Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29251) csp01 válasza faki_ (#29250) üzenetére


csp01
tag

Köszönöm!

(#29252) BaLee válasza csp01 (#29249) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Próbáld ki az OsMand-ot. Én már Androidon is leváltottam erre a Locus-t.

(#29253) syIex


syIex
veterán

Az iTunes új verziójából elvileg eltűnnek az alkalmazás hozzáférések stb, szóval az Audiko Pro helyett milyen programot ajánlanátok csengőhang másolásra és készítésre? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#29254) -secret- válasza syIex (#29253) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Én online szoktam csinálni.

(#29255) syIex válasza -secret- (#29254) üzenetére


syIex
veterán

Köszi! Kipróbálom majd mindenképp! :R

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#29256) csp01 válasza BaLee (#29252) üzenetére


csp01
tag

Köszönöm, megnézem.

(#29257) univerzita válasza syIex (#29253) üzenetére


univerzita
addikt

Nem tűntek el. Ott vannak a Fájlmegosztas alatt.

(#29258) syIex válasza univerzita (#29257) üzenetére


syIex
veterán

Akkor ugyanúgy fogom tudni használni azt a programot?

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#29259) r4z


r4z
nagyúr

Van olyan valutavalto widget, ami pont forditva mukodik, mint a tobbi? Tehat nem az van, hogy kivalasztom a Forintot, es megmutatja, hogy 0.03 ilyen meg 0.02 olyan mas valutat tudok venni belole, hanem minden valutara azt mutatja, hogy hany Forintba kerul. Olyasmire gondolok, mint ha a gyari Stocks eseten USDHUF=X, EURHUF=X, vagy hasonlo arfolyamokat allitanek be. A valtozas mutatasa nem feltetel, inkabb ne mutassa, mint hogy forditva mutassa (ertsd: Stocks widgetnel ha dragabb a valuta, akkor zold a jelzes, en meg pont akkor szeretnem pirosan).

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#29260) Diokhan


Diokhan
addikt

Na sziasztok!

Még mindig nem tud nekem senki segíteni abban, hogy hogy kellene megjavítani a notes appot anélkül, hogy le kelljen gyalulni a telefont? :(

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29261) r3dsnake válasza r4z (#29259) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Spotlight-ba beírod a váltást.

Pl.: 15 usd és kiírja forintban.

(#29262) r4z válasza r3dsnake (#29261) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem valtani akarok, hanem latni az arfolyamokat. Valtani eddig is Sirivel vagy Spotlighttal valtottam.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#29263) Diokhan válasza r4z (#29259) üzenetére


Diokhan
addikt

MNB árfolyamok a Magyar Nemzeti Bank-tól, Árfolyamok a Terlekomtól. Mindkettő promóció fotóján pont az van, ami neked kell.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29264) jazzkifli


jazzkifli
tag

Az iOS 11 19.-ei kiadására lehet számítani holnap reggeltől?
Vagy milyen időzóna szerint lesz elérhetővé téve?

Aláírás

(#29265) tboldi válasza jazzkifli (#29264) üzenetére


tboldi
nagyúr

Este 7-től (vagy 19 órától, ha úgy jobban tetszik :D) szokott elérhető lenni mindenféle release.

(#29266) molnartom válasza tboldi (#29265) üzenetére


molnartom
aktív tag

Na majd meglátjuk! :DD

(#29267) tboldi válasza molnartom (#29266) üzenetére


tboldi
nagyúr

Eddig mindig ekkor jött az összes verzió (béták is) iOS-en és macOS-en egyaránt. Szerintem most sem lesz másként. :)

[ Szerkesztve ]

(#29268) jazzkifli válasza tboldi (#29265) üzenetére


jazzkifli
tag

Köszi, azt hittem esetleg hamarabb lesz :DDD

Aláírás

(#29269) Diokhan válasza tboldi (#29267) üzenetére


Diokhan
addikt

Gonosz leszek :D Eddig minden kiadás (az iPhone2-t kivéve) után jött egy "S" kiadás is :) Most mégsem úgy lett :D Vagyis mégis, csak nem úgy hívják :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29270) r4z válasza Diokhan (#29263) üzenetére


r4z
nagyúr

Egyik se widget, es 2, illetve 4 eve lettek frissitve. Mas?

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#29271) Diokhan válasza r4z (#29270) üzenetére


Diokhan
addikt

Más ötletem nincs. Úgy látszik ez a terület nem sok fejlesztőt érdekel.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#29272) oszy


oszy
veterán

iTunes mennyire lett használható? Mert elég sok rosszat olvastam. Pl. az appok rendezése is kikerült belőle?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#29273) univerzita válasza oszy (#29272) üzenetére


univerzita
addikt

Magában a appok már nincsenek feltüntetve. De azok a appok amikben lehet filmet vagy dokumentumokat másolni megjelennek a Fájlmegosztas alatt.

(#29274) odrif


odrif
MODERÁTOR

elmúlt 19 óra :DDD

20 éve a Prohardveren

(#29275) univerzita válasza odrif (#29274) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam is. :DD

(#29276) molnartom válasza univerzita (#29275) üzenetére


molnartom
aktív tag

És? 19.05-kor kezdte letölteni a frissítést és már telepíti is!

(#29277) univerzita válasza molnartom (#29276) üzenetére


univerzita
addikt

Én a sima Air -ra még nemmerem feltenni,várom a tapasztalatokat.

(#29278) molnartom


molnartom
aktív tag

Én I7-re töltöm.

(#29279) univerzita válasza molnartom (#29278) üzenetére


univerzita
addikt

Azon biztos gyors lesz.

(#29280) okoska74


okoska74
senior tag

Nem tudom, hogy miért de az időkép átváltott angolra frissítés után. Nem mintha így nem tudnám értelmezni de ha valaki tudja a visszaállítás módját az ne tartsa magában. Az újra telepítést próbáltam az nem jött be, ill. kerestem a beállításaiban is de ott sem találtam semmilyen utalást rá, hogy hogyan kell a nyelvet állítani.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#29281) univerzita válasza okoska74 (#29280) üzenetére


univerzita
addikt

A Időképnél baloldalt felül a gömbre nyomva.

(#29282) okoska74 válasza univerzita (#29281) üzenetére


okoska74
senior tag

Nagyon szépen köszönöm :R

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#29283) antocskin


antocskin
tag

Nem nagyon értem ezt az IOS 11-et.
A régi verziónál ha kikapcsoltam a vezérlőközpontban a wi-fit és a bluetooth akkor az kikapcsolt rendesen. Most meg, ha a vezérlőközpontban kikapcsolom, a beállításoknál az jelenik meg, hogy „nem kapcsolódik”. Lezárom a telefont és a vezérlőközpontot újra megnyitom és az ikon úgy jelez mintha kapcsoltban lenne holott nincs. Ha rendesen ki a karom kapcsolni, akkor az csak a beállításokban tehetem meg??? Ennek így mi értelme van?

(#29284) Bkrisz9 válasza antocskin (#29283) üzenetére


Bkrisz9
őstag

A vezérlőközpontban csak a kapcsolódást tudod engedélyezni avagy nem. Kikapcsolni csak a beállításokban lehet. Ezért 3 állású a kapcsoló. Kapcs. eng./nem eng. és kikapcsolva. Ennak az az értelme, hogy ha engedélyezed akkor semmit nem kell várni, azonnal kapcsolódik, fogyasztani meg nem fogyaszt észrevehetőt az eszközök keresése így nyugodtan bekapcsolva lehet.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#29285) moleculez


moleculez
veterán

Jujj, nagyon nem tetszik, hogy minden gyári appban felül oda is van írva. Minek??!
Fileok: miért nem látom a teló filejait, de az összes felhőt igen??!

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29286) nord_ válasza moleculez (#29285) üzenetére


nord_
veterán

Mert az továbbra is az iCloudban lévő fájlokat mutatja (ez nem Windows Intéző).

(#29287) madgie válasza nord_ (#29286) üzenetére


madgie
titán

Gyári appokban ha ügyködsz valamin, azt is megnézheted ott (van egy GarageBand csengőhangom, onnan tudom). Elég bénácska lett így, jó lett volna valami normális intéző, ahol a saját kis helyén belül tudna mit kezdeni mondjuk egy zip csatolmánnyal.

(#29288) leslieke válasza okoska74 (#29280) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Érdekes, nekem magyar maradt.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#29289) szekra


szekra
őstag

MyTelenor másnál is bugos? Egyből kidob ahogy elindítom.

(#29290) antocskin válasza Bkrisz9 (#29284) üzenetére


antocskin
tag

Köszönöm! :R

(#29291) Akelaus válasza szekra (#29289) üzenetére


Akelaus
senior tag

Szerintem azért bugos, mert még nem kapott frissítést az új iOS-hoz. Ha mégis akkor passz. Így volt valamelyik bank app-jával is.

(#29292) half333 válasza szekra (#29289) üzenetére


half333
őstag

Nekem is ugyan ez van!
Valaki tud megoldást?

(#29293) WestBam válasza szekra (#29289) üzenetére


WestBam
senior tag

Kidob engem is.
Amúgy mire jó az az app? Feltettem, de még sosem használtam :DDD Egyenleget írja ki vagy mit tud?

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#29294) -secret- válasza WestBam (#29293) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

-egyenleginfó
-adatfogyás
-számlabefizetés

Talán ennyi emlékeim szerint.

(#29295) WestBam válasza -secret- (#29294) üzenetére


WestBam
senior tag

Köszi!
Na majd megnézem ha frissítették, bár egyik funkciója sem hasznos számomra :N

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#29296) moleculez válasza nord_ (#29286) üzenetére


moleculez
veterán

Tudom, én sem egy TC-t vagy X-Plore-t vártam, de ennek így semmi értelme. Mondjuk, eddig is megvoltam nélküle. Most évekig lehet foltozgatni.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29297) Ragnar95 válasza moleculez (#29296) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Betaban ugyanígy működött a Files app a kezdetek óta, tehát hónapok óta lehetett tudni, hogy pontosan mire is lesz képes az új app. Az pedig egyértelmű volt ahogy bejelentették a funkciót, hogy a sandboxingot nem fogja a kukába dobni az Apple teljesen jogosan. Ergo nem értem miért lepődik meg bárki is azon, hogy nem lett Android-szerű fájlkezelés a Files appal iOS11-en...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#29298) szekra


szekra
őstag

Még egy hiba: Messengeren nem tölti be nekem a Stickers-eket!!! :(

(#29299) col válasza szekra (#29298) üzenetére


col
addikt

Ez messenger hiba valszeg, gondolom nemsokára jön a frissítése :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#29300) -secret- válasza col (#29299) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem már napok óta nem tölti be őket, pedig az iOS 11-et csak este tettem fel.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.