Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8401) LouiS22 válasza erahurka (#8400) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha meg dollárban írják le, akkor az a baj.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8402) erahurka válasza LouiS22 (#8401) üzenetére


erahurka
félisten

Miért lenne baj? Mindenhol dollárban írják a bevételi adatokat.

Ha már nagyot akartak mondani miért nem venezuelai bolivárban adták meg? 150 millió dollár az 278,164,500,000,000 bolivár lett volna. Azt se tudom hogy kéne kimondani.

[ Szerkesztve ]

(#8403) LouiS22 válasza erahurka (#8402) üzenetére


LouiS22
veterán

Ha megnézed a forrást, akkor látod, hogy a vg az (nemzethy gazdasági portál). Magyar embernek forintban köll írni, azt "ércse" meg. ;)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8404) erahurka válasza LouiS22 (#8403) üzenetére


erahurka
félisten

Legyen benne a cikkben de ne az legyen már a cím...

(#8405) LouiS22


LouiS22
veterán

"A SkyShowtime megvásárolta a Warner Bros. Discovery-től 21 HBO Max Europe-sorozat, köztük A besúgó jogait is - utóbbit más platformok is próbálták megszerezni itthon, de így a februárban induló streamingre kerül.
Ez mindent tavaly lekerültet fed, valamint 3 be nem mutatottat.
Ez természetesen azt is jelenti, hogy adott esetben berendelhetik bármelyiknek a folytatását".

[link]

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8406) l.skywalker válasza LouiS22 (#8405) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na ez egy jó hír és egy érv a Skyshowtime mellett!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8407) GoodSpeed válasza LouiS22 (#8405) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Ennek mennyi lesz az előfizetési díja?

Index - Kultúr - Szentgyörgyi Bálint: A közönség hangja fordította meg a sorsunkat

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8408) erahurka válasza GoodSpeed (#8407) üzenetére


erahurka
félisten

Hát majd kiderül ha bejelentik. 2500-3000 forint szerintem mint a többi hasonszőrű.

(#8409) GoodSpeed válasza erahurka (#8408) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Arra számítok - bár nem tervezek váltani -, hogy lesz bevezető akció, másrészt mivel már lassan Streaming szolgáltató dömping lesz... erősödik a versenyhelyzet, szorítja lefele az árakat. Persze nekünk itt van a gyenge forintunk, de az magyar nyomor :( :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8410) Kaba válasza GoodSpeed (#8407) üzenetére


Kaba
veterán

7 euró lesz a finn,svéd, dán, norvég vonalon, így ettől valamivel olcsóbban kalkulálhatsz.
Portugáliában 5 euró, így szerintem a magyar ár is ekörül fog mozogni.

[ Szerkesztve ]

(#8411) erahurka válasza GoodSpeed (#8409) üzenetére


erahurka
félisten

Azt hiszem skandináviában is olyasmi akcióval nyitottak mint itt az HBO max, vagyis kedvezményesen fizethetsz elő amíg le nem mondod.

(#8412) negyven2 válasza erahurka (#8411) üzenetére


negyven2
veterán

Szerbiában volt olyan akció, hogy aki az elején csatlakozott annak "élethosszig" tartó akcióban havi €3 lett a havi díj. Egyébként ott és Horvátországban is havi €5 a havidíj! Bulgáriában pedig havi €3.

Amúgy sorozatjunkie-n is van egy folyamatosan frissülő post erről, amiben főleg a már magyarul most is elérhető tartalmakat listázzák:

Ilyen lesz a magyar SkyShowtime kínálata?

Pluszban ugye spanyol források alapján február 14-én indul idehaza is!

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8413) erahurka válasza negyven2 (#8412) üzenetére


erahurka
félisten

Na basszus ha ez is ilyen 1600 forint lesz akciósan csak be kéne fizetni. De akkor már 10 filmet kéne egy hónapban streamingről néznem. Nehéz kérdések.

(#8414) Kaba válasza erahurka (#8413) üzenetére


Kaba
veterán

Talán annyit is ér, csak HD tartalom 5.1-es hang sincsen, nem minden tévén lesz app. hozzá.

(#8415) erahurka válasza Kaba (#8414) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem megfelel, csak Kodi addon és Android TV app legyen :DDD

(#8417) erahurka válasza Adama123 (#8416) üzenetére


erahurka
félisten

Újabb ok hogy felirattal nézzünk sorozatokat.

(#8418) GoodSpeed válasza erahurka (#8317) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Az lehet, ez meg nem is került fel:

Mission: Impossible - Utóhatás (2018) - IMDb

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8419) erahurka válasza GoodSpeed (#8418) üzenetére


erahurka
félisten

Transformersből sincs fenn a legújabb :DDD Ez ilyen Paramountos szokás lehet.

(#8420) Jakesz


Jakesz
őstag

Az újonnan megjelenő tartalmak a nap mely időszakában szoktak élesedni HBO Maxon?

(#8421) erahurka válasza Jakesz (#8420) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem valamikor délelőtt.

(#8422) GoodSpeed válasza Jakesz (#8420) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

A kísértetház például ma élesült, aztán megnéztem az adatlapját 1993-as :D

Azt hittem valami új, mondjuk az HBO-n új lehet :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8423) LouiS22 válasza GoodSpeed (#8422) üzenetére


LouiS22
veterán

Nagyon régen már volt a kínálatukban (meg még korábban is a "tévében", én valamikor 1997 körül láttam az HBO-n), egyébként kiváló film (elég csak a szereposztásra egy pillantást vetni, még két mondatra is világsztárok mentek), érdemes megnézni.
Nekem az egyik kedvenc filmem, úgyhogy köszi, hogy erre most indirekt módon felhívtad a figyelmem :R

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8424) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv! Aki esetleg Kodi plugin által használja a HBO MAX-ot, annak müködik?

(#8425) blakey válasza aprokaroka87 (#8424) üzenetére


blakey
titán

Igen (Nexus).

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8426) erahurka válasza aprokaroka87 (#8424) üzenetére


erahurka
félisten

Mi Box S-en kedden még jó volt, azóta nem néztem.

(#8427) #46824192


#46824192
törölt tag

[árat emel a hbomax]

[ Szerkesztve ]

(#8428) erahurka válasza #46824192 (#8427) üzenetére


erahurka
félisten

Kösz hogy bedobtad ezt a clickbait cikket. Amerikában emel nem itthon.

(#8429) Jakesz válasza erahurka (#8428) üzenetére


Jakesz
őstag

És az elképzelhetetlen, hogy ennek hatására itthon is emelik az árát? Mert ez kb olyan, mint aki azon értetlenkedik, hogy mit érdekel minket az euro árfolyam, amikor úgyis forintban fizetünk...

(#8430) erahurka válasza Jakesz (#8429) üzenetére


erahurka
félisten

Nem elképzelhetetlen de ha megnézed eddig sem volt semmi köze az amerikai árnak a magyarhoz. 15 USD az nagyon nem 2400 forint.

(#8431) Rigormortiis válasza erahurka (#8430) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Pláne nem 1590.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8432) erahurka válasza Rigormortiis (#8431) üzenetére


erahurka
félisten

Az mondjuk egy akciós ár, nem venném itt figyelembe.

(#8433) LouiS22 válasza erahurka (#8432) üzenetére


LouiS22
veterán

Ó, lesz majd abból sípolás rendesen, amikor megtörténik az áremelés itthon is és sokan verni fogják az asztalt, hogy denekikaztmondtákhogy1590forintleszmindig. Mert ilyet ugye sosem mondtak.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8434) Kaba válasza LouiS22 (#8433) üzenetére


Kaba
veterán

Elvileg a lemondásig lett volna érvényes, de mivel egy új szolgáltató jött létre a fuzióval, így az árak is változtathatóak lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#8435) LouiS22 válasza Kaba (#8434) üzenetére


LouiS22
veterán

Nekem rémlik ott egy csillagos apróbetű, ami a minenkori listaárhoz kötött mindent - ezt is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8436) l.skywalker válasza #46824192 (#8427) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

1 dollárral emelik az árat. :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8437) LouiS22 válasza l.skywalker (#8436) üzenetére


LouiS22
veterán

Na de az mire ideér, rákerül az áfa és máris 450 forint :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8438) erahurka válasza LouiS22 (#8435) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy volt, 33% kedvezmény amíg le nem mondod.

(#8439) l.skywalker válasza erahurka (#8432) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt a fenti cikkel kapcsolatban az kapott ekkora figyelmet, hogy mindenkinek emelik 1 dollárral az árat, annak is akik kedvezményes áron fizetnek. Nem is azért érdekes, mert itthon is fognak-e emelni avagy nem, hanem hogy a lemondásig tartó kedvezményes ár is változik. De mondjuk míg 1 dollárral addig nem vész, csak nálunk ez simán lehet 500 forint :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8440) LouiS22 válasza erahurka (#8438) üzenetére


LouiS22
veterán

Na de miből a kedvezmény? :) Ez a kulcs.

Közben a Topikgazda is pont ugyanezt írta le.

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8441) Kaba válasza LouiS22 (#8435) üzenetére


Kaba
veterán

Nyilván a listaár az alap, a kedvezményre értettem a megmaradást, az ár meg emelkedni fog.

[ Szerkesztve ]

(#8442) LouiS22 válasza Kaba (#8441) üzenetére


LouiS22
veterán

Ok, akkor egyről beszélünk, csak másképp. :R

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8443) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Én csak azt nem értem, hogy a Spotify hogy hozza ki a matekot úgy, hogy amióta jópár éve Magyarországon van, nem emelték árat.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8444) negyven2 válasza l.skywalker (#8439) üzenetére


negyven2
veterán

Csak a sima, reklámok nélküli csomag havi ára emelkedik $1-ral! A reklámos is marad $9.99, meg az éves reklám nélküli előfizetés is maradt $149.99. Olyan életre szóló akció ott nem volt (meg a világ nagy részén se).

És nem, jelenleg semmi sem utal arra, hogy az USA-n kívül bárhol máshol emelnék az árát. Az ilyenekről regionális szinten szoktak dönteni. Illetve ha lesz is az nem az $1 alapján lesz, hanem pl. 7% lesz mint eleve odakint.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8445) Mr K válasza Rigormortiis (#8443) üzenetére


Mr K
senior tag

Segít neki, hogy euróban számláz, azaz noha valóban maradt 5 euró, forintban egyre nagyobb összegek tűnnek el az ember számlájáról...

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#8446) alratar válasza Jakesz (#8429) üzenetére


alratar
addikt

Te ismered a kollegámat? :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8447) Spec


Spec
őstag

Sziasztok!
Azt olvastam, hogy a Discovery öszzeolvad az HBO Max-al, és sima MAX néven indul a közös streaming szolgáltatás valamikor tavasszal.
Nekem éves HBO Max előfizum van novemberig A kérdésem, hogy vajon a közös streamingre is érvényes lesz, vagy megszakad az előfizum, és jóváírást kapok időarányosan? Esetleg rá kell majd fizetni, vagy hogy fogják ezt kezelni a nem havi előfizetéseseknél? :U

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8448) alratar válasza Spec (#8447) üzenetére


alratar
addikt

Nos igaz, valóban osszeolvadnak - ami logikus lépés szerintem -, de még semmi konkrétumot nem tudni. (szerintem még az ottani fejesek sem egyeeztek meg a részletekben)
Ha USA-ban majd elindul az új szolgáltatás, többet fogunk tudni.
De tippre, felajanljak, hogy megszakitod -lemondod - vagy rafizetsz, mert tuti drágább lesz a Max.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8449) erahurka válasza Spec (#8447) üzenetére


erahurka
félisten

Én azt olvastam hogy Európában csak 2024-ben indul a szolgáltatás de lehet elnéztem valamit.

Garantáltan drágább lesz, szerintem egy ezrest rá lehet számolni a mostanira.

(#8450) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Index - Kultúr - Az HBO új horrorsorozatát egyszerűen képtelenség abbahagyni

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.