Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#798) Marchus válasza dqdb (#795) üzenetére


Marchus
csendes tag

Köszi a részletes leírást dqdb!

Dedicated arrow key: lehet félreértem amit mondasz, de a DSA profilnál tudtommal nincs eltérés a sorok között. Lapos laptop billen tolom, szóval inkább a billentyűzetek elhelyezkedését mint a méretét jegyeztem meg. De igazad van, rettenetesen zsúfoltnak tűnik, még a mostani laptop billemnél is durvább. A layout amit küldtél az tetszik, főleg hogy alapjáraton arrow key -ként funckionál (nem úgy mint a ijkl -es megoldás). A layout kialakításával azért el fogok játszani, többször ki-be fogom forrasztani a jobb alsó sarkot.

PCB: PCB0033 DZ60 REV 3.0 -t ír, lövésem sincs hogy ez a típus jó e. Gugli-n nem láttam róla semmi rosszat se.

Switches: 80 db picivel drágább (36 EUR) mint 100 db (35 EUR). Úgy olvastam hogy a gateron -nak változatos a minősége szóval a legjobbakat kiválogatnám.

Keycaps: Amiket küldtél pont néztem, az összes többi eszméletlen csiricsáré. A végén még így fog kinézni a bill ha nem figyel az ember...

Lube: úgy olvastam hogy a stabilizer -re kell. Most nem találom hogy hol ajánlották, de mintha itt is az jött volna ki hogy ez jó.

LED: Értem, a LED és felirat elhelyezkedésre nem is gondoltam. Lehet nézek non-DSA side printed kupakokat, bár az még jobban beszűkíti a lehetőségeket. Vagy tényleg lemondok a világításról, úgyse nagyon nézem hogy hova ütök, csak a speciális karaktereket szoktam néha lecsekkolni.

Soldering station: Jaja, 0 tapasztalatom van. Azt hiszem találtam egy jó TMH-s practice board-ot, szólj kérlek ha nem erre gondoltál. Húha a TS-100 az kétszer annyiba kerül, bár szeretnék más forrasztós projektet is csinálni (breadboard -ozás helyett), szóval nem sajnálnám erre a pénzt. Még kicsit körbe nézek, de ezt a típust fejben tartom, köszi.

Keycap: Veszek ebből a keycap pull-erből 2-őt hogy a hosszú space-t is ki tudjam szedni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.