Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8652) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8653) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8654) erahurka válasza l.skywalker (#8653) üzenetére


erahurka
félisten

Izgi lesz a hétvége. Mondjuk nem értem az a mocsaras film miért nem jön már, előbb volt moziban mint a Bullet Train. Meg a Krokodili is, bár azzal már leolvasztottam egyszer az agyam. Kicsit a Sony szűkíthetné a mozibemutató és az HBO Max premier közti időt.

[ Szerkesztve ]

(#8655) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8656) erahurka válasza l.skywalker (#8655) üzenetére


erahurka
félisten

Ez most elég gyenge hét lesz.

(#8657) zzola válasza erahurka (#8656) üzenetére


zzola
félisten

Az egész gyenge, ahogy van. Hol vannak új filmek...

(#8658) erahurka válasza zzola (#8657) üzenetére


erahurka
félisten

Elég jó filmek szoktak felkerülni azért. Múlt héten két Cronenberg, előtte Gonosz Halottak. Most csak a Sólyom végveszélyben érdekel. De legalább tudok nézni olyat ami régóta fenn van a listámon.

(#8659) zzola válasza erahurka (#8658) üzenetére


zzola
félisten

Engem nem igazán érdekelnek a régi filmek. A Sólyom végveszélyben az egyik kedvenc, de akkor is....

(#8660) erahurka válasza zzola (#8659) üzenetére


erahurka
félisten

Akkor se ha nem láttad még őket? :F

(#8661) zzola válasza erahurka (#8660) üzenetére


zzola
félisten

Nem igazán. Annyi idő azért nincsen filmezni, inkább az új filmek/sorozatok érdekelnek. :)

(#8662) l.skywalker válasza zzola (#8661) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Itt azért ez nem lesz mostanában jellemző mikor amúgy is ahol tudják ott vágják a szolgáltatást. De az új Brad Pitt film előző héten került fel

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8663) erahurka válasza l.skywalker (#8662) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem márciusban (de akár már április végén) jön a Shazam 2., meg jövő hónapban most már tényleg illene feltenniük az Ahol a folyami rákok énekelneket. De mi számít újnak, akinek day 1 saját gyártás kell, annak a Netflix a legjobb opció. Mondjuk azt meg hagyjuk milyen minőségűek a Netflix filmjei, hétvégén pont befürödtem egy nagyon várt koreai újdonságukkal...

[ Szerkesztve ]

(#8664) ferenck válasza l.skywalker (#8662) üzenetére


ferenck
senior tag

De az új Brad Pitt film előző héten került fel

Ja, HD-ben. Virágboltban hónapok óta megvan már 4K DV Blueray ripben. :(((

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#8665) l.skywalker válasza ferenck (#8664) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ő nem a nétykát hiányolta, hanem úgy általában a filmeket. Én személy szerint pedig még mindig nem ültem fel a sokkás vonalra, mert amíg a tévéadások maximum HD-ben futnak, addig én FullHD-s tévét használok. Van egy 4K-s megjelenítőm itthon a PC-hez, de az nem filmnézésre van. Mikor sokan majd a "nyóckát" fogják számon kérni és elterjedt lesz a 4K majd akkor veszek. :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8666) ferenck válasza l.skywalker (#8665) üzenetére


ferenck
senior tag

Én csak azt akartam mondani, hogy ha van jó minőségű változat egy filmből, akkor az lenne a minimum, hogy az is elérhető legyen egy fizetős platformon. Így mindenki olyan minőségben nézhetné amilyet a tévéje le tud játszani. De az, hogy nem legális, ingyenes oldalakon több hónapja fent van az elérhető legjobb minőségben és amikor a legális, fizetős oldalon több hónap után végre megjelenik, de csak gyengébb minőségben, az nem igazán a legalitás felé tereli a népet.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#8667) erahurka válasza l.skywalker (#8665) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem HD Ready tévém van :D

(#8668) l.skywalker válasza ferenck (#8666) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a bevételek elosztása miatt van szerintem. Az apple (és gondolom a google is) már árulja az említett filmet 4K-ban, ill. bérelhető is. Ha ott már kifutotta az idejét, majd streaming-ben is lesz 4K

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8669) Somatom


Somatom
veterán

Lehet, hogy dobni fogom ezt a Maxot. Az előbb regeltem a SkyShowtime -ra és havi ezresért sokkal jobban tetszik a filmfelhozatal.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8670) Kaba válasza Somatom (#8669) üzenetére


Kaba
veterán

Az Amazon Prime Video is egy ezres kb. hasonló a tartalom, de ott lényegesen jobb a kép és hangminőség.

[ Szerkesztve ]

(#8671) Somatom válasza Kaba (#8670) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem tökéletesen megfelel a SkyShowtime minősége.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8672) erahurka válasza Somatom (#8669) üzenetére


erahurka
félisten

Csak nem érkezik rá semmi új.

(#8673) Somatom válasza erahurka (#8672) üzenetére


Somatom
veterán

Nagyjából havonta egyszer szoktam ránézni a Max -ra, de nem sok nézhető újdonságot látok. Filmekről beszélek, nem nézek sorozatokat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8674) erahurka válasza Somatom (#8673) üzenetére


erahurka
félisten

Azért itt befut egy hónap alatt 20-30 film, SkyShowtime-on meg azt hiszem 5 érkezik áprilisban. Kinek mi a nézhető, Cronenberg nem számít annak akkor nem tudom mi kéne rá. Márvell meg Avatár 2 gondolom.....

(#8675) l.skywalker válasza erahurka (#8674) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezért mondom, hogy nem érdemes ízlésről vitatkozni (persze, ez nem vita, csak előre próbálom menteni :I ), mert én pl. az a fajta vagyok akinek néha kell, hogy valami újat lásson de gyakran van olyan, hogy megnézek inkább 1-2 filmet újra, akár évente. Egy példa: nagyon szeretem a középkori klasszikus lovagos filmeket vagy egyéb történelmi filmeket hasonló korokból. Megnéztem az HBO-n a Green Knight-ot és a Skyshowtime-on a Northman-t. Mindkettő számomra túlságosan elvont volt, ezért pár nap után már azt néztem mit tudok megnézni, ami kielégíthetné ezt az igényemet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8676) Somatom válasza erahurka (#8674) üzenetére


Somatom
veterán

Ezekre véletlenül ráhibáztál. :) Bírom a Marvell filmeket és az Avatar is bejön (bár a folytatást még nem láttam). Vígjátékok, stb. Könnyed szórakozás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8677) mobilizmo válasza erahurka (#8674) üzenetére


mobilizmo
addikt

Ha mondok néhány olyan filmet ami számodra már nagy valószínűséggel nem nézhető, akkor lenézlek téged? :)

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#8678) zzola válasza mobilizmo (#8677) üzenetére


zzola
félisten

Ezt én sem értem! HA nem egyezik az ízlésünk, akkor nekem már semmi nem jó? :F

(#8679) negyven2


negyven2
veterán

Észak Amerikában május 23-án indul majd el, de nálunk még egy ideig marad az HBO Max név (2024)!

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8680) GoodSpeed válasza negyven2 (#8679) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

1590 Forintos. Ár örökre?

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8681) negyven2 válasza GoodSpeed (#8680) üzenetére


negyven2
veterán

Elvileg csak új nevet kap csak. Azt már korábban bejelentették, hogy nem vonják össze a Discovery+-al, így elvileg az árnak nem kéne változnia majd. De ezt jövőre majd megtudjuk. Bár ugye kint is csak simán rebrand-et kap a szolgáltatás, az árak maradnak.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8682) GoodSpeed válasza negyven2 (#8681) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

https://pcworld.hu/pcwlite/nevet-valt-az-hbo-max-valtozik-az-ara-is-324798.html

"
Az előfizetők három szint közül válogathatnak majd:
A Max Ad-Lite 9,99 dollárba kerül egy hónapra vagy 99,99-be egy évre, és ennek előfizetői két készüléken fogyaszthatják a tartalmakat egyszerre, legfeljebb 1080p-s felbontásban, 5.1-es hanggal, ám reklámokat kell elviselniük cserébe, és nem tölthetik le a filmeket, sorozatokat, műsorokat;A Max Ad Free-ért 15,99 dollárt kell fizetni, vagy egy évre 149,99-et, és ugyanazt nyújtja, mint az iménti, de reklámok nélkül, illetve 30 tartalom letöltésének lehetőségével;A Max Ultimate Ad Free pedig 19,99 dollárba kerül havonta vagy évente 199,99 dollárba, négy eszközön használható párhuzamosan, 4K-s felbontást, Dolby Atmos hangot, és 100 tartalom letöltésének lehetőségét kínálja.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8683) skroy válasza GoodSpeed (#8680) üzenetére


skroy
senior tag

Nem. Fél áron örökre. :)

(#8684) l.skywalker válasza negyven2 (#8679) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Berendelt at HBO Max egy Harry Potter sorozatot: [link]
Jönni fog egy GiT előzmény sorozat is: [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8685) Mr K válasza negyven2 (#8679) üzenetére


Mr K
senior tag

Hivatalos: Max lesz az HBO Max, jön még egy Trónok harca, lesz Harry Potter-sorozat
"Az amerikai árazást is bejelentették:
- A reklámmentes változat egy hónapra 15,99 dollár, egy évre 149,99 dollár.
- A reklámos változat egy hónapra 9,99 dollár, egy évre 99,99 dollár.
- Egy úgynevezett „ultimate” előfizetésben nincs reklám, 4K UHD felbontást és Dolby Atmos hangot támogat, 100 letöltést enged, ez havonta 19,99 dollár lesz, egy évre pedig 199,99 dollár."

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#8686) hadam98


hadam98
senior tag

Ez az összeolvadás és ezt azt kukázták meg hasonlók úgy néz ki előre láthatólag nagyon is jót tett a szolgáltatásnak. Olyan sorozatokat jelentettek be, hogy na :C
Az előzetesek megtalálhatók a hivatalos angol YouTube csatornán illetve több olyan van aminek nincs előzetes viszont be lett szinten jelentve.

(#8687) negyven2 válasza Mr K (#8685) üzenetére


negyven2
veterán

Igen, időközben én is megtaláltam. Twitter-en először csak a $15.99-es előfizetést láttam még, az meg ugyan az mint most (mármint a reklám menetes, mert a reklámos, az $9.99).

Most pedig lényegében a Netflix stratégiát veszik át.

Vagyis lesz a fapados reklámos kiadás $9.99-ért (kettő párhuzamos streaming/1080p/5.1), lesz az ezzel megegyező tudású reklámok nélküli kiadás $15.99-ért (pluszban itt lesz a 30 offline tartalmi letöltés)

És bejön a $19.99 kiadás, amiben lesz a 4K/Atmos/100 offline dolog.

Viszont nálunk eleve más árak voltak és vannak más országokhoz képest is (ami jelenleg ~$7 körül van).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8688) negyven2


negyven2
veterán

Hamarosan érkezik a Max. Íme, a legfontosabb tudnivalók:

- Mi az a Max?

Májusban az HBO Maxból Max lesz az USA-ban.

A Max egy felületen kínálja a népszerű HBO Max-tartalmakat és a Discovery TV-márkák kedvenceit: Discovery, TLC-t és még sok mást – mindezt ugyanazon a nagyszerű áron.

- Mikor lesz elérhető a Max az országomban?

Májusban az HBO Maxból Max lesz az USA-ban. Terveink szerint a Max-et több országban is elindítjuk 2024-ben.

A Max elindulásáig az HBO Max továbbra is elérhető lesz az országodban. Ezzel kapcsolatban itt nyújtunk folyamatos tájékoztatást az elkövetkezendő hónapokban.

Vagyis nem a klasszikus értelemben egyesül a HBO Max/Discovery+, hanem inkább onnan vesznek át "ismert" tartalmakat, illetve lesznek majd olyanok is amiket mindkettő szolgáltatásban megtalálhatjuk majd (közös produkciók). De kint a Discovery+ is megmarad mint külön platform.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8689) blakey válasza l.skywalker (#8684) üzenetére


blakey
titán

GoT az a "GIT", nem? :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8690) l.skywalker válasza blakey (#8689) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8691) erahurka


erahurka
félisten

Nem tudom most ezt hogy kell érteni amúgy. Vajon a más stúdióktól licencelt tartalmaknak annyi lesz ezzel? Remélem nem. Majd meglátjuk.

(#8692) negyven2 válasza erahurka (#8691) üzenetére


negyven2
veterán

Majd meglátjuk, mert a HBO Go/HBO Max átalakuláskor is megmaradtak a külsős tartalmak. Ráadásul itt eleve más license-ek vannak. Ami pluszban jönnek majd azok a Discovery nem szkriptelt tartalmának egy része. Vagyis kicsit rosszul fogalmaznak azok a cikkek amik a kettő szolgáltatás egyesülését konkrétan értik, mert valójában csak onnan fognak átjönni tartalmak, de nem a több ezer, hanem csak egy kis részük.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8693) erahurka válasza negyven2 (#8692) üzenetére


erahurka
félisten

Jó kérdés amúgy itt mi lesz, lehet nálunk teljes egyesülés, hiszen nincs jelen saját szolgáltatással a Discovery. Amcsi motorokat azért ledarálnám ha feltennék :D

(#8694) NyMRooD válasza negyven2 (#8687) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hát a netflix stratégia lekövetéséhez csak gratulálni tudok, feltolhatják maguknak az örökké 50% kedvezményt is, ha itthon is meglépik, majd előfizetk 1-1 hónapra amikor jön valami értelmes az éves előfizetés helyett (a 4k tartalom egy csomaggal feljebb pakolására gondolok, netflixnél legalább bőven van úgy tartalom).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8695) negyven2 válasza erahurka (#8693) üzenetére


negyven2
veterán

Kint se tartalmazza (még) a Discovery+ (ami külön jelenleg $4.99/$6.99) semmilyen tartalmát az HBO Max. Majd 23-a után a Max-ba fognak jönni a legnépszerűbb dolgaik.

NyMRooD: ezek a US árak és konstrukciók, itthon még nem tudni mi lesz (bár a hivatalos support oldal azt írja, hogy változatlan áron lesz elérhető... jelentősen ez bármit). Kint eleve az HBO Max most is $9.99/$15.99-be kerül. Persze ha kint élsz akkor érthető a hozzászólásod.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#8696) erahurka válasza negyven2 (#8695) üzenetére


erahurka
félisten

Csoda lenne ha a legnagyobb csomag lenne ennyi. Már annak is örülnék ha a reklámmentes maradna 1600.

[ Szerkesztve ]

(#8697) GoodSpeed válasza erahurka (#8696) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Meg annak, ha legalább böngészőben menne a FHD, vagy adnának ki egy WS appot, mint az Amazon Prime vagy a NetFlix.

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8698) erahurka válasza GoodSpeed (#8697) üzenetére


erahurka
félisten

Hát amúgy az tényleg nem ártana :D

(#8699) NyMRooD válasza negyven2 (#8695) üzenetére


NyMRooD
őstag

Legjobban nem az árazás húz fel (bár szerintem a 4k-s csomag drágább lesz mint a mostani kedvezményes), hanem az üzlet politika, hogy ők is meglépik azt, hogy a 4k-ért külön fizetni kell, nem tetszik ez az irány. A problémám az, hogy a többi extra dolog egyszerüen sem itt sem a netflixnél nem érdekel, 1-2 képernyő + 4k és reklámmentesség nekem teljesen megfelel, a mostani itthoni árazássokkal mindenre is előfizetek (ok, netflixet ketten fizetjük) és szinte teljesen leálltam a virágboltban vásárlással (inkább megvárom amíg 1-1 film felkerül valahová), de a várható változások engem abba az irányba fognak elvinni, hogy teszek a kedvezményekre és az állandó előfizetésekből időszakosak lesznek, amiből meg majd az lesz, hogy megint elkezdek virágboltba járni, ami nekik bevétel kiesést nekem meg kényelmetlenséget jelent.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#8700) Mr K válasza NyMRooD (#8699) üzenetére


Mr K
senior tag

Jól értem?
- Nem tartod jónak, hogy átalánydíjat kérnek a 4 párhuzamos stream-ért, hiszen neked legfeljebb kettő kell, fizessenek csak azok emelt összeget, akiknek négy kell.
- Nem tartod jónak, hogy emelt összeget kérnek a 4K-ért, jobb lenne egy átalánydíj (hogy a HD (ready) tévék tulajai nem néznek 4K-t, az az ő bajuk).
;]

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.