Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30501) ERipley


ERipley
tag

Üdv!

A 3uTools-val femásolt zenéket nem tudom lejátszási listékba rendezni (sem a PC-n, sem a telefonon)
Megvannak a -Dalok- között, hozzáadom a létrehozott lejátszási listához, borítót adok hozzá, leokézom és rendben is van. Kb. 1 percig. Mire létrehozok egy új listát, az előző "kiürűl" -Nincs zene ezen a lejátszási listán-
csak a borító marad. A zenék renben vannak, le lehet őket játszani. (De csak a dalok között találhatóak meg.) :W :F Hol a hiba?

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#30502) MasterMark


MasterMark
titán

Torrent remote-ot keresek, WP-n ezt használtam. Storeban nem nagyon találok ilyesmit. :R

Switch Tax

(#30503) nofi


nofi
őstag

Használ valaki naptárhoz widgetet? Kipróbáltam már párat, de nem találok olyat ami 2-3 esemény-előrejelzésnél többet jelenítene meg :F Hátha tudtok javasolni olyat ami hosszabb listát is megjelenít.

Xbox GT: nozsolt

(#30504) molnartom válasza nofi (#30503) üzenetére


molnartom
aktív tag

Én a gyárit, használom. Jelenleg 6 esemény van benne, egy napon, különböző időpontokban. Nálad mennyi eseményt kellene megjelenítettni?

(#30505) nofi válasza molnartom (#30504) üzenetére


nofi
őstag

Az elég lenne csak nekem a gyári nem jeleníti meg az egész napos eseményeket, illetve pár nappal előre sem mutatja mi lesz (sőt, már a holnapiakat sem). Ha a gyári calendarban lévő "list view" szerű widget lenne annak tudnék örülni

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#30506) MasterMark válasza nofi (#30505) üzenetére


MasterMark
titán

A “Következők” ami mutatja.

Switch Tax

(#30507) nofi válasza MasterMark (#30506) üzenetére


nofi
őstag

Nekem mára egy program van estére beírva (ezt mutatja), de a holnapi 5 programomat egyáltalán nem (a "következők" is csak a mait mutatja, a holnapiből semmit)

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#30508) MasterMark válasza nofi (#30507) üzenetére


MasterMark
titán

A következő egyet mutatja legyen az bármilyen messze, az adott napot a naptár.
Ha ennél több kell fogod és megnyitod a naptár appot...
A widget nem azért van, hogy egy az egyben kirakja az alkalmazást.

Switch Tax

(#30509) col válasza nofi (#30503) üzenetére


col
addikt

Vannak ilyenek. Pl. próbáld meg ezt:
Vantage Calendar
Van widgetje is :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#30510) nofi válasza MasterMark (#30508) üzenetére


nofi
őstag

Kicsit próbálj meg elszakadni attól, hogy mit tud a gyári widget és egyébként milyen lehetőségek rejlenek a naptár widgetekben. A Google Calendar widget pl. egy nappal mutat előre, de ott legalább minden eseményt mutat. Col által javasolt naptár widgetje pedig 4 napra előre mutatja az eseményeket, fülekre osztva. Meglepődnél mi mindenre alkalmasak a widgetek, csak keresni kell.

Col
Köszi! :R

Xbox GT: nozsolt

(#30511) tboldi válasza nofi (#30503) üzenetére


tboldi
nagyúr

(#30512) nofi válasza tboldi (#30511) üzenetére


nofi
őstag

Egyre jobb :R Nem ismertem; sokáig a "Cal widget"-et használtam, de ott nem volt listanézet

Xbox GT: nozsolt

(#30513) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Lányom vett valamilyen programot, ami 3 napig ingyenes, utána viszont 9.790 Ft/hét. Emailben tudtuk meg:

"Az ingyenes próbaidőszakért nem számítunk fel díjat. Az ingyenes próbaidőszak lejáratát követően előfizetése 9 790 Ft áron megújul, ha nem mondja le az alábbi időpontig: 2018. febr. 16.
Lemondáshoz vagy bővebb információért tekintse át előfizetését."

Na most a "tekintse át előfizetését" link ami az iTunes-ba visz. Ott viszont egy üres oldal fogad. Hol tudom ezt akkor lemondani?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#30514) molnartom válasza Mela Kehes (#30513) üzenetére


molnartom
aktív tag

Telefonon Beállítások- iTunes és App Store- App ID- Apple ID megtekintése - Előfizetések.

Itt néz meg!

(#30516) moleculez


moleculez
veterán

Tudnátok olyan appot ajánlani amivel a munkaórákat követem?
Pl X project ma 2.3 ora
Y project ma 20perc

Tudni szeretném ténylegesen mennyi időt töltök tanulással, mert úgy érzem keveset.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30517) Mela Kehes válasza molnartom (#30514) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Megtaláltam. Az enyémen nem, viszont a lányom telefonján ott volt. :R

local1: Nem volt mégse lehetőség.

[ Szerkesztve ]

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#30518) nofi válasza moleculez (#30516) üzenetére


nofi
őstag

MacStories-on volt pár napja egy appajánló cikk 2018-ra és a Timeloggert méltatták nagyon ilyen célokra.

Xbox GT: nozsolt

(#30519) Laca1212


Laca1212
őstag

Az automtikus megújítást(app előfizu levonás) az app store-ban hol lehet kikapcsolni?

(#30521) moleculez válasza nofi (#30518) üzenetére


moleculez
veterán

Köszi, tökéletes!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30522) Laca1212 válasza -secret- (#30520) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi!

(#30523) Stanchore


Stanchore
senior tag

Sziasztok

Tud valaki olyan Diktafon appot, ami van Watchra is és képes a háttérben recordolni az órán? Illetve fontos lenne még, hogy be lehessen állítani komplikációkhoz gyors indításba. Fizetősbe is érdekel. Köszi

Origin / Steam: Stanchore

(#30524) scabiosa82 válasza #05304832 (#30515) üzenetére


scabiosa82
tag

Ezzel nem tudok egyet érteni, a scanner pemium alkalmazást ingyen próbaidőszakra töltöttem le, és csak a szerencsén múlt, hogy nem emeltek le 16700 ft-ot (nem volt ennyi a számlán)! Ez egy undorító dolog!!!

(#30526) bgabek válasza Stanchore (#30523) üzenetére


bgabek
tag

Nem próbáltam még, de ez jó lehet:
Just Press Record

(#30527) Stanchore válasza bgabek (#30526) üzenetére


Stanchore
senior tag

Köszi, pont ma találtam rá. Tényleg mindent tud, amit kell, bár komplikációkhoz még nem tudtam betenni, írja, hogy van, de a választható listába nem teszi be. Lehet írok a supportnak, mert reggel óta nem jövök rá, pedig menni kéne, írják is, meg a képeken is látszik, hogy működnie kell.

Origin / Steam: Stanchore

(#30528) moleculez


moleculez
veterán

Próbálgattam a keynote appot iPad Pro-n. Kiexportaltam pptx-be de az animációk nem úgy jelennek meg más eszközön, mint ipadon. Maguk iphone keynote-ján, vagy MS PowerPoint-ben sem az van amit tabon elmentek. Elvileg legalább a 2 keynote kompatibilis kéne u legyen, ugyanaz a verzió van fenn.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30529) avl


avl
aktív tag

sosem volt okostelefonom, privat mobiltelefonom sem (azaz: láma vagyok, de nagyon)
tulajdonkeppen nem is akarok "online" lenni, facebook es hasonloak, abszolut nem erdekelnek (azaz: ilyeneket nem akarok telefonra)
email: privat gmailt nem akarom ra, esetleg a ceges emaileket igen,
jatek, videok nezese, stb.: nem erdekelnek telefonon
szorakozas: esetleg neha zene, radio (internetes illetve fm is)
neha fenykepeznek, videot csinalnek vele
leginkabb navigacio, es tenyleg fontos aktualis infok (pl. idöjaras) erdekelne rajta
cel: hosszu üzemidö 1 töltessel

eddigi ceges nokia 2700-am van/volt, de iPhone SE lesz

fentiekhez mit javasoltok, hogyan kezdjek neki, mi legyen rajta (a fentiek szerint felesleges dolgokat szeretnem nem rajta tudni/hagyni, ha gyarilag lennenek is)

[ Szerkesztve ]

(#30530) moleculez válasza avl (#30529) üzenetére


moleculez
veterán

Amibe nem jelentkezel be, az nem működik. Privát emaio címet meg kell adni, iCloud accounthoz kell, ami a teló lelke. Ezt "belakás" során kell megadni, vagy létrehozol egy icloudos címet és nem használod többet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#30531) avl válasza moleculez (#30530) üzenetére


avl
aktív tag

es ahhoz miert nem jo a ceges email cim ?

(#30532) r3dsnake válasza avl (#30529) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

FM rádió nem lesz iPhone-on.

(#30533) Stanchore válasza Stanchore (#30527) üzenetére


Stanchore
senior tag

Mára megjavult a Just Press Record app, be lehet tenni komplikációkhoz is Watchon, szóval csak be kellett frissüljön. Messze a legjobb ilyen alkalmazás eddig az összes közül, amiket eddig próbáltam, a többségük nem is tud háttérben felvenni az órán. Ha valakinek pont egy ilyen diszkrét felvevő kell, ez különösen ajánlott.

Origin / Steam: Stanchore

(#30534) Mela Kehes válasza Stanchore (#30533) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Jól néz ki, hasznosnak tűnik. Te mire használod majd? Hová menti a fájlt? Milyen formátumban? Milyen néven menti?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#30535) domerator válasza Stanchore (#30533) üzenetére


domerator
veterán

Köszi, megvettem, kipróbálom. Sokszor eszembe se jut hogy amit fel akarok írni valami cetlire (cetli és írószer heveny keresgélése...), azt simán elegánsan fel is lehetne venni ha már egyszer rajtam van a watch :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30536) Stanchore válasza Mela Kehes (#30534) üzenetére


Stanchore
senior tag

Leginkább a kislányomat venném fel esténként az altatásnál, most lesz 2 éves és már egyre több mindent mond, ezt szeretném megörökíteni. Az miatt volt fontos, hogy menjen a háttérbe, mert ha látja, hogy világít az óra, akkor egyből nyomkodni akarja, szóval jobb, ha nem is látja és akkor megy a műsor :)

M4A, AIF és WAV a választható, első blikkre elég jó minőségnek tűnik, de majd kitesztelem melyik a legoptimálisabb.

Mentheti telóra is, de ami a legszimpibb, hogy választható egyből iCloud drive is, így egyből látom minden eszközön. Csinál egy mappát a driveba a saját ikonjával, azon belül minden napnak nyit egy új mappát és óra/perc/másodperc a megnevezése a fileoknak.

domerator: igen, arra is jó lesz, régen nekem is voltak ilyen kamera videóim, amiben ha eszembe jutott valami vezetés közben, gyors felmondtam, mit ne felejtsek majd el :D Ez így azért egyszerűbb lesz.

Origin / Steam: Stanchore

(#30537) jazzkifli válasza Stanchore (#30536) üzenetére


jazzkifli
tag

Uhh, hat meg egy jo indok arra hogy legyen nekem is Watch-om vegre.
Nekem is hasonlo koru a kislanyom es Oktober korul jon a masodik. :DDD

Aláírás

(#30538) jazzkifli


jazzkifli
tag

6S-rol koltozok 7 Plusra.
Mit gondoltok, erdemes ujkent beallitani a telefont vagy mehet ra a biztonsagi mentes?
A 6S-en minden flottul megy, semmi gond nincs vele.

Aláírás

(#30539) -secret- válasza jazzkifli (#30538) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Inkább újként állítsd be ha ne sajnálod azt a pár percet app telepítésre.

(#30540) jazzkifli válasza -secret- (#30539) üzenetére


jazzkifli
tag

Ha a jovobeli simabb mukodes igy biztosabb akkor nem sajnalom ra az idot. :)

Aláírás

(#30541) Mela Kehes válasza Stanchore (#30536) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Jól hangzik. Vágni is fogod? Ha igen mit használsz arra?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#30542) Stanchore válasza Mela Kehes (#30541) üzenetére


Stanchore
senior tag

A nyers file-okat Soundforge-al fogom majd vágni, egyszer kimentem tömören a lényeget és majd szerintem Vegas-ban teszek össze belőlük egy hosszabb montázst, fotókkal, videó részletekkel.

Origin / Steam: Stanchore

(#30543) MasterMark válasza MasterMark (#30502) üzenetére


MasterMark
titán

Ilyen nem létezik?

Switch Tax

(#30544) twinee1337


twinee1337
tag

Sziasztok. Valaki használja a Carrot weather appot? Ha igen, érdemes megvenni?
[link]

(#30545) -secret- válasza twinee1337 (#30544) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vedd meg, max visszakéred az árát ha nem tetszik.

(#30546) Rage47 válasza twinee1337 (#30544) üzenetére


Rage47
veterán

én nem nézegetem az időjárás appban a grafikát. legyen átlátható, szép, és legfőképp pontos. az alap ios appot használom, és ha pontosabbat akarok, akkor idokep app

(#30547) Drughi válasza twinee1337 (#30544) üzenetére


Drughi
addikt

1790 Ft egy időjárás app-ért?!?! :U

(#30548) Rage47 válasza Drughi (#30547) üzenetére


Rage47
veterán

plusz IAP :D

(#30549) alex73


alex73
tag

Erről a fotó programról mi a véleményetek FiLMiC Pro.( https://itunes.apple.com/hu/app/filmic-pro/id436577167?l=hu&mt=8 )Vagy a inkább a camera +, vagy procamera app a jobb?

[ Szerkesztve ]

(#30550) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Ingyenes az Enlight képszerkesztő app.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.