Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29651) univerzita válasza tuzpenge (#29650) üzenetére


univerzita
addikt

Még úgytudom a Camera + is jó. Ha frissítés van és meg vetted akkor újra nem kell fizetni.

(#29652) galaxys80 válasza Cyberbeni (#29638) üzenetére


galaxys80
veterán

Végre. Az első nekem is működik. És ennél nem kapcsol ki a VPN sem restart után.

(#29653) b.kov


b.kov
senior tag

Köszi, hogy ilyen sokan válaszoltatok, csak kíváncsi voltam.
Szakdolgozatom úgy néz ki, hogy Telegrammal kapcsolatos lesz. :D

(#29654) Laca1212 válasza tboldi (#29640) üzenetére


Laca1212
őstag

Bármelyiket próbáltam, mindegyik VPN-t konfigol a használatához.

(#29655) tboldi válasza Laca1212 (#29654) üzenetére


tboldi
nagyúr

Mint írtam is, leragadtam egy 3 hónapos hírnél, azóta természetesen változhatott a dolog. :B

[ Szerkesztve ]

(#29656) Laca1212 válasza tboldi (#29655) üzenetére


Laca1212
őstag

Pont azt írtam,hogy most is vpn-t telepít.

[ Szerkesztve ]

(#29657) tboldi válasza Laca1212 (#29656) üzenetére


tboldi
nagyúr

Szerintem egy picikét elbeszélünk egymás mellett. :D Úgy értettem, hogy azóta változhatott a dolog, és mégsem mászik az Apple a VPN-es blokkolókra. Ha működik, akkor jó, mindenki happy. :K

(#29658) oszy válasza tuzpenge (#29650) üzenetére


oszy
veterán

Még az a jó, hogy nem 16:9-ben rögzít!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29659) r3dsnake válasza tuzpenge (#29650) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mért rögzítene 16:9-ben ha a szenzor nagyobb? Vágj utólag. A blende fix, a záridőt meg a gyári appban is tudod állítani az expókorrekció tologatásával.

[ Szerkesztve ]

(#29660) tuzpenge válasza r3dsnake (#29659) üzenetére


tuzpenge
őstag

A 2. mondatot kifejtenéd bővebben, hogy mire is gondolsz és mit kell tologatni, hol?
Köszi.

ˣ

(#29661) r3dsnake válasza tuzpenge (#29660) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ráböksz a képre, megjelenik egy sárga négyzet, és felfelé/lefelé húzva az ujjad változik a záridő/iso.

[ Szerkesztve ]

(#29662) tuzpenge válasza r3dsnake (#29661) üzenetére


tuzpenge
őstag

Köszi. Nem tudtam hogy az a záridőt módosítja. Akkor nem is éri meg külső fotós appot venni?

ˣ

(#29664) alienpapa válasza r3dsnake (#29659) üzenetére


alienpapa
senior tag

Ne viccelj már.... Minden képet vágjon utólag az ember, ha úgy akar képet nézni a laptopon és tévén, hogy ne legyen kitöltetlen "csik" a kép szélein? IOs-re váltottam nemrég, és ez az egyik legjobban zavaró dolog droidhoz képest. Aki akar, az fényképezzen 4:3ban, de azért adják már meg a lehetőséget a 16:9hez is!

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#29665) r3dsnake válasza alienpapa (#29664) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez a fotós standard. Nikon/Canon vagy bármilyen más fényképező sem fog neked 16:9-ben fotózgatni, miközben a szenzor nem ilyen alakú a lencse mögött.

[ Szerkesztve ]

(#29666) tybsen válasza psg5 (#29648) üzenetére


tybsen
addikt

Gmail app nekem is ezt csinálja, hogy magán az ikonon látszik hogy van új értesítés de ha bemegyek és megnézem utána pedig kijövök akkor nem tűnik el a kis szám a Gmail ikonról.

Ide-oda kell menni vagy a gyári e-mail alkalmazásba bemenni, frissíteni aztán kijönni stb. össze-vissza… Aztán valahogy magától eltűnik a gmail alkalmazásnál az új üzeneteket jelző szám.

Már töröltem az alkalmazást aztán újra telepítettem de sajnos nem oldotta meg a problémát. Nem értem mi lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#29667) alienpapa válasza r3dsnake (#29665) üzenetére


alienpapa
senior tag

Ez nem is baj... De! Adjon a szoftver lehetőséget a 16:9es arányra! A felhasználó meg eldonti, hogy szeretne-e szélesvásznú képeket a felbontas rovására vagy sem.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#29668) psg5 válasza tybsen (#29666) üzenetére


psg5
veterán

Jah en is úgy tudtam kivenni hogy gyári alkalmazásban bealliottam es ott mindet olvasottra vettem.
Lehet az van hogy ha egy beszelgetesen belül akad olvasatlan azt görgetve nem latjuk mégis ott van.

F.K.T.

(#29669) tybsen válasza psg5 (#29668) üzenetére


tybsen
addikt

Nem tudom mi lehet, mert én néhány napja az összes emailt olvasottá tettem webes felületen mert volt több ezer darab olvasatlan, és ez ugye ott volt folyamatosan egy számként az ikonon. Azóta pedig látom hogy ténylegesen hány olvasott vagy olvasatlan van.

A gyári email kliens nem értesít azonnal új emailrol, csak valamennyi késéssel illetve ha az ember manuálisan frissít legalábbis nálam így működik Ezért is töltöttem le a gmailt. Illetve gmail app esetén nekem jobban tetszik hogy sokkal gyorsabban lehet törölni leveleket.

De valamilyen zavar mindenképpen van mert hiába nézem meg valamiért még ott marad egy darabig a szám Mintha lenne új üzenet. Máskor meg eltűnik azonnal, szóval passz. Nekem egyébként 2 gmail fiók van, lehet hogy ez is zavart okoz. Na majd megfigyelem. :)

(#29670) nord_ válasza alienpapa (#29667) üzenetére


nord_
veterán

Talán érdemes lenne letölteni egy alkalmazást, ha mindenképp ilyenre vágysz...

(#29671) alienpapa válasza nord_ (#29670) üzenetére


alienpapa
senior tag

Valószínűleg fogok is, csak tartok tőle, hogy gyengebb minőségű képeket fog készíteni. Ti mit gondoltok erről?

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#29672) TheMarci válasza alienpapa (#29671) üzenetére


TheMarci
addikt

Dehát a beépített Fényképek app is tud 16:9-re vágni.

https://www.imore.com/how-to-crop-straighten-rotate-photos-iphone-ipad

Do You Dream?

(#29673) alienpapa válasza TheMarci (#29672) üzenetére


alienpapa
senior tag

Ez igaz, de nyilván csak egyenkent! Az a célszerű ha a fotó az elkészítés pillanatában már a megfelelő keparanyban van. Így látszik, hogy mi fér rá a képre és mi nem. Utólagos szerkesztesnel elofordulhat, hogy fontos részleteket kell levagni.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#29674) r3dsnake válasza alienpapa (#29673) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Utólagos szerkesztesnel elofordulhat, hogy fontos részleteket kell levagni.

Pont ezért érdemes a teljes szenzort kihasználni, és utólag vágni, mert így nagyobb eséllyel nem lógott ki fontos részlet.

(#29675) tybsen válasza tybsen (#29669) üzenetére


tybsen
addikt

Na ez érdekes mert ma újra visszajött a Gmail számláló és újra 12 ezer olvasatlan levelet mutat - A gyári levelezőn nincs szám, pedig ott korábban kb. 6000 volt.

Ma frissült egyébként a Google kereső lehet hogy az volt kihatással vagy én nemtom..

[ Szerkesztve ]

(#29676) tybsen válasza tybsen (#29675) üzenetére


tybsen
addikt

Éjjel pedig csoda történt és újra eltűntek a számok a Gmail app-ról! :DDD

(#29677) nofi


nofi
őstag

Keresek egy olyan filekezelő appot, amivel hozzáférhetek a Windowson megosztott mappáimhoz. Eddig az Nplayer ellátta az igényeimet, viszont mióta az idő 90%-ban átszoktam iPadre néha több funkcióra is szükségem lenne (fotók, dokumentumok hozzáférése, rendezése).

Xbox GT: nozsolt

(#29678) univerzita válasza nofi (#29677) üzenetére


univerzita
addikt

Dokumentumokra fotokra ajánlatot a Dokuments 5 ( by Readdle) vagy file kezelő a iFiles

(#29679) nofi válasza univerzita (#29678) üzenetére


nofi
őstag

Köszönöm kipróbálom!

Xbox GT: nozsolt

(#29680) Titi76


Titi76
aktív tag

Sziasztok.

Tudtok olyan free allalmazást ami számolja a hívásidőmet esetleg hozzá adatforgalmat havi ciklusokban. Sőt ha még “widget” is van hozzá az még jobb.
Köszi

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#29681) nord_ válasza Titi76 (#29680) üzenetére


nord_
veterán

A szolgáltató saját alkalmazása.

(#29682) molnartom válasza Titi76 (#29680) üzenetére


molnartom
aktív tag

Én adatra ezt használom, ehhez van widget is. A hívásidőre nem hasznlok semmit. [link],

(#29683) nofi válasza univerzita (#29678) üzenetére


nofi
őstag

Tegnap tettem egy kört a Documents-el, de sajnos nem találtam nézetváltó lehetőséget. Ez elég kellemetlen pl. fotós mappáknál, ahol egyenként végig kell menned a fényképeken melyiken mi van, ahelyett, hogy láthatnád miniatűrben. Lehet én néztem el valamit? Ahhoz képest minden toplistán szerepel, pedig ez szerintem elég alap funkció kellene, hogy legyen

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#29684) univerzita válasza nofi (#29683) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam mappába megnissa

(#29685) nofi válasza univerzita (#29684) üzenetére


nofi
őstag

Ha bemegyek a documents mappába és hozzácsatolom a Photos mappát nekem is ilyen. Viszont a 3rd party szolgáltatásoknál csak listanézet van nálam (Google Drive, SMB). Azt is megnéznéd?

Xbox GT: nozsolt

(#29686) univerzita válasza nofi (#29685) üzenetére


univerzita
addikt

Igen,nálam is olyan.

(#29687) Titi76 válasza molnartom (#29682) üzenetére


Titi76
aktív tag

Adatra ezt használom jeleleg is.
elég használható. a szabad memóriát viszont nem jól méri.

A szolgáltató appja majdnem jó, de kell net a használatához illetve nincs widget, vagyis van widget csak nem erre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#29688) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok,
Letezik olyan ertesito alkalmazas ami ugy ertesit egy teendorol hogy valahogy vagy a kezdokepernyon latom mindig az ertesitest (mint androidnal widgetek eseteben) vagy az ertesito savon jelentik meg valamilyen ikon a meg nem teljesitett teendo eseteben?

(#29689) -secret- válasza Flyme (#29688) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

"Emlékeztetők"

(#29690) Flyme válasza -secret- (#29689) üzenetére


Flyme
senior tag

Koszi!

(#29691) csezoli21


csezoli21
csendes tag

Sziasztok.

Ha valaki Tv Műsorújság appot keres lenne egy ajánlatom, Androidon már bizonyított és eléggé népszerűnek mondható:

[link]

üdv.

(#29692) Diokhan válasza csezoli21 (#29691) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi, kipróbálom :)

De jó, többet nem felejtem el az Agymenőket este 7-kor :DDD

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29693) nord_ válasza csezoli21 (#29691) üzenetére


nord_
veterán

Nocsak, saját? :) Akkor grat, meg majd ideírom az észrevételeimet. :D

(#29694) Diokhan válasza nord_ (#29693) üzenetére


Diokhan
addikt

Csiszár Zoltán az app fejlesztője, nem Cseh, ha jól látom :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29695) univerzita


univerzita
addikt

Ahogy olvasom a Pablic Beta 4 iphone 8Plus -ra 2.1GB. Szerintem ez már a iOS 12!! :Y ;]

(#29696) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Sziasztok, van egy MadCatz Micro C.T.R.Li-m, amihez a régi 5S-emen felajánlotta a hozzá tartozó program letöltését, aminek főleg az volt az előnye, hogy mutatta az akksi állapotát. De az új iPhone 8-amon amikor szólt, hogy ehhez az eszközhoz van program is, akkor ott nem mutatott egyet se, App Store-ban sem találom az 5S-en se, amin 10.3.3 van. (Valószínűleg azért, mert márciusban csődbe ment a cég.)

Esetleg tudtok olyan appot, ami kiírja az akksi állapotát, amikor csatlakoztatva van?

(#29697) Timyyy válasza csezoli21 (#29691) üzenetére


Timyyy
őstag

Hiánypótló, köszi. :)
Az eddig próbáltak valamiért sosem jöttek be igazán, azt hiszem ez lesz a megfelelő progi. :K

(#29698) univerzita válasza Cyberbeni (#29696) üzenetére


univerzita
addikt

Ha Windows van akkor tedd fel számítógépre iBackupBot vagy a 3uTools-al.

(#29699) Cyberbeni válasza univerzita (#29698) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Azóta sajnos már reseteltem az 5S-et, mert egy rokonnak adtam :/

(#29700) PK45X


PK45X
csendes tag

Kedves Fórumozók!

Nem olyan régóta van egy iPhone SE telefonom, amivel olyan "problémám" adódott, hogy ugye a FLAC kiterjesztésű zeneszámokat nem játssza le a telefon gyári alkalmazása. Ennek okán az iTunes segítségével rá sem tudom másolni, mert írja egyből, hogy nem másolta fel, mivel nem támogatott formátum. Ennek orvoslására megvásároltam a Neutron Music Player alkalmazást, mert azt gondoltam, hogy ha a telefon "észleli", hogy olyan alkalmazás van rajta ami képes kezelni ezt a formátumot, akkor az iTunes-on már fel tudom rá másolni a FLAC-okat.
Na de a gáz az, hogy így sem tudom rátenni a FLAC fájlokat. A kérdésem, hogy hogyan tudom rátenni a FLAC-ban lévő zenéimet? Remélem nem olyan szemét az Apple, hogy nem engedi kihasználni a Neutront azzal, hogy a FLAC-okat nem engedi feltenni a telefonra.

Köszi a válaszokat!

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.