Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10301) Sordoran válasza xeon forever (#10299) üzenetére


Sordoran
addikt

Még vannak tartalékaim: maradt Kokomi után még primogem, welkin alatt felgyűlt és egyszer vásárolt crystal is akad, és ott vannak az átváltható tokenek (az a nyavalya amiből 5 db egy fate). Ha ezek is elfogynak akkor nem tartom elképzelhetetlennek, hogy vásárolok picit. ;] DE jelen pillanatban tényleg csak egyszer vettem kifejezetten crystal-t, mielőtt resetelték, nem akartam kihagyni egy duplázós first-buy akciót (de nem a legnagyobbat vettem akkor is), így szimpla előfizetéses rendszerbe tolom. Amennyit játszom, az a havi welkin és másfél havi BP pass nem drága.
Terveim jövőre? Ayato-t talán egy 50%-al megnézem (vagy bejön vagy nem), Venti kell, és Kazuha is kellene. Más rerun nem izgat, szóval az újabb karakterekre leszek még kíváncsi. Sumeru-ban az új archon már vakon is kell (csak mert archon, biztos erős lesz), és még 1-2 dendro a biztonság kedvéért majd. De ez még kb. fél év is lehet, van idő gyűjtögetni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10302) F34R válasza Sordoran (#10301) üzenetére


F34R
nagyúr

Ayatora biztos nem blind wish lesz, sajnos elegge elkeseritettek, Yalen szerepe meg egyelore ismeretlen. Eloszor jo lenne tudni mi is az a Dendro elsosorban, supportnak eltudom kepzelni de DPS nek nehezebben.. Habar biztos csinalnak majd olyat mint az Anemonal Xiao is nemtudom miert zuz akkorat. :D

(#10303) xeon forever válasza F34R (#10302) üzenetére


xeon forever
addikt

Fsz@..
Szerintem raerunk minden karakterre gyujteni.., end game odebb van. Érdi Kevés rsin. Tenyleg lofaszt koltok erre....
Idaig tobbe vót sztéàm acc/,èv(150+aaa). Itt van csomó freemogem.
Lànyok... Sztem jól àllunk. (Resin kivételével)

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10304) F34R válasza xeon forever (#10303) üzenetére


F34R
nagyúr

Egyszer valaki azt mondta discordon, ez olyan mint a hullamvasut.. ha nem birod akkor fel se szallj ra. meg 4 nemzet min 3 ev es kb 60 karakter boritekolhato.. a mostani karakterekre meg majd a kutya se lesz kivancsi. A farmolasrol mar nem is beszelek. En nagy valoszinuseggel az endgamig el sem jutok.

(#10305) vakablak93


vakablak93
őstag

Na igen ez a 160 napi resim tényleg bosszantóan kevés :((( , több időt játtszanék, ha több lenne... :U
Én am nézelődök az alternatívák után is, a megjelenő klónjátékok mint a tower of fantasy meg gran saga, előbbiből a bétát próbaképp leszedtem, asszem én jó darabig maradok ezen az anime vonalon :DD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10306) F34R válasza vakablak93 (#10305) üzenetére


F34R
nagyúr

Abbol nincs global es nem is lesz.. ellenben ha kinaiul tudsz akkor lehet nyero.minden gatcha gameben van limit ami miatt mindennapos vendeg vagy.

(#10307) vakablak93 válasza F34R (#10306) üzenetére


vakablak93
őstag

Melyikből nem lesz?
Azért akarok egyszerre 5-t tolni hogy elég legyen a limitekkel együtt is :D

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10308) xeon forever válasza F34R (#10304) üzenetére


xeon forever
addikt

Te most kinek az oldalán àllsz? :)) :)) :)) :))
Azaz a fsznk a mlyk oldalaN? :C
Itt

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10309) F34R válasza vakablak93 (#10307) üzenetére


F34R
nagyúr

Tower of Fantasy.

#10304 xeon forever

mar megint hulye vagy? :DDD

(#10310) vakablak93 válasza F34R (#10309) üzenetére


vakablak93
őstag

Köszi, azért a másikban még reménykedem továbbra is :D

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10311) xeon forever válasza F34R (#10309) üzenetére


xeon forever
addikt

Ganyusan ebren vagy a valiszig.XD.
Nem vagyok hülye. Sokan azok. Én csak jaccom. :P

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10312) F34R válasza xeon forever (#10311) üzenetére


F34R
nagyúr

Meg bementem egy domainbe... olyan botranyosan xar artifactot adott.. jonak indult majd hatarfos lett. mennyi jager utan ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#10313) xeon forever válasza F34R (#10312) üzenetére


xeon forever
addikt

Szar artikról ne is beszélj. Mire mindenkinek a feladathoz valót kiépitem a meglévő karikhoz, addigra end game lesz. :W

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10314) slimG válasza F34R (#10312) üzenetére


slimG
tag

Hosszú távon muszáj lesz revampolniuk az arti rendszert. Kezdésnek a substatok közül a flat értékeket ki is vághatják a 3.14csába. Nektek melyik az idegesítőbb/őrjítőbb?
a., Kiesik a kellő mainstatos darab de hulladék substatok vannak rajta.(pl. sokheti farmolás után CWoF CritD fejes +atk+def+hp%def)
b., Kiesik perfect substatokkal de értelmezhetetlen mainstat. (pl. BS fejes 3.9%critr7.8%critd5.8%atk6.5%er subokkal healing% main)

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#10315) F34R válasza slimG (#10314) üzenetére


F34R
nagyúr

1, azon sirva tudok fakadni.. vagy a masik hogy goldienak nez ki aztan 2 roll utan kemence ;]
2, healing meg hp sapka es crit rate, critdmg, atk substattal.. nah ezek is kivegeznek.

(#10316) xeon forever válasza F34R (#10315) üzenetére


xeon forever
addikt

Ohhh neeeee!

:))

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10317) Sordoran


Sordoran
addikt

Én most Kokomi-nak gyűjtögetek, bár most már egész jók estek neki (legalábbis több energiát nem hiszem hogy megéri beletolni). Tegnap ez a kettő esett, nem tökéletes, és a fejlesztésük se lett legjobb, de még több hetet farmolni nem fogok érte. :DDD

Meglátjuk holnap kik jönnek biztosan 2.6-ban, aztán elkezdke elő farmolni nekik. ;)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10318) F34R


F34R
nagyúr

Sracok valaki nem tudja esetleg, hogy Beidou es Shogun mukodnek-e mar comp-ba egyutt?

(#10319) vakablak93 válasza F34R (#10318) üzenetére


vakablak93
őstag

Mit értesz ezalatt pontosan? Mi nem működött/ik velük?

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10320) vakablak93 válasza vakablak93 (#10319) üzenetére


vakablak93
őstag

Lehet rosszul értettem mire gondolsz, ha igen bocs.

De épp játtszok szóval :D , elnyomtam Beidou ultiját majd Raiden elementárját és váltva Hu Taora elég egyértelműen mindkettő segítette, valamint Beidou valami nevetségesen gyorsan tölt fel ha Raiden is ott van, szóval szerintem már működnek együtt.

Ha másra gondolsz elmagyaráznád?

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10321) F34R válasza vakablak93 (#10320) üzenetére


F34R
nagyúr

Erre gondoltam, hogy Raiden Elemental Skillje es Beidou Burstje mukodnek -e egyutt.

(#10322) Shiro válasza Sordoran (#10317) üzenetére


Shiro
senior tag

Szerintem teljesen okés.
Én meg Emblemet farmolok, jó lenne, ha Beidou vagy Sara is kapna egy saját szettet.
Hát ö... nem erre számítottam: :DDD

Ezért jó nekem, bármely jó DEF Sands: :P

A Huskot azt jelenleg Albedo használja, a vicces, az, hogy abból is van Geo Goblet, de nincs DEF Sands. :DDD Majd lehet egyszer Itto megörökli. :U

[ Szerkesztve ]

(#10323) vakablak93 válasza F34R (#10321) üzenetére


vakablak93
őstag

Akkor a válasz igen, és elég beteg az eredmény, érzésre Xingqiuval nem értem ennyit Hu Tao mellett, bár az is igaz hogy ez csak addig jó amíg az ellenfél nem elektro, mert akkor a nagyját fújhatom :DDD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10324) Shiro válasza F34R (#10321) üzenetére


Shiro
senior tag

Ei Skillje az működik vele, sőt működik az mindennel is, de szerintem te Ei Burstjére gondolktál nem? Mert azzal már nem működik együtt Beidou Burstje.

Ei:
"While Musou Isshin is active the Raiden Shougun's Normal, Charged and Pluging Attack DMG will bi considered Elemental Burst DMG"

A Normal Attack akció szempontjából még mindig Normal Attack, de sebzés szempontjából már Elemental Burstnek számít:

Éppen ezért:

Xingqiu Burstje működik vele:
"Your active character's Normal Attacks will trigger..."

Viszont Beidou:
"When Normal and Charged Attacks hits..."

vagy Electro Traveller
"When your acive character's Normal and Charged Attacks hit opponents..."
már sajnos nem.

S most morzsolj el egy könnycseppet tudván, hogy Eire rárakhatsz akár 250% DMG bónuszt is...

Yuinjin:
"When Normal Attack DMG is dealt to opponents, Bonus DMG will be dealt based on Yun Jin's current DEF." :O
Ha működne, iszonyat OP lenne. ;]

(#10325) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

F34R-el beszélgettünk az abyssról, gondolom beküldöm az én mostani takarításomat is hátha segít valakinek a team comp, ugyanúgy hatásos volt, mint az előző Abyss-ban. Mindenki C0 kivéve Beidou, aki C6. Előző időszakhoz képest Kokomira és Beidoura toltam egy Ascendet, így előbbi E-jét lvl6->lvl8-ra húztam, utóbbi Q-ját lvl 11->12-re (8->9 constellation nélkül).

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#10326) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#10325) üzenetére


xeon forever
addikt

Most az geo farkas jol megszivat.... Van egy lvl 50 Ninghuanim oszt kész... :W

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10327) F34R válasza xeon forever (#10326) üzenetére


F34R
nagyúr

Geo traveller? csak azert kell a compba hogy a kutyas shieldet le lehessen utni. utanna tetszoleges Dps csapattal alazod.

(#10328) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

AB7CKBVQULE5 (100 primogems 10 mystic enhancement ores)
3TPUKSV8C5X9 (100 primogems 5 Hero's Wit)
UT7C2TD8C5ZD (100 primogems 50k mora)

• Honor Magic5 Pro •

(#10329) Sordoran


Sordoran
addikt

Ez nem lett a leglogikusabb banner elrendezés most úgy érzem. Ayato és Venti egyszerre, majd külön Ayaka? Így nem lesz ebből Ayato, inkább Venti-re megyek rá. Persze azért kíváncsi leszek Ayato mennyire lesz jó, de hydro-nak van Kokomi és Mona is már, míg anemo csak Jean és Sucrose.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10330) xeon forever válasza F34R (#10327) üzenetére


xeon forever
addikt

6:50 maradek volt a legjobb idaig. :W
Igaz majdnem bealudtam már... :U

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10331) fpatrik17 válasza Sordoran (#10329) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Én most nagyon nagy bajban leszek... Igazából Kazuhát szeretném legjobban, de se Ventim, se Ayakam, és Ayato is eléggé tetszik... Hű anyám. Lehet majd írok ide, ti mit javasolnátok a jelenlegi a karaktereim mellé, mert jelenleg 75 pity-n vagyok 50%-ra és emellé van kb 50 wishem. Ebbű baj lesz. :D

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#10332) Sirandrish válasza Sordoran (#10329) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor megint nem jön Kazuha?
Kapják be...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10333) Sordoran válasza fpatrik17 (#10331) üzenetére


Sordoran
addikt

Venti nagyon jó anemo support, Ayaka nagyon jó cyro dps (Shenhe-vel brutális), Ayato pedig még kérdéses mennyire erős. Az biztos hogy nagyon pocsolós, tehát hasznos hydro support lehet.

Sirandrish: Nyugi, majd 2.7-ben vagy 2.8-ban jön. ;] Amúgy mikor videó elején előugrott Klee megállt bennem az ütő, hogy ő kap rerun-t. Jövőhéten gondolom kapunk teasert ki jön 2.7-ben, és utána héten indul béta akkor pedig szállingóznak majd hírek a rerun-okról.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10334) fpatrik17 válasza Sordoran (#10333) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Második körben csak Ayaka lesz egyedül? :F

• Honor Magic5 Pro •

(#10335) Sordoran válasza fpatrik17 (#10334) üzenetére


Sordoran
addikt

Azt írták. Nem is értem, persze biztos sokan ráugranak, de azért egy rerun mellé beférne egy másik rerun is. Főleg Ayaka, akire sokan vártak, de emiatt a többség meg is szerezte akkor.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10336) F34R válasza Sordoran (#10333) üzenetére


F34R
nagyúr

Sajnos nem, allitolag nagyonrossz hydro applier, ha meglenne Tartaglia akkor biztos skip.. de igy is kerdeses.

(#10337) Sordoran válasza F34R (#10336) üzenetére


Sordoran
addikt

Igen? Akkor skip lesz, köszönöm. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10338) #44330240 válasza Sirandrish (#10332) üzenetére


#44330240
törölt tag

Megörültem, mikor közölték a Venti rerunt. Pörkölődni fog a primó :DDD Ha lesz később Kazuha, őrá is rámegyünk.

Lost Ark hétvégén?

(#10339) F34R válasza Sordoran (#10337) üzenetére


F34R
nagyúr

Vakon mar nem huzok semmire.. :DDD most mar nagyon kivancsi leszek milyen lesz mert baromira savazzak :D

(#10340) Shiro


Shiro
senior tag

A címből adódóan számítok rá, hogy Venti lesz az egyik fő szereplője a történet ezen szakaszának, illetve nagyon remélem, hogy sok közös jelenetük lesz Eivel! :U

Ayato.
Egy sárgát tuti dobok rá, aztán majd meglátjuk, hogy lesz e második csillanás...

Ayato esője így ránézésre minta egy kicsit ritkásabb lenne Ganyuéhoz képest.
Jó pont lenne, ha Yae mellett, a folyamatos Elecro-Charged, vagy Ganuy-Ayato kombó esetén a folyamatos Freeze Shatter használata mellett is.

A támadási sebességet meg majd meglátjuk.

-----------
Artifactok
Vermillion Hereafter
Törpördög végre megérdemel egy kis törődést, ha már ezer éve megvan. :DDD

Echoes of an Offering
Valahogy Ningguangra leszek kivándorlási hogyan fog vele működni. Leírásból adódóan nem lehet majd duplán triggerelni, de talán az a 0.05s nem zárja ki a dupla hit dupla bónusz sebzését. :U

----------------
Valahogy sajnálom, hogy nincs meg Klee.
Oké, hogy most valószínű, csak statiszta szerepe lesz de mégis, ott egy karakter aki a történet része és nincs meg, ráadásul megszerezni sem lehet. :(

[ Szerkesztve ]

(#10341) Shiro


Shiro
senior tag

Ei és Kokomi rerun az ennyire sikertelen lenne?

Tudom még hátra van másfél hét, de Paimon.moe-n eddig 77 ezer húzás van Eire és 18 ezer Kokomira, ami azért elég kevés.
Tudom nem minden játékos használja az oldalt de azért sacc per kábé van vagy 1 millió felhasználója.

(#10342) jonnyjoker01 válasza Shiro (#10340) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én Sumeru concept artot vártam a livestreamtől, sajnálom hogy nem teaselték egyáltalán. Inazuma art 1.5 livestreamben volt már.

"Egy sárgát tuti dobok rá, aztán majd meglátjuk, hogy lesz e második csillanás..." Jaj :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#10343) xeon forever válasza Shiro (#10341) üzenetére


xeon forever
addikt

Ne felejtsd el, hogy most nagyon kis szerepet jaccik a vilagbol a video jatekos ipar. Ez mostnemakovid.... :U
Nekem van/volt :W ukran/orosz a friend listen aki a (firestarter) ota nem jelentkezett....
//((Egyik nap total ki voltam akadva, hogy ez nem az az erzes, lehet esetleg megcsinalta a waifujat, hanem lehet soha tobbet nem csinal/csinalunk semmit& nem tudom :O ))//

Szerk:
Genshin friendliströl beszéltem.

Nagyon szerk.: Tech otakus save the world. :R

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10344) F34R válasza xeon forever (#10343) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem is van par orosz/ukr aki nem lepett be.. igaz en mar regen nem coopozok.

Shiro #10340

Boom Boom Bakudan. :DDD Dokkan Hanabi.. megzabalni valo.

(#10345) Sirandrish válasza #44330240 (#10338) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ma még megyek éjszakára...holnap mehet valami :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10346) F34R


F34R
nagyúr

Szarjonak crystal chunkot ezek a tetves Vishapok :W

(#10347) Shiro válasza jonnyjoker01 (#10342) üzenetére


Shiro
senior tag

Bár korában már kiszivárgott pár infó a Dendro reakcióval kapcsolatban., szerintem még indig nem körvonalazódott végleges elképzelése a fejlesztőknek. Ha már ennyit kellet várni, tuti nem elégednénk meg pusztán a Burning reakcióval, ami fele annyit sem sebez, mint az Electro-Charged. Próbálják húzni a dolgot, de remélhetőleg nem a végtelenségig. :U

A magyar nyelv kétértelműségei. :DDD

(#10348) slimG


slimG
tag

2.6 fegyver wish tippelés: Ayato/Venti mellé a HGF biztos(Ayato sign.wp), Venti bow user, nála játszhat: Amo's, Skyward, Elegy, Thundering, Polar. Ezek közül szerintem az Elegy a legesélyesebb. Amo's 3x volt már, Skyward szintén 3x, Elegy 2x, Thundering és Polar csak 1x.
Ayaka-val párhuzamosan a Mistsplitter szinte biztos, de a másik kérdéses. Szerintem WGS lesz bent. Tervez valaki fegyverre húzni? (engem nagyon csábít a Mistsplitter Ayaka-nak)
Ha akar valaki szemezgetni, hogy mi mikor volt melyik 5* karakterekkel.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#10349) F34R válasza slimG (#10348) üzenetére


F34R
nagyúr

Jonak jo lenne a Mistsplitter csak kavicsom nincs ra. f2p eleg szopas a fegyver banner

(#10350) Shiro


Shiro
senior tag

A játékban szereplő istenek nevei többnyire az Ars Goeticából származnak, mely a Salamon kis kulcsai c. mű első nagyobb fejezete és pokol fő 72 démonáról nyújt ismertetőt.
Igen Paimon, Barbatos (Venti), Morax, (Zhongli), Baal (Makoto), Decarabian, Marchosius (Gouba), Orobashi...stb. mind mind egyike a 72 démonnak.

De ami külön érdekes lehet hogy a 72 démon között van egy Amy nevezetű is. Ez Fischl rendes neve.
Amy (egyéb nevén Avnas, Auns, Hanar, Hanni)
A pokol egyik elnöke aki csillagászatot (A játék első eseménye az Unreconciled Stars (hullócsillagos) egyik fő szereplője Fischl volt és őt lehetett ingyenesen megszerezni) és szabad művészeteket tanít. (Melynek része a retorika, amit Fischl eléggé kifacsartan alkalmaz, hiszen a közérthetőség helyett, külön szótár kell hozzá) familiárisokat ad. (Oz használható a csapat más tagjaival is)
Amy egykor az angyalok kórusához tartozott, mielőtt csatlakozott volna Lucifer lázadásához
Bár úgy vélték, hogy félrevezették bűnei miatt kiűzték a paradicsomból.

Mikor kiűzték egy kisebb napba (csillag) csapódott mely felrobbant és felemésztette angyali alakját.
Amy úgy véli, hogy jelen alakja is a büntetésének része, amiért Isten ellen fordult. (Prinzessin der Verurteilung)
A pokolban elnöki rangra emelkedett a démonok közt és 36 légió felett rendelkezik
Szüntelen reménykedik hogy 12 évszázad után visszatérhet a mennybe.
A 72 démon között van egy Oz nevezetű is. Tudom Oz az Ozvaldo név rövidítése a játék története szerint, de talán ez sem véletlen.

Ose (egyéb nevén Osé, Oze, Oz, Oso, Voso, Ozemus)
"Ebben józan ész és az örület közti világban én leszek a vezetőd"
Téveszméket okoz, melynek célpontjai királynak és egyéb rangos méltóságoknak hiszik magukat (Fischl chuuninbyou szindromája) Képes másokat átváltoztatni. (Fischl burst, melyben felveszi Oz alakját)


-----
Amy teljes képzeletbeli neve Fischl von Luftschloss Narfidort (Fischl Narfidort légi kastélyából) (Ez talán Celesiára utal)

Mikor Fischl Burstje elérhetővé válik a vízióján kívül az ékszerei is ragyognak. Hasonló effekt látható Zhongli, Ei, Miko, Traveller, és Keqing esetében is.
Érdekes módon Venti esetében nincs ilyen.
Egyéb karaktereknél (pl Diluc) akik szintén viselnek valamilyen víziójukkal egyező színű drágaköves ékszert, nincs ragyogás.

Fischl (karakterisztikáját szemkötő és a holló familiáris) Odin ihlethette.
Hasonlóság elfedezhető isteneknél is akik azon kívől, hogy egy démonról kapták a nevüket, összeköthető a forráskultúra egy-egy istenével is. pl Ei (Susanoo) Orobashi (Orochi)
(Ei és Orpbashi közti összecsapá összeköthető a Susano és Orochi közti küzdelemel)

Gouba/ Marchosius kapcsán felmerült bennem, annak a lehetősége is, hogy Oz és Kanna Kapatcir között hasonló kapcsoalt lehet. Bár ehhez egyelőre erős kétségek fűznek, bámindenesetre érdekes, hogy Fischl számára jó választás lehet a 4 darabos Thudnerbird szett, mellyel csökkenthető Oz töltési ideje.

Hogy mi az igazság, majd később esetleg megtudjuk, de talán nem véletlen, hogy a készítők Amy (Fischl) számára a pokol démonai közül választottak nevet ahogy azt tették a játék valamennyi istene esetében.

Ui: A játék forrásanyaga meglehetősen szerteágazó. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.