Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) erahurka válasza creed33 (#8950) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom hetente érkeznek.

(#8952) handrash válasza erahurka (#8951) üzenetére


handrash
őstag

Gondolni lehet bármit😉, de például a Nagy Katalin 3. Évadához hetek óta csak felirat van....

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#8953) erahurka válasza handrash (#8952) üzenetére


erahurka
félisten

Elkezdték szinkronizálni?

(#8954) handrash válasza erahurka (#8953) üzenetére


handrash
őstag

Az első két évad az, a harmadik, feliratos.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#8955) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8956) skroy válasza l.skywalker (#8955) üzenetére


skroy
senior tag

A Hobbit trilógia eddig is fent volt, nem? Vagy jön a bővített változat?

(#8957) alratar válasza skroy (#8956) üzenetére


alratar
addikt

Nem hinném, hogy bővített.
Szerintem csak annyi lesz, mint a HP esetében 4K, Dolby stb.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8958) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Tudnátok segíteni abban hogy, hogyan tudnám külföldön nézni, használni az előfizetést?
Horvátországban szeretném. Már ha ez számít.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#8959) azbest válasza hódmaci (#8958) üzenetére


azbest
félisten

horvátország eu tagállam, így a magyarországon előfizetett hbo max is nézhető onnan nyaralás alatt.

Ha meg ott élsz, akkor úgy látom ott is van hbo max szolgáltatás. A weblapon simán elő tudsz fizetni, de a tartalom kínálat más lesz, mint innen.

[ Szerkesztve ]

(#8960) hódmaci válasza azbest (#8959) üzenetére


hódmaci
senior tag

Köszönöm.
Nyaralás lesz.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#8961) skroy válasza alratar (#8957) üzenetére


skroy
senior tag

Az újdonságok közé bekerült a Hobbit trilógia. Szerintem az változott, hogy ez a verzió kitölti a képernyőt, nincs alul-felül fekete csík tv-n. Ránéztem a Prime-on lévő Hobbitra, azzal össze lehet hasonlítani.

(#8962) erahurka


erahurka
félisten

Elég jó lesz a heti felhozatal. Veszélyes lehet a fagyi, egy film Dario Argentótól, néhány régi olasz cucc. Jöhetne több ilyesmi, tavaly is az volt a kedvenc időszakom mikor sorra jöttek a fekete-fehér francia filmek. De szép lenne ha felkerülne a teljes Criterion Collection mint USA-ban!

A sok európai szemét viszont... Ha meglátom hogy 2018 után készült már tudom hogy fos lesz, akármilyen is a leírás. Ilyen 10 értékeléssel IMDb-n 5 ponton álló cuccok. Jó kis Cinemax 2-es kínálat :D

[ Szerkesztve ]

(#8963) totron válasza erahurka (#8962) üzenetére


totron
addikt

Tegyünk különbséget fos és fos között. A Cinemax nem igénytelen, csak nem néptartalmakat közvetít. Van ettől még tényleg a nézhetőség határán levő darab nem egy a Max kínálatában, de az nem az a vonal amit a Cinemax visz.

(#8964) erahurka válasza totron (#8963) üzenetére


erahurka
félisten

Ott szoktak menni ezek a filmek jellemzően. Persze ettől még van jó is, meg adnak az európai tartalmakra, csak lehetne igényesebb a válogatásuk.

[ Szerkesztve ]

(#8965) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8966) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Van egy huawei mediapad t3 10 ags-l09 16gb tab.
Nen megy a HBO GO!
Valami olyat ír ki hogy nem kompatibilis !

(#8967) Somatom válasza cooi11 (#8966) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy rémlik, hogy az összes Huawei -től meg lett vonva a támogatás, GMS képességtől függetlenül.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8968) zeon.hu válasza cooi11 (#8966) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez megy a lányom Huawei P30 Pro-ján: [link]
Előtte töröld a mostani alkalmazást és adatait!

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#8969) blakey válasza cooi11 (#8966) üzenetére


blakey
titán

HBO GO már nincs. Huawei eszközök feketelistán vannak. Ha szerencséd van, akkor van olyan HBO Max verzió ami működik.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#8970) Sanyi.mTs válasza blakey (#8969) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Nekünk hasonló tableten hbo max-szal megy a lejátszás

(#8971) erahurka


erahurka
félisten

Másnál is szarakszik mostanában az Androidos app? Most be se tölt semmit csak hibát dob indítás után. Előbb vége lett egy sorozatnak, utána azt dobta nem érhető el a régiómban. Pár napja is kiürült a saját listám, aztán másnapra jó lett. :F

(#8972) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#8973) erahurka válasza l.skywalker (#8972) üzenetére


erahurka
félisten

Nem valami erős ez a hét. Legalább meg tudom nézni amit a hónap első felében bejelöltem.

(#8974) spiky03 válasza l.skywalker (#8972) üzenetére


spiky03
veterán

A Flash akkor ide nem jön 18-án úgy látszik.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#8975) erahurka válasza spiky03 (#8974) üzenetére


erahurka
félisten

Fizetős VOD-ra jön egyelőre. HBO Maxra az egész világon egyszerre szokott megérkezni. Augusztus-szeptember környékén várható szerintem.

(#8976) alratar válasza erahurka (#8975) üzenetére


alratar
addikt

Mit értesz fizetős VOD alatt?
Az Hbo Max-ért is fizetsz?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8977) erahurka válasza alratar (#8976) üzenetére


erahurka
félisten

Ahol minden filmet külön ki kell kölcsönözni vagy megvásárolni. Google Play, iTunes, stb.

(#8978) alratar válasza erahurka (#8977) üzenetére


alratar
addikt

Jah, értem.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#8979) spiky03 válasza erahurka (#8975) üzenetére


spiky03
veterán

Igen azt láttam a "virágboltban".
Akkor várok türelmesen még. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#8980) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Sziasztok!

Másnál 4K-ban mennek a Harry Potter filmek? Csak az első kettőbe néztem bele.

Xboxon az alkalmazás nem jeleníti meg a filmeket Dolby Visionben, de attól még a felbontás és a HDR működik, ez viszont FHD.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#8981) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#8980) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tárgytalan, máshol megerősítették, hogy nálam (Xboxnál?) a hiba.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#8982) Calogero válasza csuvicsuva (#8981) üzenetére


Calogero
addikt

Milyen Xboxod van?

(#8983) erahurka


erahurka
félisten

Augusztus 25-én jön a Flash HBO Maxra.

Teljes havi menetrend: [link]

(#8984) Kaba válasza erahurka (#8983) üzenetére


Kaba
veterán

Bevezetési ajánlat/indulási akció új ügyfeleknek?

[ Szerkesztve ]

(#8985) erahurka válasza Kaba (#8984) üzenetére


erahurka
félisten

Nem tudom. Van megint? Az éves előfizetés is 33% kedvezménnyel volt eddig.

(#8986) Harbinger85 válasza erahurka (#8983) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Akkor kéne egy hó HBO is. A korábbi DC filmek még fent vannak? (Acélembertől kezdve)

(#8987) erahurka válasza Harbinger85 (#8986) üzenetére


erahurka
félisten

Ha jól látom a DCEU végig fenn van, a régi, Tim Burton, Joel Schumacher féle Batmanek viszont nincsenek már.

(#8988) Harbinger85 válasza erahurka (#8987) üzenetére


Harbinger85
aktív tag

Kösz az infót. Tudom, a Flash lett a DCEU hattyúdala, de egy marathont megér. Nekem pl. a Snyder féle JL bejött. Nolan-es Batman fent van még? (Tudom hogy összekapott a Warner-rel.)

(#8989) erahurka válasza Harbinger85 (#8988) üzenetére


erahurka
félisten

Azok is fent vannak.

Aquaman 2 lesz az utolsó DCEU film, de lesznek karakterek akik tovább mennek az új univerzumba. Szerintem inkább a szerzői filmeknek kellene több teret adniuk, ott van a Matt Reeves féle Batman vagy Todd Phillips Jokere, hasonlóakra gondolok.

(#8990) cigam


cigam
félisten

Az normális, hogy több hét (hónap?) után elfelejti hol tartottam egy sorozatban? Próbálom végignézni az ifjú sheldont, de nem nagyon köt le. Most meg nem is tudom hol tartottam.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8991) mekcseitamas


mekcseitamas
újonc

Sziasztok!
Android TV-t futtató TV boxot használok. Feltelepítettem az Android TV-s HBO Max helyett a mobilos HBO Max-ot (filmek letöltése miatt utazáshoz). Indítás után bejelentkezik az HBO Max felirat, de utána kiszáll minden hibajelzés nélkül. Mit lehetne tenni, hogy fusson a mobilos verzió? A Netflix és a Prime video mobilos változata jól működik az Android TV-s változatuk mellett.

(#8992) Mr K válasza cigam (#8990) üzenetére


Mr K
senior tag

Disney+ kb. hat hétig tart valamit a "folytatás" listán, utána kitörli. (És utána elejétől játssza, ha elindítjuk máshonnan.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#8993) cigam válasza Mr K (#8992) üzenetére


cigam
félisten

Köszi! Akkor ezek szerint itt is van valami határ. :(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8994) totron


totron
addikt

Az előzmények (Lejátszás folytatása) lista elemeinek van lejárati idejük, tehát törlődik valamikor is vagy kizárólag manuális a dolog?

(#8995) erahurka válasza totron (#8994) üzenetére


erahurka
félisten

Pont most volt róla szó, hogy nem tudjuk, de valaki járt már pórul vele :DDD

(#8996) cigam válasza totron (#8994) üzenetére


cigam
félisten

Az üfsz. eddig csak egy fotót kért a jelenségről. Persze nem tudom prezentálni, mert tegnap már elkezdtem nézni a 3. évadtól...
Ha érdemben válaszolnak, megírom.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8997) totron válasza cigam (#8996) üzenetére


totron
addikt

Köszi. Nálad is eltűntek az elemek vagy csak az elejéről kezdte? Nem egyértelmű mitől vesztetted el a fonalat. :)

(#8998) cigam válasza totron (#8997) üzenetére


cigam
félisten

Hát eltűnt:

Tegnap csak a Sherlock volt ott egyedül. Most csak azért van ott az ifjú Sheldon, mert tegnap elkezdtem újra elkezdtem nézni a 3. évadtól.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8999) Mr K


Mr K
senior tag

Itt azt írják, hogy 30 nap múlva tűnnek el automatikusan az elhanyagolt címek a "Continue Watching" listáról. Itt is ezt írják. Ugyanakkor az HBO Max help szerint, ha el is tűnt a listáról valami, ha megkeressük az adott címet a "Sorozatok" között és megnyitjuk, akkor az utoljára nézett rész látszik a "tetején", illetve a "csikok" is mutatják, hogy melyik részt meddig láttuk. (Disclaimer: nincs HBO Max-om, a neten pedig hülyeségeket is szoktak írni...)

Max-nál az automatikus törlés 90 nap az USA help szerint. (Mármint ha hiszünk a google cache-nek, mert ezt a linket Mo-ról nem engedi megnyitni, mondván hogy itt (még) nincs Max.)

''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

(#9000) cigam válasza cigam (#8998) üzenetére


cigam
félisten

Maxi gáz ez az ÜFSZ:

- Tehát teljesen eltűnt a folytasd, ahol abbahagytad listája? Tudna erről képet küldeni esetleg?

- Máskor is előfordult már ez a probléma, vagy csak most először? Illetve, milyen fajtájú eszközön történik? Android telefonon használja az alkalmazást?

- Utána néztem és nem központi hibáról vagy beállításról van szó, ezért feltételezem, hogy valamiféle technikai hiba fordulhatott elő a telefonon. Érdemes törölni az applikációt, majd visszatelepíteni, hogy frissülhessen, illetve ha a jövőben is előfordulna ilyesmi, mindenképpen szóljon nekünk és továbbítjuk a technikai csapatunknak a problémát!
Köszönjük szíves megértését és ha bármi másban segíthetünk, kérem írja meg nekünk!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.