Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8451) erahurka válasza GoodSpeed (#8450) üzenetére


erahurka
félisten

Ide nem is írtam hogy voltam a premier előtti vetítésen :DDD Tényleg jó lett, legalábbis az első rész, aztán meglátjuk.

(#8452) GoodSpeed válasza erahurka (#8451) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

:DDD Kis bennfentes :DD

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8453) erahurka válasza GoodSpeed (#8452) üzenetére


erahurka
félisten

Inkább mázlista, nyertem a helyem nem külön hívtak :DDD

(#8454) GoodSpeed válasza erahurka (#8453) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

:DDD

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8455) Haart válasza GoodSpeed (#8450) üzenetére


Haart
addikt

Vajon este 8kor már nézhető lesz holnap a maxon is?

(#8456) erdey_a válasza Haart (#8455) üzenetére


erdey_a
őstag

16-a az hétfő nem?

Vérboci

(#8457) erahurka válasza Haart (#8455) üzenetére


erahurka
félisten

Hétfőn jön tudtommal. Heti egy rész. Az első 90 perc.

(#8458) Haart válasza erdey_a (#8456) üzenetére


Haart
addikt

Igen csak azt olvastam hogy a HBO TV adó már 15 este 8kor adja nem? azaz vasárnap már menni fog. Gondoltam onnan már megy a hbo maxra is. :F

[ Szerkesztve ]

(#8459) blg válasza Haart (#8458) üzenetére


blg
senior tag

Amerikában fogják adni este 8-kor az HBO-n. Legalább 6 óra az időeltolódás. Az nálunk már 16.-a.
Pl. a magyar HBO TV adón 16. hétfőn este 8-kor fogják adni.

(#8460) Spec válasza erahurka (#8449) üzenetére


Spec
őstag

Meginterjúvoltam a HBO ügyfélszolgálatot az ügyről. Ezt válaszolták:

"Köszönjük, hogy megkeresett bennünket!

A Discovery és HBO MAX összeolvadása egyelőre nem érinti az éves előfizetéseket, a leendő, érkező szolgáltatás még nem ebben az évben érkezik Európába.
Sajnos még nincs információnk arról, hogy pontosan mikor indulhat el az új szolgáltatás, amint többet tudunk meg, mindenképpen tájékoztatjuk meglévő ügyfeleinket erről. Egyelőre a leendő havidíjról sincs információ.
Ha bármi másban segítségére lehetünk, keressen minket továbbra is bizalommal!
Üdvözlettel és köszönettel, "

Ez alapján idén még elvileg nem várható semmilyen változás nálunk...

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8461) alratar válasza Spec (#8460) üzenetére


alratar
addikt

Vagy nem árulhatjàk el. :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8462) Adama123 válasza Haart (#8458) üzenetére


Adama123
tag

Hétfő délelőtt már elérhető lesz az első rész .

(#8463) Jakesz válasza Adama123 (#8462) üzenetére


Jakesz
őstag

Hajnali 3-tól lesz elérhető.

(#8464) Adama123 válasza Jakesz (#8463) üzenetére


Adama123
tag

Az HBO Max írta a saját Facebook oldalán kérdésre válaszolva egy hozzászólásban, hogy délelőtt kerül fel.

(#8465) Paladin1492 válasza Adama123 (#8464) üzenetére

Már fent van.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#8466) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8467) tamás86


tamás86
tag

Sziasztok kodi addonban megy a magyar szinkron kiválasztása?Tegnap még jó volt ma csak angol hangsávokat add ki.Android tv app es telon is van szinkron.

(#8468) blakey válasza tamás86 (#8467) üzenetére


blakey
titán

Igen, ha jól van beállítva a Kodi és a kiegészítő, akkor azzal indul. A kérdés leginkább a Kodi topikba való.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8469) tamás86 válasza blakey (#8468) üzenetére


tamás86
tag

Azt tudom hogy ha be van állítva müködik tegnapig nem is volt gond.Ma jött ez elő se frissítés nem volt semmi csak azért írtam ide hogy másnál is ez van vagy egyedi probléma.

(#8470) Philips103


Philips103
tag

Szevasztok!
mi lehet az orvosság, hogy ha 4ks samsung tvn ugy szakadozik az hbo max, hogy konkrétan nézni nem lehet?
2020as modellről van szó.. :(

(#8471) Jimbo75 válasza Philips103 (#8470) üzenetére


Jimbo75
tag

Jó neked, nekem be sem jön. Ritka fosparittya egy app, a Max ezerszer jobb volt, nem tudom mi a szarért kellett lecserélni...

(#8472) Jimbo75


Jimbo75
tag

Mármint a Go volt ezerszer jobb :DD

(#8473) venom8888


venom8888
őstag

A netflix hamarosan megstunteti a jelszomegosztast, hbo nal vagy disney nel van megosztás?

(#8474) sfefe válasza Jimbo75 (#8471) üzenetére


sfefe
őstag

Én most levelezésben vagyok velük mert ps5-ön a december közepi frissítés óta nem indulnak el a filmek csak hibaüzenet van azt meg mindig elküldöm de eddig semmi....
Most írták a napokban, hogy van új verzió, töröljem a régit és ezzel jó lesz..
Hát nem lett... Írtam is újból....
Barangolni tudok a HBO Max felületén de amint indítok egy filmet hibaüzenet jön és ennyi ki is lép az appból is...
(Pl Disney app megy annak is volt Dec középen egy frissítés a HBO -val egy időben )

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#8475) Jimbo75 válasza sfefe (#8474) üzenetére


Jimbo75
tag

Worst app ever, érdekes a Netflix csont nélkül, 2 mp alatt indul. A Max-nak meg minden baja, néha a hálózatot nem találja, néha lefagy, most 2 napja már el sem indul. Szánalmas.....

(#8476) blakey


blakey
titán

Apple TV 4K-n jelenleg nincs problémám az HBO Maxszal, 4K Dolby Vision/Atmos probléma nélkül működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8477) zseko válasza blakey (#8476) üzenetére


zseko
veterán

Lehet hogy ott nincs, mindenesetre én is a legrosszabbnak tartom. A tabletemen, ami igaz hogy már kilenc éves lesz idén, de gond nélkülmegy a youtube, netflix, prime video, disney, apple tv. A HBO az nem... Akadozik, nem folytonos lejátszás (saccra úgy 12-14 fps lehet), nincs minőségállítási lehetőség, nem lehet sd kártyára letölteni offline megnézésre, csak kizárólag a belső tárhelyre. Ami ugye kissé problémás egy 16GB-os tableten. A többi ezeket is megugorja...

HR24.hu

(#8478) blakey válasza zseko (#8477) üzenetére


blakey
titán

Az a probléma, hogy ezeknek az appoknak a fejlesztői platformonként eltérőek, tehát ha most kijönne mindegyik platformra egy frissítés, akkor 99,9%, hogy eltérő vélemények lesznek a frissítés milyenségéről. Karácsony előtt voltak problémák az HBO Max-szal is tvOS alatt, néha leállt a lejátszás, volt, hogy a Dolby Vision-t SDR-ben játszotta le, de megjavult. Viszont a Prime HDR minőségével gondjaim vannak, nem tetszik, és mindegyik platformon hibásnak tűnik, ráadásul ezt központilag változtatják, volt olyan, hogy pl Apple TV-n a Gyűrűk úra sorozat egyik epizódja Dolby Vision volt, a következő meg HDR10+. Nem tudom, hogy mit csinálnak a fejlesztők, de szerintem hiányzik a fejlesztők munkájának "minőségellenőrzése", valamit mindig sikerül elcseszni. Netflixen hónapokig nem jelezte, hogy az anyag Dolby Vision-e vagy sem, egyszerűen Ultra HD-t írt, közben meg Dolby Vision volt, ezt most javították.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8479) sfefe válasza Jimbo75 (#8475) üzenetére


sfefe
őstag

PS5-on?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#8480) GoodSpeed


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Bocsi, de ezt a poén muszáj volt :DMikrovállalkozás :DPedig 2019-ben még nem voltak ekkora adóssághegyek :D

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#8481) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8482) Spec


Spec
őstag

Sziasztok! Egy gyors kérdés... Én egy Amazon FireTV 4k sticken használom a HBO Max-ot. Erre az eszközre alapból nincs telepítve, és az alkalmazás áruházában se elérhető, úgy kell apk-ból felvarázsolni az eszközre. Ezt én meg is tettem, minden frankó, szépen működik azóta is. Viszont így magától nem frissül az alkalmazás, csak ha én újra telepítem manuálisan az újabb verzióra.
Érdemes ezzel bajlódni, ha kijön egy újabb verzió, vagy használjam ami fent van, ha jó, és csak akkor csesztessem ha valami gondja lenne. Amúgy jelez valamit, ha mondjuk már elavult az alkalmazás, vagy okozhat egyéb problémát?

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8483) Fandango válasza Spec (#8482) üzenetére


Fandango
veterán

Én mindig felrakom a legújabb verziót.
Kb. 5 perc az egész művelet, és amilyen sűrűn jön ki belőle frissítés, így nem érzem nagy problémának ezt.
Így lehetőség szerint elkerülöm, hogy bármilyen problémába fussak, vagyis legalábbis remélem. :))

(#8484) azbest válasza Spec (#8482) üzenetére


azbest
félisten

Régebben dobott fel popupot az alkalmazás, amikor olyan változás volt, amihez muszáj volt a friss verzió. Bár lehet az még a hbo go időkben történt. Amúgy nem kell vele különösebben foglalkozni, amíg működik.

Amikor legutóbb néztem, akkor az amcsiknál (ottani régióra van engedélyezve az amazon storeban app) sokkal régebbi verziós app volt, mint nálunk az androidtv storeban.

[ Szerkesztve ]

(#8485) fila válasza azbest (#8484) üzenetére


fila
senior tag

Amerikai Store app-ból töltöttem le a 4k fire stickre a HBO maxot fél éve. Most a legfrissebb verzió van rajta sztem. Magától frissít.52.55.0 build 4.

Van viszont egy gondom néhány film lejátszással.
Pl sárkányok háza, the last of us, black Adam.
Ezeknél a filmeknél nem játszik le a képet. Hang van, de a képernyő fekete végig. Miért nem jó a kép, ezeknél vajon?

A filmek 99%-a probléma mentesen megjelenik.

Full hd-Tcl tv-re van kötve a stick.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#8486) Vismajor01


Vismajor01
addikt

HBOMaxon miért nem megy a dolby atmos?

Rávan irva a filmre h DV és DA, de amikor elinditom soundbar nem irja h DA lenne.

Amikor netflixen elinditom a DA filmet, akkor soundbar ki is irja, hogy "atmos", de HBO-nál semmi

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8487) bestyen válasza Vismajor01 (#8486) üzenetére

Esetleg nem lehet, hogy a magyar szinkron van kiválasztva? Próbáld az angol eredeti hangot kiválasztani.

(#8488) Vismajor01 válasza bestyen (#8487) üzenetére


Vismajor01
addikt

Mindig az angol van kiválasztva vagy ami az eredeti

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#8489) kENNYkEEE


kENNYkEEE
csendes tag

Sziasztok!

egy kerdessel fordulok hozzatok, megpedig:

mas is talalkozott mar ezzel a hibaval, Samsung TV-t(tizen rendszer van a tv-n) hasznalok, de az HBO GO(regen) es a Max is folyamatosan laggol/akad a TV-n. Semelyik masik streaming szolgaltatassal nincsen semmi baj, minden flottul mukodik.

van esetleg vmi megoldas erre?

probaltam masik netettel, frissitettem az app-ot, router ki be huzas, wifiin, kabelen, bongeszobol megnyitva, tv ki-be huzas

koszi elore is a valaszokat

(#8490) Somatom válasza kENNYkEEE (#8489) üzenetére


Somatom
veterán

Ritkán használom, legutóbb kb. két hete néztem rajta filmet, de eddig még nem tapasztaltam laggolást. Pedig, csak vmi Tkomos gagyinetet kap a tévé.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8491) Harbinger85


Harbinger85
aktív tag

Üdv!

Talán kicsit OFF téma, de az MS store-.on böngészve belefutottam a WBD Screeners appba, ami nem más, mint az HBO-Discovery új appja. Meglepő hogy itthon is elérhető a Store-ból. Vagyis jó hír Windowsra végre talán jobb képminőséget és beállításokat kapunk. Valamint utána kerestem és elég sok platform támogatott, remélhetőleg mire hozzánk elér még több lesz: [link]

(#8492) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!

Egy előfizetési díjjal kapcsolatos kérdés. Nem én vagyok az előfizető, hanem a tesóm, de ő nem ilyen fórumozós típus mint én. A lényeg, hogy le akarja mondani az HBO MAX előfizetését, mert elmondása szerint keveset nézi és, hogy már 3000 Ft-ot fizet érte, ráadásul úgy, hogy ő régi, tehát a korábbis GO-s előfizetők közül való, így 1590 forintos havi díjért mehetett tovább a MAX-ra, de még a új előfizetők is 2.390Ft-ért fizethettek elő a szolgáltatásra egy hónappal a beindulását követően, ami a mai napig így van.

Kérdésem az, hogy ez hogyan lehetséges? Más régi GO-ról érkező előfizetőnek is megváltozott a havidíja, ráadásul ennyivel?

Köszönöm!

(#8493) skroy válasza Danecay (#8492) üzenetére


skroy
senior tag

Az 1590Ft-os előfizetés most is él annak, aki közben nem szüntette meg. Nálam is annyi volt, de közben megszűnt az előfizetésem, aztán újra megrendeltem, jelenleg 2390Ft.

(#8494) Danecay válasza skroy (#8493) üzenetére


Danecay
őstag

Ebben az esetben nem volt megszakítás, vagy lemondás. Arról nem lehet szó esetleg, hogy neki kábelen is van HBO előfizetése aminek külön havidíja van és a 2 összesen adja ki ezt a 3e Ft-os havidíjat, csak nincs külön szedve a számlán, a tesóm meg már lehet nem is tudja, hogy van neki kábelen is, esetleg azt gondolja, hogy a streaming-es és a kábeles, az ugyanaz az előfizetés, már feltételezve, hogy nem az. Én nem tudom, mert nekem nincs, lehetőségem sem lenne rá, mert ahol én élek, nincsenek ilyen luxus dolgok, hogy kábeltévé :)

(#8495) skroy válasza Danecay (#8494) üzenetére


skroy
senior tag

Igen, ez lehet a magyarázat. Flip-nél is 3000Ft, amiben benne van az HBO csomag tv-re, és tartalmazza az HBO Max előfizut is.

(#8496) zseko válasza Danecay (#8492) üzenetére


zseko
veterán

Valamit vagy nagyon elnézett, vagy nagyon elrontott. Azóta is 1590-et fizetek érte. Eleve nem is lehet 3000 forint, maximum a mobilszolgáltatók 'húzzák le' az ügyfelet és adják drágábban az előfizetéseket (hbo, deezer, spotify), persze azért, mert biztosítják mellé a (szolgáltatásnak korlátlan) netet is.

Ja, vagy az lehet még amit azóta írtál.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8497) Spec válasza zseko (#8496) üzenetére


Spec
őstag

Legjobb egy évesre előfizetni. Az egyben 18.990 Ft, ami 1583-ra jön ki havonta. Onnantól nincs vele gond minden hónapban, és legalább egy évig tuti nem fog emelkedni a díjad, ami a mai világban elég előnyös dolog. Infláció, euro árfolyam, stb. ide vagy oda, te már kifizetted az egy évet ;)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#8498) zseko válasza Spec (#8497) üzenetére


zseko
veterán

Végülis igaz, eddig nem is próbáltam. Február első hetén majd ránézek, remélem addig nem emelik meg. :)
Bár, most hogy belegondolok, csak hat forinttal olcsóbb, mint amit jelenleg fizetek az 'örökös' 33%-os kedvezménnyel :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#8499) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!
Egy ismerősnek van egy Daewoo 55DM53UA androidos TV-je.A play áruházban nem találja az HBO Max apk.Ha simán usb-ről telepiti akkor fog müködni a tv-n rendesen? :F
Természetesen van előfizetése.

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#8500) zzola válasza Flayer (#8499) üzenetére


zzola
félisten

Fog. Philips TV-n sem elérhető az app, levették store-ból...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.