Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8801) totron válasza Harbinger85 (#8800) üzenetére


totron
addikt

1080 amennyire én tapasztalom.

(#8802) azbest válasza Harbinger85 (#8800) üzenetére


azbest
félisten

chrome és ff alatt valsz 540p / 720p. Edge alatt láttam a media-internals oldalon, hogy felmegy 1080-ra is. Talán azért, mert edge tud playready másolásvédelmet is és ahhoz köthetik a fullhd-t.

(#8803) erahurka válasza azbest (#8802) üzenetére


erahurka
félisten

Hát amikor régebben próbáltam pontosan úgy nézett ki a lejátszás Edge-nél is mint Chrome alatt.

(#8804) erahurka válasza Harbinger85 (#8800) üzenetére


erahurka
félisten

Miért nem mész rá moziba?

(#8805) spiky03 válasza azbest (#8802) üzenetére


spiky03
veterán

Én Chrome alatt használom, de nekem is fullHDnak tűnik, mint 720p-nek, mint pl az Apple tv+ (de szerencsére azt tudtam már telepíteni az MS storebol, így ott is már jó a minőség:C)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#8806) azbest válasza erahurka (#8803) üzenetére


azbest
félisten

chrome alatt egy másik ablakban chrome://media-internals, edge alatt pedig edge://media-internals és ha fél perc alatt nem vált fel fullhd-ra, akkor már nem is fog. Szóval nem kell ránézésre érezni, hanem meg lehet nézni, milyen felbontásban megy az éppen játszott videó :)

Ha jól emlékszem, akkor edge alattrégi 3gen intel masina integrált gpu-val sem engedte a fullhd-t, mert magasabb a követelménye a másolásvédelemnek.

[ Szerkesztve ]

(#8807) Harbinger85 válasza erahurka (#8803) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Edge-et használók és pl. a SkyShowtime képminősége gyönyörű. Az Apple TV meg... de nem csoda az meg csak 480p-be jön.

Moziba anyagi okok miatt se járok, meg pánikos is vagyok. Fóbiám van a zárt és sötét termektől.

(#8808) erahurka válasza azbest (#8806) üzenetére


erahurka
félisten

Dűnénél ezt látom: 1280x544

Ennyit a FHD-ról.

[ Szerkesztve ]

(#8809) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8810) handrash


handrash
őstag

Sziasztok! Androidos boxomon a GO még ment rendesen, de a MAX baromi lassú és nem játsza le a tartalmakat, csak zöld képernyőt dob.
Van valami ötletek megoldásra?

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#8811) LouiS22 válasza handrash (#8810) üzenetére


LouiS22
veterán

veszel egy olyan hardvert, ami támogatott.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8812) azbest válasza erahurka (#8808) üzenetére


azbest
félisten

nekem felvált kb egy perc után fhd-ra edgeből

Kis ablakban lehet nem vált fel, csak ha tényleg fhd közeli vagy teljes képernyős.

[ Szerkesztve ]

(#8813) aprokaroka87 válasza azbest (#8812) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Egyébként tuti hogy nem csak Drm kavar be, simán el tudom képzelni hogy Kodek is.

Érdekes hogy Netflix egy viszonylag régi gépen is megy FHD-ban böngészőben, Kodi-ban is.
HBO max meg sokszor jó ha Sima HD.

Ha jól nézem ott is csak h264 van, gondolom azért is mert tudomásom szerint még máig nincs natív h265 támogatás a chromium alapú böngészőkben.

[ Szerkesztve ]

(#8814) totron válasza aprokaroka87 (#8813) üzenetére


totron
addikt

Gigászi külöbbség van böngészői és kodii erőforrásigény között az HBO-nál és egyikez sem érzem igazán miért annyi amennyi.

(#8815) eclipse19 válasza l.skywalker (#8809) üzenetére


eclipse19
senior tag

Azt meg lehet valahonnan tudni, hogy a "Hamarosan eltűnnek" alatt felsorolt filmek pontosan meddig elérhetőek?
Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#8816) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8817) erahurka válasza l.skywalker (#8816) üzenetére


erahurka
félisten

Kíváncsi leszek ezekre a pénteki filmekre. Elég nehéz így magyar címmel beazonosítani őket.

Múlt héten a First Love nagy meglepetés volt. Ezt szeretem HBO Maxban hogy sok különleges film kerül fel.

[ Szerkesztve ]

(#8818) erahurka


erahurka
félisten

Május 23: Shazam 2. Vicces hogy a legnagyobbat bukó DC filmmel többet vártak mint tavaly a Batmannel.

(#8819) alratar válasza erahurka (#8818) üzenetére


alratar
addikt

Szerintem ez puszta véletlen, mert a Black Adam is bukott és azzal nem vártak sokat.
Szerintem írtak erre egy randomszám generátort, és amit kidob, annyit várnak.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8820) l.skywalker válasza alratar (#8819) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Általában a Google/Apple és a többi olyan szolgáltatóval kötött szerződések szokták ezt befolyásolni, ahol digitálisan ki lehet bérelni, meg lehet venni őket. Jellemzően amik buknak címek, azokat tovább tartják a digitális vásárlásos fázisban, ezzel remélve, hogy tudnak faragni a bevételeken még, mielőtt átengedik a streaming-be ami nyilván még bevétel, de lineárisan már majdnem teljesen fix.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8821) Adama123


Adama123
tag

Avatar: The Way of Water június 7-től lesz elérhető az HBO Maxon és a Disney+-on is.
Lehet majd a minőséget hasonlítgatni, hogy melyiknél lesz jobb.

(#8822) blakey válasza Adama123 (#8821) üzenetére


blakey
titán

Apple TV+-n már egyideje megvehető, bérelhető, ott nagyon rendben van a minőség.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8823) alratar válasza Adama123 (#8821) üzenetére


alratar
addikt

Max? No fene! :Y
Mit keres egy Disney film a konkurenciánál?

Egyébként honnan az info?

[ Szerkesztve ]

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8824) aprokaroka87 válasza alratar (#8823) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet valami egyedi szerződés jön létre ilyenkor.

(#8825) alratar válasza aprokaroka87 (#8824) üzenetére


alratar
addikt

Értem én, hogy benzin, de ezzel nem tesznek be maguknak?
Magamból kiindulva,. ez az a film, ami miatt újra elő akartam fizetni D+-ra, de így már nem.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8826) aprokaroka87 válasza alratar (#8825) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ilyenkor mindig az a kérdés hogy az Avatar 2 miatt lenne-e sokkal több Disney+ előfizető.
De simán lehet hogy a Hbo-nak meg volt az a pénz, hogy megvegyék a jogokat.
Már ha így történt...

(#8827) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Egyébként meg.

link

(#8828) erahurka válasza aprokaroka87 (#8827) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem Magyarországra nem vonatkozik. Ahogyan más korábbi Fox filmek se jöttek a HBO Maxra itthon. Újságírók már megint jólértesületlenek, utánajárás nélkül lehozzák a hülyeséget.

(#8829) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

HBO Max Magyarország on Twitter: "Híreket kaptunk a tanácstól: a Nagy Katalin - A kezdetek teljes 3. évada elérhető az HBO Maxon! Vivát! 👑 #TheGreat"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8830) 313313


313313
addikt

Reggel még ment a telefonomon (Huawei P20 Lite) a HBO max, most meg nem hajlandó elindúlni, mondván frussítsek, de frissítést vagy nem talál, vagy nem telepíti.
Valami ötlet mi lehet a hiba?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#8831) azbest válasza 313313 (#8830) üzenetére


azbest
félisten

nézd meg melyik verzió van fenn, ha az app engedi, akkor fogaskerék - alul info - version rész. Vagy simán az android app listán is megnézheted.

53.22.01 -et mutat nálam.

Nem kézzel raktad fel régebben apk-ból? Ha igen, akkor töröld és telepítsd a storeból.

(#8832) 313313 válasza azbest (#8831) üzenetére


313313
addikt

53.5.0.11 nem talál frissebet.
Storeból telepítettem (google) annó.
Ma töröltem, de már nem hozta fel, így a huawei storeból raktam fel, de az se indul el...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#8833) azbest válasza 313313 (#8832) üzenetére


azbest
félisten

Akkor valsz erről van szó:
Nincs többé HBO Max a Huawei eszközein [link]
Megpróbálhatod apk-ból feltenni [link]

Ha csak nincs beépítve aktív feketelista az appban, akkor apk-ból feltéve még működhet. Néha kézzel kell akkor újat feltenni. A hivatalos oldalon is írják már, hogy huawei nem támogatott. [link] (telefon vagy táblagép fül alatt)

Nem kaphatnak a huawei cuccok google frissítéseket, szolgáltatásokat. Így előfordulhat, hogy hiába telepítesz friss apk-t, de a másolásvédelem nem működik esetleg már rajta, az pedig akkor blokkolja a lejátszást.

Ez mondjuk eléggé faramuci helyezet, hogy a szolgáltatók is árulnak még huawei telefonokat itthon.

[ Szerkesztve ]

(#8834) erahurka válasza l.skywalker (#8829) üzenetére


erahurka
félisten

Tegnap kezdtem el az első évadot, eddig tetszik :DDD

(#8835) 313313 válasza azbest (#8833) üzenetére


313313
addikt

Ezt én is megtaláltam, de majd fél éves hír...
Ahogy néztem lassan engednek mindent is Huawein készülékeken...

Apk-t letöltve felrakva beengedett...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#8836) l.skywalker válasza erahurka (#8834) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én az elsőt még régen néztem de szerintem újra nekikezdek. Nekem is tetszett

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8837) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8838) erahurka


erahurka
félisten

Júni 25-én tűzi műsorra az Evil Dead Rise-ot az HBO, úgyhogy valszeg aznap érkezik Maxra is.

(#8839) azbest


azbest
félisten

Csak, hogy ilyen is legyen...
ha más szolgáltatón át előfizetett hbo max megszűnik, akkor felkínálja az átregisztrálást közvetlenre.

[ Szerkesztve ]

(#8840) bopeti98 válasza azbest (#8839) üzenetére


bopeti98
őstag

Ez a szolgáltatós előfizetés elég érdekes amúgy. Nekem már lassan 2 hónapja megszünt a szolgáltatónál az HBO Max előfizetésem, de ettől függetlenül gond nélkül működik azóta is. Ha jól emlékszem, még az HBO GO-s időkben is jártam így, hogy a lemondás után még hónapokig működött.

(#8841) azbest válasza bopeti98 (#8840) üzenetére


azbest
félisten

yettek márc végével mondta fel a régi tévés előfizetéseket, így elvileg nekem is azzal veszett el. De ma láttam először, hogy már tényleg vége, hétvégén még azt hiszem benéztem az appba.

(#8842) bopeti98 válasza azbest (#8841) üzenetére


bopeti98
őstag

Nekem is március végén szüntette meg a Yettel, de még most is működik. A tv-t átváltottam az újra, de az HBO-t nem kértem. Viszont esélyes akkor hogy a napokban nálam is megszüntetik.

[ Szerkesztve ]

(#8843) venom8888


venom8888
őstag

Sziasztok. Az osszes tartalom szinkronos?

(#8844) blakey válasza venom8888 (#8843) üzenetére


blakey
titán

Nem, viszont az elérhető tartalmak 99,9%-nak van szinkronja és/vagy felirata.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8845) venom8888 válasza blakey (#8844) üzenetére


venom8888
őstag

Ez jo hir. Elegem van a netflixbol, minden jo film amire rámegyek angol. Ninca kedvem forditani és koncentralni mit mondanak.

(#8846) venom8888


venom8888
őstag

720p vagy 4k a minoseg?

(#8847) blakey válasza venom8888 (#8845) üzenetére


blakey
titán

Az érdekes, mert nekem van NF-em is, eddig bármilyen tartalomra mentem, volt szinkron és/vagy felirat is. Nem kevés tartalmat "fogyasztottunk" az elmúlt 2,5 évben
#8846 venom8888
Vegyes, régi tartalmak max. 1080p, az újak már 4K és Dolby Vision, néha Atmos is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8848) venom8888 válasza blakey (#8847) üzenetére


venom8888
őstag

Es neked mi a velemenywd? Melyik a jobb nf vagy hbo?

(#8849) erahurka válasza venom8888 (#8845) üzenetére


erahurka
félisten

Nem kell fordítani, se koncentrálni, ott a felirat. Vagy nem értem, a filmre se akarsz figyelni? :F

(#8850) blakey válasza venom8888 (#8848) üzenetére


blakey
titán

Amelyiken kedvemre való anyag van, van még SkyShowtime és Prime előfizetésem is, mindegyiken találok olyan sorozatot vagy filmet, amit szívesen végig nézek, szóval egyelőre mindegyik jó, mindegyiken van ajánlható dolog. De, hogy kinek mi tetszik, az már egyéni ízlés. Nálam egyelőre mindegyik jó. Apple TV+-oni is vannak nagyon jó sorozatok, filmek, de azt csak addig használom, amíg ingyenes, utána lemondom.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.