Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) Attila2019 válasza Grózi (#38500) üzenetére


Attila2019
tag

Még a 14 napon belül vagyok. Y kábel nélkül is morog a ventilátor, annyira nem hangos de észre vehető. A másik kettőnek inkább csak szél zaja van .

(#38502) Grózi válasza Attila2019 (#38501) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Akkor csere.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#38503) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Elakadtam :DDD pls help me srácok. Halkabbra szerettem volna venni a 3db 12cm-es ventimet a gépházban. Fullosan mennek, elég lenne alapjáraton halkabb is. DC-k volt eddig. Ezért vettem 3db Artic P12-t, és egy EK Water Block EK-Cable Y-Splitter 3-Fan PWM-t, ahogy itt is ajánlottátok.

Rákötöttem a Y elosztót a CHA fan-ra (3 pines az alaplapi, nem tudom gond-e, az Y elosztó 4)
Alaplap: ASUS P8h77-V LE

BIOS-ban próbáltam volna (frissítettem a "legújabbra" a biost). De nekem mint az videóban itt
nincs 6:36-nál, Chassis Fan Profile opció :(

Szerk: AI Suite 3-at is ki akartam volna próbálni, de azt írja not supported board

[ Szerkesztve ]

Life is better with a Titan

(#38504) chopin42 válasza Eversmann (#38503) üzenetére


chopin42
őstag

Hmm. Az furcsa. A 4 pines elosztó az nem gond, mert a 4. pin az a pwm jel, ami nincs is ott a 3 pinen. Az alaplapnál biztos nincs a biosban q-fan tuning/dc-pwm opció a monitor résznél?

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38505) Eversmann válasza chopin42 (#38504) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Life is better with a Titan

(#38506) ot93


ot93
senior tag

Üdv, az hogyan lehetséges, hogy a régi sharkoon vaya házat cseréltem egy silentiumpc sg1 tg -re, aminek ugye jóval több a nyílása, ennek ellenére a hőfokok 100% cpu és vga terhelés mellett nőttek. A konfig ugyanaz, az elrendezés is szinte ugyanaz (ssd-k hdd-k vannak máshogy). A régi házban volt egy venti elől (alul), és egy hátul felül + a cpu hűtő (gammaxx 300). A régi háznak a teteje és az eleje (az alsó venti helyét kivéve) teljesen zárt. Namármost a régi gépben a cpu 62fok volt max, a vga 72. Az új gépben ugyanezzel a venti elrendezéssel a cpu 71, a vga 76. Az ssd-kről, hdd-kről nem is beszélve, amik szintén hűvösebbek voltak. Végül bekötöttem a házhoz adott második ventit is előre legfelülre, így most csökkent valamelyest, a cpu max 66-ra lecsökkent, míg a vga csak 75-re. Tehát még mindig melegebb.
Van erre magyarázat, hogy egy alapból "lyukacsosabb" házban ugyanazzal a venti elrendezéssel miért melegebb a gép?
Persze lehet rakni még akár 3-4 ventit is ebbe a gépházba, de az nem feltétlen megoldás. Ha eddig 2 venti + cpu cooler kombóval volt egy szint, miért nem működik az új házban?
mindemellett a bónusz, hogy az alapjárati hőfokok csökkentek (legalábbis a cpu), így, hogy elől kettő venti van. Ezért meg végképp nem értem, 100% terhelés mellett miért magasabb...

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#38507) chopin42 válasza ot93 (#38506) üzenetére


chopin42
őstag

A réginek nem volt véletlenül lyukacsos az oldalpanelja? Mert akkor azon keresztül szellőzőtt. Az újba pedig kellene még 2 vent, 3 előre 1 hátra, és ha akkor is melegebb...nos vagy a tehelés más, vagy a szobahő melegebb, vagy...a sharkoon vaya jobb ház :C

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38508) ot93 válasza chopin42 (#38507) üzenetére


ot93
senior tag

hát az lyukacsos volt, de ugye ennek az újnak meg a teteje és az eleje teljesen lyukacsos. Tehát ezen több a lyukacsos felület. Bár az is igaz, hogy pl. a teteje az a vga-tól távolabb esik, míg az oldala az ott van a vga mellett közvetlenül. Most kipróbálom úgy a hőfokokat, hogy nincs fent az oldalüveg.

Ja és direkt nem is pasztáztam újra a cpu-t, hogy lássam, hogy változik-e. Mert egy újrapasztázás csökkenthet hőmérsékletet és akkor csalóka a teszt.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#38509) chopin42 válasza ot93 (#38508) üzenetére


chopin42
őstag

Itt ugyan potenciálisan több szellőzés lehetséges előről hátra/felfelé, de az előző házadban az oldalpanel szellőzése megoldotta a gpu-cpu párost ventik nélkül is, mivel közel volt. Most a gpu az oldalüvegnek nyomja a meleget, a cpu pedig ezt a meleget szívja be, mert kevés az egy venti elöl. Ha leveszed az oldalpanelt, attól jobb lesz, de légáram nem így néz ki zárt háznál, ráadásul nem egy hosszútávú megoldás. Vegyél bele ebből 3-at előre, a gyáriu kettőt pedig szereld be hátra és felülre. Nem nagy kiadás, de lényegesen jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38510) Eversmann válasza chopin42 (#38504) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Ilyenkor mi lehet? Alaplap nem támogatja? :U Vagy Speedfan-ban szórakozzak, hátha?

Life is better with a Titan

(#38511) chopin42 válasza Eversmann (#38510) üzenetére


chopin42
őstag

Megnéztem a képet, és furcsa. Ugyanaz a bios, minta videóban, tuti a megfelelő csatlakozóra dugtad a ventiket? Speedfannal megpróbálhatod, illetve van korábbi aisuite a lapodhoz, nézd meg a gyártó honlapját.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38512) Eversmann válasza chopin42 (#38511) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Az elosztónál szerintem nem is lehet máshogy, mert kis pöcök van, és a ventik csatijainál meg mélyedés. Az elosztót meg CHA fan-ra (Fekete, jobb oldali)
De így megy, csak 100%-on mennek :U

[ Szerkesztve ]

Life is better with a Titan

(#38513) ot93 válasza chopin42 (#38509) üzenetére


ot93
senior tag

Értem. Hát valószínűleg akkor veszek még bele ventit. Melyiket ajánlanád? csak mert a link kimaradt előző hsz-edben. :)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#38514) chopin42 válasza ot93 (#38513) üzenetére


chopin42
őstag

:W
Elnézést. [link]

Eversmann
Azt sejtettem, máshogy nem is lehet rádugni :D Úgy értettem, tényleg a cha-fan csatira került, de látom, igen. Próbáld ki, amit írtam.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38515) Eversmann válasza chopin42 (#38514) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Sensoroknál is látja, hogy Chassis 1900 rpm. De ennyi. Semmi módosítás nincs. Megpróbálom még más progikkal. Köszi azért :D

Life is better with a Titan

(#38516) abdulka1 válasza Eversmann (#38512) üzenetére


abdulka1
őstag

Szia!
A CHA_fAN csatlakozód fix 12V-ot ad le, nem vezérelhető aljzat. Ezért pörögnek maxon a ventilátorok.

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#38517) tasiadam válasza ot93 (#38506) üzenetére


tasiadam
veterán

lehet hogy lyukas az eleje es tele van nyilassal, de at kell szivni rajta a levegot. Ehhez kell megfelelo venti.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#38518) DeathAdder válasza DeathAdder (#38499) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem tudom szoftveresen sehogy lekapcsolni a világítást, szigetelőszalaggal leragasztottam a 4 diódát, de akkor is kéklik az egész :(

Valami ötlet? Vágjam je a diódákról a vezetékeket?

(#38519) Richard! válasza DeathAdder (#38518) üzenetére


Richard!
addikt

Szia! Visszaküldés nem játszik?

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

(#38520) DeathAdder válasza Richard! (#38519) üzenetére


DeathAdder
veterán

Helló :) Gondoltam rá, de utólag megnéztem mert a képen nem az átlátszó ledes van rajta, hanem a sima fekete, viszont lejjebb görgetve megnyitva a leírást már írja, hogy kék led-es.

Valószínűleg így is elállhatnék, de 3 ezer ft-ért nem ér annyit az egész.

(#38521) ot93 válasza chopin42 (#38514) üzenetére


ot93
senior tag

Én is ezzel szemezgettem, így ez jó is lesz akkor. Viszont kellene 1db ledes is :D. Nem vagyok a sok led híve, de egy darab ledes cucc jó lenne bele, hogy mégis valami fényt adjon már :) ha egyszer üveg az oldallap. Abból valami best-buy? :) Szemléltetésként itt van egy, ez bőven elég fény, nem kell, hogy az egész venti világítson [link]

tasiadam: Értem

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#38522) chopin42 válasza ot93 (#38521) üzenetére


chopin42
őstag

A ledes ventik szarok, ha nem költöd rá a gatyádat (6-9k), és a legjobbak argb csatisak, az meg nem minden lapon van. Az általad linkeltnél kapásból a keret miatt kisebb a lapátméret, ami mínusz légszállítás. Meg volt spc ventim, nem nevezném hűde-minőségűnek. A házban lévőkkel elégedett vagy hangra? Légszállításra azok sem épp a legjobbak, az alapján, hogy meleg a kuckó.
Szóval részemről egy nagy NEM a ledes ventikre, ami tűrhető az a wing boost 3 argb, ami jó, az az eloop x bp12 ps, de zaj teljesítményben semmivel sem jobbak egy p12 pst-től, csak 4-6x annyiba kerülnek.
Inkább akkor egy ledszalag, amilyen kompatibilis a lapoddal.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38523) Eversmann válasza abdulka1 (#38516) üzenetére


Eversmann
aktív tag

Köszi

Life is better with a Titan

(#38524) L4D1K válasza chopin42 (#38495) üzenetére


L4D1K
őstag

Köszönöm a segítséget, első fázis letudva. 80as pw maxon pörög de nem hallatszik ki a zárt belső térből. Következő a 92es lesz, kövi fizuval. Elképesztő, hogy már egy venti cseréjével is mennyivel jobb lett. És szégyen h egy ilyen drága borhűtőben nekem kell cserélnem a hulladékot. :U

# ANTAL Tuning #

(#38525) ot93 válasza chopin42 (#38522) üzenetére


ot93
senior tag

Értem. Egyelőre nem kompatibilis a lapom rgb-kkel, de december-január környékén lesz egy új konfig, abban már tudni fogja a lap az argb-t is.
Asszem egyelőre hanyagolom az rgb-t, veszek p12-ket. Amúgy van itthon egy f12, az volt a régi házban hátul, azt hová tegyem? maradjon hátul, egyelőre oda raktam be.
"A házban lévőkkel elégedett vagy hangra? Légszállításra azok sem épp a legjobbak, az alapján, hogy meleg a kuckó."
Hangra szerintem kb. mint az f12, de kisebb fordulaton mennek. Az f12-nél a max kb. 1350rpm, míg a gyári ház ventik esetén 1270rpm

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#38526) chopin42 válasza L4D1K (#38524) üzenetére


chopin42
őstag

Tápokról nem is beszélve...a 30k-s evga g3 550-em úgy pörög fel netezés alatt, hogy fejhallgatóban is hallom, miközben zene szól, és az evga nem engedi, hogy szétszedjem. Bár lehet, hogy le fogom szarni...

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38527) Raidon válasza chopin42 (#38526) üzenetére


Raidon
őstag

Az a táp nem hiszem, hogy tönkremenne de egy venti cserét megér! Mire tönkremenne lehet veszel nagyobbat ;]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#38528) Grózi válasza chopin42 (#38526) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Én már elengedtem az Evga tápokat-pont a sz@r ventik miatt..

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#38529) L4D1K válasza chopin42 (#38526) üzenetére


L4D1K
őstag

Na nekem ezzel szerencsém van. Egy ősöreg enermax ciripel a gépben. Nem kapcsol le ugyan, de nem is hallod.

# ANTAL Tuning #

(#38530) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

SCYTHE Kaze Flex 140 PWM ventit használ valaki? A neten mindenhol ódákat zengenek róla, hogy mennyire csendes, de vettem egyet és eléggé kiábrándító... P14 PWM-hez képest szinte minden tartományban hangosabb. Ami problémás:

- Motorzaja van
- Turbulenciát generál ha van előtte/mögötte bármi
- Fordulatszám változtatásnál erősen morog (PWM-el szabályoztam rendesen)

Kb ~300 RPM-en lesz tényleg néma, de ott olyan kevés levegőt szállít, hogy kb használhatatlan. Még az általam sokat szidott Pure Wings 2 140 is halkabb nála 700 RPM környékén, ahol már lenne is légszállítás.

Kérdés, hogy csak én fogtam ki egy esetleg hibás példányt, vagy ez ennyit tud?

(#38531) newclass


newclass
tag

Sziasztok!
Zalman S2 házba szeretnék a ház hűtéséhez ventillátorokat venni.
A képen zölddel jelölt helyekre lenne felszerelve (3 db) + 1 db az egyik Top cooling fan helyre.
Ti milyen ventillátorokat javasoltok? Arctic F12 vagy P12 szimpatikus, s itt visszaolvasva is több esetben feltűnik az Artic P12, mint ajánlott, de az nem inkább hűtőbordákhoz van?

(#38532) zolee0307 válasza newclass (#38531) üzenetére


zolee0307
őstag

A P12 házhűtésre is jó, ez most ilyen jolly joker venti :D

Használtam/használok 12-es, 14-es méretben, teljesen jók.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#38533) abridabri válasza Chosen (#38530) üzenetére


abridabri
veterán

Nekem volt 12cm Scythe Kaze Flex PWM ventim ,teljesen nema . Csendesebb mint a P12 pwm-em. BQ SW3 -al van egy szinten . Talan csak a TY 147A volt nalam eddig ami halkabb volt mint a Kaze.
A 14cm elvileg ugyanazt kene tudja mint a 12es .
Probaltad hazon kivul , a kezedben is morog -e ?

(#38534) Grózi válasza abridabri (#38533) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Sok morgós darab van belőle-10-ből 3-4.Ezért nem tettem az ajánlottak közé.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#38535) Chosen válasza abridabri (#38533) üzenetére


Chosen
addikt

Házon kívül még nem próbáltam, bár gumi rögzítőkkel van feltéve, csavarmentesen. Ha így morog, akkor ennél jobban nem tudom betenni a házba. Azért még lehet futok vele egy kört, hátha valami anomália van.

120-as Kaze Flex van nálam is. Az már egy fokkal jobb, de nem voltam elájulva tőle. Motorzaja annak legalább tényleg abszolút nincsen, de már 600 RPM felett igencsak erősödik a szélzaj.

(#38536) chopin42 válasza abridabri (#38533) üzenetére


chopin42
őstag

Azért a 120mm kontra 140mm venti nagyon nem egykutya. Eleve nagyobb "motorház", ami a nagyobb lapátkereket "egyensúlyozza", erősebb csapágy, erősebb/más motor.
Meg a kezdeti kaze 120 pwm-ek nagyon nem voltak a helyzet magaslatán, olvastam, hogy a pwm vezérlés kb így nézett ki egyik másik ventinél (példa, 1200rpm):
25% 300
30% 320,
40% 380,
50% 420,
60% 500,
70% 550,
80% 600,
85% 800
90% 1000
95% 1200
100% 1200.
Majd beszerzek egyet, csak valahogy sokallom az 5k-t érte :U

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38537) Chosen


Chosen
addikt

Ha már itt vagyunk, két kérdés:

140mm-es PWM-es ventiből melyik az abszolút leghalkabb házventinek?

120mm-es PWM-esből mi lenne ugyanígy az abszolút leghalkabb, csak CPU hűtésre? (Gyanítom, hogy Noctua NF-A12x25 PWM lenne az?)

[ Szerkesztve ]

(#38538) chopin42 válasza Chosen (#38537) üzenetére


chopin42
őstag

Az arctic p széria annyira halk, hogy nincs értelme 10k-t elkölteni ventire.
120/140 is. 1000 rpm fölött már hangosodik, de maxon brutál levegőt nyom, 1000-rpm-en pedig mindenre elég.
Van nfa 12x25 is, tényleg fantasztikus, hangprofilra jó, de a p12-höz képest nem halkabb azonos rpm-en, azonos hangerőn pedig minimálisan jobb csak (ez a gpu-n van, külön nem teszteltem, szóval nem 100% pontos, de valami ilyesmi). A tartozékai megérnek 2-3 k-t, a venti nem rezonál, de nem 8x jobb, a 8x árért cserébe. A p12 hangprofilja mélyebb, az nfa 12x25 pedig inkább magasabb.
Ha nem számít a pénz, akkor sw3, de az nincs, és így nem tudom összehasonlítani (de majd veszek, és letesztelem a p12/p14 párossal összehasonlítva, megéri-e a 3x árat).

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38539) Chosen válasza chopin42 (#38538) üzenetére


Chosen
addikt

A P12-14 már majdnem tökéletes lenne, ha ez nem lenne: [P14 nyikorgas video] (fel kell hangosítani a videót, és főleg az elején hallani)

Nagyon-nagyon halkan, de néha ilyen nyikorgás szerű hangot ad a P14. Pedig egyébként teljesen elégedett lennék vele. Ezért is tettem fel a kérdést, hogyha tényleg minden ilyet ki akarok zárni és olyat venni, amiből 10-ből 10 példány hozza a szintet, akkor mi lenne az. Nem biztos, hogy kiadnék érte NF-A12 mennyiségű pénzt, mert tényleg húzós, de elméleti síkon érdekelne, hogy mi lenne a tényleges csúcs.

SW3 140-ben jónak tűnik. Kérdés van-e halkabb, vagy az a best? NF-A-ból még nincs 14-es verzió, így ott nem rúg labdába.

[ Szerkesztve ]

(#38540) kecsawi válasza Chosen (#38539) üzenetére


kecsawi
senior tag

Akkor úgy tűnik a P12 a legjobb választás. :C

(#38541) chopin42 válasza Chosen (#38539) üzenetére


chopin42
őstag

Nálam volt 6, azaz hat darab p14, 4 a régiből (0% pwm stop) és 2 az újból (nincs 0% pwm stop). Egyik sem "nyikorgott". Most a 4 pwm stopos van bent. Amit viszont csinálnak: vannak bizonyos rpm tartományok, ahol felpörgésnél, illetve adott szakaszban magas hangon "nyígnak". Ezek alig észrevehetőek, ha nem pont azon az rpm-en mennek.
Nálad, ahogy a videóból lejön, rezonál. Ez sajna benne van, de nálam 6-ból 6 nem csinálta. Mellesleg mennyin megy? Mert így max hangerőn is kb a motorzúgást hallottam, meg a szélzajt, ami a mikrofonba fúj. Nyikorgás annyira nem tűnt fel, csak egy bizonyos zörgés, alig hallhatóan.
Az sw3 is búghat, zúghat, zöröghet, volt rá példa, nálam a sokat ajánlott wing boost 3 minimumon hangosabb, mint a p14, és morog (alig észrevehetően, de az a leghangosabb perpill a gépben). Ezeken kívül voltak nálam cryorig, assassin 3 gyári ventijei, phatneks ventik, thermalright ventik (leggagyibbak anyaghasználatra és egyéb téren) és nem hinném, hogy az nf-a14 a maga 10k körüli árával lényegesen jobb lenne (teljesítményben semmiképp).
Szóval ez van: a p12/p14 jött, látott, és minden ventinél jobb lett, 90%-nál mindenben IS.
Ezt az arctic is tudja, pl az f szériát már nem is fejlesztik, mert a p mindenben jobb.
De majd ha lesz keret, akkor berendelek pár ventit, és letesztelem őket, majd megírom a tapasztalatokat. Eddig 15+ ventiből a p széria a nyerő (nfa12x25/nb-eloop b12-4, b12p, b12ps is volt/van).

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38542) Raidon válasza Chosen (#38539) üzenetére


Raidon
őstag

Esetleg Akasa Apache Black?

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#38543) Chosen válasza chopin42 (#38541) üzenetére


Chosen
addikt

Nagyon fel kell tekerni a hangerőt és rögtön csak a videó legelején hallani. Kb 500 RPM környékén ment itt egyébként.

Ettől függetlenül nagyon minimális ez a hang, kb 20-30 centiről hallani legfeljebb. Szerintem rajtam kívül ember nincs aki ezzel foglalkozna.

(#38544) Chosen válasza Raidon (#38542) üzenetére


Chosen
addikt

Megnézem!

(#38545) chopin42 válasza Chosen (#38543) üzenetére


chopin42
őstag

Ha előtte/utána nem csinálja, akkor ne keress jobbat, mert nem igen lesz, csak minimálisan max, a többszöröséért.
Raknám a szomorú fejet, de ennek örülni kell, hogy ilyen olcsón top cuccot vehetünk, legalább ventikből.

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#38546) Capt.Obvius


Capt.Obvius
aktív tag

Sziasztok,

Először is szeretném elmondani, hogy csodát tettetek velem, mert a P-14 tényleg durva. Odaverte a az NF-A14-et, ami durva hangerőre volt képes. A P14-nek 100%-on szép csendes működése van. :DD

Viszont, most a segítségetekre van szükségem. Házon kívül a ventinek nincs búgása, viszont amint bekerül előre a 2 14-es, 50% hatásfok felett nekiáll búgni. Egy Fractal Mesh S2 házról van szó. A keresztben lévő alu miatt generál ilyen hangot és inkább P12-eseket kellene odaraknom?

(#38547) abridabri válasza Capt.Obvius (#38546) üzenetére


abridabri
veterán

Annyit kell csinalni, hogy a Venti es a keret koze raksz egy tavtartot .1cm mar boven eleg ,es meg fog szunni a zaj. Venti 4 sarkara vagsz karton/hungarocel/filc /gumi tavtartot . Vagy lehet gyarilag is kapni gumi keretet pl [Alin] de ezek csak 2mm vastagok, semmit sem ernek.
Ez a Phobya viszont jo : [aquatuningrol] 2,7Eur

(#38548) Capt.Obvius válasza abridabri (#38547) üzenetére


Capt.Obvius
aktív tag

Köszönöm a választ! Leszerelt állapotban hátrébb vittem a ventiket és valóban megszűnt a mozgás.

Egy hülye kérdésem lenne még. Ehhez az alátéthez adnak is olyan hosszú csavarokat? Sajna nekem ekkorát nincsenek a keszletemben :D

(#38549) abridabri válasza Capt.Obvius (#38548) üzenetére


abridabri
veterán

Csavar nem jar hozzajuk :N De pl a kabelkotegelo csodakra kepes :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38550) Richard! válasza Capt.Obvius (#38548) üzenetére


Richard!
addikt

Csavarbót, párszáz HUF :)

Eladó inverteres, wifi-s hűtő/fűtő Fisher klímám: https://hardverapro.hu/apro/fisher_comfort_plus_inverteres_split_klima/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.