Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#100) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Első hely a rajtrácson(remélem bejön,eddig 8an mentek velem együtt)És rövid etapok h az esoft bírja magas üres pályás risk-el.Benya mennyiség:65/70/65/70/45(ez már csak a biztonság miatt),40-es risk szabad pályára. :)
Aztán meglátjuk remélem bírni fogja.
Btw most meglett az autó beállítás,minden príma.Ha esetleg valakinek kell: 1:38.525s 0.167s 1:38.358s 930 950 430 800 450 775 Extra Soft

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#102) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#101) üzenetére


Deathjay^
tag

mennyi benyával indulsz?

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#103) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#102) üzenetére


IreN!CuS
őstag

65el utána 70/65/70/ kb így,de majd még alszok rá:),esetleg tudod h mennyi a max amit az esoft kibír és még nem kezd el "rázkódni"(18% alatt van az)?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#104) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#103) üzenetére


Deathjay^
tag

ha jól emlékszem akkor 12% környékén, de nem vagyok benne 100%. a mi csoportunk nagyon vad 3.21.384-el hatodik vagyok a pole meg: 3:15.622 :B

[ Szerkesztve ]

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#105) ixtom válasza Deathjay^ (#100) üzenetére


ixtom
tag

A taktika: két kiállás nagyjából egyenlően elosztva. Medium gumin, mivel szerintem a Soft nem bírja ki a két kiállásos távot ezen a pályán.

Nyomtam tesztet is a kocsival, mert már nagyon elhasználódott pár alkatrész, amit úgyis cserélni kellett volna, gondoltam az upgrade előtt kipróbálom ezt is. Most a motor, a váltó, a szárnyak, fékek és a rugózás 2-es szintű (-14 millió $ :P ). Egy picit gyorsabb lettem, de még mindig 3 másodpercre vagyok az élbolytól.

Na remélem megelőzök néhány embert és talán megint kiesnek páran ;] . A pontszerzést egy kicsit távolinak érzem még mindig, de most már a Qual1-en megelőztem olyanokat, akik a múltkor még előttem voltak.

(#106) joey16


joey16
csendes tag

hali srácok!
vmőtök nem tudna abban segíteni, hogyan csökkenthetném a fogyasztásomat? az én autóm + a nyominger pilótám, kb egy harckocsinyi benzint kajál, és emiatt mindíg csomót kell tankolnom. pl előző futamon 380litert nyelt be :1km = 1,23L :W

"behind the wheel" dm

(#107) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#104) üzenetére


IreN!CuS
őstag

mi 12%?mindig 18%-nál kezd el "rázkódni" a kocsi!
Nálunk is az egyik magyar srác bedurvult kb 30literel lehet vagy valamit nagyon eltalált.Szóval még mindig keresem,h mennyit bír az esoft ezen a pályán :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#108) joergie válasza IreN!CuS (#107) üzenetére


joergie
őstag

keveset. szerintem bőven 90 alatt, de hogy 90km alatt az biztos. 3kiállásra elég lehet.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#109) IreN!CuS válasza joergie (#108) üzenetére


IreN!CuS
őstag

jól van megpróbálom a 3 kiállást de félek h 4 lesz belőle:D
Benya mennyiség:65/70/70/70(65tel indulok)remélem meglesz:)
Ha valami rossz írd már meg,kösz :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#110) joergie válasza IreN!CuS (#109) üzenetére


joergie
őstag

szerintem túl lesz nyomva benyával és végig fog rezegni minden etapnál a gumi. de ne nekem legyen igazam. nemtudom alacsonyabb motorszinttel mennyit fogyaszt ezen a pályán.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#111) IreN!CuS válasza joergie (#110) üzenetére


IreN!CuS
őstag

legyen inkább 55-60?és akkor tuti nem fog rezegni?BTW lvl 2es az engine:D
Látom már nem tudom megváltoztatni,hát akkor lehet cumiztam a dolgot :(((

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#112) ixtom


ixtom
tag

9. helyen végeztem :C. Bár az üzemanyagot nagyon elszámoltam, még 21% maradt a tankban. Level 2-es motor kicsit kevesebbet fogyaszt...
1,4s kellett volna a pontszerzéshez. :O

(#113) hamilton30


hamilton30
csendes tag

Valaki tudna adni valami tippet a bealitasokhoz?Elore is koszonom. :K :K :K

(#114) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#107) üzenetére


Deathjay^
tag

igazad van 18% megnéztem egy race replay-t. :B :B

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#115) hamilton30 válasza IreN!CuS (#101) üzenetére


hamilton30
csendes tag

tudnal-e nekem kuldeni valami jo bealitast a holnapi futamra?

(#116) IreN!CuS válasza hamilton30 (#115) üzenetére


IreN!CuS
őstag

sajnos még nem mivel lejárt a pilótámmal a szerződés,és várom azt estét hátha tudok igazolni valami gut pilótát.Utána tudom elkezdni a tesztelést majd közé teszem ha megtaláltam a tuti-t :)
azért a 8. hely meglett előző futamon,de nagyon elnéztem a benya mennyiséget+mindig beszorultam valaki mögé...úgyh most kipróbálok valami új taktikát

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#117) hamilton30 válasza IreN!CuS (#116) üzenetére


hamilton30
csendes tag

ok koszike

(#118) IreN!CuS válasza hamilton30 (#117) üzenetére


IreN!CuS
őstag

na meglett a jó kis pilótám eddig nagyon elégedett vagyok vele,majdnem 1mp-vel mentem jobban a 2. helyezettől:)
610-620-645-760-700-565 ezekkel mentem és erre írta a pilótám h teljesen elégedett a beállításokkal:)
Eddig első hely megvan,remélem meglesz a dobogó:)

Esoft mennyit(hány kört)bír ezek a pályán valakinek van info-ja róla?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#119) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#118) üzenetére


Deathjay^
tag

mekkora az OA-ja az új pilótádnak?

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#120) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#119) üzenetére


IreN!CuS
őstag

most 86,85 volt amikor megvettem,de elküldtem yogázni :DDD

Pole Gábor Szabó 1:46.571s + 0.000s
2 Robson Silva 1:47.148s + 0.577s
3 Stef Wrenc 1:47.998s + 1.427s
4 Lee Bridgewater 1:48.376s + 1.805s
5 Kyle Quaye 1:48.613s + 2.042s
6 Olga Vasilyeva 1:48.805s + 2.234s
7 Robert Nash 1:48.910s + 2.339s
8 Richard Gray 1:48.952s + 2.381s
9 Teemu Valtonen 1:49.484s + 2.913s
10 Ashleigh Phillips 1:50.105s + 3.534s
11 Jonas Taubert 1:50.195s + 3.624s
12 Hed Rio 1:51.019s + 4.448s

gyakorló körökben viszont:8 1:46.916s 0.702s 1:46.214s

Ami most nekem fontos,h mennyire tud constans gyors köröket menni a pilótám,megint megpróbálom bejátszani a több rövid etapot:)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#121) kvoaksz


kvoaksz
csendes tag

Hali!

Én sem találom a beállításokat valaki segítsen!
Jelenleg 600/600/600/700/700/300, de a felfüggesztés nem stimmel!
:Y

(#122) ixtom válasza IreN!CuS (#120) üzenetére


ixtom
tag

Grat! :C
ExtraSofton mented ezt az időt? Nekem (netto) 1 másodperccel volt rosszabb eSofton, pedig Level 2-es a kocsi. (persze a driver még mindig nem a legjobb :P )

Jelenleg 8. vagyok a startnál, de még két esélyes beférkőzhet elém.

(#121) kvoaksz:
"Jelenleg 600/600/600/700/700/300"

Autó és pilóta függő a beállítás, de nálam nagyon hasonló. Viszont az Engine nekem 700 fölött volt jó (720-750), a futómű/rugózás pedig 530-560 között.

A driverre meg nem minden esetben kell hallgatni, van amikor valami nem tetszik neki mégis gyorsabb az autó :) .

(#123) kvoaksz válasza ixtom (#122) üzenetére


kvoaksz
csendes tag

Köszi

Föleg, hogy csak 79-es a Kiscsávó, nyávog mindenért, de hát pénz nincs így ő vezett! :O
Ez most tetszik neki, pedig majd 2mp az Ő sara! :DD

köszi mégegyszer

(#124) IreN!CuS válasza ixtom (#122) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Igen Esoftal mentem,nekem is majdnem minden lvl2es,Tényleg sok múlik a pilótán lásd az én esetem:)

kvoaksz:: Nézd meg az én beállításaimat is hátha az jobban fekszik neki

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#125) ixtom válasza IreN!CuS (#124) üzenetére


ixtom
tag

Melyik tulajdonság dobta meg ennyire a teljesítményt az előző pilótához képest? Concentration, Experience, Stamina :F

(#126) IreN!CuS válasza ixtom (#125) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem tudom pontosan,de szerintem a stamina.A mostani pilótámnak 39es a réginek pedig 0-s volt.Másra nem tudok tippelni.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#127) ixtom válasza IreN!CuS (#126) üzenetére


ixtom
tag

Igaz már joergie is írta itt, hogy a stamina a kvalifikációs körön elég sokat számít.

Szerinted erre a pályára elég 225 liter üzemanyag? Vagy még az is sok?
Mert eddig túl sokat hagytam tartaléknak, de most jobb motor van a kocsiban és a pilóta sem olyan agresszív, illetve a Track infonál a Fuel Consumption-höz is Medium van írva.

(#128) joergie válasza ixtom (#127) üzenetére


joergie
őstag

én tartalékkal megyek 220al szóval tegyél még hozzá. conc és stamina is hozzátesz a jó kvali körhöz, bár én nullás kitartású pilótával is nagyon jó kvalikat futottam, futamon viszont gyalázat volt stamina nélkül. kvalihoz motiv kell meg conc

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#129) IreN!CuS válasza ixtom (#127) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nem tudom mennyit számít ha a pályánál medium van....szóval nem tudom pontosan mennyi üzemanyag kell :)

joergie:esetleg tudod h mennyit bír az Esoft?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#130) joergie válasza IreN!CuS (#129) üzenetére


joergie
őstag

véleményem szerint 120körül, a lényeg hogy 2 kiállásra jó lehet. én azzal megyek. meglássuk :)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#131) ixtom válasza joergie (#128) üzenetére


ixtom
tag

Köszönöm, a biztonság kedvéért raktam még bele :) .

(#132) IreN!CuS válasza joergie (#130) üzenetére


IreN!CuS
őstag

120 körül az Extra Soft?ez biztos?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#133) joergie válasza IreN!CuS (#132) üzenetére


joergie
őstag

nem biztos. de majd kiderül :D csapjunk a lecsóba :D

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#134) IreN!CuS válasza joergie (#133) üzenetére


IreN!CuS
őstag

már mindegy,nem tudom megváltoztatni,így maradtam 3 kiálláson:)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#135) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Magyar győzelem a csoportomban:) Nagyon elégedett vagyok a pilótámmal,leggyorsabb kör,semmi hiba és meg is nyerte :) :C

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#136) Deathjay^ válasza IreN!CuS (#135) üzenetére


Deathjay^
tag

grat a győzelemhez! :C

xbox ONE gamertag: DeathzOor

(#137) hamilton30 válasza IreN!CuS (#135) üzenetére


hamilton30
csendes tag

koszi abealitas tippet 8-ik lettem a 15-ik helyrol.Gratula a gyozelmedhez. :C

(#138) hamilton30


hamilton30
csendes tag

ha tudsz kuldjel valami jo bealitast.Elore is koszi.

(#139) IreN!CuS válasza Deathjay^ (#136) üzenetére


IreN!CuS
őstag

köszi :R

hamilton30: Beállítások amik nálam tökéletesek voltak:6 1:44.470s 0.039s 1:44.431s 650 650 665 750 440 505 Extra Soft
Bár a pilótám belehibázott a q1-es körébe így csak 45ös időm lett,de szerintem az első 3-4be még jó leszek:) 65literel indulok és 46ös időt mentem vele a q2-ben:)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#140) hamilton30 válasza IreN!CuS (#139) üzenetére


hamilton30
csendes tag

koszi a bealitasokot.Evel a bealitassal polt szereztem de meg vannak akik nem futottak le a koruket. :R

(#141) IreN!CuS válasza hamilton30 (#140) üzenetére


IreN!CuS
őstag

grat,de azért próbálgasd te is ne csak tőlem húzd be a dolgokat(nem mintha zavarna,csak érted:D )

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#142) ixtom válasza IreN!CuS (#135) üzenetére


ixtom
tag

Gratulálok! :C

Még jó hogy tettem a kocsiba plusz benyát, bár így is kockázatos volt. Verseny után maradt 0 liter :DDD , de megérte: 7. lettem.
Végre szereztem pontot is, egyből kettőt :C

Viszont péntekre szeretnék egy még jobb pilótát. :B

(#143) hamilton30 válasza IreN!CuS (#141) üzenetére


hamilton30
csendes tag

honnan tudod igy elkapni a bealitast? :F

(#144) joey16


joey16
csendes tag

szisztok!

IreN!CuS: milyen pilótával mented ezt az időt? én másodikra eltaláltam a beállitást, de nem tudtam 1.45.790-alá menni. :((( :(((

"behind the wheel" dm

(#145) IreN!CuS válasza ixtom (#142) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Köszke :R
nekem is 3% benya maradt a kocsiban a végén,nagyon kicentiztem,de 49mpvel vezettem úgyh talán belefért volna még 1 tank,de így jobb volt:)
Vegyél pilótát sokat számít mint láthatod:)

hamilton30:hát egyszerű beállítok kezdésnek egy-egy értéket(persze ez függ a pályáktól is)utána meg követem a pilótám "utasításait" majd amikor már teljesen elégedett,elkezdtem próbálgatni pl.:650-es engine ez megfelelt neki de következőnek kipróbálom 670el hátha így is jó neki és hoz 1-2 tizedet:)

joey16:képen a pilótám értékei,ezek jó támpontok lehetnek[link]

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#146) joey16


joey16
csendes tag

good driver!

én sajna folyamatosan minuszban vagyok, így egy nagyon gáz pilótával kell végig vinnem a szezont. a driver mistake állandóan magas a futott köröknél, pl:1.380, 1.856 mp :O

"behind the wheel" dm

(#147) joergie válasza IreN!CuS (#145) üzenetére


joergie
őstag

jól tetted hogy maradtál 3 kiálláson, mert nem volt elég az esoft. de már vagy 4-5 verseny óta csak sz@p@k szóval nem dobott földhöz hogy megint 3 körrel a vége előtt ki kellett jönnöm.
de legalább már időmérőn "gyors"abb vagyok.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#148) ixtom válasza IreN!CuS (#145) üzenetére


ixtom
tag

Sajna a pilótavásárról lemaradtam tegnap, mivel egész nap melóztam. (6-21) :W

Ha most teszek ajánlatot a drivernek, akkor elfogadja pár órán belül? Vagy csak hétfőn és csütörtökön hoz döntést :F

Asszem most megpróbálkozom a gyors etapokkal 3 kiállással. Kipróbáltam a PR traininget is. Nőtt a Charisma, de a koncentráció csökkent három egységet. :O

(#149) ixtom válasza ixtom (#148) üzenetére


ixtom
tag

:W ááá valami gáz van a kocsival! Tippem szerint fékprobléma, de ezt csak a verseny előtti 60%-os elhasználódásból gondolom.

Remélem azért kibírja. :U

mod: ja és úgy néz ki a "ne töltse fel a tankot tech probléma esetén" (vagy valami ilyesmi) opciót bepipáltam :C

[ Szerkesztve ]

(#150) ixtom válasza ixtom (#149) üzenetére


ixtom
tag

Szerencsére sikerült végigmenni a versenyen, de nem tudom mi volt a gond. 35 másodperc volt a plusz boxkiállás, ami így -1 pontot jelentett :( .

8. lettem, 21 indulóból 11 kiesett, és már a második helyezett is kapott +1 kört :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.