Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8501) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Telekomos, felvevős Settopboxunk van, HBO előfizetéssel. Párom elkezdte nézni az Utolsó lépcsőfok című sorozatot, sorozatfelvételt beállítva, de csak két részt vett fel a gép, pedig úgy látta, hogy leadják az egész 1. évadot. Miként szórja az HBO mostanában a programokat, hogy hiába van beállítva, mégsem vesz fel minden részt? Már más sorozattal is előfordult, nem vett fel részt és vagy kimaradt egy-egy epizód vagy lemaradt egy részéről.

Van HBO max, de párom nem használ se tabletet, se okostelefont, s nem a számítógép előtt ülve akarja megnézni a filmjeit, hanem a tv-n.

Hogy működik a letöltés az HBO maxon, ha letöltöm számítógépen, tableten, akkor fel tudom másolni, felmásolhatom pendrivera, hogy a tv-n megnézhesse?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#8502) Somatom válasza HoTaZo (#8501) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem HDMI -s a tabletem, de úgy emlékszem, hogy a HBU Max Castolható.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8503) HoTaZo válasza Somatom (#8502) üzenetére


HoTaZo
őstag

A Lenovo M10-es tabom nem, a Xiaomin van kivetítés, de 1., nincs Chromecastom, 2.,nem vagyok otthon. Párom meg most szeretné nézni a folytatást.
Azért lenne az előfizetés+ STB, hogy otthon is kényelmünk kedvére nezhessük, amit kiválasztunk.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#8504) Somatom válasza HoTaZo (#8503) üzenetére


Somatom
veterán

Te tényleg elhitted, hogy ezt azért csinálják, hogy neked jó legyen? De édi! ;] Nem tudom, hogy mi lehet a foglalkozásod, de ilyen naív hozzáállással kamionos ne legyél, mert csúnyán ráfaragsz! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8505) HoTaZo válasza Somatom (#8504) üzenetére


HoTaZo
őstag

:P

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#8506) melodie


melodie
tag

A TLOU 3. Rész egy undorító, aljas propaganda, nehéz lesz folytatni! A Fiamnak nem engedem megnézni, sajnos vállalhatatlan LMBTQ elmebaj!!!

(#8507) Danecay válasza melodie (#8506) üzenetére


Danecay
őstag

Egyébként is eléggé töltelék epizódnak éreztem, a másik dologra meg nem értem erre mi szükség volt. Nem elég, hogy van már a sorozatban ilyen szereplő? Le akartam írni a nevét, de aztán eszembe jutott, hogy lehet nem mindenki tudja.
Viszont a Max Richter - On The Nature Of Daylight betétdal most is hatásos volt

Amennyiben még van beleszólásod abba, hogy mit nézhet a gyereked, úgy eddig sem biztos, hogy néznie kellett volna, lévén 18+os sorozatról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#8508) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8509) Flayer válasza zzola (#8500) üzenetére


Flayer
senior tag

Köszönöm!

Kipróbáltam egy pár verziót de mindengyikre azt mondta inkonpatibilis verzió!
Tudnál vagy tudnátok egy tuti jól müködő verzió számot mondani! :R

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#8510) zzola válasza Flayer (#8509) üzenetére


zzola
félisten

Mégis honnan tudjuk, hogy az eszközöddel melyik verzió lesz kompatibilis?
Én az 52.55.0.3-t használom, azóta van egy újabb is már...

(#8511) sfefe válasza zzola (#8510) üzenetére


sfefe
őstag

Ps5-on nem is jo decemberi frissites ota...
hiaba irogatok nem tudtak megcsinalni, valamit nagyon el b..tak

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#8512) Kaba


Kaba
veterán

Február 14-én indul a SkyShowtime 1999Ft-os áron.(imént láttam van külön topikja).

[ Szerkesztve ]

(#8513) Mr.Skyline válasza Flayer (#8509) üzenetére


Mr.Skyline
senior tag

Nekem most ez van fent a már nem támogatott Philips Andrpodomon: 52.10.0

"Ami kocka azt gurítjuk, ami kerek azt visszük"

(#8514) GoodSpeed válasza Kaba (#8512) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Azért kicsit kemény, hogy eleve drágábban indul, mint az HBO Max 1590 Ft-os ára :D A kínálat meg nem tudom mennyivel lesz mennyiségben eltérőbb.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8515) Kaba válasza GoodSpeed (#8514) üzenetére


Kaba
veterán

Akinek megfelel a tartalom az megrendeli a magasabb áron is.(valamelyest csökkeni fog a többi streamszolgáltató tartalma is , mivel onnan átkerülnek tartalmak az új szolgáltatóhoz).

(#8516) safranyek válasza GoodSpeed (#8514) üzenetére


safranyek
tag

Az HBO 2390 Ft. Ne az akciós árát nézd.

(#8517) Kaba válasza GoodSpeed (#8514) üzenetére


Kaba
veterán

Lesz egy 50%-os indulási akció is ezer forintos áron.

(#8518) zzola válasza Kaba (#8517) üzenetére


zzola
félisten

Jöhetne igazán. Induláskor szoktak lenni akciók...

[ Szerkesztve ]

(#8519) Noukoum válasza Kaba (#8517) üzenetére


Noukoum
veterán

Erre valami forrás?:R

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#8520) Kaba válasza Noukoum (#8519) üzenetére


Kaba
veterán

Ahol eddig bevezették pl. Hollandia, Horvátország, Szerbia stb. ott volt 50%-os akció, így vélhetően Magyarországon is lesz.
A részletek nemsokára ismertetve lesznek.

(#8521) Noukoum válasza Kaba (#8520) üzenetére


Noukoum
veterán

Köszönöm, jól hangzik. Annyiért ajándék kategória.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#8522) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Index - Mindeközben - Előbb jön a The Last of Us ötödik epizódja, már pénteken visszatérnek Joelék

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8523) HoTaZo válasza GoodSpeed (#8522) üzenetére


HoTaZo
őstag

Hát, nekem nem jött be, viszont Az utolsó lépcsőfok igen.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#8524) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Az eredeti tervekkel ellentétben önálló streaming szolgáltas marad a Discovery+ [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8525) Vismajor01 válasza l.skywalker (#8524) üzenetére


Vismajor01
addikt

F*sza...Helyett h valami gigantikus cég megvenne az összeset és lenne egy darab :C Fel órám meg el esténként hha keresek egy filmet akkor az melyik streamingen van, hogy aztán rajojjek h PONT azon amelyik nekem nincs

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8526) l.skywalker válasza Vismajor01 (#8525) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

személy szerint nekem ez a paletta ami ebben van annyira nem hiányzik, de megértem ha valaki nézte volna

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8527) Mr K válasza Vismajor01 (#8525) üzenetére


Mr K
senior tag

JustWatch? (Mondjuk elég lelombozó nézegetni, mert gyakran jön ki az, hogy egyik streaming-en sincs fent...)

Mivel K. Európában nincs Discovery+, abban azért lehet reménykedni, hogy nálunk megjelennek a tartalmai az HBO kínálatában. (Legalábbis a Disney valami hasonlót csinál, és a SkyShowtime is hasonló alapon szerveződik.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#8528) Vismajor01 válasza Mr K (#8527) üzenetére


Vismajor01
addikt

Megnezem köszi!

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8529) GoodSpeed válasza Vismajor01 (#8525) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Szerintem az HBO + Amazon + NetFlix lefedi a tartalom jelentős részét. Ha egy lenne csak, akkor az megint odavezetne, hogy az az egy annyit kérne amennyit nem szégyell, és lehet, hogy sok olyan tartalom sem születne meg amiknek létrehozását pont a folyamatos verseny motiválja. Mindegyiknek van saját exkluzív produktuma. Mindazonáltal azt gondolom, hogy az sem egészséges, ha annyi Streaming szolgáltató van mint most, vagy mint amennyi kábelcsatorna volt fogható egy átlagos házban a 2000-es évek elején :D

Most nem számoltam utána, de van már egy tucat lehet...

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8530) alratar válasza l.skywalker (#8524) üzenetére


alratar
addikt

Ennek így mi értelme?
Az eredeti tervet (HBO Max + Disc = Max) értettem, több pénz. De így?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8531) l.skywalker válasza alratar (#8530) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Elképzelésem sincs, de érezhetően egy kiforratlan üzleti helyzet áll most ezek mögött, amivel nagyon megégethetik magukat.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8532) bestyen válasza alratar (#8530) üzenetére

Nem akarják bukni a D+ előfizetőket, mert az a platform ebben a formában nyereséges. De az új platformon is ugyanúgy lesz Discovery tartalom, ha minden igaz, csak ugye ez drágább lesz.

(#8533) Vismajor01 válasza bestyen (#8532) üzenetére


Vismajor01
addikt

Simán megcsinálnám, hogy egyik tartalmát megkapja a másik +sajátja, de a másik marad ahogy most van. Aztán lehet előfizetni a drágábbikra ha kell mindkettő, de ha jó ez ami van akkor marad ez.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8534) safranyek


safranyek
tag

[Ezért léphet vissza a Warner, mégsem egyesül teljesen az HBO Max és a Discovery+]

Globálisan nincs változás de az amerikai piacon marad a discovery+ is.

(#8535) erahurka válasza Vismajor01 (#8533) üzenetére


erahurka
félisten

Én nem változtatnék semmit, egyszerűen lenne lehetőség előfizetni csak Maxra és csak Discovery+-ra és lenne egy harmadik opció, amivel kedvezményesen lehetne mindkettőre.

Ha esetleg megkapjuk a Discovery cuccokat és nem lesz túl drága, akkor tuti lenyomom az Amcsi Motorok összes részét :D

(#8536) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#8275) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Durva... Akkor az Edge-ben nem megy, vagy ha igen, akkor 50Hz-en. Ami extra csavar, az az, hogy olyankor is megy a Chrome-ban 144Hz-en :D

Ha felrakom a Windows-on kívülit (a Windows-é 2006- os :D )

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8537) GoodSpeed válasza GoodSpeed (#8536) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Pontosítok. újraindítás után ment az Edge-ben is... az alap driverrel... aztán olyan 20-30 másodperc múlva a monitor OSD-je beáll 50Hz-es értékre. Természetesen csak HBO-nál, meg pl RTL Most 144 Hz-en megy. Youtube szintén. Az Edge-t elfelejtem egy időre HBO-nál úgyis inkább telefonon nézem, ott legalább nem csökkentett a felbontás sem :D

Szóval visszakerült ez az illesztőprogram :D Nem kísérletezek tovább.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8538) erahurka válasza GoodSpeed (#8537) üzenetére


erahurka
félisten

De az jó ha monitort hozzáigazítja a tartalomhoz nem? Nálam szaggat a kép ha nem megfelelő Hz-en megy a tévé. Film módban legalábbis.

(#8539) GoodSpeed válasza erahurka (#8538) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Nem feltétlen, mert én például szaggatást nem tapasztaltam. Másrészt pl a telefonomnál vagy 60 Hz van vagy 90 Hz, szóval ott nincs ilyen gond... hogy visszavált. Igazából laptopnál is csak az Edge-nél. De ez olyan hektikus jelenség. Igazából Chrome-nál stabil 144 Hz, ami szerintem jobb a szemnek... viszont most az imént megnéztem megint Edge-ben, és ott is 144 Hz-en ment, nem tudom, mitől lövi lentebb vagy be fixre Edge alatt. Mondjuk a felbontás miatt egyébként is telefonon nézem :D Csak idegesített, így egy kicsit megpróbáltam rájönni, a dologra, de nem látok az Edge-ben rendszerességet, ellenben a Chromeban igen, mert ott mindig 144 Hz... Ami mondjuk szerintem durva, hogy az RTL+, ami hát nem egy HBO kategóriájú Streaming szolgáltatása, na az a saját cuccait Edge-ben is 1920 x 1080-ban tolja!

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8540) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok! Tegnap fizettünk elő a HBO Max-ra, de a párom netjét lezabbantotta egy éjszaka alatt. Van valami beállítás, hogy ne zabáljon ennyi netet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8541) LouiS22 válasza cellpeti (#8540) üzenetére


LouiS22
veterán

vezetékes előfizetés/korlátlan mobilinternet?

De sokat segítene az is, ha leírnád, hogy milyen eszközön néztétek (ios, android, windows, stb).

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#8542) cellpeti válasza LouiS22 (#8541) üzenetére


cellpeti
veterán

Szia!

Telekomos mobilnet, Xiaomi Redmi 9, Android 11

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8543) aprokaroka87 válasza cellpeti (#8540) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Mekkora net csomag volt az?
Vagyis mennyi volt még használható?

(#8544) erahurka válasza cellpeti (#8542) üzenetére


erahurka
félisten

Csak annyit tudsz beállítani, hogy menjen vagy ne menjen mobilneten. Telefonon szerintem max Full HD van, néhány giga filmenként. De mit vártál egy streaming szolgáltatástól? :F

(#8545) Somatom válasza cellpeti (#8542) üzenetére


Somatom
veterán

Sajnos, az appban a felbontás/sávszélesség automatikusan a net lehetőségeihez igazodik. Ha van elegendő sávszél, akkor a lehető legjobb (és legnagyobb adatigényű) streamet választja. Régebben Kodihoz volt HBO addon és Kodiban lehetett manuálisan választani felbontást. Én így spóroltam, amikor roamingban néztem filmet. Utána kell nézni, hogy most mi a szitu.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8546) Somatom válasza erahurka (#8544) üzenetére


Somatom
veterán

Pontosan azt, amit pl. a Yettel TV -nél, vagy a YT -nál is lehet. Manuális felbontás állítás.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8547) aprokaroka87 válasza Somatom (#8545) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Most is lehet, ráadásul ahogy néztem azonos felbontáshoz általában elérhető 2 féle bitráta is.

(#8548) Somatom válasza aprokaroka87 (#8547) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Akkor ez a megoldás az adatspórolásra.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8549) aprokaroka87 válasza Somatom (#8548) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Igen, ha az eszköz támogatja érdemes bekapcsolni a h265 kodeket, elvileg kisebb bitrátán dolgozik mint a h264.

Gyári app esetén még azt sem lehet tudni pontosan hogy melyik indul el.

(#8550) cellpeti válasza erahurka (#8544) üzenetére


cellpeti
veterán

Viszonyításképp...Netflix-et egész héten tudja nézni éjszakánként 2-3 filmet is, akár

Csodát persze nem vár az ember, én is nagyon jól tudom, csak érdekes.

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.