Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) MauroN


MauroN
tag

Köszönöm srácok!

(#29902) GD


GD
őstag

Sziasztok,
6S készüléken iCloud-ról visszaállítva IOS 11-en két tök idegen emailcím zaklat rendszer felugró ablakban, hogy írjam be az iCloud fiókhoz tartozó jelszót. Hogy tudok ettől meg szabadulni? (nem volt soha jailbreak, sem más nem tiszta móka). Más tapasztalt már ilyet?
Köszi,
GD

(#29903) galaxys80 válasza GD (#29902) üzenetére


galaxys80
veterán

Használtan vetted?

(#29904) Ragnar95 válasza GD (#29902) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nyomj rá a skip gombra. Én is tapasztaltam ilyet, ez akkor fordulhat elő, ha nem AppStore-os appot telepítettél anno, aminek használatához egy tanúsítványt kellett a telefonra telepíteni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29905) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Olyan programot keresek, amivel bevásárló listát lehet készíteni. Tudom, rengeteg van de olyan kellene amit meg tudok osztani a párommal és van apple watch alkalmazás is hozzá. A gyári emlékeztető valamiért nem szinkornizál a két telefon között hiába osztottam meg egy listát, pedig az tökéletes lenne. Fapados is jó, fizetős is csak működjön.

Illetve eddig erre a célra a jegyzetet használtuk csak nem tudom az órán az mennyire látszik.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29906) tboldi válasza Mela Kehes (#29905) üzenetére


tboldi
nagyúr

Nem próbáltam, de talán a Remember The Milk megfelelő lehet.

(#29907) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#29905) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam Clear vált be a legjobban.
Sajna másik ID-val nem láttam hogy meg lehetne osztani listákat, így ezt mindenképp csekkold hogy tudja-e mégis. Ha egy Apple ID-t használtok, akkor ez a probléma nem áll fenn, iCloudot támogat.
Apple Watch appja is tökéletes.
Jegyzeteket nem lehet elérni Apple Watchról, így azt nem fogjátok tudni használni erre a célra.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29908) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Hogy a fenébe hízik fel egy Flickr app 82Mb-ról 600-ra ha a fotókat online tárolja?

(#29909) mukibuci válasza Mela Kehes (#29905) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Microsoft to-do?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#29910) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#29907) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Pont a Cleart nézegettem de ott nem tudom a listát megosztani és nem lenne jó ötlet az övén az én id-mal belépni.

tboldi: köszi megnézem

mukibuci: sajnos nincs watch alkalmazása

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29911) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#29908) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valószínűleg cache-el a kelleténél jóval agresszívabban. FB is ugyanezt csinálja sajna.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29912) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#29911) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jo lenne valahogy tisztítani az app törlése nélkül, bár mindkettő megjegyzi a fiokokat akkor is ha több van.

(#29913) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#29912) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sajna cache törlés opciót már évek óta kivették a rendszerből, pedig régen gyárilag tudta ezt az iOS.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29914) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#29913) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja tenyleg, emlékszem rá.

(#29915) univerzita válasza vadászcsiga (#29908) üzenetére


univerzita
addikt

Én is használom,de nálam csak 120 MB foglal,abból maga a aplikáció 70 körül. Szoktak úgy is tárhelyet felmenteni hogy a iTunes -ból megpróbálnak nagyobb méretű filmeket letöteni mint amennyi szabad hely van.Én néha használom a Magic Cleaner -t, azzal is lehet 200-400 MB törölni.

[ Szerkesztve ]

(#29916) nord_ válasza Mela Kehes (#29905) üzenetére


nord_
veterán

Buy me a Pie!
Évek óta ezt használjuk az asszonnyal, pont arra tökéletes, amire te is keresel appot.

(#29917) Mela Kehes válasza nord_ (#29916) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én is használtam ezt anno, de most láttam hogy van 3 verzió is fent, ráadásul az egyik 9000 Ft. :Y
Amit letöltök is csak trial, fizetnem kellene éves díjat. Nem tudom hogy van ez, mert anno én is sokat használtam. Lehet az egy régebbi verzió volt. Neked nem fizetős? Minden funkció működik?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29918) Nocsesz1 válasza Mela Kehes (#29917) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Mi a wunderlist et hasznaljuk

HAJRÁ VIDI !!

(#29919) GD válasza galaxys80 (#29903) üzenetére


GD
őstag

Nem, új volt mikor megvettem,

(#29920) GD válasza Ragnar95 (#29904) üzenetére


GD
őstag

Csak appstore-ból telepítettem, semmi külső trükk.

(#29921) Rage47 válasza Mela Kehes (#29905) üzenetére


Rage47
veterán

esetleg még Bring!

(#29922) Mela Kehes válasza Rage47 (#29921) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Megnézem ,köszi.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29923) nord_ válasza Mela Kehes (#29917) üzenetére


nord_
veterán

Már ők is bevezették az éves díjat?? Valahol ugyan érthető, de a mi szempontunkból baromi szívás... (amikor megvettem 3 éve, akkor még csak egyszeri 2,69 Euró volt az ára).

(#29924) Mela Kehes válasza nord_ (#29923) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Gyűlölöm ha éves díjat is fizetnem kell egy program után. Az Evernote is gáz lett így.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#29925) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#29924) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

+1, ráadásul eszméletlen drága a legtöbb előfizetéses app. Ha csak 3-4 appra fizetne elő az ember, rögtön kidobhatna az ablakon évi $100-200-t csak app előfizetésekre...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29926) vadászcsiga válasza univerzita (#29915) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azt én is használom de attól sem lesz kevesebb az app mérete sajna.

(#29927) moleculez válasza Ragnar95 (#29925) üzenetére


moleculez
veterán

Valamiből a fejlesztőknek is meg kell élni, rengeteg munka van egy igényes appban. Van amelyik megéri, mert tényleg hasznos, akkor nem kidobott pénz.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29928) Ragnar95 válasza moleculez (#29927) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az előfizetéses modellt sajnos tapasztalataim alapján az esetek nagy részében pont a gagyibb appok fejlesztői erőltetik... Még $5 is azt mondom belefér egy appért, ha tényleg jó, de amikor ennek az évi 10x-esét akarják legombolni az emberről kb nulla szolgáltatásért, azt a pofátlanság tetejének tartom.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29929) moleculez válasza Ragnar95 (#29928) üzenetére


moleculez
veterán

Persze, ha van mögötte tényleg szolgáltatás, akkor okés, de hát ugye a piac úgy működik, hogy kihullik a gyenge, ez van.
Én is preferálom az egyszeri vásárlást, aki kitalálta az IAP-t (az üzleti szempomtból géniusz), azzal etetbém mwg az egészet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29930) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Sziasztok!

Ti is tudtok már videó minőséget váltani a YouTube appban, ha mobilnetet használtok?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29931) -secret- válasza szabogabor10 (#29930) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én tudok.

(#29932) buci30


buci30
addikt

Volt régen egy olyan oldal ahova ha feltöltőtted a képed akkor megkereste ha neten meg valahol volt.
Valaki tudja melyik ez vagy hasonló?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#29933) leslieke válasza buci30 (#29932) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

[link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29934) ERipley


ERipley
tag

Üdv!

A Files alkalmazásban hol lehet hozzáadni a saját telefont a helyekhez? Nekem csak GDrive és iCloud Drive opció van... :(

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#29935) univerzita válasza ERipley (#29934) üzenetére


univerzita
addikt

A szerkesztesben, de neked ott van. On My iPhone zöld.

(#29936) ERipley válasza univerzita (#29935) üzenetére


ERipley
tag

Sajnos az nem én telóm... Csak egy apple sreenshot.

Ez az enyém...

[ Szerkesztve ]

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#29937) col válasza ERipley (#29936) üzenetére


col
addikt

Érdekes módon az i7 pluson van saját Iphone (on my phone) nekem is, de az i6 pluson nincs, és hozzá sem tudom adni... lehet ez típusfüggő dolog is.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#29938) ERipley válasza col (#29937) üzenetére


ERipley
tag

Közben meglett! A beállítások menü - Keynote - saját iPhone - pffff.

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#29939) tboldi válasza ERipley (#29938) üzenetére


tboldi
nagyúr

Épp akartam írni, hogy ahhoz, hogy megjelenjen, valószínűleg kell egy olyan app, ami oda ment. :)

(#29940) nitro16


nitro16
senior tag

Hali

Olyan problémája van tesómnak, hogy a zene app-ba minden egyes belépéskor ezt dobja fel, hogyan tudnánk megszüntetni ezt, hogy soha ne dobja fel?? (kitakart résznél az email címet írja ki)

[ Szerkesztve ]

(#29941) col válasza nitro16 (#29940) üzenetére


col
addikt

Pl itt olvashatsz erről:
Jelszavak vagy itt:
Két lépéses hitelesítés

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#29942) nitro16 válasza col (#29941) üzenetére


nitro16
senior tag

Köszönöm szépen! :R

Természetesen a "Microsoft Outlook" volt a ludas... :K

(#29943) Bkrisz9 válasza ERipley (#29938) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Na most akkor pontosan hol? Esku nem talalom :D

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#29944) ERipley válasza Bkrisz9 (#29943) üzenetére


ERipley
tag

Beállítások - görgetni a Keynote alkalmazásig - megnyit - Dokumentum tárolása - Saját iPhone-on kiválaszt.

[ Szerkesztve ]

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#29945) Nus válasza ERipley (#29944) üzenetére


Nus
tag

Ezt én is kiakartam deríteni miért nincs a filesban nekem ott az On my iPhone (i7plus), de nem jöttem rá. Keynote nincs a telefonomon. Neten azt írták, hogy safarival mentsek el egy képet save to files és ott megjelenik, hogy on my iPhone, de nem tudok rányomni inaktív.

Üdv...

The sky was pink...

(#29946) half333


half333
őstag

Üdv! Valaki használ messengert fb nélkül és tett vissza mentést v használt beta ios-t? Hogyan lehet utána belépni az előző kóddal? Mert ugyan azt a számot használom de mindig másik profilt csinál és ujra fel kell vennem az ismerősöket,kicsit idegesitő.

(#29947) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Aki használja a Waltr2-t, azoktól kérdezném:
- a felmásolt .pdf-et hová teszi? Nem találom.
- A zenéket hogyan lehet egyből lejátszási listába tenni, hogy egymás után lejátssza azokat?

Vagy nem Waltr2-vel, de hogyan lehet a gyári zenelejátszó alkalmazást beállítani, hogy mindig lejátssza egymás után a zenéket?

(#29948) half333


half333
őstag

Üdv! Valaki használ/hallgat online rádiot? Arra lennék kiváncsi h sok megát fogyaszt?

(#29949) Tibee86 válasza half333 (#29948) üzenetére


Tibee86
veterán

Sokat. Pontos adatot nem tudok, mert nagyon nagyon régen néztem, de minimum 1 perc= 1mb.
De ha nagyon fontos akkor letölt, elindít mobilneten, 1 perc után leállít, beállítások-mobilhálózatnál app kikeres és írni fogja mellette mennyit fogyasztott.

(#29950) galaxys80 válasza Tibee86 (#29949) üzenetére


galaxys80
veterán

Ez szerintem nagyon függ attól, hogy milyen minőségben szól az adás.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.