Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) Mr.V


Mr.V
csendes tag

Dettó, én sem találom.

(#7502) Csavez™ válasza toto0569 (#7500) üzenetére


Csavez™
veterán

Nem használok routert, minden tv-hez vezetéken megy a net, mint írtam 1000mb/s. Kábel letesztelve speedtest-el, 890-en van rajta.
#7498zseko
Az a rendőrös? 2 részt megnéztem, nem rossz, de annyira nem kötött le.

ddr5 2x24@8400 ram kit eladó

(#7503) toto0569 válasza Csavez™ (#7502) üzenetére


toto0569
addikt

Az csak az idézett szövegben volt. Az aláhúzott rész a lényeg. Tegnap kapott az LG egy frissítést de kábelen 1x mégis besz@rt. Nekem is 1000 Mbit/s a csomagom cat7 a kábel és attól függetlenül kábelen behal néha a streamelés ,amíg wifin pöpecül megy...csak egy Sagemcom modem az amit használok + 1 switch

(#7504) gyűrű válasza toto0569 (#7503) üzenetére


gyűrű
addikt

Tök mindegy, ha a tv lanportja csak 100-as. Mondjuk a streamingre elég kéne legyen, mert 35 fölé nem megy. Megoldás lehet egy usb3-Gb-lan adapter . Azzal 2=300 mega fölé megy... Annyi elég kell hogy legyen.

(#7505) Alex91 válasza toto0569 (#7503) üzenetére


Alex91
félisten

Probald ki, hogy a TV-t kihuzod a 230V-bol, majd visszadugva a gyorsinditast kikapcsolod…

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#7506) zseko válasza toto0569 (#7503) üzenetére


zseko
veterán

Ha jól emlékszem semmi köze a nethez, úgy rémlik az új appal sokaknak problémája van aki frissített, percekig homokórázik és tölt, belassul.

HR24.hu

(#7507) smc


smc
addikt

További tapasztalat:
iPaden amúgy egész jól megy, nem szokta eldobálni, pedig telóról osztom a netet, nem emlékszem hogy bármikor is lett volna vele gond. Leszámítva az agyatlan programot, ami még akkor is szüneteli a lejátszást amikor a control centert lehúzom, nem beszélve arról ha PiP-be rakom, ahol még az is jár mellé, hogy ha egy sorozatrész végetér egyszerűen bezárja a lejátszást.. :D Természetesen jeleztem nekik hogy ez így elég tré.
Ellenben a TV-n (LG, legújabb webos) sokszor állt meg, elcsúszott a szinkron, vagy be sem töltötte az adott filmet. Mindezt úgy hogy sem netflix, sem apple tv+ nem csinál semmi hasonlót, tehát nem a nettel van baj.

Végignéztem vele a Sex and the city sorozatot, tehát elég sokat ment az elmúlt héten, no meg a Batmant.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#7508) EmThor válasza Mr.V (#7501) üzenetére


EmThor
addikt

Közben újra látszanak a tartalmak, mikor valami újat adnak hozzá akkor szokott ilyen eltűnős játék lenni.

Volt hogy angol kezelőfelület látszódott + volt coming soon szekció is.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#7509) pkaresz válasza - = Zk = - (#7495) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Ez engem is érdekelne, most néztem ki a "fire sticket, de akkor lehet nem ez lesz ha macera.
Ha van infód, megoszthatnád, köszi! Egy plazmára lenne ami nem okos tv.

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#7510) zseko válasza pkaresz (#7509) üzenetére


zseko
veterán

Nem macera, ha jól emlékszem nekem ez van feltéve, bejelentkezés után magyar.

HR24.hu

(#7511) pkaresz válasza zseko (#7510) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Köszi! :-)

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#7512) pkaresz válasza zseko (#7510) üzenetére


pkaresz
senior tag

Megrendelve. :-)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#7513) fokukac válasza l.skywalker (#7469) üzenetére


fokukac
nagyúr

megnéztem megint, Chromecast 2-n összevissza van még mindig a felirat, általában balra, és eléggé fent. oszcillál fel-le, és néha megy csak be középre, egy-egy alkalommal...

A méretét nem lehet állítani (HBO Go alatt lehetett), de nekem nagyon nincs bajom a mérettel., igazából még talán túl nagy is.
Az összevissza mozgó elhelyezkedéssel viszont van bajom.
Amúgy mióta van ez a dolog, inkább a dune hd magic lejátszómon nézem a HBO-t és ott középen van, lehet állítania feliratot, felirat hátterét, meg minden. Viszont az elhelyezkedése ott is oszcillál, fel-le, de nem olyan vészes.

Szóval így néz ki CC2-n. A kép közepe a Panasonic feliratnál van. De az is látható, hogy mennyire nem a kép alján van a felirat, hanem túlságosan magasan....

Van amúgy egy tartalék CC3-am is nyaralásokhoz, lehet, megpróbálom majd azt is.


.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7514) toto0569


toto0569
addikt

Én kíváncsiságból rendeltem most egy Xiaomi mi box-ot
Majd meglátjuk mire jó...

(#7515) l.skywalker válasza fokukac (#7513) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Megnézem én is majd, mert tényleg lehet, hogy én vagyok ennyire "igénytelen"... :O

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7516) blakey válasza fokukac (#7513) üzenetére


blakey
félisten

Amerikai feliratozásnál ez elég gyakori, gondolom onnan "örököltük".

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#7517) fokukac válasza blakey (#7516) üzenetére


fokukac
nagyúr

mi gyakori? Hogy oszcillál fel-le, jobbra-balra?

A netflixen valóban van ilyen néha, hogy amikor jönnek a film elején a kiírások, hogy rendező, stb. akkor addig felrakja, de csak addig.
illetve láttam még olyat telefonos netflix appon, hogy az angol felirat úgy volt, hogy ha balra volt a képen az, aki beszélt, akkor bal oldalt volt a felirat, ha pedig jobbra volt, akkor jobbra volt a felirat....

De itt a HBO-nál nem erről van szó, ez egy programhiba. Meg eleve, miért nem a kép alján van a felirat, miért kell a kép egyharmadához rakni magasságban? egy csomószor kitakarja a szereplők arcát...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7518) blakey válasza fokukac (#7517) üzenetére


blakey
félisten

A fel-le ugrálás“streaming” hülyeség.

Nálad egyértelműen sz@r a feliratkozás. Nem sikerült megoldaniuk.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#7519) Csavez™ válasza zseko (#7506) üzenetére


Csavez™
veterán

Igen, a netflix+primevideo-val nincs gond, de ma jött egy frissítés az lg hbomax apphoz, valamivel jobb a helyzet, a menü még lassan tölt be, de már csak egy akadás volt, az is az első percben!

ddr5 2x24@8400 ram kit eladó

(#7520) oszy


oszy
veterán

Androidra mára elesett az HBO Max? Pörög, forog és ennyi. :/

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7521) Kaba válasza oszy (#7520) üzenetére


Kaba
veterán

Nem csak ma, már korábban is volt ilyen.

(#7522) Adama123 válasza oszy (#7520) üzenetére


Adama123
tag

Nálam működik rendesen androidos mobilon.

(#7523) Wade0303 válasza dino_m (#7473) üzenetére


Wade0303
aktív tag

HBO Max feliratra var es amiatt van hetekkel lemaradva? Jo vicc. Kirakjak azok szemrebbenes nelkul google forditoval: [link] [link]
Angol felirat meg egyaltalan nincs, gondoljak "proli magyaroknak minek". Igazi balkani szinvonalon kapjuk ezt is, egy forintot nem er igy...

[ Szerkesztve ]

(#7524) erahurka válasza Wade0303 (#7523) üzenetére


erahurka
félisten

Láttam, nagyon gáz. De akkor tényleg legalább ott lenne az angol felirat.

Amúgy a szinkron elvileg rendben van, akkor miért nem az alapján dolgoznak? Amíg rögzítik a szinkronhangot, a fordításból lehetne feliratot gyártani. Vagy ehhez 200IQ kell?

Vasárnap elvileg érkezik amúgy az ÖSSZES James Bond film! :Y Terveztem egy ideje hogy újra ledarálom őket, így neki is fogok állni szerintem :D Csak az appok is kapnának már rendes frissítéseket, telefonon zavaró hogy nem használja ki a teljes kijelzőt nagyításkor, meg fos az újdonságok menüpont és jó lenne látni mi az ami hamarosan lekerül. :((

(#7525) #46824192 válasza erahurka (#7524) üzenetére


#46824192
törölt tag

Telefonon hogy használja ki a kijelzőt ha nem ugyanaz a képarány ?

Vagy nyomott/nyújtott lesz a film, vagy vágott valamelyik terület. Egyik sem jobb mint a másik

(#7526) oszy válasza Adama123 (#7522) üzenetére


oszy
veterán

iOS-en működik, de droidos tv-n nem ment este. Ma még nem néztem.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7527) erahurka válasza #46824192 (#7525) üzenetére


erahurka
félisten

Vágott. De nekem az a bajom, hogy nem tölti ki az egészet, és így egyik oldalon szögletesek a sarkok, a másik oldalon kerekítettek, elég hülyén néz ki.

Nem olyan vészes amúgy belezoomolni, én úgy vagyok vele hogy ilyen kis kijelzőn inkább legyen kitöltve a hely, és akkor ne legyen hajuk az embereknek.

(#7528) fokukac válasza oszy (#7520) üzenetére


fokukac
nagyúr

Tegnap este ~3 órán át néztük, androidos dune boxon.
Tökéletesen ment.

@l.skywalker: Chromecast témakörben. Előástam a tartalék CC3-ast, felinstalláltam, azzal is pont ilyen a GBO Go felirat. balra, magasan, összevissza.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#7529) syIex


syIex
veterán

Sziasztok!
Elkezdtem nézni a Tokyo Vice nevű sorozatot amiből elvileg már 7 rész kint van és holnap érkezik a 8. utolsó rész. Viszont nekem csak 4 rész érhető el... :F Ez valami rendszer bug vagy rosszul informáltak?

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#7530) oszy válasza syIex (#7529) üzenetére


oszy
veterán

Most néztem meg telefonon. Nekem is csak 4 részt mutat.

10 rész lesz belőle?

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7531) syIex válasza oszy (#7530) üzenetére


syIex
veterán

Elvileg 8...

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#7532) babcehh

Sziasztok!

Egy LG 42 UB820V TV-m van jelenleg, ami nem támogatja a HBO-t (2014es modell), telefonos miracast segítségével a TV-re kapcsolódva rettenetesen szaggat,akadozik a kép és a hang is. Esetleg ezt lehet valahogy orvosolni, vagy van rá bármilyen ésszerű megoldás?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#7533) Skillerz válasza syIex (#7529) üzenetére


Skillerz
tag

Igen Amerikában valóban a 8. Résznél járnak, de az itthoni HBO Max annyira prémium, hogy 4. Részig van felirat, minden pénteken jön az újabb rész...

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#7534) Wade0303 válasza Skillerz (#7533) üzenetére


Wade0303
aktív tag

És ha nincs (google fordítós) magyar felirat akkor már ki sem lehet rakni az aktuális epizódot? Érdekes pl. Netflixnek ez simán megy. Komolyan nem tudják elképzelni az HBO itthoni alkalmazottjai, hogy vannak akik eredeti nyelven szeretnek filmezni? De a Maxon még akkor sincs eredeti nyelvű felirat mikor 4 hét késéssel végre kirakják.

[ Szerkesztve ]

(#7535) syIex válasza Skillerz (#7533) üzenetére


syIex
veterán

Jó tudni, köszi! :R

Me, I always tell the truth. Even when I lie!

(#7536) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

A Dűne sorozat első két részét a csernobil rendezője fogja rendezni:
Legendary on Twitter: "We’re excited to announce that Johan Renck will be directing the first 2 episodes of Legendary’s Dune: The Sisterhood series. From showrunner Diane Ademu-John the series will stream on @hbomax. https://t.co/29SZP4GJcx" / Twitter

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7537) pkaresz válasza zseko (#7510) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!
Megjött a Stick minden ok.
Köszi!

Üdv Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#7538) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Folytatást kap a Batman [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7539) #46824192 válasza l.skywalker (#7538) üzenetére


#46824192
törölt tag

Egy is sok volt belőle :U

(#7540) Somatom válasza l.skywalker (#7536) üzenetére


Somatom
veterán

Szeretem a műfajt, megnéztem a filmet, de az csak az első rész. Hol a folytatás? Vagy, az még nincs?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#7541) l.skywalker válasza Somatom (#7540) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem az más. Van a mozifilm ami most jött ki és lesz egy sorozat majd.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7542) Somatom válasza l.skywalker (#7541) üzenetére


Somatom
veterán

De, a mozifilm is sorozat, mert most se füle, se farka.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#7543) erahurka válasza Somatom (#7542) üzenetére


erahurka
félisten

Már készül a film folytatása is, 2023 vagy 2024, már nem emlékszem mit írtak premierre.

Májusban jön majd a régi Dűne film amúgy maxra. Meg van egy rakás könyv ha el akarsz merülni az univerzumban.

(#7544) l.skywalker válasza Somatom (#7542) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Végül is az egésznek az alapja egy könyv ami sorozat :D

De van füle és van farka. Nagyon jól fogták meg, hogy az első rész nem érinti a könyvnek a fő irányvonalát, ellenben egy jó ízelítőt ad az egészből.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7545) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

És ezekkel bővül még a Batman univerzum:

"#TheBatman universe is expanding
🦇 The Batman 2
🐧 Penguin series
❓ Riddler: Year One
⛓ Arkham series

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7546) Redlight2


Redlight2
tag

Hello!

Valakinek van tippje , hogy miért nem enged be egyik felületen se az HBOMax?

Azt írja, az e-mail vagy a jelszó nem megfelelő.

Jelszót cseréltem sikerrel ;] De se böngészőben,se telóról se tabletről nem enged be. Tegnap még semmi gondom nem volt.

(#7547) pkaresz válasza Redlight2 (#7546) üzenetére


pkaresz
senior tag

Email címedre nem kaptál jelszó módosításáról emailt amit el kell fogadni? Úgy rémlik mintha kellett volna.

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#7548) sunavlys válasza sunavlys (#7483) üzenetére


sunavlys
senior tag

Tegnap volt valami frissítés ( ha jól emlékszem), és megint el kezdett szaggatni. :W

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#7549) darkrock


darkrock
aktív tag

Sziasztok!
A Gyűrűk Ura bővített változata nincs fent HBO Max-on?
A múltkor mintha láttam volna, de most nem találom.

(#7550) Kaba válasza darkrock (#7549) üzenetére


Kaba
veterán

Nem is volt a Maxon bővitett változat, csak a Hobbitból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.