Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-29 12:53:51

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) club1 válasza AndrewTdi (#1200) üzenetére


club1
veterán

Mivel erősen kerüli az oldal, hogy a kamera pontos típusa/gyártója a képekről vagy a leírásból kiderüljön, továbbá a részletes infók rész marketingszöveg konkrét technikai információk nélkül, egyértelmű, hogy a 1-3000 Ft-os fake kameráktól nem sokkal többet ér ez a kamerának tűnő tárgy.

(#1202) Gsx-rr válasza AndrewTdi (#1200) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pontosan.
Már Mjpeg kamerát vga felbontással ,nem nagyon vennék ,csak h264-es tömörítésűt normális felbontással.

(#1203) Yager01 válasza s0rT3d (#1194) üzenetére


Yager01
senior tag

Megnézem, köszi ! ;)

Esetleg ez? Akár forgatható is. Másban ha jól látom nem különbözik.

NCM-630W

[ Szerkesztve ]

(#1204) Yager01 válasza Yager01 (#1203) üzenetére


Yager01
senior tag

(#1205) Gsx-rr válasza Yager01 (#1204) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szerintem nem rossz.

Van az Ebay-en is kicsit drágább ,de Európából így biztosan és hamarabb ideér és az is biztos ,hogy vám se lesz rajta.Gondolkozok lecserélem a régit egy ilyenre ,de a kültéri az fontosabb.
[link]

(#1206) Yager01 válasza Gsx-rr (#1205) üzenetére


Yager01
senior tag

köszi, ez is a kedvencek között van már ,)

(#1207) Gsx-rr válasza Yager01 (#1206) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ha esetleg veszel ,oszd meg a tapasztalatot.

Kültérre ezt néztem [link]

A rendszámok ki lehetnek "takarva" vagy simán ennyire nem éles részletes a képe?

[ Szerkesztve ]

(#1208) s0rT3d válasza Gsx-rr (#1207) üzenetére


s0rT3d
tag

Erről a kameráról nekünk is vannak demó felvételek:
https://www.youtube.com/watch?v=ncr5g3WdzTw
https://www.youtube.com/watch?v=gEJ0Mxy1lq4
https://www.youtube.com/watch?v=2Kzrre58D7g

Azért ennyire nem homályos a képe véleményem szerint.

(#1209) Gsx-rr válasza s0rT3d (#1208) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Köszönöm ,tegnap megtaláltam.
De itt is az első felvételen a rendszám nem igazán kiolvasható.
És ahogy az autóból kiszálló ember lépéseit néztem 18-20 méterre lehetett a kamerától.

(#1210) randoom


randoom
csendes tag

A video balun csatlakozó használata nem okoz jelveszteséget?
(A hibrid rögzítőnkhöz csak video balun csatlakozón keresztül lehet IP kamerákat kötni.)
Ilyenkor is ugyanolyan minőségben rögzítődnek a felvételek, mintha direktben lenne az IP kamera rákötve a hibrid rögzítőre?

[ Szerkesztve ]

(#1211) bigrock válasza randoom (#1210) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Nem lehet, hogy kevered véletlenül a BALUN és a POE fogalmakat? A Balun feladata, hogy analóg kamera jelét és tápját ráülteti csavart érpáras kábelre. A PoE hasonlóan dolgozik, de az a szabvány csak IP kameráknál van.
Egyébként valamennyi minőségromlást okoz a Balun.

(#1212) randoom válasza bigrock (#1211) üzenetére


randoom
csendes tag

Éppen keverhetem is. :) De ha nem balunnal, akkor mivel tudom rácsatlakoztatni az IP kamerákat a rögzítőre, ha annak csak BNC-s videobemenetei vannak?
Még nem fogtam a kezemben IP kamerát, így azt sem tudom, hogy annak milyen kimenetei vannak.
Lehetséges lenne, hogy BNC?

(#1213) bigrock válasza randoom (#1212) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Analóg (BNC bemenetes) rögzítőre nem tudsz IP kamerát csatlakoztatni.

(#1214) randoom válasza bigrock (#1213) üzenetére


randoom
csendes tag

Nem analóg, hanem hibrid rögzítő.
Kell tudnia kezelni az IP kamerákat is.
Ezért gondoltam, hogy más csatlakozási lehetőség híján csak balunnal lehet a BNC bemenetekre kötni az IP kamerákat. Más megoldást nem nagyon látok.

[ Szerkesztve ]

(#1215) bigrock válasza randoom (#1214) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Ha hibrid a rögzítő, akkor kell rajta lennie LAN csatlakozónak. Erre rádugsz egy switch-et és a switch-re dugod az IP kamerákat.

(#1216) _kovi_


_kovi_
aktív tag

Sziasztok!

Szakértők vagy a témában jelentősen jártas szakemberek véleményét szeretném kérni.

Kaptunk egy árajánlatot a következő eszközökről a házunk IP kamera kiépítéséhez. A DVR-ekről nem találok infót a google-el, s nem tudom egyáltalán jó eszközök -e?
Köszönettel!

TC-DVR S3004IP Kategória Önálló DVR, N széria, 4 csatorna, üzemmód Pentaplex, tömörítés H.264, felvételi
sebesség 400 Fps (2048x1536), HDMI kimenet, 2 audió bemenet, kimenet 1 (kétirányú audió),
max 1db belső 1 db 3,5" SATA HDD, LAN , magyar nyelvű ikonos OSD menü, megjelenítési módok
Egyedi, léptetett és osztott képnézetek, felbontás mozgásérzékelés 22x15 mátrix, rögzítési módok:
folyamatos, ütemezett, mozgásérzékelés, jelszavas védelem, több felhasználó beállítható
jogosultságokkal, mentés eszköze - LAN, USB, távoli elérés kliensprogram vagy Internet Explorer,
iPhone, Android, 5 független betekintés egy időben, üzemi hőmérséklet 0 C° – +50 °C,
tápfeszültség 12 V DC / 3 A (külső tápegység), méret: 260mm x 220mm x 50mm, dual-stream,
kétirányú hangkapcsolat, felvétel zárolás, ventilátor nélküli ház, távoli eléréshez DynDNS vagy NOIP
regisztráció szükséges

2 Mpx IP kültéri IR compact, 1920x1080@30 fps, 30 db IR LED, Mechanikus
D&N, WDR, 0 Lux, PoE 4.2 mm objektív

SPS5000 12V 5A kapcsolóüzemű tápegység, rövidzárvédett
:) :Y Használt monitor

OPCIÓ:
TC-DVR S3008IP Kategória Önálló DVR, N széria, 8 csatorna, üzemmód Pentaplex, tömörítés H.264, felvételi
sebesség 400 Fps (2048x1536), HDMI kimenet, 2 audió bemenet, kimenet 1 (kétirányú audió),
max 1db belső 1 db 3,5" SATA HDD, LAN , magyar nyelvű ikonos OSD menü, megjelenítési módok
Egyedi, léptetett és osztott képnézetek, felbontás mozgásérzékelés 22x15 mátrix, rögzítési módok:
folyamatos, ütemezett, mozgásérzékelés, jelszavas védelem, több felhasználó beállítható
jogosultságokkal, mentés eszköze - LAN, USB, távoli elérés kliensprogram vagy Internet Explorer,
iPhone, Android, 5 független betekintés egy időben, üzemi hőmérséklet 0 C° – +50 °C,
tápfeszültség 12 V DC / 3 A (külső tápegység), méret: 260mm x 220mm x 50mm, dual-stream,
kétirányú hangkapcsolat, felvétel zárolás, ventilátor nélküli ház, távoli eléréshez DynDNS vagy NOIP
regisztráció szükséges

Az árak más kérdés, egyenlőre a minőség/típus/megbízhatóság paraméterek a döntők..
:R

[ Szerkesztve ]

(#1217) randoom válasza bigrock (#1215) üzenetére


randoom
csendes tag

Van is rajta 1 db LAN aljzat (anya). Ezen keresztül van a rögzítő összekötve a routerrel, hogy távolról is ellehessen érni.
Ha erre a LAN bemenetre rádugok egy switch-et, akkor a rögzítőt is a switch-en keresztül lehet összekötni a routerrel? Ehhez bármilyen switch jó, vagy valamilyen speciális kell?

(#1218) sztikac válasza randoom (#1217) üzenetére


sztikac
őstag

Bármilyen switch megteszi.

(#1219) Greenbook válasza _kovi_ (#1216) üzenetére


Greenbook
tag

Jóféle eszközök, jó árban.
A többi infót pm.-ben kaptad... :DD

http://csatlakozok.atw.hu

(#1220) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

A segítségetekre lenne szükségem.
Beállítottam a kamerákat, és regisztráltam az ipdsn-re is aminek az adatait beírtam a DDNS-be a routerben.
De valamiért nem tudom elérni a kamerákat kívülről, csak belső hálózaton.
Így néz ki a Port Forwarding..
Mit ronthattam el? be kell még állítanom valamit?

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1221) sztikac válasza VANESSZA1 (#1220) üzenetére


sztikac
őstag

A port from-nál próbáld ki, hogy 9000, 9001, 9002, stb. IP címeket adsz meg és kívülről a publikus IP:9000, 9001 stb-re csatlakozol.

(#1222) VANESSZA1 válasza sztikac (#1221) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Kösz.
Nem tudsz valami jó Windows-os Ip kamera szoftvert ajánlani? A gyári csak Explorert szeret, de én az Explorert már rég elfelejtettem...

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1223) Gsx-rr válasza VANESSZA1 (#1222) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem itt ajánlottak párat!
Az Ispy jött be!

(#1224) randoom válasza sztikac (#1218) üzenetére


randoom
csendes tag

Köszi, akkor már csak valami jól árasított eszközt, switch-et kell találni.

Egyébként, ha nem használnék switch-et, hanem az IP kamerákat közvetlenül csak a routerbe dugnám be, akkor a szintén a routerre kötött hibrid rögzítővel is lehetne 'kezelni' a kamerákat?
Így is megoldható lenne, hogy rögzítődjenek a felvételek?

[ Szerkesztve ]

(#1225) sztikac válasza randoom (#1224) üzenetére


sztikac
őstag

Persze mehet a router LAN portjába is, ha van elég port rajta.
Amúgy meg ~3000 Forint körül veszel egy 8 portos TP-Linket.

(#1226) bozoli válasza randoom (#1224) üzenetére


bozoli
tag

Szia,
Nekem a swith-be (D-link Go SW 8G) van dugva az NVR-em, meg a kamerám is, és nagyszerűen működik.
Előtte ugyanezek a routerbe voltak, és szintén tökéletesen működtek.

(#1227) randoom


randoom
csendes tag

Nekem is TP-Link routerem van, egy régebbi kiadású 'TL-WR642G TP-LINK 108M Wireless Router' típusú.
Egy 'korabeli' értékelésben olvastam róla az alábbiakat:
"..sok egyéb szolgáltatás mellett még a dinamikus domain név kliens, a beépített tűzfal, az UPnP, virtuális szerver, az időzített hozzáférés..." is szerepel a szolgáltatásai között.

Elmondanátok részletesen, hogy mit jelentenek az egyes szolgáltatások, és miben tudom kihasználni őket?
Főként a "dinamikus domain név kliens", az "UPnP" és a "virtuális szerver" szolgáltatások és a kihasználási területeik érdekelnének.

[ Szerkesztve ]

(#1228) Yany


Yany
addikt

No, egy ideje nem írtam ide. Mint korábban említettem, van egy IPCC-B24 kamerám, be is üzemeltem, beltéren, megy faszán. Csatolok egy snapshotot, ahogy az látszik, a bejárati ajtót figyelem, kb. térdmagasságból, így adott esetben egy baseball sapis behatolót is beazonosíthatok vele. ;)

Korábban itt valaki említette, hogy az IPCC kamerák egyébként csak Internet Explorerben futó monitorozójának futnia kell, hogy fussanak a kamera szolgáltatásai, mint a motion detection és hasonlók. Szerencsére ez nincs így, nem kell futtatni semmit, a kamera önállóan végzi ezt a feladatát. Email-t kült, stb.

A kérdéseim:
1. Ti hogyan kerülitek el, hogy a fény-árnyék hatások ne jelezzenek be motion detectoron ahogy a felhők takarják a napot? Állítottam az érzékenységen, de ha lejjebb veszem, akkor is bebillen és küldi a képet.
2. Hogyan véditek a streamjeiteket? Szeretném, ha csak én férhetnék hozzá, de kívülről.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1229) darnex válasza bozoli (#1034) üzenetére


darnex
csendes tag

Szia,

érdekelne a pozitiv/negatív véleményed a 8CH MINIről. Köszi.

(#1230) bozoli válasza darnex (#1229) üzenetére


bozoli
tag

Szia!
Nagyjából másfél-két hónapja használom. Vettem hozzá egy 1TB-os külső HDD-t. Full-HD 12288 Kbps bitrátával veszek vele, ha mozgás van. Lehet használni gép nélkül, akkor csak egy usb-s egér, meg egy monitor kell hozzá. Ilyen esetben virtuális billentyűzet jelenik meg amikor kell. De el lehet érni firefox, chrome, ie, alól is. Én távolról is elérem, interneten keresztül, de a feltöltésem túl gyenge, hogy lássam a képét. Azt a kamerán keresztül szoktam nézni kisebb felbontásban. 5V-ot eszik, indulásnál 1A-t vesz fel, de később beáll 850mA-re. Ez a fogyasztás vinyóval együtt értendő. Van hozzá egy progi, amivel le tudom menteni a felvételeket mp4-be, de ezt nem ismeri fel semmilyen lejátszó pl: vlc, de adnak hozzá egy playert, az viszont simán viszi. :F
Rajta keresztül tudom állítgatni a kamerát is, de ezt a funkciót nem használom. Tudna kezelni ddns-t, email feltöltést, meg 3G stick-et, meg wifi stick-et is, de ezeket nem innen használom. Most kíváncsi vagyok, hogyha betelik a vinyó, akkor leáll, vagy végtelenbe elkezdi törölni-felvenni a felvételeket.
Eddig meg vagyok elégedve vele.

(#1231) darnex válasza bigrock (#1146) üzenetére


darnex
csendes tag

Szia,

lenne még 1-2 elméleti/gyakorlati kérdésem...

jól gondolom, hogy ebből akár 3-4 db eszközt is lehet párosítani egymással és ezek lehetnek akár 4 különböző emeleten a lényeg, hogy 300 méternél ne legyen nagyobb 2 eszköz távolsága és egy fázison legyen?

A POE Switchek (pl. TL-SF1008P) az adott portra kiadják a tápot... ez a táp mindig ott van? - tehát csak olyan eszközt lehet beledugni ami arra alkalmas vagy esetleg érzékeli a nem poe ezközt ill. menüből kikapcsolható és normál portként is használható? Mi történik ha véletlenül olyan eszközt dugunk a poe portba ami erre nem alkalmas - tönkremegy?

8-10db 2MP kamera esetén hogy lehet számolni - milyen sebességű hálózat (switch) kellene és milyen minőségű (cat) kábel? nem csak kamera hanem egyéb (net) forgalom is lenne rajta és esetleg esgy későbbi kamera bővítés esetén ne legyen probléma...
Köszönöm!

(#1232) darnex válasza bozoli (#1230) üzenetére


darnex
csendes tag

Szia, jól értem a külső hdd az nem kap külső tápot hanem csak az usb-ből?
Van hozzá androidos alkalmazás amivel el lehet érni a kamera képeit? nem adtak hozzá vagy nem próbáltál rákeresni valamilyen codecre, hogy bármilyen lejátszóval nézhető legyen?

(#1233) bozoli válasza darnex (#1232) üzenetére


bozoli
tag

Jól érted, a hdd nem kap külön tápot! Codecet nem kerestem még, de adtak hozzá androidos appot is. Van androidhoz, symbianhoz, windowshoz, meg blackberry hez is. No meg P2P mobilra. Ezeket még nem néztem.

(#1234) sztikac válasza darnex (#1231) üzenetére


sztikac
őstag

Mi történik ha véletlenül olyan eszközt dugunk a poe portba ami erre nem alkalmas - tönkremegy?

Semmi, a táp a nem használt érpárokon megy (568B és helyes bekötés esetén).

(#1235) bozoli


bozoli
tag

A P2P megy, de izmosabb feltöltés kell hozzá.

(#1236) bigrock válasza darnex (#1231) üzenetére


bigrock
Topikgazda

A 300 m az elméleti felső határ, de sosem próbáltam még ennyivel. Lényeg a közös fázis, bár ha pl. az emeleti kettőt összehozod egy switch-en, akkor a következő páros már lehet másik fázison.
A PoE switch érzékeli a távolvégi eszközt és csak akkor adja ki a tápot, ha az eszköz PoE-s. A TL-SF nem menedzselhető, ezt menüből nem tudod kapcsolni.
Egy 2 MP-es IP kamera, 20 FPS esetén, élénk mozgástartalom változáskor kb. 3-4 mbps adatot forgalmaz. Ez 10 kamera esetén 30 mbps, ha csak egy kliens nézi a kameraképeket. Én a jövőre nézve mindenképpen a CAT6 kábelezést és a gigabites switch-eket (kivéve a PoE) javasolnám, mert nem sokkal drágább már, mint a 10/100.

(#1237) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy lényeges különbség van-e a kül-, illetve beltéri kamerák között?
A specifikációk gyakorlatilag megyeznek, de az egyik beltéri, a másik kültéri.
Felcserélhetőek ezek?
Előre is köszönöm a választ!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1238) randoom válasza Játékos (#1237) üzenetére


randoom
csendes tag

Szerintem abból baj biztosan nem lesz, ha egy kültérre ajánlott kamerát beltérben használsz. Fordítva nem javasolnám.
A kinti -esetenként szélsőséges- időjárási (hőmérséklet, csapadék, stb.) viszontagságokat és változásokat jól toleráló készülékek, biztosan jól teljesítenek épületen belül is.
Ugyanakkor kültéri használat esetén több olyan paraméter megléte is fontos lehet, aminek épületen belül nincs nagy jelentősége.
A 'belső' tudással (szolgáltatásokkal) összefüggő paraméterek figyelembevétele mellett a kültérben mindenképpen masszívabb, ideális esetben fám házas, rejtett kábelátvezetést biztosító megoldások használata javallott.

[ Szerkesztve ]

(#1239) Játékos válasza randoom (#1238) üzenetére


Játékos
addikt

:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1240) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!

Ezekhez a kamerákhoz szoktak adni tápegységet? Ha igen, akkor annak milyen hosszú a kábele?
Mert jellemzően a plafonon vannak ezek a szerkezetek, és kétségeim vannak, hogy elér odáig.
Vagy ha csak egy mód is van rá, akkor tápoljam PoE? Az viszont megint pénzbe kerül, mert nincs semmiféle eszközünk, ami feladja a tápot.
Köszi!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1241) bigrock válasza Játékos (#1240) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Nem adnak egyikhez sem tápot. Bármelyik 12V 1A-es bedugós táp megfelel erre a célra. 4 kameránál szerintem már megéri egy PoE switch beüzemelése.

(#1242) Játékos válasza bigrock (#1241) üzenetére


Játékos
addikt

Köszönöm a választ!
Az jutott eszembe, mint költségkímélés, hogy a számítógép saját 12V-járól szabad ezeket a kis jószágokat táplálni? (UTP 4-5, 7-8-as vezeték)

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1243) bigrock válasza Játékos (#1242) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Kapcsolóüzemű táp, tehát elvileg megoldható. Más kérdés, hogy gányolásnak tartom, mert egyrészt a táp oldalon ki kell fejteni az UTP-ből a két eret és összeforrasztani a táp megfelelő ereivel, de a kamera oldalon szintén ki kell fejteni a kábelből és ráforrasztani egy 12V-os tápdugót. Munkadíj>anyagköltség.

(#1244) Játékos válasza bigrock (#1243) üzenetére


Játékos
addikt

OK. Bár én nem gányolásnak, hanem inkább szerelésnek nevezném, de igazad van. Kap egy rendes PoE tápfeladót.
Újabb kérdések:
- mindegyikhez jár szoftver, amivel rögzíteni lehet a videót?
- ha otthonról szeretné az ember elérni, akkor feltétlen szükséges fix IP-cím?
- mobiltelefonos megfigyeléshez kell valami "varázslat", vagy elég az alkalmazás a mobilra?
Előre is köszönöm a segítséget!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1245) bigrock válasza Játékos (#1244) üzenetére


bigrock
Topikgazda

1. Általában az olcsóbb kamerához nem jár rögzítő software, de a neten fellelhetők olyan alkalmazások, amik - ha kompatibilis vele a kamera- tudnak rögzíteni helyi PC-re.
2. Nem kell fix IP cím, DynDNS/IPDNS/NO-IP szolgáltatásokkal és egy jobb router/port forwarding beállításokkal simán kivitelezhető a móka.
3. Lsd. 2 pont + egy kliens APP a mobilra (pl. Androidnál: SuperLivePro)

(#1246) Játékos válasza bigrock (#1245) üzenetére


Játékos
addikt

:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#1247) darnex válasza bigrock (#1236) üzenetére


darnex
csendes tag

Szia,

tudnál még ajánlani olyan routert/(ap) ami kliensként működne? - a wifin kapcsolódna a hálózathoz és a 4 lan portra lehetne 2-3 kamerát rakni. gyári vagy esetleg dd-wrt is lehet rajta... köszi még1x.

(#1248) bigrock válasza darnex (#1247) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Én a TP-LINK WDR-3600 (TP-LINK 1043 ND V2) router-t javasolnám, OpenWrt firmware-rel. Rátolsz egy 1 TB-os külső USB-s HDD-t és erre mehet a rögzítés. A kamerában beállítod az FTP feltöltést, összehozod a routerrel és nagyjából ennyi.

(#1249) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Sziasztok!

Kérdés:
Nem vagyok nagyon otthon a TP-Linkes routerekben, így inkább megkérdezném, hogy hogyan tudom beállítani rajta a távoli elérést?
Adott a 8000-es port amin kommunikál,
és adott a 9000-es port ami a mobil kommunikációs portként van meghatározva a kamerákon és az NRV-n.
Adott továbbá a kamerák IP címe:

192.168.0.107- Nrv
192.168.0.102-Camera 1
192.168.0.103-Camera 2
192.168.0.104-Camera 3
192.168.0.105-Camera 4

Valamiért a Port Forwarting-ban a router nem engedi azt, hogy minden eszköz IP-jéhez beállítsam a 8000-9000 portot, mert azt írja, hogy azt már egy másik eszköz használja.
Így néz ki a beállítás.
Mit csinálok rosszul?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#1250) Greenbook válasza VANESSZA1 (#1249) üzenetére


Greenbook
tag

Üdv!

Internal port lehet mindegyik eszköznek ugyanaz csak a Service port-nál legyen közöttük különbség.
Így a ...102 eszköz 8000 portja kívülről 8001, a ....103 eszközé 8002 és így tovább.

:U

http://csatlakozok.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.