Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#4999) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

LastPass Wallet

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5002) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#5001) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kipróbálom mindkettőt, köszi :R Tibee86 neked is köszi :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5003) ubid válasza BossBoss (#4998) üzenetére


ubid
őstag

Nem most.. Maar egyszer valtottam be egy 10$ kartyat....

-.-

(#5004) nord_ válasza Tibee86 (#5000) üzenetére


nord_
veterán

Neked nem iPhone-od van? ;]
Fortify

(#5005) Tibee86 válasza nord_ (#5004) üzenetére


Tibee86
veterán

Jogos, hisz ez nem telefon, ez iPhone. :D

(#5006) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Úgy látom mégsem olyan jó fejek a Freeappslotsnál! :DD Tegnap kaptunk ugye 16 pörgetést. Ma nem adja a kettőt sem! :)

FMA-rol meg annyit, hogy nekem is vagy két darab app jött. Nem kell hozzászokni annyira az ingyenéléshez! :) Be fog az indulni! :K

Bankkártyával? Hát persze!

(#5007) nord_ válasza Tibee86 (#5005) üzenetére


nord_
veterán

Csak azért kérdeztem, mert azt a linkes hsz-t iPhone-ról írtam. :)
A fizetős változatban rendesen megy a dropbox szinkron? Ingyenesben nem akarja feltölteni.

Még valami: ingyenesnél azok a mezők is megjelennek a kész adatoknál, amiket nem töltöttem ki - fizetősben is?

[ Szerkesztve ]

(#5008) Birki válasza ubid (#4986) üzenetére


Birki
tag

Magyarul nem tud, de kiírja a Ft-ot. Én a gyári kategóriákat magyarra fordítva létre hoztam újakat és kitöröltem az angol nyelvűeket. Mostanra minden fő- és alkategória magyar, csak a menüpontok vannak angolul.

Szerintem...

(#5009) ubid válasza Birki (#5008) üzenetére


ubid
őstag

Értem. Köszi a választ!

Én a HomeBudget-et találtam meg. Elsőre ránézésre tökéletes, bár ez sem magyar, viszont ugyan úgy felismeri a forintot. Szerintem itt is ki lehetne törölni a kategóriákat, de nem bíbelődök vele inkább.
Lehet vele dropboxba szinkronizálni meg jelszóüval levédeni meg iloyesmik.
Van LITE változata ami ezeket tudja, van fizetős belőle, de nem tudom az mivel különb.

Lehet ha összegyűjtöttem FMAval a 3000-et beruházik egy easy finance-ra-

[ Szerkesztve ]

-.-

(#5010) Tibee86 válasza nord_ (#5007) üzenetére


Tibee86
veterán

Jó már az AppStore-os linkelés telefonról?
Még nem volt szükség nálam backup-ra, így nem tudom, de hát gondolom csak csak működik. Kipróbálni meg azért nem szeretném, mert sajnos a képeket nem menti a backup.
Fizetősnél is ott vannak, de mondjuk ez account-nál ez egy website rublika pluszba. Bár nem tudom miért rakja bele, de nem mondanám, hogy túlzottan zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#5011) nord_ válasza Tibee86 (#5010) üzenetére


nord_
veterán

Köszi!

(#5012) szabopali


szabopali
aktív tag

FMA! 160 crdtes app! Legalábbis nálam.

Szerk.: benéztem, HD! Sorry.

[ Szerkesztve ]

szabopali

(#5013) Ragnar95 válasza szabopali (#5012) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam is jött, meg is adta rá, bár sajna csak iPadre jött...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5014) ubid válasza Ragnar95 (#5013) üzenetére


ubid
őstag

Nálam nem jött (IPAD)

Melyik alkalmazás jött egyébként?

-.-

(#5015) Ragnar95 válasza ubid (#5014) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A Kno Textbooks

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5016) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#5015) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Nekem az már volt. Régen mindenkinek egyformán jöttek az appok. Most már nem izgat fel, ha valaki beírja, mert az esetek 80%-ában nem egyezik.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5017) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#5016) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, iPhone-on nekem is volt már korábban...Amúgy most van még valami normálisan működő kredites oldal az FMA-n kívül? :DDD Csak mert ugye a freeappslots az katasztrofálisan lassú pl....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5018) bobooo válasza Ragnar95 (#5017) üzenetére


bobooo
addikt

AppTrailers? Annak van appja az AppStoreban

[ Szerkesztve ]

(#5019) Ragnar95 válasza bobooo (#5018) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

És ezt te használod, működik jól? :D nem tart évekig összeszedni a krediteket 1-1 gift cardra? :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5020) bobooo válasza Ragnar95 (#5019) üzenetére


bobooo
addikt

Hát megvan már vagy 2 hónapja, de egy gift card se jött még össze :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5021) Ragnar95 válasza bobooo (#5020) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Akkor asszem inkább hanyagolom :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5022) szabopali válasza Ragnar95 (#5017) üzenetére


szabopali
aktív tag

Igen az nagyon lassú. Pedig az is jól indult, amikor ajánlottad.

szabopali

(#5023) ubid


ubid
őstag

Itt az AppStore-ban nem lehet egy fizetős alkalmazást próbaidőre letölteni ?

Úgy láttam, hogy sajnos ilyen nincs, de remélem tévedek.
(ilyeneket láttam, hogy LITE-verzió, viszont az meg nem mindenhez van sajnos . pedig lehetne)

WindowsPhone-om van aki ismeri, tudja miről beszélek, ha csak egy pozitívumot kell említenem WP-felé, akkor már meg is van, és beláthatjátok,hogy ez egyáltalán nem hülye ötlet :

- Fizetős alkalmazásokhoz lehet biztosítani a kiadónak próbaidőt: Teszem azt egy hétig ( 3 napig, tök mindegy) használhatja az alkalmazást ingyen, kipróbálhatja, és ha tetszik neki, akkor megveszi, ha meg nem akkor nem.
Ezt itt is bevezethetnék szerintem, ugyanis akadtam már bele ( bár csak 1 hónapja használok IPAD-ot, amivel tökéletesen meg vagyok elégedve) de akadtam már bele olyanba, hogy megvettem 2 dodóért és egy kalap sípolást sem ért az APP. Na most hogyha ennek van próbaideje, akkor kipróbálom és látom nem megy, nem adok ki érte pénzt.
Itt jön a másik dolog, amit viszont az I-ék oldalára említenék, bár nemtudom mennyire az ő művük ez, de tény, hogy engedélyezni azt kellett nekik. szóval hogy van az FMA, meg a hasonló dolgok, amiért tudsz szerezni pénzt ingyen :)
Na ilyen meg WP-n nincsen. :)

[ Szerkesztve ]

-.-

(#5024) Blaise válasza ubid (#5023) üzenetére


Blaise
veterán

Nincs próbaidő, de egy bizonyos időn belül visszakérheted a pénzed, ha nem vált be az app.

(#5025) ubid válasza Blaise (#5024) üzenetére


ubid
őstag

Na ez egy jó hír :)

És ez hogyan működik ? Remélem nem kell email-ezgetni meg hasonlókat. :)

-.-

(#5026) Ragnar95 válasza ubid (#5025) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

De, nem olyan egyszerű a dolog pont azért, h csak a komoly hibák/ csalódások esetén kérje vissza az ember a pénzét. Amúgy nagyon egyszerű a dolog, review-kat és értékeléseket kell olasni az appról és ki is derül, h megéri-e az árát

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5027) madgie válasza Ragnar95 (#5026) üzenetére


madgie
titán

Dehogy egyszerű, a cinexplayert itt is dicsérték, nekem meg két ipad-en meg két iphone-on f*s, gyakorlatilag el sem indul semmi, meg néha fagy is...

(#5028) Ragnar95 válasza madgie (#5027) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ok, néha így is ki lehet fogni rossz vételeket, de azért így jóval kisebb az esély rá :DDD És így is ott van a pénzvisszatérítés lehetősége :K
Amúgy nekem iPad 3-mon gond nélkül megy :K Az részletkérdés, h az ui-ja lehetne jobb is, de legalább a dolgát teszi rendesen :P

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5029) madgie válasza Ragnar95 (#5028) üzenetére


madgie
titán

Itt a munkahelyen is hármas ipad van, egy egyszerű mpg videót sem bír megnyitni :(

Szerk: fenét, négyes ez is, most nézem :D Hármas volt tervben, végül ez lett.

[ Szerkesztve ]

(#5030) vagamo válasza ubid (#5025) üzenetére


vagamo
őstag

http://szifon.com/2012/11/13/atveros-appok-az-app-store-ban-mit-lehet-tenni-ellenuk/

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#5031) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!facebook apnal miert nem tudom allitani az album boritot es a profilkepet?Mintha regebben lehetett volna .Koszi a segitseget elore is

(#5032) ubid


ubid
őstag

Happy Monday, app freers! We have a special surprise to start your week off right.

The FreeMyApps week long ticket contest has begun!

The FreeMyApps crew are freeing three gift cards on both iOS and Android devices every day this week. That means there will be six gift cards given away each day!

Golden ticket gift cards will appear for a brief moment every day till Friday! These include Amazon, iTunes, and Google Play cards.

First one to tap on the Golden Gift Card Tickets wins the gift cards. Even more surprisingly you will never know what value you are going to get. These cards will be in increments of $10, $25, and $50!

Keep checking FreeMyApps for the Golden Ticket this week!

If you are the lucky winner post your Holiday Golden Ticket and we will top off your gift with credits!

-.-

(#5033) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Elkezdtem én is használni a free my appsot. Pár kérdésem lenne a US account-al kapcsolatban. Ami érdekelne, hogy nem kuszálódik össze az hun ill us acc ban szerzett alkalmazások? pl. megvannak a mostani alkalmazásaim, belépek US accountal ott szinkronizálna, és nem írna ki valami hibát, vagy tüntetne el valamit a telefonrol?:)

Előre is köszönöm

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#5034) bobooo válasza Zoona (#5033) üzenetére


bobooo
addikt

nem

(#5035) sirszevenap


sirszevenap
őstag

Nektek véletlenül nem lép ki az instagram amint követni szeretnétek valakit? Kb ma késő délután óta csinálja nekem ezt. Ötlet ?

Bankkártyával? Hát persze!

(#5036) Blaise válasza sirszevenap (#5035) üzenetére


Blaise
veterán

T-s mobil neten használod?

(#5037) vagamo


vagamo
őstag

Phone drive app szinkronizáláskor felhasználónevet és jelszót kér! Legutoljára mikor. A telefonra másoltam ilyeneket nem kért. Honnan lehet jelszót igényelni vagy megtudni esetleg beállítani?
Azóta megvan :)) ez van ha valamit nem sűrün használ az ember. :B

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#5038) bobooo válasza sirszevenap (#5035) üzenetére


bobooo
addikt

Nálam működik..

(#5039) sirszevenap válasza bobooo (#5038) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nálam azóta sincs semmi változás... akárkit követni akarok kilép. Már volt resi is és az sem segített!

Bankkártyával? Hát persze!

(#5040) vadászcsiga válasza sirszevenap (#5039) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En is ezt csinálnám, ne kövess! :DD

(#5041) r3dsnake válasza sirszevenap (#5039) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Itt sincs semmi gond vele.

(#5042) piton0822


piton0822
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne ha nekem valaki fel van véve a google latitudéba , miért nem frissül nekik mindig hogy merre járnak?? Igazából így használni se tudom mert frissít nekik vagy naponta fél naponta, tehát nem a valós helyzetüket látom ha meg akarom nézni! valaki ötlet, hogy mit csináljak? régen nem volt vele ilyen probléma! nekem iphone 3 van másnak iphon 4.

[ Szerkesztve ]

(#5043) sirszevenap válasza vadászcsiga (#5040) üzenetére


sirszevenap
őstag

Már követek! :DD megjavult.

Bankkártyával? Hát persze!

(#5044) vadászcsiga válasza sirszevenap (#5043) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi vagy te követ?

hú ez de szar volt

(#5045) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#5044) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ülj le, egyes ;] :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#5046) máyköl válasza vadászcsiga (#5044) üzenetére


máyköl
veterán

A követ követ egy követ.

Ez is szar volt. :DDD

(#5047) sirszevenap válasza máyköl (#5046) üzenetére


sirszevenap
őstag

Hát ez azért egy fokkal jobb volt! :D :C

Bankkártyával? Hát persze!

(#5048) máyköl válasza sirszevenap (#5047) üzenetére


máyköl
veterán

Akkor nyertem csiga!! :P

[ Szerkesztve ]

(#5049) vadászcsiga válasza máyköl (#5048) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én is ezt akartam beírni de ennyire szar már nem akartam lenni :P

(#5050) sirszevenap válasza vadászcsiga (#5049) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nagyon nincs most témánk, úgy látom! :D

Bankkártyával? Hát persze!

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.