Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) wolf13 válasza tboldi (#40000) üzenetére


wolf13
őstag

Igen , van benne.

(#40002) CharlieDrop válasza tboldi (#40000) üzenetére


CharlieDrop
veterán

igen, ez a legfontosabb kérdés, az előző autómnál mindennel próbálkoztam mire kiderült nincs is szenzor rá :D
Most figyeltem, olyat vettem, ami a műszerfalra is kirakja az olajnyomással együtt :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#40003) WestBam


WestBam
senior tag

Na de milyen az odb adaptered? Vagy az mindegy? A Carista appot néztem saját adapterrel, meg lehet venni a program egyes moduljait ha jól értelmeztem.

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#40004) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

AltStore már megkapta az engedélyt az áruházhoz: [link]

(#40005) Oldman2 válasza Cyberbeni (#40004) üzenetére


Oldman2
veterán

(#40006) CharlieDrop válasza Cyberbeni (#40004) üzenetére


CharlieDrop
veterán

alakul, van ott valami használható?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#40007) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

ipadra szeretnék olyan adblockert ami a játékokból is kiszedi a reklámokat létezik ilyen? adroid alatt az adguard premiumot használom, elég jó az ios rendszert nem ismerem
köszi!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#40008) dptrsk válasza animatrix11 (#40007) üzenetére


dptrsk
addikt

iPadre is van adguard, pl a dnsük elég jól szűr: [link]

(#40009) merqree válasza animatrix11 (#40007) üzenetére


merqree
őstag

Nekem a nextDNS még a duolingoból is "kiszedi" a reklámot.
Elég sok megoldás létezik.

(#40010) Rage47 válasza animatrix11 (#40007) üzenetére


Rage47
veterán

csak úgy lehet kiszedni az appokból (persze van kivétel pl. Facebook, Messenger) a reklámokat, ha VPN-es(?) adblockert használsz, vagy beszerelsz otthon egy Pihole-t. Tehát azelőtt kell blokkolni a reklám forrását, hogy elérné a telódat, illetve az appot.

[ Szerkesztve ]

(#40011) titko


titko
tag

Sziasztok! AKi IOS-t használ milyen akcióújság figyelőt használ? Nemrég váltottam androidról, ott az Akciók és Üzletek (promoservice)-t használtam. Ez tökéletes volt, mindíg friss, beállíthattam melyik újságokra voltam kiváncsi. Ios alatt ezt nem találtam, a Kimbino-t használom, de nem az igazi.

(#40012) wolf13 válasza titko (#40011) üzenetére


wolf13
őstag

Szia!

Én ezt használom : Promotheus

(#40013) noorbertt


noorbertt
őstag

Sziasztok

Próbálok átszokni az Outlook-ra viszont az iCloud.com naptárat nem hajlandó betölteni sehogy sem. Ha az outlookbol csinálok egy emlékeztetőt, kb azonnal látható a gyári naptár appban, viszont a meglévő naptári események nincsenek az Outlook felületén.
Másnak is volt hasonló problémája? Mi lehet a megoldás?

(#40014) Wlac


Wlac
Ármester

Lehet eleve veszett fejsze nyele a kérdés, de lehet valamit kezdeni a gyári billentyűzet helyesírás tippjeivel? Mert ennek így aztán nem sok értelme van :D

“The wha-"

(#40015) Zsolt,72 válasza Wlac (#40014) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Látom, hogy akad rá panasz, de én meg sem merek nyikkanni ebben a témában, mert számomra nagyon hatékonyan működik, alig van tévesztés, gyorsan, pontosan működik. :D

A te példád igyekeztem reprodukálni, elsőre korrekt módon javított (nekem ez is a megszokott helyzet a napi használatban, immár évek óta):



Ezt nem sikerül (nálam) hoznia másik billentyűzetnek, ezért is maradok a gyári mellett. :)

 iPhone 15

(#40016) Wlac válasza Zsolt,72 (#40015) üzenetére


Wlac
Ármester

Mindenképp maradok én is a gyárinál, csak kicsit vicces, hogy mennyire random “szavakat” dobál be. Mivel alkoholt nem iszok, ezért még azt is kizártnak tartom, hogy a sok hülyeséget részegen gépeltem volna be valamikor. Na mindegy, akkor ez ilyen, hátha majd egyszer megjavul.

“The wha-"

(#40017) Zsolt,72 válasza Wlac (#40016) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igen, szerintem lehet később javulás. Talán egyszer mi is meg fogjuk kapni azokat a plusz funkciókat, amik pl angol nyelven megvannak. Hasznosak, szoktam is használni angol nyelvű billentyűzetet, amikor olyan helyre írok.

 iPhone 15

(#40018) M1995 válasza Wlac (#40014) üzenetére


M1995
aktív tag

(#40019) lugosi válasza M1995 (#40018) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért kíváncsi lennék, hogy a második-harmadik javaslat milyen anyanyelvű fejlesztő szerint és miért értelmes szó magyarul. Mert ha ez magyar fejlesztő keze nyoma, akkor az baj.

(#40020) consono válasza lugosi (#40019) üzenetére


consono
nagyúr

AI, gondolom...

"In God we trust. All others must bring data"

(#40021) titko válasza wolf13 (#40012) üzenetére


titko
tag

Köszönöm, kipróbálom

(#40022) M1995 válasza lugosi (#40019) üzenetére


M1995
aktív tag

Talán gépi algoritmus hülyesége, passz ebben nem tudok aezíteni. ;]

(#40023) Whynot? válasza Zsolt,72 (#40017) üzenetére


Whynot?
aktív tag

sok feature-t nem adnak a vásárlók egy részének, de nem mondják, hogy ezért olcsóbban adják a telót :D

(#40024) Whynot? válasza Wlac (#40014) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Egyáltalán hogy állítod be, hogy több javaslatod is van? Nekem mindig csak 1 van egy buborékban.

(#40025) M1995 válasza Whynot? (#40024) üzenetére


M1995
aktív tag

Van az autocorrect egy javaslata és X gomb, és ahol többet látsz, azok a spell checker ötletei.

(#40026) Stark95


Stark95
tag

Tudtok ajánlani egy megbízható valutaváltó appot?
Természetesen nem fizetősre gondoltam, mert akkor ott van a böngészőbe könyvjelzőként elmentett, csak gondoltam egyszerűbb lenne egy aplikáció, amire csak rábökök és ott van.

(#40027) tboldi válasza Stark95 (#40026) üzenetére


tboldi
nagyúr

A beépített kereső is tud váltani, ha ennyi elég. :)

(#40028) devil-k válasza Stark95 (#40026) üzenetére


devil-k
nagyúr

Revolut

- mozi bolondéria -

(#40029) Zsolt,72 válasza tboldi (#40027) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Ez nagyon jó (újabb nagy 🔴 a Spotlight részére, igazán kitűnő segítség iOS alatt), még nem ismertem. Köszi szépen! :)

 iPhone 15

(#40030) burgatshow válasza Zsolt,72 (#40029) üzenetére


burgatshow
veterán

Mertekegysegeket is tud valtani, meg matekozni is lehet benne. :)

(#40031) Zsolt,72 válasza burgatshow (#40030) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

A sok kifogásolható rész mellett, ez a kereső bizony jól megírt rész a rendszerben. Neked is köszönet a tippekért. :)

 iPhone 15

(#40032) M1995 válasza burgatshow (#40030) üzenetére


M1995
aktív tag

Spotlight a legnagyobb királyság, érdekes sokan annyira nem használják, hogy 1-2 éve valamelyik frissítéssel az Apple kirakta a search gombot főképernyőre szem elé.
Én hátlapi koppra is berakom a spotlightot, így bárhol gyorsan elérem. Árfolyam, mértékegységek, alapműveletek, app indítás, beállítások elérése, keresés fotókra, jegyzetekre, tárcsázás, keresés neten, sok mindenre használható.

(#40033) MikeWazowski válasza M1995 (#40032) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez a gyári kereső nekem nincs ott a főképernyőn. H lehet visszakapcsolni?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#40034) Zsolt,72 válasza MikeWazowski (#40033) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

- Beállítások
- Főképernyő és appkönyvtár menüpontban.

 iPhone 15

(#40035) M1995 válasza Zsolt,72 (#40034) üzenetére


M1995
aktív tag

Első dolgom volt kikapcsolni ezt az új gombot, a megszokott gesztus már annyira berögzült. Az az újítás viszont telitalálat, hogy már a spotlightban intézhető pár dolog. Pl. hangjegyzet nekem csak ritkán kell, nincs értelme CC-be kirakni, vagy főképernyőre, így elég írnom "vo" (mint voice memos) és már rögtön ott spotlightban ott a record gomb.

(#40036) Astery válasza MikeWazowski (#40033) üzenetére


Astery
senior tag

Egy a képernyő közepéről indított lefelé suhintás is előhozza.

(#40037) Zsolt,72 válasza M1995 (#40035) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Én sem használom. Egy időben okozott röccenést, téma is volt a topikban, ám ettől függetlenül sem hiányzik, mert itt a praktikus suhintás, vagy a dupla koppintásos aktiválás a dedikált gomb helyett.

 iPhone 15

(#40038) MikeWazowski válasza Zsolt,72 (#40034) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ezer hála! :R

Astery - Neked is! :R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#40039) Stark95 válasza tboldi (#40027) üzenetére


Stark95
tag

Köszönöm! :)

(#40040) batai15


batai15
félisten

Sziasztok tudnátok ajánlani alarm appot ? Az se baj ha fizetős ,de ez az iOS gyári valami botrány milyen buta. Az még hagyján hogy nem tud Spotify youtube music lejátszási listát , de hogy még külön hangerőt se tudok állítani az már vicc. Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#40041) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Azt h lehet beállítani, hogy a zárolt képernyőn mondjuk ha mail jön, akkor a feladót is elrejtse? Az értesítésekbe ugye be van állítva h ne mutassa az előnézeteket, ami jó, csak mail esetében pl. a feladót sem akarom látni. Annyit láttam még h ki lehet kapcsolni magát az app értesítését a zárolt képernyőről, amit meg nem szeretnék. Egy yz videóba pl. láttam, h ott a srácnak a gmail annyit írt, Gmail, alatta email notification. Vagy a messenger, messenger, alatta notification.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#40042) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#40041) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Közben meglett a videó.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#40043) Zsolt,72 válasza MikeWazowski (#40041) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Hmmmm… valami hiba lesz ott. Nálam, ha a “csak feloldva” opció él, akkor ezt látom:


Viszonylag gyakran olvasni, hogy ez a rész hibásan működik. Ilyenkor két megoldás jöhet szóba: az iPhone újraindítása vagy az alkalmazás újratelepítése.

 iPhone 15

(#40044) MikeWazowski válasza Zsolt,72 (#40043) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Lehet a gyári mail app az ilyen lenne, h mutatja a feladót? Viber ugyan ezt csinálja. Azért köszönöm!

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#40045) Zsolt,72 válasza MikeWazowski (#40044) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Gyorsan teszteltem és nálad az igazság. Az Apple Mail „csak feloldva” esetén is megjeleníti a feladót.

Viber-em nincs, azt nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15

(#40046) MikeWazowski válasza Zsolt,72 (#40045) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, valóban app specifikus, úgy néz ki. Gmail nálam is elrejt mindent. Lehet át is állok emiatt arra, pedig nem szeretem, mert androidon nagyon sokszor nem jelezte ha jött levél. IOS-en jól működik?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#40047) Zsolt,72 válasza MikeWazowski (#40046) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igen, mint minden, ami Google, a Gmail is remekül megy iOS alatt. 👌

 iPhone 15

(#40048) MikeWazowski válasza Zsolt,72 (#40047) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:DDD :D Ha már a saját rendszerén problémás, itt legalább jó :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#40049) Zsolt,72 válasza MikeWazowski (#40048) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

:K …tényleg így van, jobban gondozza a Google az iOS appjait, mint a saját rendszerén teszi. :D

 iPhone 15

(#40050) sgeza


sgeza
veterán

Tud valaki normálisan működő sí tracking alkalmazást? Értem ezalatt elsősorban azt, hogy kellő sűrűséggel mintavételezzen. Sajnos az órám (Huawei watch gt3 pro) úgy fest, hogy nem kellően rövid időnként végzi a logolást, ezért főként a sebességadatok nem elég pontosak. Az átlagsebességre vonatkozva nem gáz, de a max sebességet így nem kapja el, hanem "lelapítja" a csúcsot, ami sokat számít. Az már mellékes, hogy az útvonalat is "egyenesíti".
Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.