan felajánlja a korábbi hívástörténetből az egyező telefonszámo(ka)t, és esetleg a korábbi hívás dátumát/hosszát is.

(#30591) galaxys80 válasza Rage47 (#30588) üzenetére


galaxys80
veterán

Néhány apró kérdésem lenne: :)

- 6.3 GB lett az elkészült film mérete, de a fotótárba mentés után 5.9 lett? Mi miatt csökkenhetett le vajon?
- Ki lehet valahogy a klippek közötti animációkat törölni egyszerre vagy csak egyesével?
- A feliratozást meg lehet úgy csinálni, hogy csak egy-egy klipp legelején néhány másodpercig látszódjon vagy csak az egész klippre teszi rá?
- És végül, hogyan lehet az elkészült filmet felhőbe ( google drive, icloud drive stb) menteni, ha kevés lenne a tárhely a telefonon?
Próbálkoztam az icloud drive-al. A fájlok appban láttam is, hogy elkezdte feltölteni, de időről-időre mindig újrakezdte és sosem végzett. Tehát eljutott 1.5 Gb-ig, majd megint elölről kezdte.
Google drive-al nem vártam sokáig, de ott meg nem is láttam, hogy mennyinél állna.

Egyik sem égető probléma, de a jövőben szeretném többet használni és szeretnék képbe kerülni.
A mostani filmemet egyébként sikerült lementenem, úgy hogy mindent töröltem a telefonról és lett elegendő hely. De nyilván ezt nem szeretném minden alkalommal eljátszani.

(#30592) Rage47 válasza galaxys80 (#30591) üzenetére


Rage47
veterán

Basszus, benéztem, én Macen szoktam használni az iMovie-t :D
De Macen:

- nem tudom
- egyesével
- lehet húzogatni a felirat sávját, minden klipre lehet külön is rakni feliratot
- nem tudom sajnos, de ezek szerint kell hely a telefonon, hogy exportálhassa aztán feltölthesse a kiválasztott felhőbe

(#30593) galaxys80 válasza Rage47 (#30592) üzenetére


galaxys80
veterán

lehet húzogatni a felirat sávját, minden klipre lehet külön is rakni feliratot

De a klippen belül nem lehet állítani? Mert, ha mondjuk 5 perces egy klipp, akkor elég hülyén néz ki végig a felirat.

A felhős feltöltésre meg talán , majd valaki regál, aki telefonon is szokta használni. :)

(#30594) mukibuci válasza sphe (#30590) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Platformot tévesztettél

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30595) Gsx-rr válasza galaxys80 (#30593) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ameddig kell a felirat ott vagd meg es tedd a feliratot az elozo szakaszra.

(#30596) galaxys80 válasza Gsx-rr (#30595) üzenetére


galaxys80
veterán

Annyit nem ér az egész. :) Nem annyira lényeges a felirat azért.

A projekt felhőbe mentését nem próbáltad esetleg?

(#30597) twinee1337 válasza galaxys80 (#30596) üzenetére


twinee1337
tag

Ha esetleg többször vágsz videót és még költenél is rá ajánlom ezt az appot neked:
[link]

(#30598) galaxys80 válasza twinee1337 (#30597) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszönöm, de én igazából csak arra használom, hogy az utazások, nyaralások alkalmával készült kis videókból egy hosszabbat készítsek. Erre tökéletes nekem az iMovie.

(#30599) galaxys80 válasza galaxys80 (#30596) üzenetére


galaxys80
veterán

Nos teszteltem egy kicsit pár mb-os videókkal a feltöltést. Google Drive-ba, OneDrive-ba és az iCloud-ba is gond nélkül felment. :) Ezek szerint csak keveset vártam tegnap a Google Drive esetén. :)
iCloud drive esetén viszont nem értem mit tökölt. :(

Most nézem, hogy van a megosztási lehetőségek között iTunes is. Ez csak Mac-es gépekkel működik?
Vagy Win alatt is a gépre tudnám menteni? Mert az lenne a legjobb megoldás.

(#30600) univerzita válasza galaxys80 (#30599) üzenetére


univerzita
addikt

Telefonról Windows gépre esetleg 3uTools -al vagy ha fent van a gépen a iCloud for Windows aplikáció akkor azzal iCloud -ról gépre.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.