Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8601) Mr K válasza TFSi (#8598) üzenetére


Mr K
senior tag

[link]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#8602) TFSi


TFSi
őstag

Ok, nagyon köszi a képbehozást mindenkinek.:R

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#8603) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

https://www.origo.hu/techbazis/20230228-nvidia-rtx-video-super-resolution-chrome-edge-video-kepjavitas.html

HBO nincs a listában még .

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8604) Luissimo


Luissimo
veterán

Tudja valaki, hogy melyik streaming oldalon van fenn a LOST és a DEXTER.?

(#8605) skroy válasza Luissimo (#8604) üzenetére


skroy
senior tag

A Lost a Disney+-on van, pont most nézem. :)

(#8606) LouiS22 válasza Luissimo (#8604) üzenetére


LouiS22
veterán

[link]

tartott vagy 10 másodpercig megtalálni. Szenzációa ez a google nevű valami, neked is ajánlom :P

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8607) skroy válasza LouiS22 (#8606) üzenetére


skroy
senior tag

Ezen a listán szerepel a Dexter, viszont én nem találom a Skyshowtime-on.

(#8608) erahurka válasza skroy (#8607) üzenetére


erahurka
félisten

Majd lesz, még nincs.

(#8609) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8610) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Nálatok nem szarakodik az HBO Max?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8611) erahurka válasza cellpeti (#8610) üzenetére


erahurka
félisten

Kodi addonnal nincs baj. Most kezdtem egy filmet.

(#8612) zeon.hu válasza cellpeti (#8610) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tv-n és mobilon is jó nálunk.

#?*@&!

(#8613) cellpeti


cellpeti
veterán

köszi. akkor csak nálam van a gebasz

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8614) szilacus


szilacus
tag

Sziasztok!

Sajnos a Samsung TV.-n már nem tudom a Maxot nézni, így a laptop van a tv- vel összekötve.

Korábban a Netflixet is előfizettem, most ez van meg a prime. Nem tudom valaki írta e már hogy lehetne a H.B.O.MAX.-on előzetes egy filmről sorozatról, vagy anélkül tudatnák hogy szinkronos, vagy feliratos, vagy milyen nemzetiségű mielőtt elindítanánk.
Nekem ezek a dolgok hiányoznak. Újdonságokban egyre több a régebbi film, amit a sima tv.előfizetésekben is állandóan nyomatnak. Ez is megy lassan a felejtősbe. :((

(#8615) erahurka válasza szilacus (#8614) üzenetére


erahurka
félisten

Pont hogy lehetne mégtöbb régi film. Tévében hiába nyomják ha nem érek rá akkor mikor adják, kivágnak részeket hogy beleférjen a korhatárbesorolásba és telerakják reklámmal.

Itt Warner filmek várhatóak 1-2 hónappa mozi után és Sony filmek 6-8 hónappal mozi után. Más újdonságra ne számíts, az a Netflix aki önti bele a milliókat az új tartalmakba.

[ Szerkesztve ]

(#8616) Luissimo válasza LouiS22 (#8606) üzenetére


Luissimo
veterán

Na nepoénkodj, druszám, én csak megpróbáltam a piactéren kereskedni párbeszéd formájában. :D

Nos az a gond, hogy nekem van NTFLX, Pime, HBO MAX és a Sky.

Namost ebből egyiken sem nemvan.
Pedig beszeretném rakni őket egy darálóba :D

(#8617) Szpisti


Szpisti
addikt

Sziasztok!
Másnál sem mutatja az eszközök listáját?

(#8618) skroy válasza Szpisti (#8617) üzenetére


skroy
senior tag

Nálam sem.

(#8619) Luissimo


Luissimo
veterán

Hali,
MiBox-on, legujabb HBO-nal nincs kep, csak hang van.
Gyorsitotár törlése, ujrainstall megvolt.

Még az a kiirás is megjelenik, ami a korhatárra vonatkozik.

Valaki talalkozott már ilyesmivel?

(#8620) erahurka válasza Luissimo (#8619) üzenetére


erahurka
félisten

Kodi addon.

(#8621) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8622) erahurka válasza l.skywalker (#8621) üzenetére


erahurka
félisten

Jobban is elszórhatták volna a filmeket.

(#8623) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok! Nincs már fent a Batman széria első három része (Mindörökké Batmannal bezárólag). Úgy járt mint a Besúgó?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#8624) l.skywalker válasza TFSi (#8623) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egyik szolgáltatónál sincs fent. Az Apple vagy a Google "tékából" lehet kibérelni vagy megvásárolni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8625) erahurka válasza l.skywalker (#8624) üzenetére


erahurka
félisten

Eddig fenn volt. Az Unforgiven is lekerült. Nem értem mert Warner filmek, elvileg ezeknek mindig elérhetőnek kéne lenniük. :F

(#8626) zsoltynho83


zsoltynho83
csendes tag

Ahogy a Halálos fegyver filmek is lekerültek pár napja. Sorra tűnnek el a Warner filmek.

(#8627) Luissimo


Luissimo
veterán

(#8628) erahurka válasza zsoltynho83 (#8626) üzenetére


erahurka
félisten

LOL de miért? :F

(#8629) Adama123 válasza erahurka (#8628) üzenetére


Adama123
tag

Lejártak a jogok és nem hosszabbították meg. Vásárolt, nem saját gyártású tartalmat csak bizonyos időszakra tudnak megvenni, amit vagy meg tudnak, vagy meg akarnak hosszabbítani, vagy nem.

(#8630) l.skywalker válasza Adama123 (#8629) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De ez nem ugyanaz a helyzet mint a korábbi törlésekkel mert más régióban fen van. Elképzelhető, hogy csak ideiglenesen kell nélkülöznünk

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8631) erahurka válasza Adama123 (#8629) üzenetére


erahurka
félisten

De ezek saját gyártású tartalmak. Olyan mintha Disney+-ról lekerülnének a Marvel filmek.

Lehet amúgy a szinkron vagy a felirat jogai jártak le. Bár ha jól tudom a Halálos Fegyverek HBO-s szinkronnal voltak fenn, az az övék kéne legyen gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#8632) TFSi válasza l.skywalker (#8630) üzenetére


TFSi
őstag

A félbe hagyott lejátszás lehetőségét hagyhatták volna egy 30 napos kifutási keretben. Fura egy szolgáltatás ez így, hogy eltűnnek a tartalmak és teljesen mindegy, mi az oka.:((( :(

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#8633) erahurka válasza TFSi (#8632) üzenetére


erahurka
félisten

Ez mindenhol ilyen. Illetve ez fura eset mert Warner tartalmak kerülnek le sorra a Warner szolgáltatásáról. Egy menüpont lehetne ahol jelzik mi meddig marad.

(#8634) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Eddig nem szolgáltatón keresztül használtam az hbo-t.Most már igen,de előtte megszüntettem.Most csak simán a szolgáltató(telekom) Android tv box-on csak újra regisztrálok és ennyi?Köszi a választ.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#8635) aprokaroka87 válasza Adama123 (#8629) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mondjuk nekem van egy olyan rossz érzésem hogy hosszabb távon egyre rosszabb lesz a helyzet, pláne ha még akar belépni új streaming szereplő a piacra, mert lényegében nem készül annyi új film meg sorozat.
Szóval a meglévőket kell osztogatni.

Másfelől szerintem nyugodtan lehetne jelezni hogy meddig tervezik fent hagyni.

[ Szerkesztve ]

(#8636) erahurka válasza aprokaroka87 (#8635) üzenetére


erahurka
félisten

Független szolgáltató nem lesz már a piacon szerintem, legfeljebb lokális, tematikus, mint itthon a Scream.hu. HBO Max a Warner (és Európában a Sony) filmjeit és sorozatait tartalmazza főként, ezen nincs mit szétosztani, ezek a saját tartalmaik (kéne hogy legyenek). Gondolom exkluzív streaming jogot adtak el vagy lejárt szinkron/felirat jog, valami ilyesmi lehet a mostani lekerülések hátterében. Titkon még abban reménykedem, hogy néhány hónap múlva nagy csinnadrattával kerül vissza a Halálos Fegyver és a Batman, 4K HDR minőségben.

Szerintem lassan összeolvadások fognak jönni inkább, nem új szolgáltatók. Túltelített a piac. Bár idén még jön magyarországra az AMC+ (ami tartalmazni fogja a Shrudder horrorszolgáltatót is). Comcast-WBD fúziót már most pletykálják a következő évekre, az a SkyShowtime-ot és az HBO Maxot befolyásolhatja majd. Hulunak is a végét pedzegetik, vagy megveszi a Disney vagy eladja a Comcastnak. Így belegondolva ha ez mind összejön, akkor a Comcast (Universal) hatalmas szeletet fog kiharapni a streaming piacból.

[ Szerkesztve ]

(#8637) aprokaroka87 válasza erahurka (#8636) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igazából a már elkészült sorozatok esetén kellene kezdeni valamit, mert láttam már olyat hogy az is szét van " szelve "
X évad ott, Y amott....

(#8638) Mr K válasza aprokaroka87 (#8637) üzenetére


Mr K
senior tag

Az elmúlt ~150 évben rengeteg tartalom készült, azaz több tucatnyi streaming szolgáltatót is eltartana. Viszont streaming szolgáltatást üzemeltetni drága (a terjesztés nincs ingyen), azaz az elérhető katalógus méretét igyekeznek a lehető legszűkebbre szabni. Ami pedig nem fér bele, az értékesíthetik más szolgáltatóknak is. Az HBO Max a sajtóhírek szerint egy ideje már így próbálja csökkenteni a veszteségeit, de úgy tűnik, hogy ezt a gyakorlatot más szolgáltatók is követni fogják, akár a Disney+ is (ami eddig homlokegyenest ellentétes stratégiát folytatott.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#8639) aprokaroka87 válasza Mr K (#8638) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hiába készült sok tartalom, ha inkább már ismert és bejáratott tartalmak kerülnek fel amiket lehet hogy az előfizetők már rongyosra néztek korábban, amikor nem voltak még streaming platformok.
Nem mindenki szereti megnézni 35. alkalommal a Mission impossible 1-et :)

De hosszabb távon valószínűleg kénytelenek lesznek ezek a platformok nem csak filmeket és sorozatokat streamelni.

[ Szerkesztve ]

(#8640) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy a következő problémát hogyan lehetne megoldani?

1. Adott egy létező HBO Max előfizetés.
2. Az előfizetés le lett mondva, ápr. 1-gyel fut ki.
3. Lett új DIGI HBO előfizetés, aminek már része az HBO Max is.
4. Az HBO Max nem enged "szolgáltatóval belépek" módon regisztrálni.

A meglévő accot szeretném használni a jövőben a DIGIs jogosultsághoz is (mást nem is tudnék, mivel az e-mail cím azonos). Nincs erre mód, hogy a létező acchoz kerüljön hozzárendelésre az új jogosultság? Végigolvastam minden FAQ-t, de semmi megoldás.

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

(#8641) Kaba válasza Kormi76 (#8640) üzenetére


Kaba
veterán

A legegyszerűbb megoldás, egy új email címmel regisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#8642) Kormi76 válasza Kaba (#8641) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Ez nem lehetséges, a DIGI e-mail cím adott.

(#8643) azbest válasza Kormi76 (#8640) üzenetére


azbest
félisten

ha a digis előfizetéskor a digis címmel akaták aktiválni, akkor a régi és az új lehet összeakad. Valsz a hbo supporttal fel kell venned a kapcsolatot, hogy átkössék - a régi fiókot töröljék.

[ Szerkesztve ]

(#8644) Musaka válasza Kormi76 (#8640) üzenetére


Musaka
senior tag

Én azt csináltam hogy a régi előfizetésemen megváltoztattam az email címet. Az új telekomos HBO Max hoz már tudtam a régi mail címet használni. Igaz minden eddigi adat ( felhasználok, kedvencek, megnézet epizodok) ment a kukákba de legalább a fő mail címen van az előfizu.

[ Szerkesztve ]

(#8645) Kaba válasza Kormi76 (#8642) üzenetére


Kaba
veterán

Akkor a régi előfizetésen módosítod az email címet, így nem fog egyezni a digis email címeddel és szolgáltatón keresztül be fogsz tudni jelentkezni.

(#8646) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Az miért van hogy a webappon be tudok lépni tv sign in weboldalon meg nem. Vagy ha már így van appon miért nem lehet eszközt csatolni vagy vsak én nem látom?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#8647) Kormi76 válasza Musaka (#8644) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Köszi, megpróbálom!

(#8648) Kormi76 válasza azbest (#8643) üzenetére


Kormi76
aktív tag

Sajnos nem sikerült a művelet.

A régi acc-ban megváltoztattam a mailcímet, de ezután sem enged a digis címmel belépni.

"Please check your account info.
Oops — it looks like your account info isn't quite right. Please try again or contact your provider. (MCA-007)"

A HBO supportot még nem kerestem fel, van magyar?

[ Szerkesztve ]

(#8649) LouiS22 válasza Kormi76 (#8648) üzenetére


LouiS22
veterán

Ott kellett (volna) kezdened. Persze, hogy van.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8650) azbest válasza Kormi76 (#8648) üzenetére


azbest
félisten

csináltál regisztrációt is hozzá? [link] szolgáltatóval regisztrálok rész. Mármint, hogy megpróbáltad újra?

Ha úgy próbáltad, hogy még az az email cím volt megadva, ami a régi fiókodé, akkor összeakadhatotott. Így lehet a hbo support tudja kitakarítani.

Egyébként persze, hogy van. Régebben én is írtam nekik válaszoltak szépen. [link]

Szépen írd le nekik, hogy volt már másik fiókod korábban ugyanazzal a címmel (mi), bár megváltoztattad a régi fiókodban (mire), mégsem sikerül a regisztrálás a szolgáltatósan és azt a hibakódot kapod ahogy a digissel próbálod most bekötni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.