Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30406) westcoastog


westcoastog
veterán

Olyan gondom lenne, hogy pénteken kivettem a gépemből a tökéletesen működő wd3200aaks vinyómat, amit odaadtam haveromnak törlesztés-ként, ő berakta a haf xb házába, annak a dokkolójával, és ott elég furcsán viselkedik a vinyó, alig bootolt be a windows hogyha a vinyóm is be volt dugva, meg bootképernyő alatt kattogott mintha olvasna valamit, mindkét dokkolóban kipróbáltuk, ma reggel meg ezt az üzenetet kaptam:

Hát hallod, ez a vinyó rettenet, nem elég hogy mikor bekapcsol akkor olvasásnál kattog folyamatosan amit hallani eléggé, még másolásnál is mikor milyen kedve van, egy filmet volt hogy 1 perc alatt átmásolt, de olyan is volt hogy egy szaros 5 megás zenét 2 percig rakott át, nem beszélve arról hogy kb 4X kell újra indítani a gépet h felismerje normálisan, de a legidegesítőbb a kattogása, folyamatosan nyomja, ez a vinyó érdekes nagyon, még elnézném neki ezt a ki be kapcsolós dolgot, de nem azért öltem bele ennyi zsét h kattogjon a gépem, meg én azt hittem h csak akkor csinálja ezt mikor bekapcsolom oszt cső, de így h folyamatosan nyomja így azért eléggé zavaró a dolog

Ami azért rohadt érdekes mert egész péntekig hibátlanul használtam a vinyót, hd sentinel képem van róla, sőt még abban a gépben is csináltunk egy hdsentinel tesztet, mindent 100%-ra írt. De azt tudom tanusítani hogy már akkor sem volt oké mikor elvittem és kipróbáltuk, láttam, meg is lepett.
Haza hozom, ha nálam tökéletes, ott lesz valami gebasz... :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.