Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) GoodSpeed válasza azbest (#8247) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Mondjuk a magyar elit is a 30'-as években is hozzáfért az akkori nyugati technológiák jelentős részéhez, falun meg nemhogy telefon de még áram sem volt, ott még tiszta XIX. század feelingben éltek ...

(604) Rare unseen California 1940s in color [60fps, Remastered] w/sound design added - YouTube
Az amcsik meg kézikameráztak már akkor is.

#8246erahurka: Azért nagyon úgy néz ki, hogy az ötödik évaddal tényleg le akarták zárni teljesen. De az már nem fog elkészülni, viszont kb nagy vonalakban le van zárva, egy kérdés maradt nyitva az utolsó teszt, hogy sikerül e Doloresnek vagy sem.
David Zaslav felszámolta a világokat félév alatt :D

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8252) eclipse19 válasza GoodSpeed (#8243) üzenetére


eclipse19
senior tag

Nálunk még ott van a kínálatban.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#8253) GoodSpeed válasza eclipse19 (#8252) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ja, tegnap meg ma gyorsan lezavartam, aztán meglepődtem, hogy még mindig fent van :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8254) negyven2


negyven2
veterán

"Itt a teljes lista az HBO Maxos lekerülésekről - jellemző, hogy némelyik fel sem került itthon annak ellenére, hogy HBO Max Original.

- Westworld
- The Nevers
- Raised by Wolves
- FBOY Island
- Legendary
- Finding Magic Mike
- Head of the Class
- The Time Traveler’s Wife
- Gordita Chronicles
- Love Life
- Made for Love
- The Garcias
- Minx
"

via sorozatjunkie

Ez ugye USA HBO Max, de valószínűleg mindenhol le fog kerülni majd.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#8255) alratar válasza negyven2 (#8254) üzenetére


alratar
addikt

Nme baj, majd a Max-re visszarakják. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8256) zseko válasza GoodSpeed (#8236) üzenetére


zseko
veterán

"Amúgy gazdasági öntökönlövés kategória mindre előfizetni egyszerre."

Nekem négy előfizetés van, Netflix, HBO Max, Disney+, Amazon Prime Video. Ez valahol kb. ~8600-9000Ft körül van havonta. Mivel ketten fizetjük így nyugodtan felezhetjük, ami 4300-4500Ft. Kb. ennyibe kerül (a családban) a műholdas Digi előfizetés... ami tartalomban, használatban, képminőségben, hangban nem egy, hanem minimum három szinttel alattuk van. Azt hiszem nem kérdés, hogy melyikért fizetek inkább - gyakorlatilag ugyanannyit.

Abban azért persze van igazság, hogy képtelenség ennyi mindent megnézni, ám mivel nem egyedül vagyok, így ez van (amúgy enélkül nálam csak a Netflix maradna, csak azon van olyan tartalom amit nézek, a többin a töredéknél is kevesebb) - és, bár kicsit ferdítés, de számolhatom úgy is, hogy sok haverom havi húsz-harmincezreket dob ki feleslegesen cigire és piára, szóval ha bárki is felhozza hogy 'mert milyen drága', nyugodtan elgondolkozhat rajta, hogy valójában melyikünk szórakozása is a valóban drága. :)

HR24.hu

(#8257) GoodSpeed válasza zseko (#8256) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az Amazon Prime-ot megnézem, mert 899 Ft / hó, és van ingyenes próbahónap + Windows Store kliens :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8258) erahurka válasza GoodSpeed (#8257) üzenetére


erahurka
félisten

Mik vannak amúgy Prime-on? Felkerült már minden MGM film? Meg nem sajátgyártásból mekkora a merítés? Magyar felirat sok cucchoz van?

[ Szerkesztve ]

(#8259) zseko válasza erahurka (#8258) üzenetére


zseko
veterán

Árához képest sok tartalom, viszont itt a legkevesebb a magyarul nézhető cucc. Az újabbak és a népszerűbbek vannak magyarul is, de emellett még több más is.

HR24.hu

(#8260) blakey válasza zseko (#8259) üzenetére


blakey
titán

Számomra sok jó tartalom van, szerencsére nem zavar, ha csak angolul, 899 Ft-ért nagyon jól használható. Maga z app nem egy acélos, de egyelőre minden rendszeren stabilan működik

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8261) GoodSpeed válasza erahurka (#8258) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A papírforma érvényesül...

Azt mondja ingyen próbaidőszak... de azért rögtön levonna 899 Ft-ot, így akkor ez hogy van ingyen? Viszont ameddig nem engedélyezed a levonást, a tartalmat sem tudod megnézni. Ha viszont nem tudod megnézni a tartalmat, a katalógusban, hogy mi van, akkor zsákbamacska.
Nálam sokat számít a minőség, mert HBO Max esetében még egy WS alkalmazást sem tudtak kiadni, de legalább webböngészőben sem megy FHD-ban :(
Amazon Primeon fent van az Ember a fellegvárban (elvileg szinkronosan), és a Fear the Walking Dead is. De az utóbbiból 2. évadot sem láttam végig, tehát több mint 5 évadot nem láttam egyáltalán belőle, így megéri előfizetni. A 899 Fttal a legolcsóbb ajánlat, de ez nincs kőbevésve, már jelezve van, hogy változni fog.

Netflix vs. Amazon Prime Video - YouTube
Netflix vs. HBO Max - YouTube

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8262) LouiS22 válasza GoodSpeed (#8261) üzenetére


LouiS22
veterán

El kéne olvasni az apróbetűt is.
Ha korábban már aktiváltál bármilyen formában próbát, nem lesz érvényes a próbahónap.

Levonás pedig lehet a szokásos próbaterhelés is (x forinttal, ahol x bármilyen, nullát különböző érték lehet, a pontos értéket az ászf tartalmazza), ezzel ellenőrzik, hogy a megadott kártya érvényes. Olyan nagy újdonság nem lehet, mert nagyjából minden próbahónapos előfizetés így működik. Ezen fennakadni 2022 derekán érthetetlen.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8263) Rigormortiis válasza blakey (#8260) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mondjuk a mobilos appja nagyon jó, a képre kattintva megmutatja, ki van a jelenetben, plusz egy csomó hasznos imdb-s infót.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8264) Rigormortiis válasza LouiS22 (#8262) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Meg most komolyan...899 forintról beszélünk. Ha csak a top gunt nézi meg, már megérte.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#8265) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kérlek az Amazon Video témával menjetek át a megfelelő topikba!
Köszönöm

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8266) GoodSpeed válasza Rigormortiis (#8264) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A top gun fent van az HBO Max kínálatában is :D Amúgy megéri :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8267) negyven2 válasza negyven2 (#8254) üzenetére


negyven2
veterán

És akkor ezek a címek a mai naptól lekerültek az HBO Max kínálatból!

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#8268) erahurka válasza negyven2 (#8267) üzenetére


erahurka
félisten

Aztán majd csodálkoznak hogy miért áll földbe a Max... Olyan rossz hire lesz hogy se alkotók se előfizetők nem igen fogják választani.

(#8269) P1eTr0 válasza negyven2 (#8254) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Sajnálattal látom, tényleg lekerültek. Nem is értem teljesen... Igazából ez a bajom a streaming-el, hogy "jönnek-mennek" a tartalmak, a szolgáltató kénye-kedve szerint. Ezek után ne csodálkozzon senki, ha vannak olyanok, akik a virágbolt felé fordulnak.

Persze tudom, nem dől össze a világ, meg van még mit nézni, de ez akkor sem tetszik nekem. Ilyenkor legalább megerősödött bennem, hogy nem volt kár a BD/UHD tartalmak fizikai formátumban való megvétele... Költséges, de azok csak akkor kerülnek le/el a polcról, ha eladom őket :D (Jó, erre lehet azt mondani, az pedig idővel megpusztul...)

A Westworld-ot nagyon sajnálom, azt is, hogy elkaszálták. A listából talán 1-2 dolgot néztem volna meg, inkább az elv zavar.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#8270) Rison77 válasza negyven2 (#8267) üzenetére


Rison77
senior tag

De jó lenne, ha erről tájékoztatnák az előfizetőket akár email formájában akár a platformon.. Pénteken kezdtem el nézni a Raised by Wolfot, az első évadot ledaráltam, most jött volna a következő, de eltűnt a folytatásokból,hiába kerestem rá nem találtam, és utána szembesültem itt a kommenttel, hogy az is kikerül.. mert csak a Westworld miatt volt hangos minden. Ezt nem is értem mit spórolnak azon ha saját gyártású sorozatot vesznek le aminek a jogai náluk vannak kb, és máshol nem is elérhető.. Mindegy így marad a virágbolt.. :(((

(#8271) GoodSpeed válasza P1eTr0 (#8269) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

"akik a virágbolt felé fordulnak."

Alternatívát keresnek, legális másik Streaming szolgáltatót. Pl én előfizettem az Amazon Prime-ra.
Laptopon pozitívum az HBO-val szemben:
1080p natívan
saját kliens, és van fent rendesen tartalom. Most éppen újranézem az Ember a fellegvárbant, meg a Fear the Walking Deadösszes évadát, csak az elsőt láttam, meg a másodikból pár részt. Sajnos az HBO annyira elgyengült, hogy már én is úgy vagyok vele, hogy 7 év előfizetés után lehet, hogy lemondom, mert az, hogy levesznek így dolgokat, kiiktatták az LG okostévém támogatottságát is (oké Chromecast-ot kellene venni megint, már volt kettő :D , ez így nekem nem igazán pálya. Csak azért nem mondtam még le, mert ha összeszedik magukat akkor nem 1590-ért tudom visszaúíjtani hanem 2500-ért, annyit meg pláne nem ér...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8272) P1eTr0 válasza GoodSpeed (#8271) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Sajnos most én is úgy érzem, az HBO népszerűsége csökkenni fog. Még nekem is akciós az ára, illetve még mindig van rajta tartalom, ami érdekel, így simán megéri. De félek, hogy a tartalmak eltűnése nem fog megállni. A Netflix-el szemben én szeretem, hogy itt jóval több esetben vannak szinkronos filmek/sorozatok, így a családdal sokkal egyszerűbb ezt nézni. Viszont a Disney+-hoz képest alulmarad, mert ott pedig rengeteg a szinkronos és 4K-s tartalom.

Egyelőre marad nálam is, a streaming szolgáltatók között pedig a "második" helyen. Mondjuk az appjával kezdhetnének valamit, mert több (támogatott) eszközön is sokszor behal. Bár nem valószínű, hogy a jelenlegi helyzetben evvel foglalkoznak majd. Inkább, amikor jön az új "Max".

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#8273) GoodSpeed válasza P1eTr0 (#8272) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A szolgálólány meséjének folytatása az egyik ami marasztal :DValahol 47 milliárd $-t írnak, van ahol 55 milliárdot mint adósságot. Az előbbi összeg is akkora, hogy szőrőstől-bőrőstől megvehették volna belőle a Twittert, és még marad is 3 milliárd $ :D
Ha már új MAX lesz... vajon érvényben marad e az "örök" 1590 Ft-os havidíj? Tippre azt mondanám, hogy nem. Új név... bár azt sem teljesen értem, hogy minek csinálnak most egy úja MAX márkát simám, hiszen nem valószínű, hogy a Disney + és a MAX egymás mellett sokáig futna. Az előbbibe fogják beolvasztani (szerintem), és azt meg pláne nem feltételezem, hogy az addig kitartó előfizetőknek, Disney + 1590 Ft-ért örökre :D :(

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8274) erahurka válasza GoodSpeed (#8273) üzenetére


erahurka
félisten

Semmi köze egymáshoz a Disney+-nak és az HBO maxnak. Discovery streaming szolgáltatással lesz összeolvasztva, azért dobják ki az HBO nevet bár nem értem mi szükség van erre, miért nem lehet simán beletenni egy Discovery hubot a meglévő szolgáltatásba.

Szerintem azért nem nagyon jönnek 4K tartalmak mert az újra koncentrálnak most.

(#8275) GoodSpeed válasza erahurka (#8274) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Ja a két Dis... már megkavart :D
Már azt sem értettem, hogy miért kell böngészőben a sima FHD-t megtagadni, aztán 720P-ben nyomatni, vagy azt, hogy az HBO GO applikáció után a MAX-ot már a régebbi (pl LG 43UH6207 4K UHD TV) 2017-es TV-ktől megvonni... Gondoljunk bele, hogy valakinek van egy ilyen tévéje, laptop, PC meg nincs, így választhat, hogy vagy nem nézi, vagy okostelefonon nézi, esetleg 30K-ért vesz egy Chromecast 4-et ... szerintem akkor már előbb mondja le, aztán megy át valamelyik konkurenciához. Viszont az én esetem: LG TV adott, de ritkán nézném, viszont a Chromecast megint vevős dolog lenne rá... ami majdnem 2 évnyi HBO előfizetés ára ... van egy 700K-s laptopom, meg egy másik, kisebb értékű, de Webböngészőben voltam eddig kénytelen nézni, mert nem írtak egy nyomorult klienst rá, arról nem is beszélve, hogy Edge-ben 50Hz-en megy pedig Chromium alapú, Chromeban meg 144 Hz-en... ja és van okostelefonom, de állítólag táblagépen és okostelefonon SD-ben nyomja (nem néztem utána, csak úgy emlékszem, hogy így van), de nyilván nem azon akarok idehaza mozizni.

Pedig az okostelefon 1080 x 2400 felbontást bír natívan. Úton egyébként jó, meg amikor a másik lakásba megyek át :D

A szolgálólánymeséje viszont azért jó, mert az HULU-s tartalom lenne egyébként, szóval két szolgáltatónál is fent van.

Amúgy megkaptam a 7 napos próbaidőszakot :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8276) erahurka válasza GoodSpeed (#8275) üzenetére


erahurka
félisten

GO appokat lehetett volna frissíteni a régi tévéken végül is de szerintem nem lehet belekötni abba hogy egy új szolgáltatás új applikációja csak újabb tévékre érhető el.

Mondjuk nekem a 10 éves tévémen is vígan megy a Netflix.

(#8277) GoodSpeed válasza erahurka (#8276) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

A Netflix nálam is ment, 30 napig :DVégignéztem a Narcost kényelmesen. Szerintem a Netflix még most menne, de lehet a Prime is. Csak a NetFlix magában többe kerül mint a Prime + az HBO együttvéve :D Meg annyira nem ájultam el a Netflixtől akkor (mármint tartalomban).

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8278) zseko válasza GoodSpeed (#8275) üzenetére


zseko
veterán

Én gondolom miért vonták meg a régebbi tévéktől. Mert egy optimalizálatlan trágya szutyok fos az app, azért, és a tévék hardvere kevés hozzá.
Egy már jó pár éves, de amúgy maga idejében elég jónak mondható tabletem van (Tab S10.5), amin a HBO-nál, szemben az összes többi streaming szolgáltatóval, már a menün is érezhető a darabosság, filmet nézni pedig lehetetlen, mert kb. 15fps-el 'fut'. Az összes többi streaming szolgáltatón értsd Netflix, Disney+, Prime Video, Apple tv+. Mindegyik simán, jól működik. Oké hogy a tablet idén már 8 éves lett, de még az S8+ telefonom is megérzi a HBO-t, miközben minden más jól fut...

HR24.hu

(#8279) GoodSpeed válasza zseko (#8278) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Az említett 2017-es tévémen ma megnéztem: A Prime támogatja, és fut gyönyörűen. Az HBO-nál meg az volt a helyzet, hogy csak mióta én használom, volt legalább két féle GO applikáció, aztán most a Max, igaz utóbbit nem adták ki már a 2017-es tévékre. Anno a 2012-es SONY TV-vel meg a Youtube bánt el 2015 körül, szóval az HBO előtt is volt hasonló tapasztalatom, csak még mondjuk az HBO-nak közvetlenül fizet az ember, addig Youtube-nál más a helyzet kicsit. Azért furcsállottam, hogy nem optimalizálták. Ja igen, meg ugye néztem HBO GO-nál a sorozatot, 60-as Invitel netnél két rész között 15 másodpercig pufferelt, néha ki is kellett lépni, de ez ugye 6+ éves sztori :D

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8280) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8281) alratar válasza GoodSpeed (#8273) üzenetére


alratar
addikt

Majd jön az MS, és felvásárolja őket is 60-ért.
Abból majd kifizetik a hitelt és még szotyira is marad. :DDD

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8282) erahurka válasza alratar (#8281) üzenetére


erahurka
félisten

Comcastet pletykálják néhány éven belül. Elvileg azért kell az adósságokat ilyen őrült módon csökkenteni hogy kelendőbb legyen a cég.

(#8283) alratar válasza erahurka (#8282) üzenetére


alratar
addikt

Most vette meg őket - Warner - a Discovery. Miért akarnának tovább adni magukon?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8284) erahurka válasza alratar (#8283) üzenetére


erahurka
félisten

Ezt a pletykát hallottam. Nem csak a Warnert adnák el hanem az egész cégcsoportot. Illetve fúzió lenne. A Disney akkorára nőtt hogy nincs méretben párja a piacon, valamit csinálniuk kell ha versenyben akarnak maradni. Nem is értem hogy engedhették a versenyhivatalok a Fox felvásárlást.

(#8285) alratar válasza erahurka (#8284) üzenetére


alratar
addikt

Nos ez elég para.
Én mint laikus, azt mondom, hogy le van kakklantva, ha javul a tartalom, de nem így vettem észre, hogy ez a nagy centralizáció ezt hozná magával. :(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8286) erahurka válasza alratar (#8285) üzenetére


erahurka
félisten

Most adósságokat faragnak le elég brute force módon. Alapvetően szerintem a kevesebb de erős szereplő jót tenne a streaming piacnak. Jelenleg ész nélkül rendelik be a filmeket és a sorozatokat, ilyen mennyiségben szerintem még nem gyártott szemetet Hollywood mint az elmúlt években. Ha nem lesz ennyi szolgáltató, kevesebb műsor is elég lesz és minőségibb tartalmak készülhetnek.

(#8287) alratar válasza erahurka (#8286) üzenetére


alratar
addikt

A kevesebb, csak néha több.
Nézd meg, a Netflix egyeduralkodó (volt) a streaming piaccon, azt a sok filmjéből 1-2 volt minőségi.
Ott a Disney. A Marvel miatt egyeduralkodó lett a szuperhős filmink piacán. Ráálltak - szinte sak ezt csinálják - , az utóbbi időben eléggé sz@rok lettek a filmjeik.

Ha nincs verseny, az a piacnak nem tesz jót, A versenyt pedig sok szereplő hozhatja el egy piacra.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8288) erahurka válasza alratar (#8287) üzenetére


erahurka
félisten

Igen de amíg kevesen voltak nem gyártott a Netflix ennyi filmet. Mondjuk 10-ből volt 2 minőségi, most meg 20-ból van 2 minőségi. Ahogy nagyobb szereplők közt élesedik a verseny jobb dolgok fognak születni szerintem. A kevés szereplő nem feltétlen gátolja meg a versenyt szerintem. A Disney-Marvel pont az hogy olyan nagyra nőtt az a franchise hogy nincs versenytársa.

(#8289) erahurka


erahurka
félisten

Morbin' Time! ;]

(#8290) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
A HP-kból melyik verzió van fenn? Az alap vagy az Extended?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8291) Adama123 válasza alratar (#8290) üzenetére


Adama123
tag

Lehet, hogy tudnánk válaszolni, csak előbb tudni kéne, hogy mi az a HP.

(#8292) erahurka válasza Adama123 (#8291) üzenetére


erahurka
félisten

Harry Potter gondolom.

(#8293) alratar válasza erahurka (#8292) üzenetére


alratar
addikt

Így van. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8294) Pro Koryak válasza zsola400 (#8196) üzenetére


Pro Koryak
addikt

Na megvettem a Mi stick 4k-t, de pár napja néztem pl. Black Adam 720p-1080p között váltakozott folyamatosan, pár másodperc erejéig felment 4k-ra is, de volt olyan mozgalmasabb jelenet, hogy 480p-nek is kevés volt. Szóval wifiről kaka. :O

(#8295) #46824192 válasza Pro Koryak (#8294) üzenetére


#46824192
törölt tag

Wifi hálódat érdemes volna felülvizsgálni/újrakonfigurálni.

(#8296) Harbinger85 válasza alratar (#8293) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Mozis. Látatlanba mondom, de amiket én csekkoltam filmeket anno mindig mozis változatok voltak és ez igaz minden streaming csatornára és filmre.
Kivétel talán a Blade Runner, abból mindenhol a director's cut ne adj isten a The Final Cut elérhető.

(#8297) erahurka válasza Harbinger85 (#8296) üzenetére


erahurka
félisten

Jó lenne ilyen opció hogy melyiket akarja az ember nézni. Disney+-on van is de csak normál vagy IMAX verziók közt lehet választani.

Januári felhozatalról ti se találtok amúgy cikket? Ilyenkor már szokott lenni kedvcsináló.

[ Szerkesztve ]

(#8298) alratar válasza Harbinger85 (#8296) üzenetére


alratar
addikt

Én is a normálra tippelek, csak reménykedtem, hátha. :(

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8299) erahurka válasza alratar (#8298) üzenetére


erahurka
félisten

Nem is tudtam hogy van belőlük bővített.

(#8300) alratar válasza erahurka (#8299) üzenetére


alratar
addikt

Van és nem tudom mi a péklapátzsírospárosujjúpatásáért ülnek rajta!
Értem én, hogy mondjuk a Netflix nem rakja ki, mert azt a verziót külön meg kell vennie, de a HP warneré, nem kell fizetnie azért, hogy fent legyen.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.