Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30801) Thom!


Thom!
veterán

Hívások rögzítésére keresek ingyenes szoftvert, ami egyszerűen kezelhető, hibamentesen működik?

(#30802) WestBam válasza Thom! (#30801) üzenetére


WestBam
senior tag

A keresővel egy csomó választ találsz pont erre a kérdésre kb. 2 pillanat alatt.
Segítek: Erre a kérdésre mindegyikben ugyan az a válasz ;)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#30803) Whynot? válasza csokito100 (#30795) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Androidon ezt használom rejtett számok és marketinges hívások blokkolására.

[ Szerkesztve ]

(#30804) MasterMark válasza Whynot? (#30803) üzenetére


MasterMark
titán

Imádom: :DDD

A következőkhöz fér hozzá:
Identitás
fiókok keresése az eszközön
fiókok hozzáadása vagy eltávolítása
Névjegyek
fiókok keresése az eszközön
saját névjegyek olvasása
kapcsolatok módosítása
SMS
szöveges üzenetek (SMS vagy MMS) olvasása
szöveges üzenetek (MMS) fogadása
szöveges üzenetek (SMS) fogadása
szöveges üzenetek (SMS vagy MMS) szerkesztése
Telefon
telefonszámok közvetlen hívása
kimenő hívások átirányítása
hívásnapló beolvasása
telefonállapot és azonosító olvasása
hívásnapló készítése
Eszközazonosító és hívásadatok
telefonállapot és azonosító olvasása
Egyéb
adatok fogadása az internetről
hálózati kapcsolatok megtekintése
teljes hálózati hozzáférés
futtatás indításkor
megjelenítés más alkalmazások felett
rezgés szabályozása
készülék alvó üzemmódjának megakadályozása

szerk.: Sőt:
Az (alkalmazás) frissítésével előfordulhat, hogy az egyes csoportokhoz automatikusan további funkciók lesznek hozzárendelve.

Zseniális. ;]

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#30805) leslieke válasza Thom! (#30801) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nincs.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30806) Whynot? válasza MasterMark (#30804) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Ok, szerintem itt ne kezdjünk hitvitát android vs ios ügyben. A Mr.Numbert nem is azért említettem, mert ez a biztonságosság netovábbja, hanem mert elhangzott, hogy a rejtett, vagy privát szám androidon sem blokkolható. A frissítésnél az appok engedélyt kérnek az újonnan megjelenő igényekre. 10 milló feletti telepítésnél már lenne infó, ha bármelyik jogosultsággal visszaélne.

De egyetértek veled, tényleg rengeteg értelmetlen jogosultságot kérnek az androidos appok. Én is csodálkozom, amikor egy zseblámpa app hozzá akar férni a hívásokhoz is. Persze ehelyett van 120 másik és nem kell feltelepíteni. De vagy ez, vagy a zárt rendszer szabta korlátok és kényelmetlenségek. Az én számom az Alpari csődjekor el lett adva pár külföldi cégnek és a leglehetetlenebb időpontokban hívogattak, hogy nyissak náluk értékpapír számlát. 2 lehetőségem volt, számcsere, vagy hívásblokkoló. Jó számom van, emiatt próbáltam megmenteni. Mivel a MrNumber online adatbázisból (ezért is van jópár jogosultság) és a saját híváslistából is dolgozik, nagyon gyorsan leredukálta a hívásokat. A listában láttam, hogy sok volt továbbra is, csak a program tette a dolgát. De ezen kívül én szeretem a fájljaimat oldschool módon másolni és elérni, vonalról jó minőségben felvenni a telefonbeszélgetéseket, szeretem különböző események alapján Taskerrel kapcsolgatni a funkciókat, szeretek torrentről letöltött dolgokat feltelepíteni és kipróbálni. Ha valami bejön, meg is szoktam venni.
Szeretem akármelyik play áruházban megvett és be nem vált app árát levelezgetés nélkül, csak az uninstallal visszatéríttetni. Szeretem, ha nem kell több ezer forintot adnom egy használható naptár, vagy jegyzet appért. Az androidon megszokott minőségű és funkcionalitású programok nekem min. 15-20 ezerbe fájtak az IPad első belakása során. És még sorolhatnám egy buta google rabszolga rigolyáit. Az androidos appok túlzott hozzáférésével csupa csupa kockázat az életem, de együtt tudok vele élni. :P Úgyhogy szerencsére először Ipad prom lett, és azon ismertem meg a rendszert, mert a tapasztaltak alapján IOS-es telefonom sohasem lesz. Remélem, mire elavul a féléves Ipad Pro-m, ezen a téren lesz változás, mert tabletem sem lesz több ezzel a rendszerrel, mert nekem tetszett a szabadság, még ha az androidból eredő őrületes kockázatokkal is jár...

(#30807) csokito100 válasza Whynot? (#30806) üzenetére


csokito100
aktív tag

Nem ártana, ha a vissszajelzéseket is elolvasnád, mielőtt emlitesz egy ilyen hulladék appot. Pont azon a linken, amit küldtél. Köszi, de ez nem segitség! Üdv

(#30808) Ragnar95 válasza csokito100 (#30807) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Mondjuk onnan indult ki a téma, hogy szerinted lehetetlen a privát számok tiltása, amit sikerült megcáfolni, jelen esetben lényegtelen az app minősége, ha képes az említett funkcióra :U

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30809) Whynot? válasza csokito100 (#30807) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Elnézést, hogy nem tudtam segíteni, legközelebb nem próbálkozom!

A legjobb appnál is vannak lehúzó értékelések. Sokszor user error. Én saját tapasztalatból írtam és nem AJÁNLOTTAM. Megemlítettem, hogy androidon létezik számtalan megoldás, én ezt használom. Ennek a hulladék appnak 110.000 5*-ja is van. 15% pedig 1-re értékelte. Az utolsó hozzászóló pont azt fájlalja, hogy nem szűri a privát számot. Én meg tapasztalatból tudom, hogy igen :) tudni kell beállítani :)

[ Szerkesztve ]

(#30810) Thom!


Thom!
veterán

Google alkalmazasok amiket hasznalok:
Gmail
Gboard
Fotók
Maps: jó hasznalom wazet is
Chrome: Safarit hasznalok 95%-ban
Youtube
Drive
Earth

Lassan értelmetlen lesz Iphoneban gondolkodnom 😀
Szeretem az IOS-t de az Android kezd előrébb lenni főleg ha Pixel van az ember kezébe 🤔

(#30811) WestBam válasza Thom! (#30810) üzenetére


WestBam
senior tag

A waze-t már megvette a google, szóval azt is oda sorolhatod :DDD

Vicces, de tablet vásárlás előtt állok és erősen billen a mérleg nyelve a droid felé, ipad árban már egészen jó tableteket adnak. Cserébe nem tudok dönteni mi lenne nekem valóban jó :(((

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#30812) univerzita válasza WestBam (#30811) üzenetére


univerzita
addikt

De mi többiek tudjuk neked mi lenne jó, ipad,ipad,ipad.... ;] :C

(#30813) galaxys80 válasza WestBam (#30811) üzenetére


galaxys80
veterán

Pont a tablet az amiben szerintem nincs ellenfele az iPad-nek.

(#30814) leslieke válasza galaxys80 (#30813) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:K +1!

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#30815) WestBam


WestBam
senior tag

Köszönöm, hogy most még jobban elbizonytalanítottatok :DDD

[ Szerkesztve ]

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#30816) oszy válasza WestBam (#30815) üzenetére


oszy
veterán

Én is ugyanazon a véleményen vagyok. :K

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#30817) csabiks válasza WestBam (#30811) üzenetére


csabiks
senior tag

en az ipad pro miatt adom el a macbook promat :), az a kijelzo az az uzemido amit produkal, messze felulmul mindent amit eddig hasznaltam, es vicces ha leulok a gep ele es mondjuk tabot valtok vagy gorgetek, erezni hogy nem olyan gordulekeny (es lehet a 120hz miatt), de engem mar az zavar. IOS-en meg azonnal tortenik minden, tartalomfogyasztasra szerintem nincs parja :)

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#30819) galaxys80 válasza #05304832 (#30818) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezt az összehasonlítást nem is értem.

(#30820) hotibi válasza univerzita (#27050) üzenetére


hotibi
aktív tag

üdv a fórumlakóknak! Ha valaki tudna ajánlani egy kamera appot amiben opció a 16:9 mód és mág ráadásul free :U Azt megköszönném :R

(#30821) r3dsnake válasza hotibi (#30820) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hülyeség 16:9-ben fotózni, ha a szenzor mérete 4:3-as. Vágd utólag (a gyári képnézegetővel) a kívánt méretre, ha szeretnéd.

(#30822) univerzita válasza hotibi (#30820) üzenetére


univerzita
addikt

Adobe Lightroom CC

(#30823) hotibi válasza r3dsnake (#30821) üzenetére


hotibi
aktív tag

Értem! :R

(#30824) hotibi válasza univerzita (#30822) üzenetére


hotibi
aktív tag

KÖszi! :K

(#30825) moleculez válasza csabiks (#30817) üzenetére


moleculez
veterán

Az biztos, hogy az iPad Pro egy roppant reszponzív jószág, tényleg nem tudtam még megakasztani, de az mégsem macOS, azért nem egy liga. Sok profi appnak van iOS verziója, vagy alternatíva rá, de sok minden körülményesebb, mint PC-n.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30826) NGA


NGA
addikt

Kis segítséget kérnék. Szeretném az Edge-t feltelepíteni, de nem engedi magyar storeból. Van valami lehetőség rá?

(#30827) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!
A BKK futár mennyire használható?

(#30828) MasterMark válasza NGA (#30826) üzenetére


MasterMark
titán

Csinálsz egy másik Apple ID-t támogatott országba, azzal belépsz és leszeded.

timelord1987: Nagyon.

Switch Tax

(#30829) NGA válasza MasterMark (#30828) üzenetére


NGA
addikt

Köszi, sikerült.

(#30830) Syd69 válasza timelord1987 (#30827) üzenetére


Syd69
aktív tag

Pesten legtöbbször még pontos is! :C

Alma

(#30831) B.Ricsike válasza Syd69 (#30830) üzenetére


B.Ricsike
őstag

(#30832) moleculez válasza B.Ricsike (#30831) üzenetére


moleculez
veterán

Ez miért jó amúgy? Van valami oka, hogy a Waze- GMaps-gyari maps nem használható?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30833) B.Ricsike válasza moleculez (#30832) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Édesapám forgalomtechnikával foglalkozik, és fontosak neki ezek az adatok. Pontosan hol és mennyit kell pl. festeni, vagy forgalomterelést ha csinál, akkor szelvényeznie kell.

Persze, ha ki tudja váltani, akkor nem probléma, csak mondjátok hogy mivel és hogy.

(#30834) tybsen válasza kutga (#27644) üzenetére


tybsen
addikt

Sziasztok, aki használja a flickr-t: erre már van megoldás hogy a flickr csak akkor tölti fel a képeket ha az ember megnyitja? Háttérben nem akar igazán működni mindig újra és újra meg kell nyitni ahhoz hogy működjön. Köszi ha tud valaki valamit.

(#30835) MasterMark válasza tybsen (#30834) üzenetére


MasterMark
titán

Biztos, hogy tud ilyet?

Switch Tax

(#30836) galaxys80 válasza MasterMark (#30835) üzenetére


galaxys80
veterán

Biztos. Csak nem IOS-on. :)

(#30837) MasterMark válasza galaxys80 (#30836) üzenetére


MasterMark
titán

Na ezért kérdezem.

Switch Tax

(#30838) tybsen válasza MasterMark (#30837) üzenetére


tybsen
addikt

Igen köszi Nektek :) én is azért kérdeztem mert nem voltam benne biztos hogy ez most felhasználói hiba vagy eleve nem tudja ezt. Régebben már felmerült a kérdés de nem találtam sehol választ na mindegy majd utánanézek vagy írok esetleg nekik de gondolom ezt már mások amúgy is megtették, hátha majd idővel megcsinálják.

(#30839) galaxys80 válasza tybsen (#30838) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem fogják tudni megcsinálni, mert az IOS nem engedi futni a háttérben. Az összes felhőszolgáltatásnál ez a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#30840) MasterMark válasza galaxys80 (#30839) üzenetére


MasterMark
titán

OneDrive-ban úgy van megoldva, hogy lokáció változás triggereli, és akkor a háttérben fel tudja tölteni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#30841) galaxys80 válasza MasterMark (#30840) üzenetére


galaxys80
veterán

Cserébe folyamatosan használja a GPS-t. Szóval töltő legyen mindenkinél. :)

(#30842) MasterMark válasza galaxys80 (#30841) üzenetére


MasterMark
titán

Nem folyamatosan, de úgymond ja.

Ezért sincs nálam ez bekapcsolva.

Switch Tax

(#30843) r3dsnake válasza MasterMark (#30835) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Dropbox tud iOS-en is, ha engedélyezve van a helymeghatározás. Én így használom, és mobilnetről tölti fel mindig az új képeket háttérben.

(#30844) tybsen válasza galaxys80 (#30839) üzenetére


tybsen
addikt

Értem, köszi.

Van google fotók app is, oda is szinkronizálok, az amúgy megy a hatterben, azért gondoltam hogy esetleg majd ezt is meg tudják csinálni idővel. Jó lenne mert ugye ide teljes méretben lehet feltölteni.

[ Szerkesztve ]

(#30845) MasterMark válasza r3dsnake (#30843) üzenetére


MasterMark
titán

De ez a lényeg, hogy nem tud, csak ha van ami triggereli.

Switch Tax

(#30846) Akelaus válasza timelord1987 (#30827) üzenetére


Akelaus
senior tag

Én használtam tavaly huzamosabb ideig. Most is elő-előszedem. Meglepően használható volt (tudom előítélet), de kellemesen csalódtam valamiben ami Bkk.

(#30847) szekra válasza r3dsnake (#30843) üzenetére


szekra
őstag

Mennyi tárhelyed van? Előfizettél vagy innen onnan szerzel ingyen tárhelyet?

(#30848) NGA


NGA
addikt

Kis segítség: Melyik az a képnéző app ipadra, ami ingyenes, és könyvtáraz? Azaz ha az ifunbox-al másolok az ipadra, akkor ott az app könyvtáraiba szét tudom szelektálni a képeket?

[ Szerkesztve ]

(#30849) SharpSA válasza galaxys80 (#30841) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem kell töltő hozzá. Nálam be van kapcsolva, de ugyanúgy bírja egy töltéssel.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#30850) r3dsnake válasza szekra (#30847) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Innen-onnan.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.