Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-17 21:32:33

LOGOUT.hu

Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72048) FoxiestFox válasza rgeorge (#72028) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem is van pár ilyen anomáliám... ez az alvásból nem jövünk vissza, hanem inkább újraindulunk, hibernációból sem mindig jövünk vissza, mert miért jönnénk, néha loginnél megakadunk örökre a fingerprint loadingjánál, meg ilyenek.
Az első és az utolsó már T61p-n is kísértett.
Egyszerűen eszement dolog, az event log tele van hibákkal és figyelmeztetésekkel, a driverek többsége okádék, érthetetlen.
Az OSD anomáliákat már ne is említsem.

Ez a sleepből vissza nem jövés nekem szájba**rtul nagy érvágás, mert van mikor több doksiban és tabban is dolgozom egyszerre, és elég szar állandóan mentegetni és kikapcsolni normálisan a gépet.

Mielőtt valaki marha konstruktív lenne:
- memtest vagy két napig ment hétvégén, nincs para
- minden lemez hibátlan
- minden BIOS beállítás rendben van
- jogtiszta Win7
- minden driver legfrissebb (talán épp ez a gond :U )

Visszasírom az első saját TP-met, a T40-et, soha egy fagyás, driver-para, kék halál, szoftverhiba nem volt.
Hónapokat ment a gép úgy, hogy csak altatva és hordozva volt napi szinten, nevetséges, hogy ezt nem tudom megtenni, mióta Lenovo TP-m van...
Sőt, a pár hónapig használt T60-nal sem volt gondom anno...

Szóval ezek fényében várom az ötleteket.

Lehet, újratelepítem az egészet, minden Lenovo sallang nélkül) igazából Power Manageren (az akku miatt) és AC-n kívül a világon semmire sincs szükségem tőlük és meglátjuk, akkor hogy működik.
Ha így sem lesz oké, felcseszek egy próbarverziós W8.1-et, mert ennél igazából már nem lehet szarabb.

Mindezt írom úgy, hogy nagyon szeretem ezt a gépet hardveresen és ergonómiailag is, de egyre jobban érik, hogy kipróbáljak valami mást.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  ThinkPad (NEM IdeaPad) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.