Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8701) NyMRooD válasza Mr K (#8700) üzenetére


NyMRooD
őstag

Csak példának hoztam fel, ha nem módosítanának az lenne a legjobb, egyébként:
- Ha 4 külön képernyőn nézik, az valószínűleg többe kerül a cégnek mint 1 képernyőn a 4k (persze ez függ attól is, hogy mi van az adott tartalom licensz szerződésében)
- Megnézném azt a statisztikát, hogy hány ember rendelkezik még olyan okos hd ready tv-vel, amiket támogatnak ezek az appok (persze sokféle módon okosítható is a tv, de szerintem még így is egy szűk rétegről beszélünk).

Amúgy elképzelhetetlen egy olyan megoldás, hogy 2 képernyő, 2 képernyő + 4k, 4 képernyő, 4 képernyő + 4k? Nekem ebben az új megoldásban az nem tetszik, hogy feláras lesz a 4k, de ha már feláras lesz akkor 1. legyen megfelelő mennyiségű tartalom, 2. akkor ne csak 2 lehetőség legyen, ha már választhatok aközött, hogy 4k vagy nem 4k választhassak aközött is, hogy 2 képernyő vagy 4 képernyő.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8702) Pro Koryak válasza Mr K (#8700) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Ebben csak az a szarh, hogy nem a HD ready tévés tulajoknak szánt gyengébb képminőségű csomag lesz olcsóbb, hanem a 4K csomag lesz emiatt drágább, ami most ugye akciós áron elég olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#8703) mobilizmo válasza Pro Koryak (#8702) üzenetére


mobilizmo
addikt

Pedig logikus. Ha az olcsó csomagot még olcsóbban adnák az már szinte ingyen lenne. Akinek meg telik drágább tv-re az esetleg hajlandó többet is áldozni a minőségi(bb) szolgáltatásért.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#8704) Mr K válasza Pro Koryak (#8702) üzenetére


Mr K
senior tag

A legtöbb (az összes?) streaming szolgáltatás veszteséges, beleértve az HBO Max-ot is (lásd az elmúlt hónapok híreit). Ez implikálja, hogy előbb-utóbb emelni kell az árakat, mert a részvényesek szeretnének pénzt látni a befektetéseik után. A kérdés az, hogy egységesen feljebb srófolják az átalánydíjat, vagy differenciálják az árstruktúrát. Jelenleg az utóbbi látszik nyerőnek (a legtöbb szolgáltató ebbe az irányba mozdult el.)

#8701 NyMRooD Én azt tippelném, hogy a 4K nagyobb költség, mint a több stream. A több stream-et normál esetben (családi felhasználásra van szánva) ritkán használják ki, és akkor sem mindenki 4K DS iMax filmeket néz egyszerre, hanem mondjuk egy ilyen stream megy a nappaliban, mellette a gyerek néz tableten mesét, és/vagy a nagyi nézi a kedvenc szappanoperáját a szobájában.

4K-t terjeszteni viszont drága, és szerintem nem csak a licensz díjak miatt, hanem mert nagyobb adatmennyiséget kell mozgatni, és annak durva költség vonzatai vannak. Szóval szerintem valamennyire igazságos is, ha az előfizetési díjakban tükröződnek a költségek.

P.S. Vicces adalék, hogy a "HBO"-t a nyilatkozatok szerint azért hagyták el a szolgáltatás nevéből, mert arról mindenki arra asszociál, hogy drága. :)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#8705) NyMRooD válasza Mr K (#8704) üzenetére


NyMRooD
őstag

Jó hosszan válaszoltam, de lefagyott a browser, szóval oda lett :D, zanzásítva:
- ha 4 müsorért kell utánam licensz díjat fizetniük, az valószínűleg többe kerül nekik mint ha 1 db 4k-s műsorért kellene terjesztéssel együtt.
- legyen feláras 4k tartalom, de akkor legyen olyan csomag is ahol nem kell vele együtt megvennem a fölösleges képernyőket és a mégfölöslegesebb letöltési kvótákat (ha kell a 4k valószínűleg nincs szükségem arra, hogy mobilra töltsek le tartalmakat, mert egyszerűen nem ott akarok műsort fogyasztani).

szerk: a Warner meg már az AT&T előtt veszteséges volt, még most is azt tolja maga előtt, amire az AT&T is rá tett.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8706) Mr K


Mr K
senior tag

Mások is agyalnak, nem csak mi :) :
A szemünk láttára nyírhatják ki az HBO-t
(A cím nem teljesen tükrözi a tartalmat, de mondjuk ez egy hosszú cikk, és egy rövid cím... ;) )

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#8707) erahurka válasza Mr K (#8706) üzenetére


erahurka
félisten

Ilyen címekkel ki lehet kergetni a világból...

(#8708) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Érdekes, a The Walking Dead, csak 11 évad 16. részéig van fent?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8709) erahurka válasza GoodSpeed (#8708) üzenetére


erahurka
félisten

8-asával teszik fel valamiért a részeket. Majd egyszer jön a maradék is. Remélem májusban már megkapjuk.

(#8710) GoodSpeed válasza erahurka (#8709) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Köszi, ez is valami jogi megállapodás következménye gondolom.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8711) NyMRooD válasza GoodSpeed (#8708) üzenetére


NyMRooD
őstag

Disney+-on fent van minden rész.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8712) GoodSpeed válasza NyMRooD (#8711) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Remek. Tavaly novemberben lett véve, és ugye ez nem is mozifilm... :D

Index - Kultúr - Megszűnik az HBO Max

Innen a kedvenc részem:

"Az Egyesült Államokban 2020-ban, míg Magyarországon 2022 márciusában startolt el az HBO Max, ami az HBO GO-t váltotta. Most újabb változás jön, május 23-án a tengerentúlon megszűnik az HBO Max, helyét pedig egy vadonatúj platform veszi át, ami az ígéretek szerint havonta átlagosan 40 új tartalommal bővül."

illetve:

"Magyarországon 2024-ben lép majd életbe a változás"

Vajon miért húzzák így el a kontinensek között időben?

Innen meg érvelés lvl999
Már el is búcsúzhatunk az HBO Maxtól - Raketa.hu

"Tekintve, hogy a cég évtizedekig építette, hogy "ez nem tévé, ez HBO", különös döntésnek tűnik eldobni ezt a sok munkát; a cég streamingért felelős vezérigazgatója azzal indokolja ezt, hogy az HBO "provokatív, újító szórakoztatást" nyújtott felnőtteknek, ám a Maxnak a gyerekek és a családok felé kell nyitnia, és az HBO név mellett a szülők "nem szívesen hagynák ott a gyerekeiket". Azt már nem érinti a szakember, hogy az ismeretlen "Max" mellett miért tennék meg ugyanezt, ahogyan azt sem, hogy gondolkodtak-e abban, amit a Disney csinál, vagyis, hogy a Disney+ mellett életben tartották Hulu nevű platformjukat is, és a kettőt csomagban árulják. Pont annyiért, mint a Maxot fogja a Warner."

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8713) negyven2 válasza Mr K (#8706) üzenetére


negyven2
veterán

Gondolkodtam, hogy kommentálom ezen remekmű cikket, de inkább nem teszem meg... :DDD

Inkább belinkelem a sorozatjunkie-s értekezést erről (ez nem hosszú, max a kommentekkel együtt az).

HBO Max -> Max

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8714) negyven2 válasza GoodSpeed (#8708) üzenetére


negyven2
veterán

Anno, amikor indult a The Walking Dead, akkor a nemzetközi forgalmazást a Fox International vette meg, ami mind a map napig él (ez csak a "anya" sorozatra vonatkozik). És miután a Disney megvette a Fox-ot, így a jogok is az övek maradtak, vagy az általuk árusított platformokon látható érhető el a sorozat újabb részei.

És azért nevezik át Max-ra mert kb. tényleg az van, hogy sokan keverték az HBO-val, miközben az HBO-s tartalmak nagyon kis részét adták az HBO Max portfoliójának. Pluszban azért az HBO az egy minőségi jelzőnek is tekinthető, és az HBO Max megnevezés miatt voltak félreértések ebből (mert ugye egy HBO Max exclusive cím az nem jelenti azt, hogy az HBO minőség, hiszen az HBO-nak semmi köze hozzá). És nem is lesz, hiszen a WBD vezetése nem szól bele az HBO munkájába továbbra se (persze ahogy eddig is, úgy ezután is jöhetnek majd a HBO-ra HBO Max/Max címek).

Az meg, hogy miért csak jövőre jön ide (és a világ nagy része), annak főleg jogi okai lehetnek (licence). Meg eleve az USA-án kívül más modellben működött eddig is a HBO GO/HBO Max (és az HBO is). Ezért is fölösleges az árazás, képernyő/letöltés szám és felbontás miatti "szájtépés". Nagyon valószínű, hogy itthon maximum egy átnevezés lesz az egész (meg új talán app). Árban is nagyon valószínű, hogy nem igazán lesz változás, mert a magyar piac is az ár érzékeny kategóriába tartozik.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8715) azbest


azbest
félisten

érdekes, a firetv stickem főképernyőjén a hbo max ikonja átcserélődött hbo now-ra, pedig kézzel telepítem, mert euban nem támogatják hivatalosan az amazon platformját.
De lehet csak náluk anomália, androidtv-n ugyanaz az apk jó logót mutat.

(#8716) GoodSpeed válasza negyven2 (#8714) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

:R

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8717) erahurka


erahurka
félisten

Hát srácok a letöltés funkció nem sokat ér. A képminőség gyatra, és feliratból se szedi le az összeset. Miért kellenek ilyen ostoba korlátozások? Még jó hogy nem kell sűrűn használnom...

(#8718) Spec


Spec
őstag

Hátha érdekel benneteket is, de végre kijött a SkyShowtime is a kedvezményes éves előfizetési konstrukcióval, hasonlóan mint a HBO Maxbal is van. Nem olcsóbb, mint a havi 999 Ft, viszont nincs meg a kényszer, hogy folyamatosan fenntartsd az előfizut, és nem kell havonta szarakodni a vonogatással, elég évente egyszer.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8719) erahurka válasza Spec (#8718) üzenetére


erahurka
félisten

Nagy szarakodás hogy havonta magától levon egy ezrest :DDD Nekem nem ér meg évi 4000 forintot ez a kényelmi szolgáltatás. Meg hogy érted hogy nincs folyamatos előfizetési kényszer mikor egy egész évre befizetsz? Ha az nem folyamatos akkor nem tudom mi az. :C

[ Szerkesztve ]

(#8720) Spec válasza erahurka (#8719) üzenetére


Spec
őstag

A 999 Ft-osra értettem. Ha egy hónapra nem fizetsz be, magyarán megszakítod akár egyszer is az előfizetést, akkor ugrik a 999 Ft, és visszakerülsz a normál előfizetési konstrukcióba. És ez egy év letelte után is így lesz. Erre értettem. :U

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8721) zzola válasza Spec (#8718) üzenetére


zzola
félisten

Ennek nem sok értelme van... :U

(#8722) Spec válasza zzola (#8721) üzenetére


Spec
őstag

Már miért ne lenne értelme?

Sorolom, hogy miért is van értelme:
1. Ha lemaradtál a 999 Ft-os előfizetési akcióról, akkor 1999 Ft/hó helyett, most egy évre előre előfizethetsz 33%-kal kedvezményesebb áron, ami kb. 1333 Ft/hó-ra jön így ki.

2. Ha be is neveztél a 999 Ft-os kedvezményes akcióba, akkor folyamatosan elő kell fizess, különben megvonják a kedvezményt. Ha akár önhibádon kívül, megszakad az előfizetés (pl. mert nincs pénz a kártyádon, vagy letiltja a bank a tranzakciót), vagy ha szünetelteted, akár egy év után úgy döntesz, hogy nem akarod folytatni, akkor vissza kerülsz a normál előfizetői kalapba.

3. Ha nem akarsz vacakolni minden hónapban a levonogatással, mert pl. biztonságos web kártyát, vagy másodlagos számlát használsz a netes fizetésekre, amin nem tartasz folyamatosan pénzt. És ha éppen nincs rajta, és megpróbálja levonni, és nem tudja, máris ugrik az előfizud.

4. Egy évre előre kifizeted, és utána nincs rá gondod, pl. az esetleges kártyás szarakodások nem érintenek (pl. a bank letiltja, lásd Prime-os nyüglődés), de az esetleges díjemelések se fognak érinteni egy évig.

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8723) zzola válasza Spec (#8722) üzenetére


zzola
félisten

1. Havi 990-et levon a számlámról, az összes többi nem játszik.
Ez maximum neked jó lehetőség.. Köszi, de 4 havi díjat nem dobnék ki az ablakon a "jó" ajánlatod miatt. :N

[ Szerkesztve ]

(#8724) Spec válasza zzola (#8723) üzenetére


Spec
őstag

Senki nem mondta, hogy azok, akik benne vannak a 990-es akcióban, és folyamatos előfizetők, azok váltsanak az éves konstrukcióra. De mindenki másnak érdekes lehet a dolog. Szerintem felesleges ezen rugózni, akit érdekel, az örül, akit meg nem az pörgessen tovább. :U

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8725) zzola válasza Spec (#8724) üzenetére


zzola
félisten

Így van, főleg az Hbo topikban...

(#8726) erahurka válasza Spec (#8724) üzenetére


erahurka
félisten

Milyen élethelyzet hogy az ember nem akar folyamatosan előfizetni, ezért előfizet 1 teljes évre? Ez azoknak lehet hasznos akik lemaradtak az 1000 forintos akcióról, vagy valami miatt megszakadt az akciós előfizetésük, és pont. Akkora feneket kerítesz neki mintha 100 forintos tejre lehetne előfizetni a Lidlben. És ahogy zzola is írja, mi köze ennek az HBO Maxhoz?

(#8727) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kérlek engedjük el a témát srácok. Köszi

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8728) erahurka


erahurka
félisten

Ezen a héten sok film jön, de annyira nem tűnnek érdekesnek.

[ Szerkesztve ]

(#8729) totron


totron
addikt

A váltás átregisztrálással jár ebben az esetben is majd?

(#8730) alratar válasza totron (#8729) üzenetére


alratar
addikt

Nem hinném.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8731) erahurka


erahurka
félisten

A májusi felhozatalra nagyon kíváncsi leszek. Több Sony filmnek is ideje lenne bekerülni, idei Magic Mike és a Creed III is jöhetne, akár Shazam 2, Walking Dead utolsó harmada se lenne már rossz. Meg ugye 30-án csomó film lekerül, néhány régi klasszikussal igazán erősíthetnének. Április második fele nem volt valami erős azért filmekben, sorozatból ezen a héten is jön kettő érdekes start.

Criterion collection meg A24 filmek jöhetnének ezerrel amiknek szabadok a magyar jogaik.

[ Szerkesztve ]

(#8732) hellomi


hellomi
tag

Sracok!
HBO elofizetest szeretnek csinalni, de ugy olvastam, hogy abba az orszagba, ahol regisztralsz, azt a lokaciot kaptad, olyan nyelvu tartalmak/feliratok is lesznek. Igaz ez?
Kulfoldon tartozkodok, ha innen csinalnam, nem szeretnek csak itteni lokalizacioval ellatott tartalmakat latni.

Amennyiben igaz, valaki tudna esetleg segiteni egy regisztracioban? Priviben is johet. Nem lennek halatlan! :R

ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

(#8733) zzola


zzola
félisten

Philips TV-n nem remekel az app, simán kifagy és kidob. Frissítés nincsen...

(#8734) erahurka válasza zzola (#8733) üzenetére


erahurka
félisten

Én Android TV-s appon akartam belenézni valamibe de nem adott képet :D Maradok a Kodi addonnál.

(#8735) spiky03 válasza erahurka (#8734) üzenetére


spiky03
veterán

Ott 720p a legnagyobb felbontás?
Én jelenleg PC-n használom a böngészős verzióját.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#8736) erahurka válasza spiky03 (#8735) üzenetére


erahurka
félisten

Android TV-n szerintem 4K is mehet, én Full HD-ra korlátoztam mert nem tud többet a tévém. PC-n a Kodi is csak 720p.

(#8737) spiky03 válasza erahurka (#8736) üzenetére


spiky03
veterán

Azon igen, a Firesticken is van 4K is, de azt már nem használom, mert azt is szeretném kiváltani a PC-vel.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#8738) erahurka válasza spiky03 (#8737) üzenetére


erahurka
félisten

Hát reméljük a Max majd kap Windowsos appot vagy megoldják böngészőben a Full HD felbontást.

(#8739) spiky03 válasza erahurka (#8738) üzenetére


spiky03
veterán

Ámen!
De reméljük nem csak Win11-re, mint pl az Apple Tv+. :(((

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#8740) erahurka


erahurka
félisten

Májusi felhozatal: [link]

Nem estem hanyatt tőle. Meg nagyon régen jött már régebbi teljes sorozat, pedig tuti lenne még mit kitenni a Warner katalógusából.

Majd a Sorozatjunkie cikke lesz érdekes hónap elején, ahol napi bontásban kinn lesz a májusi terv.

(#8741) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8742) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv, jól gondolom hogy az alábbi példát nézve csak akkor lesz eleve 4K tartalom ha az eszköz támogatja a Dolby Vision-t is?
Kodin is néztem.

(#8743) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv!
Az HBO Max Android TV-s app másnál megy ma este?
Tegnap még jó volt, ma azt írja, hogy "Nem sikerült kapcsolódni a szolgáltatáshoz".
Kényszerített leállítás majd gyorsítótár törlés megvolt, TV reboot is volt.
App frissítés nincs, Webview frissítés volt, de nem segített.
Számítógépen megy.
Nem tudom mit lehetne még tenni.
:F
Köszönöm.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#8744) TiberiusX válasza eclipse19 (#8743) üzenetére


TiberiusX
tag

Nálam is ez a helyzet… megcsináltam mindent amit Te is.
Mobilon, PC-n megy.
Esetleg találtál megoldást?

(#8745) eclipse19 válasza TiberiusX (#8744) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ezek szerint nem nálam van a hiba.
Én már eltettem holnapra a problémát, hátha addig megoldódik és nincs is más ötletem az eddigieken túl.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#8746) blg válasza eclipse19 (#8743) üzenetére


blg
senior tag

Nálam működik
Philips PUS7304 TV

(#8747) Tin válasza eclipse19 (#8743) üzenetére


Tin
veterán

2 órát csesztem el rá, de semmi. Felraktam a legújabb verziót is az el se indul, a logo után kidob az app. Chromecast mobilról megy, app Xboxon szintén, csak azon néha rángat a kép. Mobilos is megy.

De az Android TV-n nem. Amúgy Philips PUS8503. Hibaüzenet ugyanaz: "Nem sikerült kapcsolódni a szolgáltatáshoz"

(#8748) Tin


Tin
veterán

Nálam továbbra sem működik Android tévén. Meg tudnák nézni mások, hogy náluk megy-e Android tévén, illetve leírni a tévé márkáját, és hogy milyen verziót használnak az appból (legújabb vagy régebbi)?
Olyan, mintha kitiltották volna az Android appot, vagy bizonyos tévéket a szolgáltatásból, és nem igazán értem, miért.

(#8749) totron válasza Tin (#8748) üzenetére


totron
addikt

Mert az androidos támogatás (szofver-termékidők) nyúlfarknyiak. Felesleges nekifutni milliomodszorra is, ez akkor sem változik, ahogy eddig sem tette. Külső lejátszók, chromecast-like megoldások témáiba kell alámerülni vagy HTPC, laptop. Eljöhetne már a nap, amikor ez tudatosul és elfogadódik.

(#8750) Tin válasza totron (#8749) üzenetére


Tin
veterán

Fogalmam sincs miről beszélsz, ez a hivatalos app. A kérdés arra irányult, hogy másnak megy-e Android TV-n, nem az alternatívákra. Mobilon, PC-n, Chromecaston megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.