Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-07 14:54:20

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) bigrock válasza djsilas (#249) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Úgy jössz ki a legolcsóbban, (és a legegyszerűbb szerelni) ha csavart érpáras (UTP) kábelt használsz adat/táp átvitelre és egy ilyen átalakítót a kamerához meg a DVR-ez is.
De ez itt tényleg off.

(#252) wgaborw válasza Rolli (#250) üzenetére


wgaborw
tag

Szia!

Milyen kamerád van...? Amúgy ha van egy fullhd kamerád, az sem két fillér volt... Nem szabad sajna azon csodálkozni, hogy a rögzítési megoldások sem olcsóak.. Ha nem akarsz folyamatosan egy gépet futtatni, akkor kell valami célhardver, NVR.... MIlyen kamerád van?

G.

(#253) wgaborw válasza Locutus (#247) üzenetére


wgaborw
tag

Szia!

És mi van a log file-okban? Másolj már ide egyet, kíváncsi vagyok... :)

G.

(#254) Rolli válasza wgaborw (#252) üzenetére


Rolli
aktív tag

Szia.

Kiirie hd232 fullhd dome kamerám van.

a képe gyönyörű,csak óriási fájlokat ment le..

egy nvr is olyan 30.000 környéke.

Nekem pedig csak arra kell a kamera,hogy a kocsimat figyeljem vele,mert valami paraszt összekarcolta többször is.

Ha routerre kötnék egy hdd-t arra nem tudnám valahogy rávetetni a felvételt?

(#255) wgaborw válasza Rolli (#254) üzenetére


wgaborw
tag

Ha pl. a kamerád tudna FTP-re vagy sima share-re rögzíteni, a routered meg tudja a csatlakoztatott hdd-t ilyen módon használni, akkor minden lehetséges....

(#256) Rolli válasza wgaborw (#255) üzenetére


Rolli
aktív tag

ftp-re simán tud.
hdd-re is tud. menteni,de csak úgy hogy kiválasztom a programban a hdd-t.
Gondolom ilyenkor látom a routerra kötött hdd-t is.

De ha nem futtatom a programot,akkor hogy fogja felvenni?:)
Vagy azt a routerra kötött hdd-t kikapcsolt gépnél is látom?
Nem tudom hogy működik ez:)

Ftp-t simán megtudok adni neki,azzal nincs gond.
Gondolom ahhoz nem kell hogy bekapcsolva legyen a gép.

(#257) Rolli


Rolli
aktív tag

Több kérdésem is lenne.

elsőnek,szeretném beállítani,hogy az ip kamerámat elérjem távolról is.
Hol tudnék ingyenes dns szervert létrehozni,és a routerben hogy kell beállítani?

Köszönöm.

(#258) djsilas válasza bigrock (#251) üzenetére


djsilas
tag

Nem igazán tudtam hova írjak, elnézést, de köszönöm szépen :)

(#259) djsilas válasza Rolli (#257) üzenetére


djsilas
tag

Mint infos vállalkozó, a portfóliómba szeretnék majd én is dinamikus DNS szolgáltatást, de a srácok egyelőre még fejlesztik.

Szóval amit ajánlanék, az http://dyn.com/dns/ vagy a http://www.noip.com/. Routeredtől függ, hogy melyiket mennyire támogatják. DynDNS önmagában nem elég, be kell állítani a routereden port forwardingot, ehhez pedig elég jó kiindulási alap lehet a http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm weboldal.

(#260) bigrock válasza wgaborw (#255) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Üdv!
DNR-326 rögzítőhöz magyar nyelvű kezelési utasítást honnan tudnék letölteni?
Köszi előre is!

(#261) Fuser és Tsa

Sziasztok,

rendeltem egy kínai ip-camerát, valamelyik Foscam 'ingyenes licence' lehet. (Valószínűleg az F18910W)
Pontos típusa: Huntvision hv616w
Most tesztelgetem, működni működik. Nem tudom, van-e valakinek tapasztalata ilyenekkel. Pl. próbálom kikapcsolni a zöld ledjét, mert éjszaka igencsak idegesítő.
Találtam ezt a parancsot:
http://192.168.X.X/set_misc.cgi?led_mode=2&user=xxxx&pwd=xxxx

http://www.gadgetvictims.com/2010/01/shortcuts-to-foscam-ip-camera-functions.html

Reagálni reagál rá, mert villogásból átmegy állandó világításba (és ez már jobb), de kikapcsolni nem sikerült. Próbáltam már a led_mode=0-tizensokig, de csak az állandó és a villogó közt tudom kapcsolni. Helyesebben csak a 2-nél lesz állandó, a többitől villog.

Más:
A többinél is berreg állandóan a motor?

Egyelőre úgy tűnik, hogy nem lenne ez rossz, de egy-két dolgot kéne tudni vezérelni, hogy igazán jó legyen.
A leden kívül pl. az IR-t, mert szürkületben még látna az ablakon kívülre, de ahogy bekapcsol az infra, visszatükröződik az üvegről és semmi nem látszik.

(Természetesen pákával is bele tudnék nyúlni, de inkább keresem az elegánsabb megoldást :D )

[ Szerkesztve ]

(#262) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, látom, itt nagyon hozzáértők írnak, én sajnos teljesen láma vagyok.

Kérek szépen tanácsot, hogy ha a lakásomban három helyiségben szeretnék elhelyezni kamerát és nem akarok kábeleket huzigálni szerte szét, s képüket távolról, Androidos mobilról akarom nézegetni, mondjuk ezzel a szoftverrel, akkor

- hol kapok olcsón beltéri wifis kamerát, ami még elfogadható képminőséget nyújt?
- a szoftver valahogyan lehetővé teszi, hogy mozgásérzékelős legyen a sima kamera, vagy ahhoz direkt mozgásérzékelőst kell venni?
- tud ez a szoftver riasztást küldeni a mobilra, ha valami mozgást érzékel?
- hol találok valami kezdőknek szóló leírást arról, hogy miként lehet wifire csatlakoztatni a kamerákat, s hogyan éri el a mobilom távolból a kamerák/wifi képét?

Köszönöm! :R

(#263) regos


regos
tag

Üdv
Adott egy Eurovideo EVP-16/100A4CS PC alapú digitális rögzitő.
16 kamerát képes kezelni.
hol juthatnék hozzá a szoftveréhez mert anélkül nehéz eladnom :-)
köszi a segitséget.
üdv

(#264) Gsx-rr válasza janosibaja (#262) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Egy olcsóbb kb 10-12.000 forintos kamera is megfelel a céljaidnak.
Pl. Apexis J0111. vaterán is találsz belőlük.
Beállítani se nagy ördöngősség ,és innen tanultam meg.
http://onlinecamera.net/20101203-foscam-ip-kamera-beallitasa-hasznalati-utmutato-az-fi8908w-tipus-segitsegevel
Itt kamerát is tudsz venni.
Szinte bármelyik íp kamerát ez útmutató segítségével be tudod állítani.
mozgásérzékelést hardveresen tudják ,nem kell belebonyolódni.
Riasztáskor ezek az alap kamerák emailben tudnak riasztást küldeni mellékelve a felvett képekkel

(#265) bigrock válasza regos (#263) üzenetére


bigrock
Topikgazda

(#266) regos válasza bigrock (#265) üzenetére


regos
tag

köszönöm.meglett.
üdv

(#267) wgaborw válasza janosibaja (#262) üzenetére


wgaborw
tag

Szia!

Vannak teljesen jól kitalált komplex megoldások, amik nagyon jól tudnak működni... Alapvetően én a D-Link eszközeit ismerem, nekem is van otthon belőlük... Ezek wifisek, sima tápot kell csak neki adni és az otthoni wifis hálózatodon képesek működni. Van hozzájuk Android és IOS kliens, de weben is nézegetheted őket. Beépített mozgásérzékeléssel rendelkeznek, melyről tudnak mailt küldeni akár snapshot-okkal, vagy esetleg videókkal... De tudnak ftp-re is feltölteni...

Szerintem jól kitalált megoldás és nem webkamerák, hanem IP kamerák... És ha hosszú távon is szeretnéd rögzíteni a felvételeket, akkor arra is van megoldásuk...

Nem a legolcsóbb, de nem szürke, nem ismeretlen, van garancia, technikai támogatás...

Itt nézelődj... http://www.dlink.com/hu/hu/home-solutions/view/network-cameras

G.

(#268) regos válasza regos (#263) üzenetére


regos
tag

erröl a termékről tudnátok valami irányárat mondani eladáshoz.
tudom tág fogalom de hátha....
Eurovideo EVP-16/100A4CS
[link]

Köszönöm szépen

(#269) janosibaja válasza Gsx-rr (#264) üzenetére


janosibaja
őstag

Gsx-rr és wgaborw: köszönöm! :R

(#270) iskigabi


iskigabi
csendes tag

Sziasztok!

Hozzáértők segítségét várom: Lakásba, tehát beltéri használtra szeretnék venni egy egyszerű és olcsó IP kamerát. A lényeg az lenne, hogy mozgásérzékelő legyen benne, tehát ha valaki belép, akkor készüljön kép vagy videó. Fontos, hogy figyelmeztetést tudjon küldeni e-mailben, illetve, hogy FTP-re le tudja menteni a képeket/videókat. Az sem egy utolsó szempont, hogy legyen benne WIFI illetve azért elfogadható képminőséget produkáljon rossz fényviszonyok mellett, tehát éjjel is.
Nem szükséges, hogy HD (vagy még ennél is jobb) minőségben tudjon képeket/videókat készíteni...de azért felismerhető legyen az illető, akiről kép/videó készül!
Megnéztem több nagy gyártó termékét is, illetve "noname" gyártók termékét is.
Ezt konkrétan eléggé szimpatikusnak találtam: http://www.bestbuy-int.com/es/tienda-online/detail/24-multicams/flypage%7Cbestbuy/135-easy-home-sentinel.html?sef=hcfp
Erről esetleg véleménye valakinek? Vagy esetleg valami mást? Persze ebben az árkategóriában. (tehát 20-30 ezer forint között)

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#271) wgaborw válasza iskigabi (#270) üzenetére


wgaborw
tag

Szia!

Nézd meg ezt... LINK

Nem HD, 640x480 de a videó felvételen kívül minden kritériumnak megfelel:
- éjjelátó ~5m
- Wifi - 802.11n 150Mbps
- mozgásérzékelés van benne
- tud mailt küldeni avgy ftp-re feltölteni
- tud mailben snapsohtot küldeni
- 2 év gyártói garancia, Magyarországon érvényesíthető hivatalosan
- nem kell port tükrözés meg ilyenek, a cloud funkcióval böngészőből, okos telefonról bármikor ránézhetsz...
Ez 25900-ba van a nagy boltokban...

Ha érdekel kép amit éjjel lehet vele látni, kereshetek...

G.

[ Szerkesztve ]

(#272) Gsx-rr válasza iskigabi (#270) üzenetére


Gsx-rr
veterán

25.000.- az nagyon sok egy ilyen alap kamerára.

ez mindent tud amit te akarsz és nem noname!
http://www.ebay.com/itm/Apexis-J011-Wireless-Internet-IP-Camera-Security-CCTV-IR-P-T-Mobile-Viewing-/310735899996?pt=US_Security_Cameras&hash=item48594d8d5c

[ Szerkesztve ]

(#273) heaven


heaven
tag

Sziasztok!

Konfiguráltam egy 8 kamerás rendszert egy kis üzletben.
A központot rákötöttem Statikus IP címmel egy routerre, ami PPPoE internetet kap és DynDNS szolgáltatást regisztráltam.
Sikerült beállítanom a routerben a portforwardot 15961-es porttal és okostelefonnal az ingyenes NO-IP DNS segítségével látom is a képet otthonról a mobilomról.

Hogyan tudom beállítani, hogy az otthoni számítógépről is lássam a kamerát, ne csak a telefonról?

Mit kell még a routeren, illetve kamerán állítani?

(#274) bigrock válasza heaven (#273) üzenetére


bigrock
Topikgazda

Ha okostelefononról látod a kamerákat, akkor PC-ről is látnod kéne... ugyanazt az internet socket-et használják.

(#275) iskigabi válasza wgaborw (#271) üzenetére


iskigabi
csendes tag

Esetleg olyan amit távolról is lehet iránytani? (forgatni, stb)

(#276) iskigabi válasza Gsx-rr (#272) üzenetére


iskigabi
csendes tag

Olyan nem tudsz véletlenül, amit nem az itthon is kapni? Netalán a környező EU-s országokból be lehet rendelni? UK, DE, stb.

(#277) wgaborw válasza iskigabi (#275) üzenetére


wgaborw
tag

DCS-5020L, de ez már sajna 30 felett... LINK

(#278) wgaborw válasza Gsx-rr (#272) üzenetére


wgaborw
tag

Én mondjuk lehet másképp gondolkodom, de műszaki cuccokkal soha nem mertem megkockáztatni ilyen messzeségből rendelni... Nekem olyan kiszolgáltatott helyzetnek tűnik.... És még ha csak fele annyiba is kerül, én akkor sem merném bevállalni...

Megy ezeknek a cuccoknak is lejjebb az ára természetesen, majd előbb-utóbb talán egyre szélesebb körnek lesznek elérhetőek, de jelen pillanatban sajna ez a helyzet...

G.

[ Szerkesztve ]

(#279) Gsx-rr válasza iskigabi (#276) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem tudom ,miért gond ,hogy hong Kong? Ott azért ilyen olcsó ,mert az összeset ott gyártják.

De akkor itt van itthonról ,bár kicsit drágább +4000

http://fenykepezo-kamera.vatera.hu/videokamera/digitalis_videokamera/easyn_wifi_ip_kamera_ejjel_lato_fs_613a_m136_1819271684.html

(#280) Gsx-rr válasza wgaborw (#278) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Szia!

Miért gondolkozol másképp?

A Ebben kicsit le vagyunk maradva ,a világon már szinte mindenki online rendel és nem gond a távoli ország.
Ezeket a termékeket ott gyártják ,azért van ott a legtöbb eladó.
az Ebay biztonságos látod az eladó feedback-jét ,és akinek több ezer eladása volt azzal biztos nincs probléma.

2 az ebay és a paypal garanciát ad neked. Nekem 1 szer nem az a termék jött és 1 x nem érkezett meg (nem az eladó hibájából) hozzáteszem már kb 40x rendeltem.
és ahogy jeleztem az Ebay felé ,2 nap múlva a számlámon volt visszautalva a pénz.

A hátrány a távoli országokból a szállítási idő. kb 1 hónap.

Nehogy azt higgyétek ,hogy pl pont Londonban nincsenek csalók? Volt ismerősöm akit ott csaptak be egy telefonnal. Amerika turista lopott papírjaival creált egy afrikai egy account-ot és árulta jó olcsón az Iphonokat.

Ha jó valaki feedbek-je akkor biztos nincs gond sőt segítőkészebbek és további vásárlásnál kedvezményt is adnak.

(#281) wgaborw válasza Gsx-rr (#280) üzenetére


wgaborw
tag

Azért gondolkodom másképp, mert alapvetően műszaki beállítottságú ember vagyok, ezért én szeretek utánanézni dolgoknak. Szeretem megnézni, megfogdosni, hogy mi az, amit veszek... Bemegyek egy boltba, legyen az piros vagy kék vagy éppen narancs vagy zöld, és meg tudom nézni, ha mást nem a dobozát, de a legtöbb helyen már vannak ilyesmik kiállítva is...

Nekem fontos a garancia, hogy ha valami, amit vettem elromlik, akkor viszonylag gyorsan és gördülékenyen kicserélhessem (mert hiszen azért vettem, hogy használjam, ne azért, hogy heteket álljon garanciális ügyintézésen...). Pláne, hogy nem 500Ft-os dolgokról beszélünk... Tabletet sem rendeltem volna 5ezerrel olcsóbban megkockáztatva azt, hogy nem működik, hogy gariban majd küldözgetnem kell össze-vissza. Ha egy HK-ból rendelt cuccom beszarik, mit tehetek? Küldhetem vissza? Mennyi most egy csomagfeladás HK-ba? Ez most tényleges kérdés, fogalmam sincs... szerintem 10k körül lehet...

Nem csak arról van szó, hogy átvernek-e, hogy nem azt küldik, vagy nem érkezik meg... Ha valamiért fizetek, nálam elvárás, hogy ha már egyszer pénzt adtam érte, akkor ne kelljen rá 1 hónapot várni.. én azt nem bírnám ki... De ezek mind személyiségfüggő dolgok...

De ezek mind az én véleményeim...

(#282) Gsx-rr válasza wgaborw (#281) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A csomagfeladás díja 1800 forint. És az eladó visszatéríti.

Ha neked ez jobb akkor vedd meg dupla áron ,ezt mindenki saját maga dönti el.

(#283) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Tudtok valami megoldást, hogy helyi hálós IP camot tudjunk streamelni webre? Fontos, hogy dyndns-t nem használhatunk, portot nem nyithatunk, mindenképp webes forgalomnak kell lennie, és ezt be is kell tudni ágyazni weboldalra. A kamera tud rtsp-n keresztül sugározni.

(#284) wgaborw válasza r3dsnake (#283) üzenetére


wgaborw
tag

Szia!

Valami pontosabb igény? :)

Felbontás, kialakítás, stb... :)

(#285) r3dsnake válasza wgaborw (#284) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

640x480, Foscam a kamera márkája (ezen mindig mosolygok :) ), jelenleg elérhető külső hálózatról, de ahova telepítjük ott webes forgamon keresztül mehet. Olyan streaming megoldás kellene, hogy az rtsp-n továbbítja egy szerverre a streamet, és onnantól a szórás már a szerverről történne, annak az internetkapcsolatával.

[ Szerkesztve ]

(#286) wgaborw válasza r3dsnake (#285) üzenetére


wgaborw
tag

És a szervernek csak a 80-as portja látható kintről?

(#287) wgaborw válasza r3dsnake (#285) üzenetére


wgaborw
tag

És jelenleg milyen módon éred el külső hálózatról? Megnyitod a webes felületét?

G.

(#288) r3dsnake válasza wgaborw (#287) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Csak webes forgalom mehet ki, tehát 80, 8080, 443.

Jelenleg rtsp-s linken, ipvel és 9091-es porttal érhető el kívülről.

(#289) Farcryboy


Farcryboy
csendes tag

Sziasztok!

2 db ip kamerát tervezek egy synology ds213air NAS mellé. Lenne is két típus ami között vacilálok....
Az egyik a D-Link 5222L (http://www.dlink.com/hu/hu/home-solutions/view/network-cameras/dcs-5222l-pan-tilt-zoom-cloud-camera). A másik pedig: Y-Cam Cube 720p (http://lejatszo.hu/?oldal=termek&termid=1483&gn=Y-Cam-Cube-720p-Black).
Több dolog is lenne amit nem tudok eldönteni.... Tehát:
D-Link: forgatható (tetszik), viszont dimenzióiban nagyobb mint az Y-Cam, ami még aggaszt az a 4db infraled (lehet h kevés?), A másik pedig a látószög, mert ahogy kinyomoztam az azt mutatja, hogy kisebb mint az Y-Cam- nál. Ehhez van saját távirányító is, ez sem utolsó dolog.

Y-Cam: kicsi, kompakt méret (jobban "rejthető"), viszont nem forgatható. Látószöge valamivel nagyobb. Plusz még ott van a 28db infraled.

Mindkettő mellett rengeteg minden szól. Nem kis beruházás, segítenétek dönteni? Tárgyaljuk ki!

Farcryboy

(#290) wgaborw válasza r3dsnake (#288) üzenetére


wgaborw
tag

És azon a szerveren áll elő a megtekintendő weboldal, vagy csak azt használnád arra, hogy egy teljesen másik webszerveren felhasználd, mint beágyazott videó?

G.

(#291) r3dsnake válasza wgaborw (#290) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Teljesen más szerverről fut a weboldal, és ezért kellene a lan-ba kötött kamera adatfolyamát webes forgalmon keresztül streamelni valahova.

(#292) wgaborw válasza r3dsnake (#291) üzenetére


wgaborw
tag

Nem tudsz a 2 pont között egy S2S VPN-t kialakítani.... abban azért talán könnyebben megy az rtsp stream is..

G

(#293) r3dsnake válasza wgaborw (#292) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs vpn szerverünk, és dyndns-t sem használhatunk. Mindenképp webes forgalomként kell kimennie, nincs semmiféle más megoldás.

(#294) maglew


maglew
aktív tag

sziasztok!

Szeretnék egy wifis vagy kábeles 720p web/ip kamerát vásárolni.
Milyen márkát javasoltok max 20 ezer Ft körül?

USB-t van valami kütyü amit 20 méterrel meg lehet hosszabbítani? vagy nem toldható?

(#295) kasee


kasee
aktív tag

Sziasztok!

Segítsetek légyszíves:

Kültérre, eresz alá szeretnék telefonról, internetről mozgatható, mozgásérzékelős ,wifis ip kamerát.
Melyik márkát, melyik típust érdemes megvenni, 20- 30 Eft között?

Ezt jól értelmezem, hogy a mozgásérzékelő miatt be lehet állítani, hogy ha mozgást érzékel, készítsen fotót -Mennyi fotót lehet ha mozgást érzékel?Esetleg videót?
-A kép/videó rögzítése memóriakártyára, hogy műkődik?Ha betelik akkor felülírja a régi képeket?
-A képeket emailben elküldi, vagy mit jelent ez az FTP felirat rajta? Akár mondjuk egy Drivera fel lehet töltetni ?
- Felvevő egységet nem akarok hozzá csatlakoztatni, ezért érdekelnek ennyire a felvételi lehetőségek.

köszi
N

(#296) spiritex


spiritex
veterán

Milyen kamerát kellene vennem és milyen android-os szoftver-t kéne feltennem, hogy az okostelómról lássam az otthoni kamera képét. Semmi másra nincs szükségem, nem akarok rögzíteni, kamerát mozgatni, ki-be kapcsolni, csak látni a képét, amikor akarom az okostelóról. Ebben tudnátok segíteni?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#297) Agostino


Agostino
addikt

üdv

mivel a fenti kérdések eléggé egy kaptafára mennek:

a magam részéről a wanscam család mellett tettem le a voksom. beltérbe ezt venném, külső helyekre vagy ezt, vagy az előzőt megfelelően védett helyre. ezek a modellek max 640*480-as felbontást tudnak, mind wifisek. ezt a modellcsaládot nagyon jól támogatja mind az ios mind az android rendszer. sok alternatíva van, mindegyiknek van előnye és hátránya. nekem iphone-om van, azon camviewer van telepítve.

a mozgásérzékelőt 1-10-ig lehet skálázni, véleményem szerint a téves riasztások elkerülése érdekében le lehet húzni eléggé, máskülönben éjszaka az ir miatt a látószögéhez közel szálló porszem miatt is szól. ezt egyébként vagy e-mail teszi meg vagy ftp-re töltik fel. be lehet állítani az intervallumot, riasztás után hány másodperceként küldjön képet. ftp-vel vigyázni kell! ha sok képet akar gyors egymásutában feltölteni, a legtöbb ftp kliens letiltja a cuccot, azt hiszi rosszat akarnak tőle. a memóriakártyát addig írja amíg van hely. szerintem tekintettel arra, hogy wifis, képek őrzése esetén felesleges memkártyázni. videót wifin át nem rögzít és ment gépre - logikus - ehhez már kell memóriakártya.

szintén nagyon fontos tudni: önmagában egy wifi meg egy kamera nem elég ahhoz, hogy a netről bármikor hazanézzünk. kell hozzá egy dns szolgáltató is. a kamera portját ami általában 99-es, ki kell engedni. nincsen ingyen karácsony, a normális dns szolgáltatókért fizetni kell. a dyndns esetén ez egy évre 5000 forint, cserébe 30 slotot kapsz. nekem ilyen van, tökéletesen jó. szintén jó tudni: nem minden hálózaton keresztül lehet a dns szolgáltató által adott linkre felmenni, sokszor nehézkes és szűrik ezt. nem tudom miért, ez csak tapasztalat. ha a netkapcsolat amin nézni akarod az otthonod, semmi extra beállítást nem tartalmaz a szokásos jelszavas védelmen túl, minden oké lesz. mindenféle wifi guest fiókok azok, amelyek cinkesek lehetnek

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#298) spiritex válasza Agostino (#297) üzenetére


spiritex
veterán

Írod, hogy egy DNS szolgáltató, ami pénzes.
Mit jelent akkor az első linken írt Free DDNS?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#299) spiritex válasza spiritex (#298) üzenetére


spiritex
veterán

Illetve írod, hogy :"önmagában egy wifi meg egy kamera nem elég ahhoz, hogy a netről bármikor hazanézzünk",
de ha az ember vesz egy ilyet vagy egy ilyet, akkor elvileg nincs semmi bonyolult dologra szükség. Hogy van ez?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#300) Agostino válasza spiritex (#298) üzenetére


Agostino
addikt

hát, leginkább marketinget. hogy van benne, tudja kezelni a dns szolgáltatótól kapott belépési adataidat és magától elkommunikálgat vele. modellenként változik megy-e... nekem nem volt ilyen. 299 - te dlink és digitus termékekről beszélsz. én wamscam, elsőként linkelt változat. utóbbi 21 000 forint, utóbbi 24 000 forint. a wanscam mindennel együtt 15-16 000 környéke. az általad linkelt modelleket nem ismerem, ezért magától értetődően a bővebb működésükről sem tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.