Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17651) VTI-Totya válasza NoLF (#17649) üzenetére


VTI-Totya
tag

Én az itteni autókról beszéltem. ;)

Ez itt egy másik fórum......

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17652) olbeteam


olbeteam
tag

Nekem sincs abs, ezért is linkeltem be a képet, hogy mennyiből lehetne megfarigcsálni.

I can resist everything but temptation.

(#17653) VTI-Totya válasza NoLF (#17648) üzenetére


VTI-Totya
tag

Ne haragudj, de ezt pont te mondod????

Neeee. ;)

De vagy oda a csillivilli csiribiri dolgokért a kocsiba, meg cép legyen meg fínyes meg karcmentes.......nézz csak az autódra. ;) Az tényleg szép és igényes.

Te ez így ahogyan van, beraknád a te motorteredbe????

Nem is az lenne az első, hogy megcsiszolnád és lefestenéd-fújnád normálisan mi?

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17654) Integra válasza olbeteam (#17647) üzenetére


Integra
titán

szerinted miért használtam a "keselyű" szót?:)
elég jól ismerem már ezt a magyar hondás "társadalmat".
sajnos..
tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17655) Integra válasza NoLF (#17648) üzenetére


Integra
titán

és?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17656) VTI-Totya válasza Integra (#17654) üzenetére


VTI-Totya
tag

Utolsó mondatod szerencséd, hogy oda raktad...... :DDD
(tuti tökön rúgtalak volna)

Me én is hímezgetek és lehet tőlem rendelni..........de volt olyan aki bevallotta, hogy ő bizony elment egy ilyen profi hímzőhöz, elvitte a munkám és kért árajánlatot.

Közölték vele, hogy a munka tökéletes. Árat meghallva meg amennyiért megcsinálták volna neki leült a földre.... :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17657) Integra válasza VTI-Totya (#17642) üzenetére


Integra
titán

egyébként igen, neked van igazad.
meg persze ez is valami "tuning" cucc, eggyel több kerül az autóba, és legalább jól mutat, emellett nem kerül 200ezerbe, ezért kötelező darab lesz minden autóban.
és ez azért mert Vinci ugye beszerzett egyet netről. aztán már meg is látták a bizniszt itthon benne:)
Vinciről azért illik tudni, hogy nála valszeg hasznos is egy ilyen:DDD de persze minden 1.4-ben is lesz ilyen pikk-pakk, terjed a futótűz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17658) Integra válasza VTI-Totya (#17656) üzenetére


Integra
titán

persze, mert nem akarok általánosítani, tudod, hogy nem vonatkozik rád/rátok.
ugyanakkor nézd meg, mi van, noha akad rendes normális, de már úgy kell őket fogni, ezt te is tudod.
már az indexes korszakban is ez ment, de ahogy most.. ez már fertő a legtöbb esetben. jól láthatóak az anyagi érdekek, ki hol, hogy helyezkedik, kiről mit mond etc..
örülök, hogy már kikerültem ebből. a következő autóm se honda lesz valszeg, úgyhogy..
szerencsére a motorom az szárnyas marad, azt szeretem nagyon:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17659) olbeteam válasza Integra (#17657) üzenetére


olbeteam
tag

Aha, már értem, tehát 1.4-hez nem kell jó fékhatás, csak turbos motorhoz.

Ne....

I can resist everything but temptation.

(#17660) Integra válasza olbeteam (#17659) üzenetére


Integra
titán

1. valszeg nem ismered vincit
2. 1.4-es civic-kel járok mo-n, és nem szokásom agyatlanul menni vele, mint egy turbos autóval, mert egyszerűen nem tud. ergo teljesen felesleges rá.
ennyi erővel miért nem szerelik mindjárt 6 dugós ap-vel az 1.4-es gépeket?
hagyjuk..

ez tök egyszerű pszichológia, amit nem akartok megérteni, vásárolni (persze számla nélkül feketén), csavarozni, betenni, gyönyörködni benne, mutogatni, jól esik, +4 virtuális lóerő. ez a lényege a hétköznapi ember számára. különösen az alap autók esetén.
ez tipikusan ugyanaz, hogy rakjunk fel direktlégszűrőt, mert akkor jobban megy, erősebb és még olcsón meg is ússza az ember.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17661) NoLF válasza VTI-Totya (#17653) üzenetére


NoLF
addikt

pont én mondom. mindenki pont azt szerel az autójára/ba, amit akar, és undorító mocskos dolog egy másik fórumon szénnéfikázni, mikor se az embert, se az autót nem ismeritek.

ennyi.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17662) olbeteam válasza Integra (#17660) üzenetére


olbeteam
tag

Nekem nem ez a lényeg, ha a fékhatást ténylegesen lehet növelni egy ilyen kis bizbasszal és ki lehet itthon hozni, értelmeses, nem hiána áron, akkor megéri, motor teljesítménytől független, ugyanis a biztonság az első.

Direktszűrővel összehozni, szerintem badarság. (bár én pénzt nem adnék kérte)

[ Szerkesztve ]

I can resist everything but temptation.

(#17663) xcbiker


xcbiker
addikt

Szerintem alapból hülyeség ezen napok óta fennakadni. ;)

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#17664) wierra válasza xcbiker (#17663) üzenetére


wierra
senior tag

Így legalább posztolnak a kollégák. :C

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#17665) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Inkább valaki abban segítsen, hogy EBC fékbetétet honnan érdemes?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#17666) Integra válasza olbeteam (#17662) üzenetére


Integra
titán

nem hiéna áron? pont az előbb írtad, hogy ugyanannyi lesz. :)
de tényleg, ha olcsóbb lesz mondjuk csak kerek 10e és bevizsgálási papírt is kapsz hozzá, ahogy számlát, lelkem rajta, elfogom ismerni. (nem kergetek illúziókat)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17667) wierra válasza Integra (#17666) üzenetére


wierra
senior tag

(Csak szürkébe jegyzem, meg, hogy 10E HUF alatt -nyilván elmászhat a GBP is- érkezik a sorozatgyártott Tegiwa (Cusco style) szar. Ezért tettem fel itt anno közkérdést, hogy szívesen rendelek többet, így mindenkinek olcsóbb a postakőcség - ami 10GBP, ami fejenként a rendelések számosságával osztódik.)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#17668) VTI-Totya válasza NoLF (#17661) üzenetére


VTI-Totya
tag

EZ RONDA. Ennyi. Se több, se kevesebb.

Te meg inkább tanulj meg köszönni..........én megismerlek, te meg nem.....cöcöcö

(nem egy talin találkoztunk már) ;)

Többit meg majd privátba...ha ki szeretnéd mosni magad... ;)

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17669) Integra válasza wierra (#17667) üzenetére


Integra
titán

igen, csoportos rendelés jó megoldás lehet. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17670) olbeteam válasza Integra (#17666) üzenetére


olbeteam
tag

:)

Azért linkeltem be ide, hogy Text hátha olcsóbban meg tudja csinálni!

Tetszik érteni?

I can resist everything but temptation.

(#17671) Integra válasza olbeteam (#17670) üzenetére


Integra
titán

lehet, nem kizárt.
egyet tudok, olcsó húsnak híg a leve, ez mindig is így volt és így lesz.
szerintem az egy jó megoldás lehet, amit wierra mondott, csoportos rendelés.
én inkább ezzel foglalkoznék. megnézném hogy neten mely gyártók milyet kínálnak és az összeállt mennyiségre milyen ajánlatot kaptok milyen szállítási költséggel.
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17672) orbano válasza Integra (#17671) üzenetére


orbano
félisten

"olcsó húsnak híg a leve"
azéééééééért ezzel lehetne vitatkozni. ez pontosan addig igaz, amíg boltban kapható dolgokat tárgyalunk. azért a DIY nem véletlenül népszerű. persze nem mindegy ki csinálja. egy jó mérnök pedig nem arra élvez, hogy hogyan néz ki amit készített, hanem arra, hogy kifogástalanul ellátja a feladatát. aki pedig nem ért valamihez, az arra élvez, hogy gyári, meg csilivili, mert mivel nem ért hozzá, a valódi értéket egy tárgyban nem láthatja, kénytelen azt pótolni a külsőségekkel, mert az alapján egyszerűbben (de tévesen) meg tudja ítélni a tárgy jóságát. pont ezt használják ki a kereskedők.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#17673) VTI-Totya válasza orbano (#17672) üzenetére


VTI-Totya
tag

Egy költő veszett el benned. :C :C

Megmagyarázás már megy neked is.............igazi főnök leszel te is, a szarkupacra is megmagyarázod, hogy az szép és igényes kupac, csak hát majd a kivitelezésre kell egy kis hangsúlyt fektetni...... ;) :DDD :DDD

Ezt most csak így átvitt értelemben és nem erre a dologra értem értelemszerűen!!

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17674) orbano válasza VTI-Totya (#17673) üzenetére


orbano
félisten

DIY családban nőttem fel, nekünk nem volt pénzünk se gyári cuccra, sem lefényezni minden alkatrészt amit összehegesztettünk. viszont apám mérnök ember, van anyagismerete, tanult méréstant, és tudja mit mivel és hogyan. és láss csodát, az összes csúnya igénytelen gagyi amit csinált (garázs, 2 tengelyes utánfutó, stb.) a mai napig működik. persze lehet ez is csak belemagyarázás :D :P

de mondjuk egy jó példa amiben benne vagyok épp: mérőmikrofon: Behringer boltban 16 ezer, ez kb a legolcsóbb. Ha alkatrészenként veszed kb 2e forint, csak nem lesz szép esztergált alumínium háza, hanem egy műanyag csőbe kell bepakolni és zsugorcsővel rögzíteni. az eredmény pontosan ugyanaz a műszer, csak nem olyan szép ;)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#17675) wierra válasza orbano (#17674) üzenetére


wierra
senior tag

És funkcióját tekintve mi különbség van egy gyári (mért, tesztelt, elfogadott normák szerinti minősítési rendszeren certifikált) és egy gyártott alkatrész (az előbbiek nagyjábóli hiánya) között - feltételezve, hogy az esztétikum "ilyen körökben" teljes joggal elvárt ficsör??? :B

Igen, az esztétikum azonos értékek esetén is döntő...(többek közt), ezért nem jársz Civic helyett _______________-val. (fantázia szerint kitöltendő) ;)
Amit említettél mérőmikrofon, ott pl. fontos, hogy hitelestíve legyen a készülék?

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#17676) VTI-Totya válasza orbano (#17674) üzenetére


VTI-Totya
tag

:R

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17677) orbano válasza wierra (#17675) üzenetére


orbano
félisten

a nem gyári mikrofon teljesen, értsd teljesen megegyezik funkcionalitásában a gyárival. amit megfizetsz az szép dobozolás. ezek nem varázslások, aki ért hozzá, annak nem ügy. ezeket kifejleszteni drága, meg a marketing, nem lemásolni, a kulcsfontosságú paraméterek ismeretében.
ha pedig a civicemmel teljesen megegyező funkcionalitású, de annál rondább valamit lehetne kapni tizede áron, hidd el boldogan költeném el a 7-800ezer forintos különbözetet :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#17678) Integra válasza orbano (#17672) üzenetére


Integra
titán

én meg nem szarozok ezen, nem érdekel, nincsen sem időm, sem türelmem ezzel foglalkozni, nekem ezek a boltolgatások veszteség.
lehet kapni mindenféle szilenteket is töredék áron, mint a gyárik, ahogy gumiharangokat is.
olyanok is. lehet venni alessio-t is venni meg elhet felnit is venni. de tudom, az alessio is tökéletesen ellátja a feladatát, kerek és gurul.
az esetek túlnyomó többségében ez mindig igaz marad.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17679) orbano válasza Integra (#17678) üzenetére


orbano
félisten

én sem szarozok mindig, csak a filozófiát próbáltam megvédeni. amihez nem értek, vagy drága az időm, hogy tököljek vele, azt megveszem. ha van pénzem a jobbat, ha nincs, de szükséges mindenáron valamit vennem (pl. téligumi), akkor az olcsóbbat, ha nem szükéges, inkább nem veszek semmit. ennyi.

A vér nem válik VAZZE!™

(#17680) olbeteam válasza orbano (#17679) üzenetére


olbeteam
tag

Teljesen egyetértek, nálunk is így van, amit meg tudunk csinálni, azért nem fizetünk másnak.

I can resist everything but temptation.

(#17681) VTI-Totya válasza olbeteam (#17680) üzenetére


VTI-Totya
tag

Ez egyértelmű. Csak ha netán a munkáddal annyit keresel, hogy nem éri meg házibarkácsoldázni, akkor már megint más. Vagy ha a hétvégét nem ezzel szeretném eltölteni hanem asszonnyal meg esetleg pihenéssel........gyári munkásként még a 4genem alatt bujkáltam, 6gen alatt is eleinte, de most már inkább elviszem egy szerelőhöz és asszonnyal töltöm az időmet vagy éppen csak pihenek.
Nem nagy tétel két gömbfej csere, de már nem állok neki mert a hétvégém többet ér pihenve.
Hulla vagyok és szerencsére még nagyon szarul sem keresek. Nem is túl jól, de már inkább pihenek....

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17682) olbeteam válasza VTI-Totya (#17681) üzenetére


olbeteam
tag

Persze, majd 50 évesen ráérek pihenni, addig meg hajrá! :)

I can resist everything but temptation.

(#17683) VTI-Totya válasza olbeteam (#17682) üzenetére


VTI-Totya
tag

Te mit is dolgozol?

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17684) olbeteam válasza VTI-Totya (#17683) üzenetére


olbeteam
tag

Üzletkötő, fuvarszervező, bonyolító, project manager, kb. így tudnám jellemezni.

[ Szerkesztve ]

I can resist everything but temptation.

(#17685) NoLF válasza olbeteam (#17684) üzenetére


NoLF
addikt

tehát bérnigger. :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#17686) VTI-Totya válasza olbeteam (#17684) üzenetére


VTI-Totya
tag

Magyarul futár. :C

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17687) olbeteam válasza NoLF (#17685) üzenetére


olbeteam
tag

Futár rabszolga! :DDD :DD ;]

I can resist everything but temptation.

(#17688) VTI-Totya válasza olbeteam (#17687) üzenetére


VTI-Totya
tag

Na de mit?
Az se nem mind1, mert vannak jó helyek.......címre lányokat... :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17689) olbeteam válasza VTI-Totya (#17688) üzenetére


olbeteam
tag

Szállítmányozás, túlsúlyos és túlméretes árukkal foglalkozunk.

I can resist everything but temptation.

(#17690) orbano válasza VTI-Totya (#17681) üzenetére


orbano
félisten

így van

A vér nem válik VAZZE!™

(#17691) VTI-Totya válasza olbeteam (#17689) üzenetére


VTI-Totya
tag

Annó ilyen szállítmány kísérőnek szerettem volna elmenni.
De hát nem jött össze. :( Nyem vót kapcsolat)

Lettem irodaszer futár........de legalább a bankos csajszikban gyönyörködhettem és hát....szerettek is. :) (kis szöszifiúként...) :DDD :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17692) zolynet válasza olbeteam (#17687) üzenetére


zolynet
addikt

"focusos excelrabszolga multihuszárok" by aesir :DDD

Life is too short to stay stock!

(#17693) VTI-Totya válasza zolynet (#17692) üzenetére


VTI-Totya
tag

Ezen hülyére vigyorogtam magam én is. :DDD :DDD :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17694) Integra válasza olbeteam (#17680) üzenetére


Integra
titán

én sem fizetek takarítónőt (még), sok mindent magam csinálok, de...
nekem erre nincsen időm, türelmem és valszeg kézügyességem sem, mert nem ezzel foglalkozom. nekem sokkal könnyebb egy minőségi, de drágább cuccot elsőre pontosan megrendelni és beszerelni, mint ha azzal tölteném az időm, hogy a garázsban farigcsálok, aztán vagy jó lesz vagy nem etc etc.
egyszerűen nem megy, és nem is akarok ezzel foglalkozni. már elsőre biztosra megyek, és az esetek 90%-ban ez be is jön. másképpen gondolkodunk, amíg te csak pénzben mérsz és összegzel mindent, addig én együtt számolom a pénzt, az időt, a szabadidőm, a befektetett energiát, megtérülést, nyugalmat és biztonságot. mások a prioritások és a szabadidőmet is másképp osztom be, abból meg nagyon kevés van. és a végén nekem ez így sokkal olcsóbb.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17695) Integra válasza zolynet (#17692) üzenetére


Integra
titán

igen, ez ott van:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17696) Snoop-y válasza VTI-Totya (#17691) üzenetére


Snoop-y
veterán

Jajj de cuki lehettél szöszifijúúúúú :C :P

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#17697) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Itt is megkérdezem:

Jön valaki jövőhétvégén a csabai sörfesztiválra? Ha igen, akkor feltétlen keressen meg, szombaton főzünk a csülökversenyen.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#17698) orbano válasza Integra (#17694) üzenetére


orbano
félisten

mondjuk én gyakran gondolkozom azon, hogy mi az izgalmasabb: munkahelyen gályázni, vagy a garázsban buherálni. de valahogy mindig a meló marad ls a gyári cucc :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#17699) VTI-Totya válasza Snoop-y (#17696) üzenetére


VTI-Totya
tag

Van is képem, majd megmuti priviben :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#17700) olbeteam válasza VTI-Totya (#17699) üzenetére


olbeteam
tag

Nemnem, ide rakd be, hadd röhögjünk mi is!!! :D

I can resist everything but temptation.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.