Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8901) pkaresz válasza hulp01 (#8900) üzenetére


pkaresz
senior tag

👍 Szívesen.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#8902) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8903) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

link

Senki ne lepődjön meg ha nem is idén...

(#8904) spiky03 válasza aprokaroka87 (#8903) üzenetére


spiky03
veterán

Várható volt, elvileg a többi streaming is figyeli, hogy mi lesz a Netflix eredmény és utána vsz lépnek ők is.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#8905) erahurka válasza spiky03 (#8904) üzenetére


erahurka
félisten

Én még mindig nem értem hogy csinálja ezt a Netflix. És ha elmegy az ember nyaralni? :F

(#8906) zeon.hu válasza erahurka (#8905) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Előző munkahelyemen éveken át rendszeresen jártam külföldre, 1 nap - 1 hónap, volt hogy legalább 5 hónapot töltöttem másik, 7-8 különböző országban 1 évben.
Közben persze néztem a Netflix-et.
Akkor én csaló vagyok szerintük??

#?*@&!

(#8907) Armandus


Armandus
junior tag

Sziasztok!

IPVanish VPN-t használok és nem működik vele a szolgáltatás. Magyar szerverre csatlakozok. Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy a használat idejére ki kell kapcsolnom a VPN-t?

"A világ olyanná alakul, amilyenné a fiatalságot nevelik." Jókai Mór

(#8908) spiky03 válasza erahurka (#8905) üzenetére


spiky03
veterán

Van olyn választási lehetőség, hogy i'm travelling.
Legalábbis tegnap az asszony szerette volna nézni a Netflixet és kidobta, hogy vegyük fel az ezsközt a háztartásba vagy utazom.
Sajnos uncsitesója nem ért rá, mert ővé az előfizetés :B így nem tudta megerősíteni a mail-es kódot.
Így áttért PC-re, mert a
ott a gyári Netflix app simán beengedett, az nem kért semmit sem, nem úgy, mint a FireSticken.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#8909) erahurka


erahurka
félisten

Árat emelt Európában az HBO Max, ott is, ahol a Netflix korábban csökkentett. Mi lesz Magyarországon? [link]

Egyelőre semmi.

(#8910) aprokaroka87 válasza erahurka (#8909) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Jövőre elég nagy eséllyel itthon is lesz emelés + jönni fog a jelszó megosztás tiltás itt is.

link

Ebben a cikkben van említve egy olyan hogy " díj korrekció " aminek meg az inflációhoz van köze.

(#8911) erahurka válasza aprokaroka87 (#8910) üzenetére


erahurka
félisten

Jó gazdasági környezetben is van infláció, miért olyan rettenetes hogy egyszer árat fognak emelni? Most már kivárják a Max rebrandinget szerintem, de fognak emelni.

(#8912) vamzi


vamzi
őstag

Halihó,

Egy ideje már nem működik az HBO Max app mert kivezették, a Max pedig nem elérhető, ha rámegyek a letöltés gombra. iPhone-on és LG WebOS6.0-n streamelnék. Mi a megoldás? Mondjam le az előfizut és kérjem vissza az elmúlt hónap árát?

De regisztrálni meg enged a weben a hivatalos oldal.

Én rontom el valamit?

köszi,
Ádám.

(#8913) erdey_a válasza vamzi (#8912) üzenetére


erdey_a
őstag

iphone-on ott az app, andoridon és android TV-n is látom. az LG WEBOS-t azt passzolom.

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#8914) blakey válasza vamzi (#8912) üzenetére


blakey
titán

Az HBO Max működik, nem vezették ki, max., akkor, ha USÁ-ban élsz, ott már Max van. iOS-en és webOS-en is működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8915) erahurka válasza vamzi (#8912) üzenetére


erahurka
félisten

Ahogy a többiek írják. Itthon nem vezettek ki semmit.

(#8916) vamzi válasza erdey_a (#8913) üzenetére


vamzi
őstag

Ha iPhoneon vagy a TV-n indítom ez jön be. Ha rámegyek a letöltésre, akkor pedig közli, hogy nem elérhető. Androidom nincs.


Magyarországon, telekom hálózaton VPN nélkül próbálkozok.

(#8917) l.skywalker válasza vamzi (#8916) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ha erre mész rá mmobilról, akkor mit mond?
HBO Max: Filmek, sorozatok az App Store-ban (apple.com)

Ha ezen keresztül sem éred el akkor ezt nézd át:
Az Apple ID azonosító országának vagy régiójának módosítása - Apple Támogatás (HU)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8918) Calogero válasza erdey_a (#8913) üzenetére


Calogero
addikt

LG WEBOS-on is ott az App

(#8919) erahurka


erahurka
félisten

Régen volt egy olyan bug, hogy időnként az amerikai HBO Max jött be akár appban, akár weben. Lehet az átnevezéssel megint előjött a probléma?

(#8920) negyven2 válasza l.skywalker (#8917) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem is ez a gondolatmenet jutott eszembe, hogy lehet neki US alapú a lokalizációja/account profilja (hiszen US-en kívül sehol sincs még Max).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8921) markknight


markknight
veterán

Jó egy inkompetens ez a Warner, a 89-es Batman, a Batman Visszatér meg a régi Superman is eltűnt a francba, nehogy a Flash után valaki véletlen előfizessen és megnézze ezeket. Hát bravó

[ Szerkesztve ]

(#8922) erahurka válasza markknight (#8921) üzenetére


erahurka
félisten

Jaja, most néztem a Flash-t és simán benyomnám az első két Batmant.

(#8923) erahurka


erahurka
félisten

Na srácok úgy néz ki nem kell sokat várni a Flash HBO Max premierjére :DDD

(#8924) markknight válasza erahurka (#8923) üzenetére


markknight
veterán

Nem tudom sajnálni őket. Valami gyalázat volt ahogy kinézett több helyen, a végén a fan service karakterek is borzalmasak voltak, szóval megérdemlik, újabb pofon.

(#8925) erahurka válasza markknight (#8924) üzenetére


erahurka
félisten

Én elvoltam rajta. Idén elég durva darálás megy a blockbusterek közt, heti rendszerességgel jön valami új és általában el is bukik.

(#8926) skroy válasza erahurka (#8923) üzenetére


skroy
senior tag

Jön? Mikor? :DD

(#8927) erahurka válasza skroy (#8926) üzenetére


erahurka
félisten

Augusztus-szeptember szerintem.

(#8929) vamzi válasza l.skywalker (#8917) üzenetére


vamzi
őstag

Bejön az appstore és megnyithatom az alkalmazást, pont mint a telefon kijelzőjéről az alkamazás ikonjával:


a lokalizáció minden eszközömön magyar, minden eszközömet itthon vásároltam és a nyelv is magyarra van állítva. De ez látszik abból is, hogy a maxot nem engedi telepíteni, mert nem elérhető az alkalmazás az én régiómban.

(#8930) erdey_a válasza vamzi (#8929) üzenetére


erdey_a
őstag

én elvesztettem a fonalat. most te "MAX"-ot akarsz, vagy "HBO Max"-ot?
a kép tanúsága szerint az HBO Max telepítve van nálad, a MAX meg nem is elérhető nálunk még. Nyisd meg az HBO Maxot és használd. Vagy mit szeretnél?

Vérboci

(#8931) azbest válasza vamzi (#8929) üzenetére


azbest
félisten

nincs valami pihole, dns feloldás titkosító vagy más védő és reklámblokkoló a hálózaton? Ha belekutyulnak a forgalomba, akkor az megzavarhatja az oldalakt és régiókat.
Plusz meg lehet nézni, hogy milyen orszúnak tűnik az ip-d [link]

[ Szerkesztve ]

(#8932) totron


totron
addikt

Tudunk-e már valamit kedvenc streamszolgáltatónk megosztott fiókok elleni törekvéseiről, terveiről?

(#8933) erahurka válasza totron (#8932) üzenetére


erahurka
félisten

Semmit mert egyelőre nincs ilyenről szó. Csak a csodás sajtó megint kiragadott két szót az ÁSZF-ből és clickbait címmel lehozta...

(#8934) aprokaroka87 válasza totron (#8932) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem arra várnak hogy a Netflix mit hoz ki belőle...

(#8935) alratar


alratar
addikt

Ezt most meg minek?

[link]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8936) LouiS22 válasza alratar (#8935) üzenetére


LouiS22
veterán

A cikkben benne a válasz is.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8937) alratar válasza LouiS22 (#8936) üzenetére


alratar
addikt

Igen, tudom. Logikus is volt, hogy pénz. (mi más)
De akkor is.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8938) LouiS22 válasza alratar (#8937) üzenetére


LouiS22
veterán

Őszintén csodálkozom egyébként ,hogy ennyire nem lehet megérteni a piaci működést. Ha valaki érdeklődik a portékám iránt és tetszik a szám, amít mond, akkor van üzlet. A részvényesek szeretnének pénzt látni és baromira nem érdekli őket, hogy az a pénz honnan van.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8939) alratar válasza LouiS22 (#8938) üzenetére


alratar
addikt

Mondom, hogy értem a pénzügyi részét az egésznek.
Mondjuk akkor már inkább a komplett streaming divíziót kellene szerintem felszámolni, hiszen az folyamatos költség. S ha megveszik a produktumot mások, én nem szivnék.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8940) totron


totron
addikt

Egyértelmű jelei ezek a megindult szelektációs-lemorzsolódós, végül fúziókban végződő folyamatnak.

(#8941) Mr K válasza totron (#8940) üzenetére


Mr K
senior tag

Nem értem, hogy miért lenne az. Ez csak bevétel optimalizáció: ha egy adott tartalom többet hoz, ha eladják, mintha a saját streaming platformon tartanák, akkor eladják. A Disney most vett le véglegesen egy csomó tartalmat a Disney+-ról: egyrészt az ezeken képződött (akár csak papíron kimutatott ;) ) veszteséget így leírhatják az adójukból(?), másrészt más platformra azért eladhatják, és akkor még pénzt is látnak belőle. Nem hinném, hogy ettől a D+ előfizető száma csökkent volna, és nyilván ez nem jelenti azt sem, hogy a Disney az egy éve indított szolgáltatás bezárását készítené ezzel elő.

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#8942) azbest válasza alratar (#8935) üzenetére


azbest
félisten

a vezetőség változik gondolom és mindegyik új arc másban látja a nagy lóvét. Egyik a saját eszkluzív tartalmakban, a másik meg abban, hogy gyorsan adják el fix pénzzért, amit csak lehet.

(#8943) totron válasza Mr K (#8941) üzenetére


totron
addikt

Nem értem hogy nem értheted, ha pont most írtad meg: Ez csak bevétel optimalizáció: ha egy adott tartalom többet hoz, ha eladják, mintha a saját streaming platformon tartanák, akkor eladják. A csak szócska nem kell. Rendben, láthatom rosszul is, milyen vektor ez szerinted akkor, merre mutat mindez amit leírtál?

(#8944) Mr K válasza totron (#8943) üzenetére


Mr K
senior tag

Az első fázis az volt, hogy "csináljuk streaming szolgáltatást, dőlni fog a pénz" (lásd Netflix). Ehelyett az lett, hogy a streaming szolgáltatások viszik a pénzt. Ezért most jön a második fázis, a "biztos nyereségessé lehet tenni, ha okosan csináljuk" (lásd Netflix). Ennek része, hogy kevesebb lesz az exkluzív tartalom (a tartalmakat vetítik mozikban is, eladhatják tévé csatornáknak is, vagy akár konkurens streaming szolgáltatóknak is), de része az is, hogy csökkentik a katalógus méretét, azaz a népszerűtlen vagy kifutott címeket eltávolítják (mert a terjesztésnek is vannak komoly költségei). (Meg emelik az árakat, fellépnek a megosztás ellen, stb., de ezek itt most nem relevánsak.)

(A "hagyjuk a fenébe az egészet", szerintem a harmadik fázis lehet, de nem hinném, hogy már ott tartanánk.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#8945) totron válasza Mr K (#8944) üzenetére


totron
addikt

Nem írtam fenébe hagyást, majdani összevóndásokat de.

(#8946) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Sziasztok!
Philips 70pus 8535 tv nem működik az app! Azt irja frissitsem! De honnan? A tv n megnyitott play áruházban csak GO van!
Honnan tudnék letölteni működő app ot?
Mert letöltöttem az 53-22-0-1 es appot , el is inditja a frissitést és kiirja hogy nincs telepitve!
üdv

(#8947) aprokaroka87 válasza nagyfejü (#8946) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez?

Bár ha apk-t sem telepíti akkor passz.

(#8948) erdey_a válasza nagyfejü (#8946) üzenetére


erdey_a
őstag

ugyanilyen tévém van, play áruházban szépen ott az hbo max app. hbo go meg ezer éve nincs, nem is talál ilyet a kereső

nem vagy esetleg időutazó? :B

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#8949) nagyfejü válasza erdey_a (#8948) üzenetére


nagyfejü
őstag

Nem utazom. Igy visszagondolva ami app nem müködik az is mókolva lett rátéve! Neked melyik firm van fenn? Még esetleg arra tudok gondolni.
üdv

(#8950) creed33


creed33
aktív tag

Sziasztok!
Hol lehet tájékozódni hogy a Barry új évad 6. résztől illetve a Mayans 5.évad sorozatokhoz mikor jönnek ki szinkronizált részek? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.